Rüyada Kilise Görmek

Rüyada kilise görmek, huzursuzluk verecek bir misafire yorumlanır. Dışarıdan gelen bir kişi sizi yanlış yola itebilir. Ya da sizin değerlendirmelerinizi, başarılı olacağınızı hissettiğiniz planları veya paylaşmış olacağınız sıkıntıları göz ardı edebilir, destek olmadan köstek olması anlamına gelir. Sizin sıkıntınızı daha da artırabilir ve size engel olabilir. Evinize gelecek olan yabancı bir misafirin sizi yanıltması söz konusu olabilir. Sizin kararınızdan vazgeçmemeniz gerekiyor. Eğer bu kişi sizi yanıltırsa, başarısız olabilirsiniz. Başkasının düşüncelerinizi ve hayallerinizi değiştirmesine izin vermeyin. Güvenmediğiniz kişiler ile dert ve sıkıntılarınızı paylaşmak da gelecek günlerde birileri yüzünden zor durumda bırakılmak olarak yorumlanır.

Rüyada kendini kilisede görmek, bazı yorumcular tarafından da hayırlı yorumlanır ve kilise de bir ibadet yeri olduğu için hayırlı olayları müjdeler. Her ne kadar düşmanlarınız ya da sizi kıskanan kişiler olsa da siz kalbinizi temiz tuttuğunuz ve doğru yoldan şaşmadığınız müddetçe kimse size zarar veremeyecek. Tam tersi kendi yolunuzdan şaşmayarak hayallerinize daha kısa sürede erişebilirsiniz. Rüyada başkasını kilisede görmek, bu kişi tanıdık biriyse o kişi ile aranızda para muhabbeti olması, borç alma ya da vermek demektir. Eğer tanımadığınız biriyse, bunun da anlamı gireceğiniz ortamlarda dikkat çekeceğinize yorumlanır. Sizi kıskanan ve sizinle ilgili daha çok şey öğrenmek isteyen, ağzınızdan laf almaya çalışan kişilere karşı temkinli olun.

Rüyada Yıkık Kilise Görmek

Rüyada yıkılmış kilise görmek, sizi çok fazla beklenti içerisine sokan birinin tam tersi hayal kırıklığına uğratacağına, vermiş olduğu hiçbir sözü tutmayarak sizi adeta yarı yolda bırakacağınıza ve zamanınızı çalacağına yorumlanır. Bu kişi yüzünden bazı planlarınızı ertelemiş olabilirsiniz. Bu zaman kaybı yüzünden öfkeniz daha da artabilir. Rüya kilisenin yıkıldığını görmek, umutların azalması ya da bir konuda hevesinizi kaçıracak olaylara yorumlanır. Bir insan sizin hevesinizi kaçırabilir ve can sıkıcı şeyler söyleyebilir.

Rüyada Eski Kilise Görmek

Dostunuz olduğu kadar düşmanlarınızın da olduğuna, şu günlerde kimlere güveneceğinize emin olamayacağınıza yorumlanır. Her şeyi paylaştığınız birinin aslında arkanızdan laf yaptığını ya da sizin mutsuzluğunuzu istediğini öğrenerek hayal kırıklığına uğramanız olasıdır.

Rüyada Kilise Gezmek

Hak ve hukuk yolunda olduğunuz müddetçe güzelliklerin sizi bulacağına ve mutlu bir hayat yaşayacağınıza, geleceğe umutlarınızın artacağına yorumlanır. Geleceğe bakış açınız da değişebilir ve yeni umutlarınız yeşerebilir. Yepyeni sevinçler yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda haksızlıklardan kurtulacaksınız. Size haksızlık yaptığınızı düşünen kişiler af dileyebilir.

Rüyada Kiliseye Gitmek

Rüyada kiliseye gittiğini görmek, size yapılan haksızlıklardan kurtulacağınıza ve hakkınız olanı alacağınıza yorumlanır. Mahkeme işi olan kişiler dava sonuçlarında mutlu olabilirler. Rüyada kiliseye girmek, yeni bir bakış açısı kazanarak yeniliklere açık olmak ve yeni fırsatlar değerlendirmek demektir. Yepyeni insanlarla tanışarak yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Sosyal ortamınız değişebilir ve yeni dostluklarınız da size şans getirebilir.

