Rüyada Kız Çocuğuna Hamile Olmak

Rüyada kız çocuğuna hamile olmak, çok hayırlı bir rüya olmak ile birlikte gelecek günlerde kısmetlerinizin açılacağına, çok müjdeli haberler alacağınıza yorumlanır. Özellikle de aile hayatında hayırlı olaylar vuku bulur. Evli olan kişiler için rızkın ve bereketin artmasını simgeler. İnsanlar sizden ve ailenizden övgü dolu sözler ile bahsederler. Maddi anlamda da hayırlıdır ve kazancın çoğalmasına yorumlanır. Rüyada bekar kızın kız çocuğu olduğunu görmesi, mutlu bir evlilik yapmasına ve evliliğinde maddi sıkıntı çekmeyeceğine yorumlanır. Evleneceğiniz kişi varlıklı biri olabilir. Rüyada kız çocuğuna hamile kalmak, aynı zamanda eşinizin size değer vermesine ve onun sizi çok mutlu edeceğine, eşiniz tarafından çok şanslı olacağınıza yorumlanır. Rüyada kız bebeği olacağını öğrenmek, hayırlı haberler almaya ve işlerinizin yoluna gireceğine yorumlanır. Artık evinizde sıkıntılar azalır, evinizde refah ve huzur artar.

Rüyada kız çocuğuna hamile birini görmek, birinden iyilik görmek anlamına gelir. Bu kişi size hedeflerinize ve isteklerinize ulaşmanızda yardımcı olabilir, önünüzü açabilir. Aynı zamanda işsiz olanlar için de kısmetlerin açılmasına ve yeni iş bulmaya yorumlanır.

Rüyada İkiz Kız Çocuğuna Hamile Olmak

Şansınızın bir anda açılacağına ve yüzünüzü güldürecek haberler duyacağınıza yorumlanır. Kendi isteklerinize tez zamanda kavuşabilir, sonunda hayalini kurduğunuz bir şeye erişebilirsiniz. İki yerden birden kısmetiniz açılır.

Rüyada Kız Çocuğuna Hamile Olmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, helal yoldan bol kazanca ve güzel olaylara yorumlanır. Gelecek günlerde şansınız ve talihiniz bir anda açılır. Size yapılan haksızlıklar son bulur ve sonunda kendi hayallerinize erişme imkanı elde edebilir, bunun için de gereken imkanlara sahip olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gizem dedi ki:

  Selamlar, ben Hamileyim 16haftalik ve cinsiyeti henüz emin degil.Fakat bende Rüyamda gördümki, hekime gidiyom bayan hekime ulltrasyon ediyor beni ve o sirada Rüyamda bebegimi nett bi şekilde yani sözde karnimin icindeki bebegi tam görüyorum netce ve kiz olduģunu görüyom cokda tatliydi. Benim 3kizim var yanliz oglan isterdim tabi herseyden öncede saglikli olsun yinede fark eylemez. Ama bu Rüyamin anlami varmidir?

 2. Sibel dedi ki:

  Rüyamda telefona mesaj geldi kız cocuğuna hamilesin diye gercek hayatta da hamileyim

 3. Sibel dedi ki:

  Gercek te Hamileyim rüyamda telefona mesaj geldi kız cocuğuna hamilesin diye yorumu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden müjdeli haberler gelmesine yorumlanır.

 4. Elif dedi ki:

  Hamileyim ve rüyamda kızım olacağı söyleniyordu nasıl yorumlanır

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir haber gelmesine yorumalnır.

 5. zeynep dedi ki:

  rüyamda doktorum tekrar kız çocuğumun olacağını söyledi bunun anlamı nedir ikinci bebeği istiyorum bu rüyayı gordum

  1. admin dedi ki:

   Çok sevineceğiniz bir haber gelebilir.

 6. asya dedi ki:

  şimdi üç aylık hamileyim ruyamda dktorun bebeğin kız demesini gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Mutlu olacağınız bir haber almaya yorumlanır.

 7. Hulya dedi ki:

  Ruyamda daha zamani dolmamos bir kiz cocugu doguruyorum ama sonra daha zamani var denerek karnima geri koyuyorlar kiz oldukca iri ve poposunun catal kisminda kalin siyah tuyler gordum

  1. admin dedi ki:

   Maddi zararın ve elinizden çıkan şeylerin geri gelmesine yorumlanır.

 8. gizem dedi ki:

  rüyamda kendimi hamile gördüm. kız çocuğum olucak diye de duydum ne anlama gelir acaba

  1. admin dedi ki:

   Kısmete ve bol kazanca yorumlanır.

 9. Tugba dedi ki:

  Rüyamda kız cocuguna hamile oldugumu gördüm bir kağıt üzerinde ve bir ögretmen arkadaşımı kızıyla yürek gördüm

  1. Tugba dedi ki:

   Yürek yerine yüzerek olacak yanlıs yazmışım

  2. admin dedi ki:

   Zenginliğe ve hayırlı haberler almaya yorumlanır.

   1. zeynep dedi ki:

    rüyamda doktorum tekrar kız çocuğumun olacağını söyledi bunun anlamı nedir ikinci bebeği istiyorum bu rüyayı gordum

 10. Pembe dedi ki:

  rüyamda yengemin gelininin 4 yaşında bir kız çocuğu oluyor fakat yengem bu kız çocuğunun kendi oğlundan olmadığını iddia ediyor çünkü oğlum hapiste diyor oğlum hapiste olduğu süre içerisinde bu çocuğun olması mümkün değil diyor gerçekten de oğlu hapiste yeni girdi daha. gelini de hayır bu senin oğlundan olan bir çocuk diyor.

  1. admin dedi ki:

   Ev içinde mal mülk tartışması olabilir, akrabalarınızla aranız gerilebilir.

DMCA.com Protection Status