Rüyada Kurt Köpeği Görmek

Rüyada kurt köpeği görmek, çok dikkatli olduğunuz bir konuda hata yapmayacağınıza ve risk aldıysanız sonunda bu aldığınız riske değeceğine yorumlanır. Bazı plan ve projelerinize dair endişeleriniz olsa da sonunda her şey tam da sizin planladığınız gibi gerçekleşecektir. Yeni bir işe başlayacak, iş kuracak ya da yatırım yapacak olan kişiler uzun vadede bu durumdan çok mutlu olabilirler. Rüyada alman kurdu görmek, sadık bir dost edinmek ve dert ortağı olmak anlamına gelir. Her derdinizi ve sıkıntınızı paylaşacağınız bir arkadaş edinebilirsiniz. Yalnızlık çekiyorsanız sonunda hayatınıza ortak olacak, sizinle bir gülüp ağlayacak bir hayat arkadaşınız olabilir.

Rüyada kurt köpekleri görmek, sosyal çevrenizde çok büyük övgüler almak ve hatta herkesin size imrenmesi anlamına gelir. Sizin yapmış olduğunuz bazı seçimler sonrasında kavuşacağınız şeyler başkalarını hem şaşırtabilir hem de bu duruma imrenebilirler. Çok fazla övgü duyabilirsiniz. Rüyada kurt köpeği sürüsü görmek, yeni dostluklar edinmek ve yeni bir sosyal çevreye girmek olarak da yorumlanır. Rakibiniz çok fazla olsa da hepsini geride bırakabilirsiniz.

Rüyada Kurt Köpeği Sevmek

Aileniz ile birlik ve beraberlik içerisinde olmak, sizi seven insanların çoğalmasına yorumlanır. Sizi hiç yalnız hissettirmeyecekler. Bazı sorunlarınız için sizinle birlikte mücadele edebilirler. Evliyseniz eşiniz tarafından da büyük bir iyilik görebilirsiniz.

Rüyada Kurt Köpeği Beslemek

Size farklı davranan ve başkalarına karşı farklı olan çift karakterli bir insanı simgeler. Bu kişi size çok iyi niyetli bir görünüm çizebilir. Ancak yakında maskesi düşecektir. Gerçek bir dost olmadığını anlayabilir ve yollarınızı ayırabilirsiniz. Bu kişi aslında güvenilmez biri olabilir.

Rüyada Kurt Köpeği Havlaması

Sizin hakkınızda çıkan bazı söylentiler kulağınıza gelebilir ve üzerinize atılan iftiralar yüzünden çok üzülebilirsiniz. Bazı hal ve hareketlerinizi eleştiren kişiler olabilir. Özellikle öz güveninizi kırmaya çalışan kişilere karşı temkinli olun. Asıl niyetleri başka olabilir.

Rüyada Kurt Köpeği Tarafından Isırılmak

Çok sevdiğiniz ve güvendiğiniz bir insan tarafından darbe almak olarak yorumlanır. Bu kişi sizi yarı yolda bırakabilir ya da sırt çevirebilir. Rüyada kurt köpeğinin saldırması, aynı zamanda rakiplerinizin sizi üzmesi ve kendinizi başarısız hissetmenize yorumlanır. Bazı aksilikler elinizde olmadan sorunların büyümesine yol açabilir. Başka birinin hatası yüzünden size hesap sorulabilir.

Rüyada Kurt Köpeğinden Kaçmak

Borçlar ya da mahkeme ve dava yüzünden zor günler atlatılabilir. Bazı şeylerin zamanında olmaması sizi çaresiz bırakabilir. Belki beklediğiniz para elinize zamanında geçmeyebilir ya da başka engeller ile karşılaşabilirsiniz. Rüyada kurt köpeği kovalaması, bazı sağlık sorunları ile uğraşmak olarak da yorumlanır. Belki stres seviyenizi artıran sorumluluklarınız olabilir.

Rüyada Kurt Köpeği Öldürmek

Nazar, kem göz ve beladan uzak durmak anlamına gelir. Bazı insanlara güveniniz sarsılmış olsa da size zarar veremeyecekler. Size musallat olan biri artık hayatınızdan çıkabilir. Külfet olan biri de sonunda kendi yoluna gidebilir.

Rüyada Kurt Köpeği Yavrusu Görmek

Aile içerisinde büyük bir mutluluk yaşanabilir, bir kutlama olabilir. Söz veya nişan telaşı olabilir. Veya birinin bebek beklediğini öğrenebilirsiniz. Bu alacağınız havadisler sayesinde yüzünüz gülecek. Çok sevdiğiniz birine bu mutlu günlerinde destek olabilirsiniz.