Rüyada Kilise Bahçesi Görmek

Sosyal ortamda ilgi çekmek ve sizden hoşlanan birilerine yorumlanır. Girdiğiniz bir ortamda birilerinin dikkatini çekebilirsiniz. Belki sizinle tanışmak ya da sizi tanımak isteyen biri olabilir. Kalabalık bir ortamda tanışacağınız biri ile de görüşmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Kilise Çanı Görmek

Bazı hal ve davranışlarınız başkaları tarafından yanlış anlaşılabilir. Başkaları size karşı ön yargı ile davranabilir ya da size karşı hasetlik besleyen birileri yüzünden de kalbiniz kırılabilir. Rüyada kilise çanı duymak, bir eşya kaybetmek anlamına gelir. Bu eşyayı kaybettiğiniz için üzüntü duyabilirsiniz.

Rüyada Kilise ve Papaz Görmek

Manevi huzuru yakalayacağınıza ve bazı sorularınıza yanıt bulacağınıza yorumlanır. Aklınızı uzun süredir kurcalayan sorular varsa artık cevapları ortada olacak. Rüyada kilisede papaz görmek, bir zamanlar yardımda bulunduğunuz birinden aynı yardımı göreceğinize yorumlanır. Belki bir zamanlar borç verdiğiniz birinden şimdi borç almak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Kilisede Ayin Görmek

Bekar olan kişilerin hayırlı bir kısmet bularak evlenmesi ve mutlu bir yuvaya sahip olması demektir. İşsiz olanlar da iş bulabilirler. Kısmetler artar ve bereketli bir döneme girilir. Rüyada kilisede ayin görmek, güzel fırsatlar ile karşılaşmak ve temiz kalpli insanların hayır duasını almak olarak da yorumlanır.

Rüyada Kilisede Cenaze Görmek

Bazı planlarınız aksaklıklar ya da iptaller söz konusu olabilir ve bu da hevesinizi kırabilir. Hatta yeni bir iş girişiminde de başarısız olabilirsiniz. Bazı şeyler hayal ettiğiniz gibi olmayabilir ve sonucunda hüsrana uğratabilir. Özellikle başkalarının sözlerine kanmak sizi yanlış yola sürükleyebilir ve hatalar kaçınılmaz olur.

Rüyada Kilisede Düğün Görmek

Bekar olanların yabancı uyruktan bir insan ile evlenmesi anlamına gelir. Ya da başka bir ülkede, başka dinden insanlar arasında çalışmaya ve yaşamaya başlayabilir, gurbet özlemi çekebilirsiniz. Yurt dışı planlarınız tam da istediğiniz gibi gerçekleşebilir.

Rüyada Kilise ve Cami Görmek

Önünüze açılacak yeni fırsatlar, yeni olanaklar demektir. Hayatınız bir anda değişebilir ve yeniliklere adapte olmakta zorluk çekebilirsiniz. Beklenti içerisine girdiğiniz şeyler gerçekleşebilir. Özellikle size endişe veren konularda içiniz ferahlayacak.

Rüyada Kilisede Yemek Yemek

Kazancın artması ve sofranızın rızkının çoğalması anlamına gelir. Aileden birinin geliri artabilir ve almak istediğiniz şeyler için ihtiyacınız olan bütçeye sahip olabilirsiniz. Ev içinde eksik eşyaları satın alabilirsiniz. Ya da yatırımlar yapma şansınız olabilir.

