Rüyada Kocadan Dayak Yemek

Rüyada kocadan dayak yediğini görmek, aslında kocanız ile aranızdaki sorunların biteceğine ve anlaşmazlıkların son bulacağına yorumlanır. Eşinizin size karşı hal ve tavırlarında önemli bir değişim olabilir. Sizi kaybetme korkusu yaşayabilir ve artık adeta üzerinize titreyebilir. Evliliğiniz için verdiğiniz çabaların karşılığını almaya başlarsınız. Rüyada eşinden dayak yemek, aynı zamanda eşinizin size izin vermediği bir konuda artık izin vermesine ve anlayışlı olmasına, size vereceği bir sözü çok mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada kocadan şiddet görmek, eşiniz ile sürekli tartışıyorsanız artık buna son vermeye, aranızdaki gerginliğin asıl nedeninin ortaya çıkmasına yorumlanır. Belki de eşinizin sizden sakladığı sorunları olabilir. Rüyada kocanın dövmesi, kocanızın ailesi kocanızı kışkırtıyorsa, artık buna son vermek ve bu duruma çözüm bulmaya, eşinizin ailesi ile uzlaşmaya yorumlanır. Size yapılan haksızlıklardan pişmanlık duyabilirler.

Rüyada başkasının kocasından dayak yediğini görmek, başka biri ile aranızdaki sorunları çözmek ve ön yargılardan kurtulmak anlamına gelir. Size karşı yapılan haksızlıklar biter, kendi hakkınız olan şey için verdiğiniz çabanın ödülünü alırsınız.

Rüyada Ölmüş Kocadan Dayak Yemek

Maddi ve manevi anlamda hayatınızda meydana gelen sıkıntılara çözüm bulmaya, aile içi huzura ve düzene yorumlanır. Artık çocuklarınız ve ailenizle daha mutlu olabilir, bazı problemleri daha kolay aşabilirsiniz.

Rüyada Kocanın Tokat Atması

Rüyada eşinin tokat atması, eşinizle birlikte sorunlarınıza hızlı bir çözüm bulacağınıza ve evliliğinizin geleceği için ortak bir dayanışmaya, birlikte çalışıp çabalamaya yorumlanır. Başkaları sizin bu gayret ve birlikteliğinize gıpta edebilirler.

Rüyada Kocadan Dayak Yemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, eşinizin sizin kararlarınıza destek çıkmasına ve birbirinize yardımcı olmaya, zor günleri birlikte atlatmaya yorumlanır. Eşiniz bazı kötü huy ve alışkanlıklarından vazgeçebilir, size karşı tavrında önemli bir değişim olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

19 Yorum

 1. Zeynep
 2. Ceylan
 3. Rabiya
  • admin
 4. gülbin
  • admin
 5. Esra
  • admin
 6. Kısmet
  • admin
 7. Şenay
  • admin
 8. Canfeza
  • admin
 9. hatun
 10. Gülbahar
  • admin
 11. Meral sapul
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status