Rüyada Kuran Okumak

Rüyada Kuranı Kerim okuduğunu görmek, doğru yoldan şaşmamak ve hak edilen şeyleri elde etmek olarak yorumlanır. Yakın zamanda size karşı yapılan haksızlıklar son bulur. Tam tersi hak yerini bulur. Daha hayırlı işler ile uğraşmaya başlayabilirsiniz. Rüyada kendini Kuran okurken görmek, hayatınızın anlam kazanması ve hak hukukun bulmasına, esenlik ve refah içerisinde yaşamaya yorumlanır. Yaptığınız iyilikler karşılığını bulur. Rüyada başkasını Kuran okurken görmek, bilgi sahibi ve ilim irfan sahibi olan birinin yol göstermesi, bu kişi ile doğru yolu bulmak olarak yorumlanır. Birinden gelecek yardım sizin ufkunuzu açabilir.

Rüyada birini Kuran-ı Kerimi okurken görmek, iyi ahlaklı bir insanla tanışmak ve bu kişiden gelecek yardım ile birlikte bazı zorlukların üstesinden çok daha rahat gelmeye yorumlanır. Bu kişinin hayatınıza girmesi ile birlikte bir anda şansınız açılabilir ve güzel şeyler öğrenebilirsiniz. Sizin alacağınız bazı hayırlı kararlarda onun etkisi olabilir.

Rüyada Kuran Okumak ve Öğretmek

Manevi yönden güçlenmek, dini açıdan bilginin artması ve hayırlı işler yapmak olarak yorumlanır. Bundan sonra yapılan bazı iyilikler manevi yönden sizi güçlendirebilir. Yardıma ihtiyacı olan birilerine yapılan iyilikler sayesinde birilerinin sıkıntısından kurtulmasına yardımcı olabilirsiniz.

Rüyada Kuran Okumak ve Ağlamak

Rüyada Kuran okuyarak ağlamak, iç sıkıntılardan arınarak huzura erişmek, sabrın sonunda selamete erişmek anlamına gelir. Bir süredir çekilen cefanın sonrasında tüm güzellikler sizi bulur. Şansınız bir anda açılabilir ve işleriniz yoluna girer.

Rüyada Ezbere Kuran Okumak

Bazı tecrübeler ışığında doğru seçimler yapmak ve sizin için en hayırlı sonuca ulaşmak anlamına gelir. Eğer bir süredir kafa karışıklığı yaşıyorsanız, bundan sonra her şey rayına girebilir. İç sıkıntılardan kurtularak artık neyin daha doğru olduğuna kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Rüyada Kuran Okumak İsteyip Okuyamamak

İçinizde vesvese olan şeylerde kurtulmak, karşınıza hayırlı insanlar çıkması ve kötülükten uzak durmak anlamına gelir. Size düşmanca tavır içerisinde olan kişiler size zarar veremezler. Tam tersi kötülük etmek isteyenler kendi dertlerinden sizinle uğraşamazlar.

Rüyada Kuran Okumaya Çalışmak

Rüyada kuranı kerimi okumaya çalışmak, gelen bazı haberler sonrasın bir takım hayal kırıklıkları yaşamak anlamına gelir. Çok heves ettiğiniz bir şeyin gerçekleşmemesi sebebi ile canınızı sıkan durumlar ortaya çıkabilir.

Rüyada Camide Kuran Okumak

Maddi zorlukların üstesinden gelmek, aynı zamanda manevi yönden de size yardımda bulunacak kişiler sayesinde zorlukları geride bırakmaya yorumlanır. Arkadaş çevrenizden hiç beklemediğiniz bir yardım görmeniz olasıdır. Hayatınızdaki görünmez kahramanlar şimdi ortaya çıkabilir.

Rüyada Kabede Kuran Okumak

Aile saadetinin daimi olmasına, birlikte birlik ve beraberlik içerisinde bir hayat sürmeye yorumlanır. Ailenizle birlikte hayırlı bir işe vesile olabilirsiniz. Birlikte mutlu olacağınız haberler gelebilir. Eğer bir süredir geçim sıkıntısı çekiliyorsa, haneye bolluk ve bereket gelebilir.

Rüyada Evde Kuran Okumak

Evinize bolluk ve bereket yağması, helal yoldan kazancın artmasına yorumlanır. Hane içerisinde huzur artar, küs olanlar barışır ve ailede genel bir mutluluk havası hakim olur. Eğer küs olan kişiler varsa da onların barışmasında vesile olabilirsiniz.

Rüyada Mezarlıkta Kuran Okumak

Hayatınızda daha temiz bir başlangıç yapmak, hayırlı bir insan olarak çevrenize büyük yardımların dokunması, saygınlığın artmasına yorumlanır. Güzel ahlak ve iyi huy ile başkalarına örnek olabilirsiniz. İşsiz olanlar yeni bir iş kapısı aralayabilirler.

Rüyada Kuran Okumak Ve Namaz Kılmak

Hayırlı bir evlat olmak ve anne babanın hayır duasını almak anlamına gelir. Başkalarının gözünde de örnek bir evlat olarak gösterilebilirsiniz. Aileniz ile birlikte uzun süredir hayalini kurduğunuz bir dileğiniz gerçek olabilir.

Rüyada Kilisede Kuran Okumak

Verdiğiniz bazı emeklerin karşılığını geç de olsa alacağınıza, maddi ve manevi yönden bazı kayıpların geri gelmesine yorumlanır. Artık yeni iş girişimleriniz de olumlu sonuçlar verebilir. Beklediğiniz bir haberi de yakında alabilirsiniz.