Rüyada Kilise Ve Mabet Görmek

Yalancı bir insan yüzünden zor durumda kalmak ve kandırılmak anlamına gelir. Sizi yarı yolda bırakacak dostları da simgeler. Size birçok söz veren birinin bir anda geri çekilmesi yüzünden telaşa kapılabilirsiniz. Bazı aksilikler yüzünden ailenizden de destek almak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Kilise Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dost ve düşmanı ayırt etmek, doğru yoldan şaşmayanların isteklerine erişmesi, hatalara yakın olmak demektir. Bazı kötülüklerden kendinizi son anda koruyabilirsiniz. Artık gerçekleri daha net görmek, hayatınızı düzene sokmanıza ve doğru kararlar almanıza yardımcı olacaktır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Rachel dedi ki:

  Ben bir evdeydim daha sonra yanlışlıkla dolabi devirdim ve arkasinda bir kapi vardı kapıyı actim ve bir kilise biraz ilerledim ve haçın olduğu bölüme baktim baya gercekciydi ordan ciktim ve evi gezdim orasi bir setti ünlü kişiler vardı sonra 2 kisi evi basti bizi rehin aldi bizde kiliseye saklandık

 2. Tugce dedi ki:

  Rüyamda eski harabe bir yerde idim yanımda biri daha vardı ama kim oldugunu hatırlamıyorum sonra dediki bana bu bir klise eski harabe küçük bir kliseydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya üzüntülerin geride kalmasına yorumlanır.

 3. Faik dedi ki:

  Rüyamda tarihi bir kiliseye iş görüşmesi için gidiyorum. Beni kırmızı veya bordo elbiseli bir yetkili karşılıyor. Onunla kilisenin üst katlarında bir odaya gidiyoruz. Merdivenlerden çıkarken Papa’nın giydiği şapkaya benzer şapkası olan ve kırmızı uzun elbiseli biriyle selamlasıyorum. Daha sonra loş ışıklı bir odaya girdik. Ordada bizi aynı elbiselerle biri bekliyor. İçeri girerken selamün aleyküm dedim ve beni bir masaya buyur ettiler. Baskabir kiliseye 100 M2 mermer yapılacakmış ve biz onun pazarlığını yapıyorduk. Kapıdan ihtiyar bir kadın girdi ve bana ne içersiniz diye sordu ben de çay istedim. Kadında bana orada çay içmediklerini söyledi teşekkür ettim ve kadın kapıyı örttü. Benimle daha önce bu konuyla ilgili görüşen yetkilinin numarasını istedim. Cebimden sigara pakedimi çıkarıp üzerine 537 veya 544 le başlayan numarayı yazarken bu işi sen yapacaksın dediler ve uyandım. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bri yere seyahat etmek, yeni bir iş haberi almaya yorumlanır.

 4. Bülent 27 dedi ki:

  Dün akşam rüyamda, eşim ve oğlum ile İstanbul sokaklarında geziyoruz veya bir adres arıyoruz. Sonra kilit taşı döşeli çok dik bir yokuşu zorla da olsa çıkarak, kilise iken sonradan minare yapılarak camiye çevrilmiş iki adet kilise görüyoruz. Yokuş çıkacak gücümüz kalmadığı için kiliseye giriyoruz, içeride 15-20 kişi var gezmeye gelmişler. Tavanda hz İsa’nın bebeklik ve büyüklük resimleri var, Harabe bir kilise, içeriden birisi kedi yavru fareyi yedi diyor, oturup yemek yiyoruz, büyük abim yabancı bir arkadaşı ile gelip yemeğe katılıyor, Ayrıca rüyanın sonunda aynaya bakıp kendimi sakallı görüyorum, gür ve temiz bir sakalım var, normalde beyazlarım olmasına rağmen rüyamda sakalımda beyaz yoktu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görüşmediğiniz insanlarla görüşmeye ve seyahate yorumlanır.

 5. Irem unutkan dedi ki:

  Çok sık ruyalarımi hatırlıyorum ve gordum kisilerde genelde hep birseyler oluyor bu seferde kendigimi kilise bahcesinde gordum Ruyamda o kilise Notre Dame oldugunu biliyordum fakak gorunus bambaskaydi Bahcede yuriyordum ve sut m8sir topliyodum posetin icinde baktigimda bi suru sut mısir yariya bolunmus ateste pisirilmis bi an ordaki papasın gorevlisi gelmis bize dogru geliyordu biseylet soyledi de hatirlamadim uyanmistim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya emeklerin karşılığını almak ve iş haberi gelmesine yorumlanır.

