Rüyada Kuaföre Gitmek

Rüyada kuaföre gittiğini görmek, eğitim için bir yere gitmek ve birinden tavsiyeler almak anlamına gelir. Örneğin bir kursa ya da sertifika programına yazılabilirsiniz. Ya da bilgi sahibi insanlardan öneriler almaya ihtiyacınız olabilir. Özellikle yeteneklerinizi geliştirmeniz için kendinizi daha çok geliştirmeniz gerekecek. Bunun için de bir seyahat yapabilir, yeni bir ortamda bilgilerinizi artırabilirsiniz. Rüyada kuaför salonuna gitmek, bazı yorumculara göre de başka konulara merak sarmak ve yeni şeyler öğrenmeye açık olmak anlamına gelir. Ufkunuzun genişlemesine yardımcı olacak şeyler yapabilir, yeni yerler görebilir, yeniliklere daha açık olabilirsiniz.

Rüyada güzellik salonuna gitmek, sosyal çevrenizin artmasına ve daha çok insan ile tanışmaya yorumlanır. Girdiğiniz yeni ortamlarda yepyeni insanlar ile dostluk kurabilirsiniz. Çalışma ya da eğitim vesilesi ile yeni dostlar kazanabilirsiniz.

Rüyada Kuaföre Gitmek Saç Yaptırmak

Yeni bir davet almak ve çok mutlu olmak anlamına gelir. Bu davet söz nişan ya da doğum günü gibi bir kutlama olabilir, hatta hazırlık aşamasına yardım edebilir, tatlı bir telaş içerisinde olabilirsiniz. Evlenecek bir akrabanız da sizden yardım isteyebilir.

Rüyada Kuaföre Gitmek Saç Boyatmak

Başkalarından gizlediğiniz bazı şeyler yüzünden zor durumda kalmak ve bir türlü gerçekleri açıklayamamak anlamına gelir. Bir zamanlar söylemiş olduğunuz yalanlar yüzünden şimdi daha çok yalan söylemeniz gerekebilir.

Rüyada Kuaföre Gitmek Saç Kestirmek

Çok sıkıldığınız bazı şeylerden kurtulmak, hayatınıza yenilik katmak istemek anlamına gelir. Bir süredir devam eden monoton şeylerden vazgeçebilir, yeni bir heyecan arayışına girebilirsiniz.  İş değişikliği ya da başka değişimler olabilir.

Rüyada Kuaföre Gitmek Makyaj Yaptırmak

Özel hayatınızda çok mutlu olmak ve çok sevilmek anlamına gelir. Bekar olan kişiler için ruh ikizleri karşısına çıkar. İlişkisi olan kişiler için de değerlerinin artmasına ve sevdiği insanın daha fazla ilgi göstermesine yorumlanır.

Rüyada Kuaföre Gitmek Kaş Aldırmak

Ertelediğiniz masraflar varsa, bu masrafları bir süre daha ertelemek, maddi yönden zorluk çekmek anlamına gelir. Her ne kadar kazancınız olsa da bu kazanç sizi tatmin etmeyebilir, giderleriniz fazla olabilir. Bu sebeple de memnuniyetsizlik yaşanabilir.

Rüyada Kuaföre Gitmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kendi öncelikleriniz için bir şeyler yapmak ve kendinizi geliştirmek, manevi yönden de sizi rahatsız eden şeylerden kurtulmak anlamına gelir. Eğer sizi zorlayan bazı sebepler varsa bunlar aşılır. Özellikle de parasal engeller yüzünden isteklerinizi gerçekleştiremiyorsanız, artık buna fırsatınız olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gülsüm dedi ki:

  Rüyamda eski dostumla, arkadaşımla kuaföre gidiyorum nedir arkadaşım ağda yaptırıyor onu duyuyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar edinmeye yorumlanır.

 2. tuğba dedi ki:

  iki kuzenim (kız) ve şu anki erkek arkadaşımla kuaföre gidiyoruz. ama ben kuaförü beğenmiyorum ve çıkıyorum. kuzenimin fotoğraf çekimi için fakat ben erkek arkadaşmdan ayrılmayı düşünüyorum sorumsuz bir kişiliğe sahip olduğu için ne anlamam gerekiyor yorumunuz için teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden hediye almaya yorumlanır.