Rüyada Kurt Köpeği Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, garanti iş yapmak ve her şeyin sorunsuz bir şekilde çözülmesi, şansın ve talihin açık olması şeklinde yorumlanır. Bazı planlarınızda hiç aksaklık olmadan başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Hak edip emek verdiğiniz bir konuda yüzünüzü güldüren haberler gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mine karayağız dedi ki:

  Rüyamdakaldırım kenerında bir alman kurdu vardı ben ve arkadaşım aceleyle biyere gitmeye çalışıyorduk hırlayıp arkamızdan gelmeye başladı dönüp baktığımda bem beyaz kar gibiydi ama ön ayaklarını kullanamıyordu yada kullanmıyordu o yüzden arka ayaklarının üstünde geliyordu peşimizden uzakalşınca biryere oturdum dinlendim kısa bir süre ama sonrasında kolumda bir acı hissettim dönüp baktım kolumu ısırıyodu

 2. Yalçın dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın evinde kalıyorum, evin içerisi aydınlık lila renk tül uçuşuyor ve pencereden dışarıya baktığımda Yukarı da merdivenlerin başında bir erkek Alman kurt köpek ile oynuyor ona atılan oyuncağı yakaladıktan sonra bir anda evin penceresinden içeriye kafasını sokuyor. O sırada pencereden geri çekiliyorum izliyorum nefes alışverişleri ve dişlerini fark ediyorum.

 3. Zafer dedi ki:

  Rüyamda kalabalık bir yerde gezinirken bir kurt köpeği Belirdi elimdeki ekmeği bölerek parça parça ona verdim yedi ve her seferinde geri yanıma döndü ben yanıma gelmesinden korkarak ondan saklandım beni buldu bir odaya girdim kapıyı kapattım kapıyı zorladı itmeye başladı kapıyı kilitlemek istedim kilit çalışmadı camdan baktı ve kapı aralıgından iki ön kolunu soktu ayağını ıssırdım sonra kapıyı açtı zorlayarak köpege küskün baktım aglar gibi beni anladı ve üzüldü burada uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güç kuvvete, rahata ermeye yorumlanır.

 4. Ferhat dedi ki:

  Merhabalar ben rüyamda yaklaşık 10 kurt köpeğinin sıralı bir şekilde dizilip başlarının ezilmiş olduğunu gördüm ve onlar için yardim istiyordum bu rüyanın tabiri nedir acaba hâlâ etkisinde kaldığım bir rüyadır.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olduğunuz biri ile barışmaya yorumlanır.

 5. Semih dedi ki:

  Arka arkaya bir gece içinde sürekli bir Alman kurdunun balkonun demirlerinin arasından atladığını gördüm her seferinde rüya orda bitti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski bir dostla görüşmeye yorumlanır.

 6. Ahmet dedi ki:

  Merhaba rüyamda evimin bahcesinde annemle otururken 3 tane kurt köpeği belirdi saldırmaya çalıştı tüfekle ateş adil 2 sini kaçırdım.tufegi bırakıp elime aldığım sopa ile kurdun 4 bacağını vurarak kopariyorum ama kurt ölmüyor bırakıyorum sonra o esnada tavşan geçiyor önümden tüfeği alıp tavşanı vurmaya çalışıyorum oda kaçıyor tavşan rengi turuncuya benziyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen dost çevresinde yeni insanlar tanımak değer görmeye yorumlanır.

 7. Merve dedi ki:

  Merhaba, rüyamda farklı bir evde annemle birlikte yaşıyordum, büyük bir balkonun 3-4 kapısı vardı, kapılardan biri gürültüyle açıldı ve bir kurt köpeği içeri girdi, ben balkona çıkarmaya çalıştıkça tekrar içeri giriyordu, oldukça arkadaş canlısıydı. Bir yandan anneme bağırıyordum evdeki kedimize dikkat etmesi için.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak rahatlamak ve birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 8. Busenur dedi ki:

  Rüyamda, önce kurt köpeğinin salyası bana değdiği için zehirlenebileceğim söyleniyo daha sonra bi yerden kaçmamız gerekirken o köpeği benim kucağıma almam gerektiğini söylüyolar. Kucağıma alıyorum ve kurt köpeğini korumaya baslıyorum. Hatta bir ara kangallar saldırmaya calısıyo ama kucağımda diye uzanamıyolar ve kurtuluyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi güce sahip olmak, yeni iş fırsatlarına yorumlanır.