 6. Tuğba dedi ki:

  Klisede klişeye gelen tanımadığım biri ile geziyorum,bir koridora giriyoruz,karanlık, geçerken eski peruklu saçlı kraliyet ailesi gibi heykeller,sadece kafa şeklinde yanyana görünüyor.yanimdaki korkup bana tutunuyor,kısa tahta sahne merdiveni gibi bir yere çıkıyor karşımıza,buradan çıkalım diyorum.evde buluyorum kendimi.sonra dışardan gürültüler geliyor,camdan bakıyorum,çocukluğumun geçtiği ev,plaka veriliyor bir kiz çocuğu kanlar içinde diyorlar,telaşa kapılıyorum kendi kızımda kaç saattir yok neden telaşla aramadım diyip uyanıyorum.en kötüsü uyandığımda kapattigim camımı açık buldum.mantikli bir açıklamsı var diye baktım,ama yoktu.15 senedir aynı evde oturuyorum,hadi dedim tam kapanmadı imkansız sonuna kadar kendiliğinden açılması,eğim var cereyana bile acilmazdi.yardımcı olun lütfen ne yapmalıyım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çevrenizde hakkınızda dedikodu yapan kişiler varsa öğrenmeye, bazı insanlar ile aranızdaki sorunları çözmeye yorumlanır.

 7. Melis dedi ki:

  Merhaba normalden rüyalarımı hatırlamam hatırladıklarından da mutlaka bir şey çıkar. Upuzun bir merdivenden kiliseye doğru çıkıyorum ama Yanımda da eski sözlüm varmış oraya girdiğimde önce düğün görüyorum sonra kiliseyi gezmeye başlıyorum ama sırtımda birini taşıdığımı farkediyorum eski sözlüm bazı normalde söylediği şeyleri söylüyor sinir oluyorum inmesini istiyorum ama bir türlü inmiyor sonra Kilisede dolanmaya devam ediyorum. Saçma rüya ama genellikle hatırladığım rüyalarda bir şeyler çıkıyor çok merak ettim yorumlarsanız 😬

  1. admin dedi ki:

   İyi ki diyeceğiniz bir şey olmasına ve mutluluğa yorumlanır.

   1. Tuğçe 🍀 dedi ki:

    Rüyamda işten çıktım eve gideceğim bir kestirme sokaktan giriyorum bomboş bu sokak parkın içinden geçerken bir anda sol a baktığımda bir Kilise görüyorum avlusunun önünden geçerken bir an koşmaya başlıyorum fakat bacaklarım taşımıyor ve düşüyorum kafamı kaldırdığımda önümde melek heykeli var ayağa kalkıp koşarken arkadan sesler duyuyorum ; “İyiki Hıristiyanım! , Haç a inanıyorum, İsa olmasa napardım, sende olacaksın! “ . Gibi şeyler duyuyorum hayır öyle birşey yok ben Müslümanım diyorum. Derken de sabah ezanında uyandım. Bu rüya beni çok etkiledi lütfen yardımcı olun nolursunuz.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sizi kıskanan birileri tarafından moralinizin bozulacağına yorumlanır.

 8. Tuğce dedi ki:

  Kilisenin catisina cikan bi yerde arkadaslarimla oturuyorum fatihte hic cami yokmus butun herkes ibadetlerini kilisede yapacakmis haberleri dinliyoruz cogu kilisenin yikilip yerine cami yapilacagi soyleniyor camide yapilsin kiliselerde kalsin herkes inancini yasasin diyorum kilisenin catisina cikan 2 metrelik tahtadan yapilmis etrafinda donerek cikilan merdiven var cikmak istiyorum sonra vazgeciyorum eve gidiyorum gercekte bekarim ruyada evliymisim luks bi evde yasiyormusum 1 erkek cocugum varmis 1 yasinda tuvaleti gelmis tuvalete goturuyorum klozete oturamiyor diye bacaklarindan tutuyorum diskisini yaptigini goruyorum

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen biri özür dileyebilir, kimseyle küs kalınmaz.

