Rüyada Kırmızı Etek Görmek

Rüyada kırmızı etek görmek, maddi olanaklarınızın kısa sürede artacağına ve çok büyük fırsatlar ele geçireceğinize yorumlanır. Eğer bekarsanız varlıklı biri ile dünya evine girerek sefa içerisinde bir hayat sürebilirsiniz. Bu kişi yurt dışında da yaşıyor olabilir ve onun sayesinde sizde yurt dışında çalışarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Başka biri aracılığı ile çok büyük fırsatlar yakalamanız olasıdır. Bekar olanlar için hayatlarına giren insan şans ve bolluk getirecek. Evli olan birinin rüyasında çıkarsa, eşiyle arasındaki sevgi bağının artması ve romantik sürprizlerle karşılaşmak demektir. Eşiniz ya da sevgilinizin vereceği haberler de sizi çok mutlu edebilir.

Rüyada kırmızı etek giyen birini görmek, sıkıntılı günleri de geride bırakarak, maddi güç elde etmek demektir. Bundan sonra tüm ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilir, maddi olanaklarınızın artmasıyla kendinize sürprizler yapabilir, kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Borcu olan kişiler de borçsuz bir döneme girebilirler. Rüyada tanımadığın birinin kırmızı etek giymesi ise, yeni tanışacağınız birinin size iş olanağı sunması demektir. Bu tanışacağınız insan vasıtası ile yeni bir iş olanağı yakalayabilirsiniz.

Rüyada Kırmızı Etek Giymek

Rüyada kırmızı etek giydiğini görmek, yakın zamanda seyahat etmek ve hatta birden fazla yolculuk yapmak demektir. Belki iş ya da eğitim ile ilgili hedefleriniz için başka şehirlere gidebilirsiniz. İş görüşmeleri yapılabilir ya da sınavlara girilebilir. Kendi kişisel gelişiminiz için kursa da kayıt olabilirsiniz. Rüyada başkasının kırmızı etek giydiğini görmek, yasak bir ilişki anlamına gelir. Belki yeni başlayacağınız bir ilişkiyi kimseye söylemek istemeyebilirsiniz. Bu kişi ile aranızdaki aşkı bir süre gizli tutmak da isteyebilirsiniz. Belki bu kişiye herkes karşı çıkacağı için de gizleme ihtiyacı duyulabilir.

Rüyada Kırmızı Mini Etek Görmek

Kısa bir süre içerisinde nikah masasına oturmak ve evleneceğiniz insanla mutlu mesut, bolluk bereket içerisinde bir yuva kuracağınıza yorumlanır. Bu kişi tanınmış, mesleğinde bilinen biri olabilir. Rüyada kısa kırmızı etek giymek, aynı zamanda evli olanlar için eşlerinin kazancının artması ve ev gelirinde artışla rahata erişmek demektir. Rüyada midi kırmızı etek görmek ise, geçim sıkıntısının sona ermesi, kazancın yeniden düzene girmesi demektir. Borçlu olanlar yakında borçlarını ellerine geçecek para ile kapatabilirler.

Rüyada Uzun Kırmızı Etek Giymek

Hane içerisinde bir takım sorunlar yüzünden stres yaşamak, birileri ile küsmek ya da tartışmak olarak yorumlanır. Aile içerisinde de bazı problemler olabilir ve aile bireyleri ile bir konuda anlaşmakta güçlük çekebilirsiniz. Kendi fikirlerinizi veya isteklerinizi ailenize kabul ettirmek bir hayli zor olabilir. Özellikle aile fertleriyle uzlaşmak zor olacak.

Rüyada Kırmızı Etek Almak

Rüyada kırmızı etek aldığını görmek, bekar olanlar için tez zamanda nikah masasına oturmak anlamına gelir. Evli olanlar da eşleriyle ortak bir hayallerini gerçekleştirebilirler. Rüyada kırmızı etek satın almak, özel hayatınızda uzun süredir aramış olduğunuz mutluluğu yakalayacaksınız. Maddi durumunuzun düzelmesi de özel hayatınıza olumlu bir şekilde yansıyabilir.

Rüyada Kırmızı Etek Hediye Almak

İş hayatında yaşanacak sorunlar ile birlikte bir süre zorluklar atlatmak, belki işten çıkmak ya da başka bir iş aramak olarak yorumlanır. İş arkadaşlarınızla aranızda büyük sorunlar olabilir. Özellikle yüzünüze gülen ve arkanızdan iş çeviren kişiler yüzünden iş hayatında strese girebilirsiniz. Bazı insanlar sizin işlerinizi baltalamak isteyebilirler.

