Rüyada Kredi Kartını Kaybetmek

Rüyada kredi kartını kaybettiğini görmek, parasal anlamda büyük rahata erişmek ve kazancınızda artış anlamına gelir. Çalışan kişiler için iş hayatında başarı ve kar olarak da yorumlanır. Özellikle kendi işini yapan kişiler ticari hayatta büyük başarı sağlarlar. Bir süredir hedeflediğiniz kazanca ulaşabilirsiniz. Çalışmayan ve geliri olmayan kişiler için de yeni bir gelir kapısını aralanması, iş fırsatı sağlamaları ve bu sayede maddi yönden güçlenmeleri olarak yorumlanır. Bu sayede rahat bir geçim sağlayabilir, lüks ve konfora erişebilirsiniz.

Rüyada kredi kartının kaybolması, aynı zamanda yeni bir iş fırsatı ya da gelir kapısı ile birlikte elinizde fazladan para geçmesine ya da mal mülk edinmek isteyenler için bu hayallerinin gerçek olmasına yorumlanır. Bir şekilde şans yüzünüze gülebilir ve borç yerine kar sağlanabilir. Parasal anlaşmalar ve belgelerde de şans sizden yana olur.

Rüyada Banka Kartını Kaybetmek

Ekonomik yönden hiç kimseye muhtaç kalmadan rahat bir hayat sürmek, evli olan kişilerin eşleri ile rahat geçinmeleri ve evlerine daha çok para getirmeleri olarak yorumlanır. Eğer bir yerden beklediğiniz para varsa ya da size borcunu ödemeyen kişiler varsa, yakında bu hakkınız olan para elinize geçer.

Rüyada Kredi Kartını Kaybetmek ve Bulmak

Borca girmek ya da birikimlerin erimesi, bir şekilde çıkan masraflar yüzünden para sıkıntısı çekmeye yorumlanır. Belki de kaçınamayacağınız masraflar olabilir ve bu sebeple de hiç ummadığınız harcamalar yapmanız gerekebilir.

Rüyada Kredi Kartını Kaybetmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, parasal korkuların boşa çıkmasına ve yakın zamanda beklenen kazanca ulaşmaya bu sayede rahat etmeye yorumlanır. Eğer sizi maddi yönden yoran masraflar ya da külfet olan biri varsa, yakında bu gibi harcamalar ortadan kalkar ve elinizde paranın bereketi artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. İnci dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babaannemi ,yaşıyor olarak bembeyaz bir yatakta yatıyorken birden tavan çöküyor ve su boşalıyor ben yürüdükçe bütün evin odalarının tavanından su ve buğday gibi bir şeyler akıyor üzüntüden çok ağladım

 2. Hayat dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda bi yerde çalışıyorum orda cüzdanımi ve telefonumu kasanin bandinda unutmusum ordaki müşterilerden biride sadce banka kartimi almis ve telimdeki online bank şifrelerimi hepsini silmis hic bi sekilde telefonumdan kartimi iptal edemiyorum yardim etmek isteyen 1, 2 kisi cikiyo ugrasiyo agliyorum ve cok korkmuşum sonra uyanıyorum . Simdiden teşekkür ederim ☺

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bekleeyn bazı ödemelerin ve masrafların yapılmasına, elinizden yüklü para çıkmasına yorumlanır.

 3. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda kredi karti kaybettim. Aradım farklı bir kart buldum. Yorumu nedir.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir kazanç kapısına yorumlanır.

   1. Merve dedi ki:

    Alışveriş yaptım bankadan para çekip o éşyalari alacaktım aradım aradım bulamadim eşyalarına alamadim

    1. admin dedi ki:

     Beklenmeyen bir masraf çıkabilir.

     1. Aynur dedi ki:

      Rüyamda kredi kartları kaybolmuş telefonla bankaya ulaşmaya çalışıyorum bildirim yapacağım ancak yetkililere uşamadan uyanıyorum

     2. admin dedi ki:

      Gelecek günlerde önemli bir işten hayırlı cevap almaya yorumlanır.

 4. Filiz dedi ki:

  İyi geceler rüyamda yeni arabamızın yerinde eski arabamızın olduğunu gördüm. Eşim yeni arabayı ve benim kredi kartımı alıp kaçmış sattığımız arabayı da yeni arabanın yerine bırakmış. Tabir etmenizi rica ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisnde parasal sorunlar çıkabilir.

DMCA.com Protection Status