Rüyada Cenazede Kuran Okumak

Bazı görevleri yerine getirmeyip zor durumda kalmak ya da söylenen bazı yalanların ortaya çıkması sebebi ile zor zamanlar atlatmak anlamına gelir. Mesela bazı arkadaşlarınız ya d aile fertleri ile aranızın bozulacağı bazı problemler çıkabilir.

Rüyada Kuran Okunduğunu Görmek

Sizi rahat bırakmaya ya da özgürlüğünüzü kısıtlamaya çalışan kişilerin sizden uzak durması, daha özgür bir hayat sürmeye yorumlanır. Hayatınızdaki aksiliklere çözüm bulabilirsiniz. Bela ve kötülükler sizden uzak durur.

Rüyada Kuran Ayetleri Okumak

Güzel bir amele, sağlık ve sıhhat içerisinde bir hayat sürmeye yorumlanır. Eğer bir takım sağlık problemleri yaşıyorsanız, yakın zamanda güzel haberler gelebilir. Hayırlı bir rüyadır ve kişinin selamete erişmesine yorumlanır.

Rüyada Ölüye Kuran Okumak

Rüyada ölmüş birine kuran okumak, hane içerisinde hayırlı olaylar olması, birilerine yardımda bulunmak ve görevlerini yerine getirmek, hayırlı bir evlat olmaya yorumlanır. Zor zamanlarında sizi seven birine yardımcı olabilirsiniz, o kişiden hayır duası alabilirsiniz.

Rüyada Kuranı Kerimi Hatmetmek

Büyük sevaplar işlemek ve işlerinizin yoluna girmesi, helal yoldan kazanç sağlayarak bolluk ve bereket içerisinde yaşamaya yorumlanır. Aileniz ile birlikte daha rahat olanaklar elde edebilirsiniz, sofranızın rızkı artar.

Rüyada Kuran Okumak İçin Abdest Almak

Rüyada abdest alıp Kur’ân okumak, iyi ahlaklı ve sevilen biri ile dünya evine girmeye yorumlanır. Bekar olanlar evliliklerinde çok mutlu olurlar. Evli olanların ise hayırlı evlatlar yetiştirmeleri anlamına gelir.

Rüyada Kuran Okumak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınızda eksik olan şeylerin tamamlanmasına, anne baba duası almaya ve işlerinizin yoluna girmesine yorumlanır. Helal yoldan kazanç elde ederek aile geçiminde önemli katkı sağlayabilirsiniz. Size iyilik yapan birilerine de iyiliğiniz dokunabilir, ilim irfan sahibi kişilerden fayda görülebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. yedilerTR dedi ki:

  rüyamda çok büyük bi şavaş oluyor (dünya savaşı) herkes koşuşturuyor ben o sırada okulumun merdivenlerinden sürekli inip çıkıyorum ve tam yine inerken duruyorum ve ezbere yasin suresini okumaya başlıyorum okumaya başladığımda savaş duruyor ve herkes koşmayı bırakıyor. yasini şerifin hepsini bitirmeden uyanıyorum

  1. azra dedi ki:

   admin görürsen rica etsem yorumlar mısınız

 2. Hatice dedi ki:

  Rüyamda rabbena veğfirlena zünübena vekeffiranna seyyietine veteveffena meal ebrar diyorum. Sekiz yaşındaki yeğenim de tekrar ediyor.

  1. admin dedi ki:

   Duaların kabul olmasına ve sevinç duyulacak bir haber almaya yorumlanır.

 3. Semra dedi ki:

  Merhaba, rüyamda ailecek benim üniversiteme mezuniyet törenime gidiyoruz. Arabamızla bir tünelden geçiyoruz ve kampüse geliyoruz. Güvenlikçi var ve ismimi soruyor. Beni ismimden hatırladığını ve bana hediye hazırlandığını söylüyor. Sonra kampüste her öğrenci kendi hediye bölümünü buluyor ve hediyelerini poşetlere dolduruyor. Ben de buluyorum benim hediyelerimi. O kadar çok farklı hediye var ki poşet yetmiyor. Başkasının poşetini alıyorum ama hala doldurmam gerekiyor. Hediyeler de siyah tancere var, dört beş tane sarı dolu parfüm şişeleri var. Beyaz ve pembe saç tokaları, beyaz ince ve kısa kapıya takılan elbise askısı var. Kuranı Kerim var açıp inceliyorum ve çok hoşuma gidiyor. Diyanetin Kuranı Kerimi imiş diyorum. Beyaz lokumlar ve beyaz akide şekerleri var. Sonra bana bu hediyeleri hazırlayan aileyi görüyorum. Ailenin sekiz dokuz yaşlarında bir kızı var. Kız benimle fotoğraf çektirmek istiyor ama duvarda o siyah tencere asılı olmalıymış. Kızın annesi hediye dolu poşetlerimin üstünde oturuyor. Bir an kalkıyor, tencereyi alıyorum. Duvara asıyorum, fotoğraf çekineceğiz diye sonra uyanıyorum. Teşekkür ederim, iyi çalışmalar…

  1. admin dedi ki:

   Çok hayırlı haberler almak ve çok sevinmek anlamına gelir. Karşınıza çok büyük fırsatlar çıkabilir.

DMCA.com Protection Status