 9. Seray dedi ki:

  Ben sevdiğimin benim için hayırlı olup olmadığını görmek için istihareye yatmıştım. Rüyamda da alman kurdu gördüm. Köpeği seviyordum ve ben nereye gitsem köpek oraya geliyordu. Gelmemesi için uzağa gidiyordum beni bulup yine geliyordu çok cana yakındı. Sanırım en sonunda onu uzağa bırakıp gittim bir daha bulamadı beni. Bu rüyanın anlamı nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya biriyle hararetli bir konuşma yapmaya yorumlanır.

 10. Selen dedi ki:

  Rüyamda ben kadar olan bi kurt köpeğini kucağıma almış gidiyordum

  1. Selen dedi ki:

   Çok da mutluyduk köpeği aşırı seviyordum

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya güçlü otoriter biridnen iyilik görmeye yorumlanır.

 11. Çiğdem dedi ki:

  Rüyamda çok eski konağa benzeyen bir ev kapısı açıldı ailecek içeri girerken çok büyük iri yarı hemen hemen yetişkin insan kadarolan bir kurt fırladı bahçeye başladı havlamaya hepimiz korktuk ve girmedik yanımıza doğru geldi ben arkamı döndüm çok. Korktuğum için Yanıma yaklaştı ve başımdan sevmeye başladı sonra sarıldı. Babam bana kızım küçükken senin beslediğin kurt bu dedi adı çalıymış Ama ben gerçekte kurt bakmadım ama dayımın bir kurdu vardı çok severdim ona çok benziyor. Birde konakta birsürü kedi vardı onlarla ilgilenemedim sadece kurtla ilgilendim. Ve bizim hiç çalı diye kurdumuz olmadı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır sizinle tanışmak isteeyn birinden haber gelmesine ve yeni sosyal çevreye girmeye yorumlanır.

 12. Nilhan dedi ki:

  Rüyamda kurt köpeği sahipleniyordum. Ama küçük köpeğimi kovalıyodu. Bende ona kızıyorum hayır diyorum bir şey yapmıyor ama hırlıyo bana. Sonra bir ara korkuyor annemde diyor yazık şiddet uygulamışlar heralde. Seviyorum ama köpeğime bir şey yapıcağı zaman kızıyorum o da bana hırlamaya devam ediyor. Tahta sedir var. Benim yatağımmış orası bakıyorum orda yatıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar edinmeye, size destek verecek birine yorumlanır.

 13. Sevgi dedi ki:

  Kapıdan dışarı bakıyorum-köy gibi bir yer-çocukları korkutan köpekler var. Korkmayın bişey yapmazlar diyorum. Sonra bakıyorum ki oğlumun yanında kocaman beyaz bir kurt köpeği. Oğlum hemen yanıma gel diyorum. Oğlum köpeğe yaklaşıyor. Kurt köpeği yanıma geldi baktım ön ayakları yok ve kanca takmışlar ayaklarının ucuna. Kurt köpeği bana – oğlun benden kokmadı ya en iyi arkadaşım artık – dedi. Ben de – gel sana yemek vereyim – dedim ve kapının eşiğine kocaman bir yemek koydum. Fakat onu yerken görmedim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahat etmeye, hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 14. Fuat dedi ki:

  Rüyamda köyde stabilize yoldan yürürken birden bir kurt köpeği çıkıyo karşıma sanki arkasında sürü varmış gibi gördüm sonra yere yatıp tabanca ile vurmaya çalışırken uykudan uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir anlaşmazlığın küslüğün bitmesine yorumlanır.

 15. Nagii dedi ki:

  Rüyamda bir resim arıyordum balkondan üst kata çıktım sonra kendi balkonumuza döndüğümde gri tüylü kahverengi gözleri olan bi kurt köpeği gördüm balkona geldi bende kapıyı kilitledim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güç otorite sahibi olmaya yorumlanır.

 16. yalçın karakurt dedi ki:

  rüyammda evde koltukta oturuyorum sağ tarafımda iki tane kurt köpeği oturur pozisyonda bana bakıyor bir taneside karşımda bana hırlıyor
  korkmuyorum ama haraket edersem yada karşılık verirsem bana saldıracağından eminim bende onun gibi gözlerinin içine bakıp temkinli bir şekilde duruyorum sonra uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar kazanmak ve kendinizi iyi ifade edeceğinize yorumlanır.