Rüyada Kırmızı Etek Ceket Giymek

İş arayanların bol kazançlı bir işe girmesi ya da çalışan kişilerin de daha yüksek maaşı olan bir işe geçmeleri anlamına gelir. Çalıştığınız iş yerinde de terfi alabilirsiniz. Ya da elinize ekstra para geçebilir. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, ticari hayatta başarılı olabilir, müşterileriniz artabilir, daha büyük iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Rüyada Kırmızı Etek Beyaz Gömlek Giymek

Sosyal hayatınızın değişmesi, farklı sosyal ortamlarda bulunmak, lüks ortamlara gitmek ve daha varlıklı insanlarla görüşmek olarak yorumlanır. Belki iş ya da yaşadığınız yerin değişmesi ile birlikte de sosyal statünüz değişebilir. Resmi bir ortamda bulunmanız mümkündür.

Rüyada Kırmızı Çiçekli Etek Görmek

Akrabalarınız ya da eş dost desteği ile yeni bir işe girmek ya da yeni olanaklar yakalamak demektir. Bir süredir hayalini kurduğunuz bir şey yakın çevrenizin de desteği ile gerçek olabilir. Eğer sağlık sorunu olan varsa güzel bir haber alabilirsiniz.

Rüyada Kırmızı Siyah Etek Görmek

Bekar olanların kısa sürede alacakları evlilik kararından sonrasında pişman olmaları, nişan bozulması veya ayrılık olarak yorumlanır. Karşı taraf aslında kendini size tanıttığı gibi olmayabilir. Bu yüzden de büyük hayal kırıklığına uğrayarak ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz.

Rüyada Kırmızı Etek Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zengin biriyle evlenmek, aile hayatında sorunları çözmek, maddi olanak ve fırsatlar anlamına gelir. İş hayatında yükselebilir ve kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Adınızdan övgü ile bahsedilebilir. Ailenizle uzlaştığınız bir konuda başarılı olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Yohanna dedi ki:

  Rüyamda kalabalık bir yerdeyim kokteyl davet gibi tam bilemiyorum. Üzerimde kırmızı mini çan bir etek var ve gözler üzerimdeydi ne anlama geliyor acaba?

 2. Uzra dedi ki:

  Ben rüyamda kırmızı uzun bir etek giymiştim ve tahta salıncakta sallanıyordum ve sallanırken eteğim biraz kalkıyordu ve karşımda da tanıdıklarım ve birkaç tanımadığım kişilerde vardı ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan biriyle hasret gidermeye yorumlanır.

 3. Ebru dedi ki:

  Rüyamda bir dede defter uzatmış bu şehitler defteri demiş sende adını buraya yaz yakında şehit olacaksın demiş ne ölmesi benim çocuklarım var demişim ne çocukları demiş şehit olacaksın diyorum demiş

 4. Ebru dedi ki:

  Rüyamda bir dede bana defter uzatmış bu şehit olanların defteri demiş sende adını yaz yakında sende şehit olacaksın darmış nasıl ölürüm demişim çocuklarım var benim demişim ne çocukları şehit olacaksın demiş

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden tavsiyeler almaya yorumlanır.

 5. Murat dedi ki:

  rüyamda eski sevgilimi kırmızı bir tuvalet giysiyle gördüm.Ayna karşısında kıyafetini beğenerek kendini seyrediyordu.Sonra birden kendi bacaklarımı gördüm.Eski sevgilimin kırmızı kıyafetini giymiştim ve kırmızı topuk lu ayakkabı giymeye çalışıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin size karşı öfkesinin dinmesine yorumlanır.

 6. Hande dedi ki:

  Rüyamda uzun pileli mor bir etek giymistim yorumu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize fazladan para geçeceğine yorumlanır.

 7. Özlem dedi ki:

  Merhaba ablamın kırmızı uzun fırfırlı bir etek giydiğini üstünede rengarenk bir elbise giydiğini gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya öfkeli olduğunuz insanlarla barışmak ve önemli işlerde görev almaya yorumlanır.

 8. Zeynep dedi ki:

  Mrhblar rüyamda halam bana çok güzel kırmızı uzun ve ipeksi bir etek dikmiş ben ablama diyorum siyah gömleğine yiyecem çok iyi gider ve çok beğeniyorum etegi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya öfkeli olduğunuz biri ile barışmaya yorumlanır.

