Rüyada Kesik Et Görmek

Rüyada kesik et görmek, ailenizin sizin arkanızda durmamasına yorumlanır. Ancak canınızı sıkmamalı ve önünüze bakmalısınız. Belki de anlaşamadığınız konular yüzünden aile içi gerginlik olabilir. Orta noktada uzlaşmakta güçlük çekilebilir, bu sebeple de kırgınlıklar olabilir. Sağlığınıza da dikkatli olun. Bazı insanlardan beklentileriniz olmamalı, bunun yerine tek başınıza geleceğe yönelik planlarınızı yapmanız hayırlı olur. Eğer bir rahatsızlığınız varsa bunu aşarsınız. Yakın çevrenizde sağlık problemleri olan biri varsa da tez zamanda bu kişiden hayırlı haberler gelir.

Rüyada et kesmek, bir süredir verilen emeklerin karşılığını almaya başlayacağınıza yorumlanır. Eğer bir yerden beklenen iş haberi ya da sınav sonucu varsa gelen haber karşısında çok mutlu olabilirsiniz. İş ve kazanç konusunda beklentileriniz boşa çıkmaz, yakında bu konuda endişeler ortadan kalkar.

Rüyada Kesik Dana Eti Görmek

Evinizde rızkın çoğalması ve evinize daha çok para getirmeye, aile içerisinde rahat bir geçim sağlamaya yorumlanır. Özellikle de uzun süredir beklediğiniz bir para varsa elinize geçer, birikimler çoğalır ve helal yoldan kazanç artar.

Rüyada Kesik Tavuk Eti Görmek

Mal mülk sahibi, haramdan uzak durmaya yorumlanır. Helal yoldan sağlanan kazanç size bolluk ve bereket getirir. Kısmetleriniz artmaya başlar. Eğer mal paylaşımına dair sıkıntılar varsa da sonunda uzlaşma sağlanır. Hakkınız olan mal mülk elinize geçer.

Rüyada Kesik Et Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile fertleri ile aranızdaki problemler artabilir, çözülmesi gereken bazı sorunlar ile uğraşabilirsiniz. Evlenmek isteyen kişiler aileleri ile sevdikleri kişi arasında kalabilirler. Ancak parasal engeller varsa, tez zamanda buna çözüm bulunabilir. Evlilik önünde parasal sorunlar varsa yakında geliriniz artabilir, güzel haberler gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. hatice dedi ki:

    Gökyüzünden bardaktan boşanırcasına yağmur yağıyor çokça seller akıyor ama ben eşim ve evimiz zarar görmüyoruz. Bir köprünün üzerine çıkıyoruz. Altında bazı insanlar sele kapılıyor ve de çokça balıklar çıkıyor. Kimi su kenarına vuruyor, kimi de hala canlı.

    1. admin dedi ki:

      Bolluk ve berekete, elinizi attığınız işte başarıya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status