 17. Mikail dedi ki:

  Rüyam da ilk önce uçağın indiğini görüyordum ama piste deil boş bi araziye iniyordu uçak düşüyordu araziye indikten sonra sektirerek ilerliyordu sonra arabayla takip ediyorduk uçak gözden kayboldu ilerde patlamıştı sanırım sonra arabayla devam ediyorduk orman yolunun içinde olduğumuzu farkı ettik babam dedi nerden geldik buraya dedim vardır bunda bi Hayır die ilerledik bi tane kurt köpeği gördük saldırmak istedi ilerledik ilerde sonra üç dört tane Kurt köpeği de saldırmak istiyordu kardeşimle indik arabadan kurt köpeklerini uzaklaştırmaya Rabbime dua ederek yardım istiyordum anlamı ne olabilir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahat etmek ve yeni bir dost çevresi edinmeye yorumlanır.

 18. Ly35 dedi ki:

  Rüyamda koyun otlatiyorum. Sonra büyük bir dağ var. Ordan kurt iniyormuş sürüye doğru sonra ben ateş ediyorum çok uzak olduğu için bişey olmadı. Sonra korktum kurt hızlı geliyor sonra bir adam ateş etti kurt öldü galiba yada yaralı. Ne Olabilir,

  1. admin dedi ki:

   İşinizde rızkın bereketin artmasına yorumlanır.

 19. Bahar dedi ki:

  Ruyamda bir disi bir erkek kurd kopegi gordum disi olan erkek kurd kopeginden kaciyor saklaniyordu.. Bende banada zarar verirler diye hemen o bolgeden kendimi kurtardim uzaklastim disininde oradan ciktigimi farketmesini sagladim oda kacsin kurtulsun erkek kurt kopeginden diye..

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar edinmek ve ön yargılı olduğunuz biri ile iyi geçinmeye yorumlanır.

 20. Enes dedi ki:

  Ruyamda iki tane beyaz yavru kurt kopegi gordum Ben cagirdikca onlar bana bakip sonra donup gidiyorlardi

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar edinmek ve iyilik görmeye yorumlanır.

  2. Sevgi dedi ki:

   2 siyah kurt köpeğini uzaktan severken ,sahibinin al senin olsunlar diyerek zincirlerini bıraktığını ,ve köpeklerin üstüme geldiğini görünce irkildigimi gördüm.Sonrasinda onları besleyip sakinleştirip zincirlerini bağladım.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya bir dostunuzdan iyilik görmeye yorumlanır.

    1. Ömer dedi ki:

     Mrb. Ben rüyamda beyaz bir kurt köpeği ile konuştum. O bana incir sakız ve erikten bir içecek yapmamı ve dağıtmamı istedi. Sadece bana konuştu ve birisini gördüğünde kedi var deyip sustu. O gidince tekrar konuştu. Sizce bana ne anlatıyor bu rüya

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya bir dostunuzdan iyilik görmeye yorumlanır.

 21. beyza dedi ki:

  rüyamda eşim ben ve çocuğumuz arabayla giderken arabanın arkasından kurt köpeği kovalamaya başladı okadar hızlıki arabaya saldırmaya çalışıyordu sonra biz bi şekilde onu atlattık

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen kimselerden uzaklaşmaya yorumlanır.

 22. Yalçın dedi ki:

  15 gun once vefat eden babamı rüyamda namaz kılarken gördüm yorumlayabilirmisiniz

  1. admin dedi ki:

   İyi ahiret hayatına yorumlanır.

   1. Poyraz dedi ki:

    Arkadaş ortamında Siyah renkli dişi kurt köpeği gördüm severken köpek elimi tamamen ağzına alıp ısırmadan geri bıraktı elimi.

  2. Poyraz dedi ki:

   Arkadaş ortamında Siyah renkli dişi kurt köpeği gördüm severken köpek elimi tamamen ağzına alıp ısırmadan geri bıraktı elimi.

   1. admin dedi ki:

    Yeni bir dostluk kurmaya ve iyilik görmeye yorumlanır.

 23. Yalçın dedi ki:

  Rüyamda bir kurt köpeği gördüm ben saldırabilir diye cekiniyorum ama o sanki beni tanıyormuş gibi uysal davraniyo. Sonra bir karanlığa giriyom karanlıkta belki beni tanımaz saldırır diye aydınlığa çıkmaya çalışıyorum beni gorsunde tanısın saldırmasın diye.

  1. admin dedi ki:

   Sadık bir dosta ve dert ortağı olup dertleşmeye yorumlanır.