 3. Gülşen dedi ki:

  Rüyamda bir yakınımın düğünü icin kuaföre gidip saçlarımı yaptiriyorum kuaför bayandı düğün icin beyaz elbise ile mavi elbise giymek konusunda kararsiz kalıyorum sonra annemi arayıp dolabimdaki saks mavisi elbiseyi getirmesini istiyorum onu giymeye karar veriyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ayrılıkların bitmesine, özlediğiniz biri ile kavuşmaya yorumlanır.

 4. Esra dedi ki:

  Rüyamda sözüm olacakmış söz elbisemi alıp kuzenimle kuaföre gidiyorum arabayı kuzenim sürüyor sonra yanlış yere giriyor arabayla yol diye bir kaç basamaklı merdivenden iniyor sonra kuzenimi indirip direksiyona ben geçiyorum ben kullanıyorum yolda sözleneceğim erkeği görüyorum o arabasıyla önümüze geçip kuaföre birlikte gidiyoruz söz elbisem de yeşilli morlu gümüş rengi renkler vardı. Rüyamı yorumlar mısınız 🙏🏻

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir evlilik yapmak ve maddi imkanın artmasına yorumlanır.

 5. Ben dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda küaföre gidip saçlarımın boyatılmasını ve ksetirilmesini istiyorum amma yapmıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sosyal çevrenizden müjdeli haberler gelmesine yorumlanır.

 6. selma dedi ki:

  rüyamda bn siyah uzun bir elbise saçım fönlü düğüne gitcekmişim ama gidip gitmediğiimi hatırlamıyorum yorumlarsanız sevinirim teşekkürler ____

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya istediğiniz bir şeyi satın almaya yorumlanır.

 7. Aslı dedi ki:

  Rüyamda erkek kuzenimle kuaföre gidiyoruz. İkimizde saç kestirmek istiyoruz. Ama kadın kuaförü olduğu için beni dışarda bekliyor. Bende içerde yeni bir kızla tanışıyorum. Ve bu kızla sonradan telefonla baya konuşuyoruz. Samimi oluyoruz yani. 72 dk falan konuşuyoruz ( ne alakaysa😂)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş değişikliği yapmaya yorumlanır.

 8. Sıla dedi ki:

  Rüyamda kuaföre gidiyordum ordaki kadınlar bana makyaj yapıp hızlı hızlı beni düğüne vs bişeye hazırlıyorlardı gec kalıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yüzünüzü güldürecek bir habere yorumlanır.

 9. Anonim dedi ki:

  Rüyada kuaföre gidiyodum, saçımı kestirdim daha sonra kaşımı aldırdım ama kaşımı alırken çizik oluşturdularve kötü aldılar ben sinirlendim.

  1. admin dedi ki:

   Sizi kızdıran biri gelip af dileyebilir.

  2. Seyran dedi ki:

   Rüyamda saçımı uclarindan hafif kestirmek için kuaföre gidiyordum güzel ve ferah bi yerdi kuaför kiside erkekti sonra siraya beni aldi ve nasil kesmesini istedigini sordu bana bende tarif ettim o sekilde uyandim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya uzak bir yere seyahat edilmesine yorumlanır.

 10. Merve dedi ki:

  Ben rüyamda kuaföre gidiyorum nişan saatine az kalmış o arada boş hela arıyorum 3 helanin biri dar biri çeşmesi bozuk biri odanın içinde kenarda herkes görüyor diye abdestimi yapamiyorum sonra kalkıp başımı yaptırmaya gidiyorum..?

  1. admin dedi ki:

   Sevdikleriniz ile dertleşmek ve sıkıntıları çözmeye yorumlanır.

 11. Nergis dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda sevdiğim çocuğun çalıştığı kuaföre gidiyorum anlamını öğrenebilir miyim?

  1. admin dedi ki:

   Beklenmedik bir yerde yollarınız kesişebilir.

 12. Mine dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda ayna karşısında makyaj yapıyordum bir yere gitmek için. Kirpiklerimin azaldığını fark ediyordum ve dökülmüş diyordum içimden. Sonra rimel sürüyordum ve kirpiğimin hepsi elimde kalıyordu. Uzun gür kirpikti, gözümden dökülmüş elimde kalmıştı.

  1. admin dedi ki:

   Birine yapılan haksızlıktan dolayı pişmanlık çekilebilir.

   1. Ayse dedi ki:

    Merhaba ben rüyamda duvarda besmele yazısını arapça halinde gördüm anlamı ni öğrenebilir miyim?

    1. admin dedi ki:

     Hayırlı bir haber gelebilir.

DMCA.com Protection Status