 9. Yaman 1 dedi ki:

  Rüyamda klise gibi bir yerde kapı girişinde oturuyorum içeri giren papaz gibi birileri din adamları sözlü kavga ediyor bişeyler kırıp döküp kendi aralarında kavga ediyorlar isyan gibi birşey arkamda tanımadığım biri bana içeri gel diyorlar ben bir arkadaşı bekliyoruz deyip geçiştiriyorum girmek istemiyorum sadece izliyorum yanda oda dan biri memleketimi soruyor söylüyorum şurdan olsan onlar ney filan çalıyorlar çok güzel diyorlar sadece adamları izliyorum kaçışmalı bir şey den kaçar gibiler anlamıyorum kandırmışlar da isyan eder gibiler kızgın kırıp döküyorlar sadece ordan izliyorum

  1. admin dedi ki:

   Görüşmek istemediğiniz kişiler ile aynı ortamda bulunmaya yorumlanır.

   1. B.t dedi ki:

    Rüyamda yeni bir klise inşa edilmiş gibi içerde gezen yabancı insanlar vardı sanki bende orda çalışmisim gibi biride bana para veriyordu nedir bu rüyanın hikmeti hayırlara vesile olsun..

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya uzak bir yere seyahat etmek demektir.

 10. Gizem dedi ki:

  Sınıf arkadaşlarımla beraber bir yarışmaya gidiyorduk yarışma kilise de gerçekleşiyordu sonra kilise yi gezmeye başlıyorduk top şeklinde bir şeyi yakıp yiyorduk babam ve sınıf arkadaşlarım ile birlikte.

  1. admin dedi ki:

   Hevesinizi kıran bir olay yaşamaya yorumlanır.

 11. Ayten dedi ki:

  Rüyamda kilisenin önünden geçiyordum. İçerisi ışıl ışıldı. Küçük çocukların başı örtülüydü,. İncil okuyorlardı sesleri hala kulağımda geçip gittim ben.

  1. admin dedi ki:

   Bazı hataların farkına varıp tez zamanda telafi etmeye yorumlanır.

 12. Melike K. dedi ki:

  Rüyada kiliseye giden birini gördüm (ünlü biri).

  1. admin dedi ki:

   Sizden yardım isteyen biri olabilir, ancak bu kişiye güvenmekte zorluk çekebilirsiniz.

 13. Elif dedi ki:

  Rüyamda ablam beni kiliseye götürüyordu gezdirmek için kilisedeki eşyaları tanıtıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir.

  2. Tuğba dedi ki:

   Klisede klişeye gelen tanımadığım biri ile geziyorum,bir koridora giriyoruz,karanlık, geçerken eski peruklu saçlı kraliyet ailesi gibi heykeller,sadece kafa şeklinde yanyana görünüyor.yanimdaki korkup bana tutunuyor,kısa tahta sahne merdiveni gibi bir yere çıkıyor karşımıza,buradan çıkalım diyorum.evde buluyorum kendimi.sonra dışardan gürültüler geliyor,camdan bakıyorum,çocukluğumun geçtiği ev,plaka veriliyor bir kiz çocuğu kanlar içinde diyorlar,telaşa kapılıyorum kendi kızımda kaç saattir yok neden telaşla aramadım diyip uyanıyorum.en kötüsü uyandığımda kapattigim camımı açık buldum.mantikli bir açıklamsı var diye baktım,ama yoktu.15 senedir aynı evde oturuyorum,hadi dedim tam kapanmadı imkansız sonuna kadar kendiliğinden açılması,eğim var cereyana bile acilmazdi.yardımcı olun lütfen ne yapmalıyım

 14. Sedat Serkan dedi ki:

  Bir arkadaşım beni önce hristiyan mahallesine götürdü. Sonra da kiliseye götürdü. Ardından da kliseye kayıt oldu. Ben sadece yanındaydım.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşınızın yaptığı bir hatayı tekrar etmesine yorumlanır.

