Rüyada Kese Yapmak

Rüyada kese yaptığını görmek, stresten ve dertten uzak durmaya, bazı sorunları tez zamanda geride bırakmaya yorumlanır. Özgüveninizin düşük olduğu herhangi bir konuda cesaretiniz yerine gelebilir. Bu konuda sizi hırslandıran birileri olabilir. Ya da bazı olaylar sizin bir şeyler başarmaya olan inancınızı kuvvetlendirebilir. Aynı zamanda içinde bulunduğunuz zorlukları da aşmanızda yardımcı olur. Rüyada keselenmek, bazı yorumculara göre iç güzelliğe ve doğru ahlaka yorumlanır. Bu özellikleriniz ile insanların güvenini kolay bir şekilde kazanabilirsiniz. Başkalarının size karşı ön yargıları varsa bu ön yargıların kalkmasında önemli bir olay olabilir.

Rüyada kese yaptırmak, iyi niyetli ve temiz kalpli bir insanın hayatınıza girmesine ve bu kişiden iyilik görmeye yorumlanır. Bekar olan kişiler için güvenilir ve güzel ahlaklı biri ile evlenmelerine yorumlanır. Rüyada kendine kese yapmak, kendi önceliklerini gerçekleştirmek ve kendinizi mutlu edeceğinize yorumlanır. Rüyada başka birine kese yapmak, başka birine yardımcı olmak ve bu kişiye yapacağınız iyiliğin hem siz hem de onun için çok önemli olacağına yorumlanır.

Rüyada Arkadaşına Kese Yapmak

Bu arkadaşınızdan hayırlı bir haber almak anlamına gelir. Bir işe girmenizde vesile olabilir. Ya da başka konularda size bir faydası dokunabilir. Eğer arkadaşınız size yakın biriyse sizi yüz üstü bırakmaz, size güven verir.

Rüyada Sevgiliye Kese Yapmak

Sevgiliniz ile ilişkinizdeki problemleri aşmak ve daha güzel günlere erişmek anlamına gelir. Kıskançlık problemleri son bulur ve uzak mesafe ilişki yaşayan kişiler de artık birbirlerine kavuşurlar. Rüyada eski sevgiliye kese yapmak, yeni bir ilişki ve evlilik yolunda ilerlemek demektir.

Rüyada Kese Yapmak Kir Çıkması

İçinizde uzun süredir biriktirdiğiniz dert ve sıkıntıdan kurtulmaya, rahat nefes almaya yorumlanır. Sahip olduklarınız için minnettar olmanızı sağlayacak olaylar olabilir. Kendinizi bazı konularda çok şanslı hissedebilir ve iç sıkıntılardan kurtulursunuz.

Rüyada Birinin Sırtını Keselemek

Size kol kanat geren biri sayesinde kendinize güveninizin artmasına yorumlanır. Çok güvendiğiniz bir insan şu günlerde sizin zorlukları aşmanızda yardımcı olabilir, hatta size dert ortağı da olabilir. Bu sayede dertleri tez zamanda aşabilirsiniz.

Rüyada Kese Yapmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınızdaki pürüzler ve sorunlardan kurtularak hayatınızın değerini anlamaya, sıkıntıları çözmek için yolundan şaşmamaya yorumlanır. Çevrenizdeki insanlar da sizinle gurur duyabilirler, geleceğinizin fırsatlar ile dolu olması umutlarınızı artırabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fatma dedi ki:

  Ayrıldığım birine rüyamda kese yapıyordum çok fazla kir çıkıyordu ben kese yaptıkça kişi çok rahatlatıyordu

 2. Dilek dedi ki:

  Rüyamda kızımın sırtına kese yapıyordum.ve çok kir cikiyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi refaha yorumlanır.

DMCA.com Protection Status