 9. Zeynep dedi ki:

  rüyada uzun kırmızı etek (,etekde minik minik çiçek desenleri vardı )giymiştim ,üst kısmıma siyah penye hırka vardı ve başörtülüydüm dışarıdaydım pazar yeriydi geziyordum.Ne demektir?sağolun..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinden haber gelmesine yorumlanır.

 10. Nurullah ÇAĞLAR dedi ki:

  Rüyamda yeni ayrılmış olduğum nişanlımın evlerinin önünden geçerken nişanlımın babasının sokakda havada asılı şekilde koyun cüssesinde derisi yüzülmüş et kesiyordu ve tüm ailesi etrafında toplanmıştı.Eski nişanlım ise en kenarda üzerinde gelinlik vari kırmızı etek vardı benim oradan geçtiğimi fark etti ve arkamdan bana bakıyordu
  Lütfen yorumlar mısınız…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar edinmeye ve insanların size daha çok saygı duyacağı başarılar elde etmeye yorumlanır.

 11. Cansu dedi ki:

  Babannem bana dün gece kırmızı kısa çan nir etek verdi bunu giy dedi bende giydim ve çok güzeldi yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede düğün dernek olmasına yorumlanır.

 12. Sakine Gökpınar dedi ki:

  Kaynanamın bana uzun geniş bir kırmızı etek aldığını gördüm ve bu bana geniş bundan bir kısım alalım birazcık daraltmasını istedim ama muazzam bir rengi vardı kırmızı hiç bu kadar güzel görünmemişti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kızdıran birinin gönlünüzü almasına yorumlanır.

 13. Nurhan dedi ki:

  Merhaba. Annem 3 hafta önce vefat etmişti. Dun gece rüyamda kendisinin uzun, kırmızı renk, üzerinde beyaz desenler olan bir etek giydiğini gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bir erkekten gelecek temiz habere yorumlanır.

 14. Sümeyra dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda lise arkadaşım bizi sohbet ederken görmüş. Benim üzerimde kırmızı uzun bir etek varmış. Yerde de beyaz düz bir halı varmış. Biz öylece sohbet ediyormuşuz. Ne anlama geliyor acaba.

  1. admin dedi ki:

   Sinir olduğunuz biri ile sonradan dostluk kurulabilir.

 15. mezzine dedi ki:

  Benim Annem kapalı ama rüyamda annem kırmızı mini bir elbise giymişti siyah çorap ve siyah ayakkabı

  1. admin dedi ki:

   Annenize bir konuda dert ortağı olup dertleşmek demektir.

 16. alev dedi ki:

  merhaba rüyamda kayınvalidem bana üzeri işlemeli payetli çok güzel süslü kırmızı bir etek hediye ediyor giyiyorum bol geliyor kendi eteğiymiş bana vermek istiyor daraltırız filan dedi uyanmışım 🙂

  1. admin dedi ki:

   Öfkeli olduğunuz birine karşı kalbinizin yumuşamasına yorumlanır.

 17. Ecrin dedi ki:

  Rüyamda uzun süre görmediğim bi arkadaşım bana hediye etek getiriyor etek al kırmızı alıyorum sonra giydiğimde etek dar geliyor geri çıkartıyorum o arada arkadaşımın çocuğu kızımın kolunu tırmalıyor ama kızımın kolu derin yara oluyor o an önemsemiyorum sonra çok üzülüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Kızgın olduğunuz biri gelip gönlünüzü alabilir, bu kişiyle dostluğunuz devam eder.

  2. Sevinç dedi ki:

   Rüyamda mülakata katılacaktım üzerime siyah pantolon ve kırmızı bluz giymiştim gerçektede mülakata girecem yorumu nedir acaba

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya beklenen yerden hayırlı haber almak demektir.

   2. isimsizbayan dedi ki:

    ruyamda kirmizi mini etek giydimi gordum akrabalarim vermis bana etek guzeldi desen olarak kare seklindeydi cepleri siyahti

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya hiç kimseyle küs kalmamaya ve saygınlığın artmasına yorumlanır.

 18. Elif dedi ki:

  Merhabalar ben elif. Rüyamda sevgilimin kırmızı uzun bir etek le gördüm. Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Sizi merak edip haber gönderebilir.

DMCA.com Protection Status