 15. Emine dedi ki:

  Merhaba,ben rüyamda gezintiye çıkarken uzun duvarın arkasında askerler ve komutanın sesini duydum. Arkadaşımın sesine benzettim. Duvarın yan tarafında yüksekçe merdivenin başı vardı. Oraya gittim, duvarın ardına baktım. O komutan yabancıydı. Daha sonra merdivenden aşağı indim. Bir kilise gördüm. Eski yıkık dökük kayaları yosun tutmuştu. Orada papaz ve ayin yapan insanlar vardı. Bende onları rahatsız etmeden sessizce çıkayım derken sanırım bir çeşmenin yanında melek sembolleriyle süslenmiş tutulacak bir şey vardı. Tam tuttum elimde kaldı çıktı kayadan o şey. Sonra utandım kilise görevlisine verdim. Tekrar yapmaları için.

  1. admin dedi ki:

   Önünüze çıkan bir fırsat ile birlikte herkesi şaşırtmak, hayırlı işler başarmak demektir.

 16. Pelin dedi ki:

  Rüyamda kendimi ve eşimi büyük tavan yüksekliği çok büyük bir kilisede buldum. Kilisenin kapılarının karşısında en görünen terde yüksekte iki tuvalet vardı. Yukarı çıkıp tuvalet yapıyorsun. Arkasında da minik musluk oraya çıkıp bir peçete serip tuvaletimi yapmaya çalıştım ama yapamadım. Eşime kimsenin kapılarını kapatmasını söyledim caddeden görünüyorum diye. Kapatmaya çalıştı ama kapılardan ortadaki açıldı. Üç büyük kapı vardı ahşap bende tuvaletimi yapamayıp kalktım ama tuvaletten kalkarken endişelendim. Çünkü çok yüksekte ve basamasa ayağım değmiyordu. Hoplayarak basamağa indim arkasındaki muslukta elimi ayıklamak istedim. Tanımadığım bir kadın geldi kiliseyi gezmeye elimi tıkadığını yere baktı, sonra gittik.

  1. admin dedi ki:

   Masrafların artması ay da başka sebepler ile elinizden bir miktar para çıkması ve ekonomik yönden zorlanmak, ancak kısa sürede toparlamaya yorumlanır.

 17. Nurcan dedi ki:

  Hellowen deymişik çocuklara sizde gidin kapıları çalın ve şeker isteyin dedim. Sonra ailecek kendimi bir kilisenin önünde bulduk ve içeri girdik oturduk. Ayin yapılmaya başladı ama içerisi hep Türk dolu ve Papaz konuşurken Allah hz.Muhammed diye konuşuyor. Ben o an şaşkınlıkla sağa sola bakarken benim oturduğum yerin yanında ufak oluk su geçiyor ve içi kertenkele dolu. O kadar dolu ki oluktaki su bile gözükmüyor. Bakınırken karşımda annemi ve abimi görüyorum. Onlar da papazı dinliyorlar. Birden besmele çekildi ve küçük kızım da yüksek sesle besmele çekti. Sonra dışarı çıktık ailece ve annem abim de yanımızdaydı birde baktık. Kilisenin kilise denilecek hali kalmamış normal bir bina gibi görünüyor ve Türkiyedeymişiz. Ege bölgesinde bir şehirdeymişiz. İçeri baktım içki içiliyor dansöz oynatılıyor ben şaşırdım. Burada ne yapıyoruz diyorum. Herkes normalmiş gibi bir şey demiyor. Manavın önünden geçerken eşim bir karpuz aldı. Karpuz şekilsiz ama bayağı büyüktü. Devam giderken bir kenarda annemi görüyorum, dükkan desem dükkan ev desem ev değil. Yemek yapmış konserve kaplarda ocak olarak da elektrikli saç kullanmış ben şaşkınlıklar içerisinde uyandım. Bu arada ben yurtdışında yaşıyorum, belirtmek istedim. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Yeni arkadaşlar edinmek ve yeni bir sosyal çevreye katılmak, ilerleyen günlerde sohbet ve muhabbetin artmasına yorumlanır.

 18. İrem dedi ki:

  Rüyamda ailemle bir kilisedeydik. Kilise çok karanlıktı ve garip giyinimli (beyaz cübbeli) insanlar çok hızlı bir şekilde dönüyorlardı. Biz bir şey arıyorduk. Sanki büyü yapılmış da, onun çaresi olan bir şey gibiydi.

  1. admin dedi ki:

   Ailenizin sözünü dinlemediğiniz bir konuda hata yapmak ve mahcup olmak anlamına gelir.

 19. Gun dedi ki:

  Rüyamda notre dame kilisesini geziyordum. Yemek sofrası hazırlanmıştı idi ev gibiydi güzeldi ama büyüktü. Noter dame da olmasın hayatımda nasıl rüya anlamadım.

  1. admin dedi ki:

   Karşınıza çıkacak yeni bir fırsat çevreniz tarafından eleştirilebilir.

 20. Ayhan dedi ki:

  Rüyamda Hz.isa as. Milin cenaze törenindeydim. Naaşını hiristiyanlarda olduğu gibi tabuta yatırmışlar ve herkes sırayla yanından geçip dua ediyordu. Bende sıraya girdim. Birisi gelip beni hz.isa as. izlerken kolumdan tutup oradan uzaklaştırdı. “Sen burada durma” dedi, “neden” dedim “sen biliyorsun” dedi. “Sıkıntı çıkabilir birileri bir şey derse” dedi, ihtiyaten yaptı. Ben müslümandım çünkü orada herkes hiristiyandi. Hz isa as. Naaşının yüzünün yarısını yatarken gördüm baktım izledim. Kendimi tüm kilisenin içinde tek başıma bir müslüman olarak biraz tuhaf hissediyordum, ortalıkta baştan dolaştım. Beni uzaklaştıran kişiden sonra yetkili birisinden tam izin isteyecektim orada kalabilmek için maalesefuyandım..

  1. admin dedi ki:

   Bir türlü emin olamadığınız bazı şeyler yüzünden üzülebilir, pişman olabilirsiniz. Geçmiş hatalarınız sık sık aklınıza gelebilir.

 21. Beyfendi dedi ki:

  Merhaba. Oğlumu kilisede köle olarak gördüm. Lütfen yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Oğlunuzun yapacağı bazı seçimlerin sizi pek de memnun etmemesine yorumlanır.

 22. Deniz dedi ki:

  Selam. Rüyamda kilisede temizlik görevlisi arkadaşımın yanına uğruyorum. Bir odada genç beyaz elbiseli dolu papaz var. Yerlere yastıkları dağıtmışlar. Arkadaşıma yardım amaçlı yerlerdeki köşeli minder tarzı yastıkları masaların üzerine toplayıp kaldırdım. Daha sonra büyük ayinlerin yapıldığı salona girdim ve baş papazın orada koca bir yatağın içinde uyuduğunu ben içeri girince uyanıp bana baktı. Bende hemen geri kapatıp kapıyı gittim. Lütfen yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Kişinin inancı konusunda gösterdiği hassasiyetin ve hayatını şekillendirirken prensiplerden ödün vermemesi, hataya düşmemeye yorumlanır. Manevi yönden güçlenebilirsiniz.

 23. Semanur dedi ki:

  Rüyamda sevgilimle kavga ediyorduk.Sonra barıştık ve yemek yemeye kiliseye gittik. Bende burası kilise ne alaka diye içimden konuştum.

  1. admin dedi ki:

   Haram kazanç elde etmek ya da birinin hakkı olan şeye sahip olmak, helalden uzaklaşmaya yorumlanır.

 24. Ali (lutfen cevap verin) dedi ki:

  Öncelikle kendimi siyah bir kilisenin önündeyim. Sonra içeriye giriyorum fakat kimse yok. Daha sonra bir anda siyah bir karga tam üstümde uçuyor. Bana yaklaştığı sırada korkup dışarı çıkıyorum. Az ileride bir cami görüyorum ve sakince gidiyorum. İçeri giriyorum ve her yer dolu. Herkes namaz kılıyor ve bir anda herkes kalkıp bana bakıyor ve kovalıyorlar. Ben kaçıyorum onlar kovalıyor ve sonra bir anda yanından geçtiğim bir evin çatısından yanıma imam cesedi düşüyor. Bir anda irkilerek uyanıyorum ve gözümü açtığım anda sabah ezanı okunmaya başlıyor. (lütfen hızlıca cevap verin ben şahsen çok korktum).

  1. admin dedi ki:

   Çok doğru sanıp aldığınız bir karardan pişman olmak, bir anda çıkan aksilikler yüzünden hevesinizin kırılmasına yorumlanır.

 25. cumali dedi ki:

  Rüyamda eski bir dönemde kiliseye giriyorum ve onların safında değilim. Papazın karşısında herkes bir ağızdan ayin gibi bir şeyler söylerken ben ne söylediklerini bilmiyordum. Onlar gibi dudak hareketi yapıyordum. Kirli ve pasaklı, çirkin yüzlü insanlardı ve o sırada papaz bana dönüp la ilahe illalah dedi. Susunca ben muhemmeden resulullah dedim ve ayin bitti dağıldı. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş çevrenizde biri ile aranız bozulabilir ve kalbinizi kıracak sözler işitebilirsiniz. Hiç hak etmediğiniz bir duruma düşmeniz ya da hakkınızın çiğnenmesi de söz konusu olabilir.

 26. Firdevs dedi ki:

  Rüyamda herkes şehri terk ediyordu. Ben de ne olduğunu merak ediyorum. Kimse söylemiyor ve panik halinde kaçıyorlardı. Sonra konuşmaları duydum halk arasında savaş var ben de tanıdıklara haber vermek için telefonu aldım elime. Telefon bozuldu, kullanamıyorum eve gitmek için dolaşırken sokağı karıştırdım. Gittiğim yol beni kiliselerin olduğu bir başka yere götürdü. Kafamı nereye çevirsem kilise var büyük ve gösterişli sonra ortada kalıyorum. Allah’ım ben ne yapıcam diye üzülüp kendimi sıkarken birden bedenim ve ruhum gökyüzüne doğru yükselmeye başladı.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde sürekli aile huzurunuzu kaçıran birileri olabilir ve şu günlerde dargın olduğunuz insanlar ile bir araya gelmeniz gerekebilir. Ancak hayırlı bir iş için de birine yardımcı olabilirsiniz.

 27. Turgut dedi ki:

  Küçük bir pencereleri ve ahşap kapısı olan bir kilise içindeydim. Yanıma papaz gibi birisi geliyor ve ben deccale dönüşüyorum. Kilisenin ahşap kapısı açılıyor. Ardından iki tane küçük kara böcek bana doğru geliyor. Ben de tüfekle onlara ateş ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yanlış arkadaş çevresi yüzünden size yanlış bir yatırım yaptırmak isteyen kişilere karşı dikkatli olun. Maddi kayıplara sebep olabilir. Özellikle daha çok para kazanmak için risk almaktan kaçının.

   1. Emir dedi ki:

    Ruyamda yikik dokuk eski terk edilmis bir kilise gibi bir yerde uyurken toprak tavanin parca parca dokuldugunu gordum disari cikip cocuklarimin nerede oldugunu birilerine soruyorum o esnada kilisenin tavani tamamen cokuyor. Bende uyumak icin tekrar buraya gelip yikilmayan duvarinin dibine uzaniyorum.duvarda olusan bosluklar belli belirsiz sekiller olusuyor.bu bosluklardan yildizlari goruyorum.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sizi üzen ev ayrı yolda bırakan kişilerin çok pişman olacaklarına ve zorlukları aşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status