 24. Fahri dedi ki:

  Rüyada gece yada akşam ikiz kardeşim ile babamın evine giderken arkamızdan iki akraba erkek kardeşi görüyoruz birbirimize sarılıp yürümeye devam ediyoruz 3-4 katlı bir evin duvarında siyah kurt köpeği görüyoruz bize doğru koşarak gelmesiyle kardeşim ile ben kaçmaya başlıyoruz diğer iki erkek kardeşten biri köpeğin peşinden gidip bulamıyor evin etrafını geçtikten sonra birkaç kişi daha görüyoruz silahları çekip sağa sola bakıyoruz köpeği bulamıyoruz eve gidiyoruz kardeşimle evimiz iki katlı eve girerken aşağı kapıda kız yeğenimi ve onun teyzesini görüyorum evlerinin önünde bayağı kalabalık ayakkabı var biz evimize çıkıyoruz ve rüyadan uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Küs olduğunuz yakınlarınız ile barışmaya, sevdiklerinizden övgü ve takdir toplamaya yorumlanır.

  2. Poyraz dedi ki:

   Arkadaş ortamında Siyah renkli dişi kurt köpeği gördüm severken köpek elimi tamamen ağzına alıp ısırmadan geri bıraktı elimi.

 25. mediha dedi ki:

  merhaba ben ruyamda komsumuun alman kurt köpegini gördum.köpekle geneldekosuya filn cikariz 10 senedir taniyorum saiplerinide köpegide.köpek cok guzel egitilmis.ruyamda bu köpegin beni isrdigini gördum.erkek alman kurdu evcil. sag elimin isaret parmagini isirdi ve bende can havliyle bunu bana nasil yapdin diye bagirdim.ama elimden kan gelmedi.uyandigimda ise bana arkadasimin emanet ettigi degerli birseyin calindigini farkettim.

  1. admin dedi ki:

   Sadık bir dosta ve dert ortağına yorumlanır.

 26. Gamze dedi ki:

  Merhba ruyamda bi balkondo cocuklaria oturuyoruz karsimdada oturanlar var Boyle bizim arkamiza korkunc bi sekilde bakiyorlardi bide Ben bakiyorum kurt var kizimin bikini aliyorum kaciyorum diyer kizimida Alìn diye bagiriyorum Alan olmuyor tekrardan donup aliyorum cocuklari eve birakiyorum ve balkona cikiyorum aradasim diyorki but radar vermeyecek Beni istiyor Diyor ve kurdun yanina gidiyor Ben korkuyorum AMA bakiyorum arkadasim kurt ba Dan’s ediyor cok mutlu nu kadar

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden size yük olmaya kalkan birileri olabilir.

   1. Fırat dedi ki:

    Rüyamda evimizin penceresinden bahçeye bakıyorum bir erkek bir dişi Alman kurtları görüyorum ve iki tane de yavruları var bahçede dolaşıyorlar. Benim Alman kurdum bir ay önce kaybolmuştu onu bahçenin sağ tarafından tek görüyorum biraz birbirlerine havlıyorlar sonra kaybolan kurdum yanlarına gidiyor birbirlerine bi şey yapmıyorlar. Onlar dolanırken bahçe de bende pencereden aşşağı mamakabından mama döküyorum kaybolan köpeğim gelip kokluyor mamayı ardından öteki kurtlarda yavrularıyla kokluyorlar birazcık yiyorlar.

 27. Engin dedi ki:

  Rüyamda gece yolda giderken sırasıyla iki küçük kopek havlayarak yanıma geliyor birini ayağımla kendimden emin şekilde uzaklastiriyorum biraz yürüdükten sonra ilerde yavru daha yeni dogmus alman kurt köpeği elime alıyorum bunun annesi yokmu daha yeni doğmuş diyorum elimde kopegi inceliyorum tebessüm ediyorum mutlu oluyorum.

  1. admin dedi ki:

   üç ve kudrete, çalışmalarınızda başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 28. gamze dedi ki:

  Merhaba, rüyamda hergün geçtiğim yol üzerinde biri sağ biri sol başta iki büyük ve aralarında dizilmiş yaklaşık 10 veya daha fazla yavru sibirya kurdu nun sıralı şekilde beni beklediklerini yada bana baktıklarını gördüm.rüyamda bu yaklaşık3gün üst üste ve hep aynıymış gibiydi. tam yol sonunda ise yatmış iki büyük beyaz köpek ben geçerken onların bana baktığını görünce oınlara havlayarak benden uzaklaşmalarını sağladı. fakat geride bir yavru kurt kaldı ve onuda ben aldım. insanlara da kimsesi kalmadı ben bakıcam artık. sevmek isterseniz çekinmeyin ısırmaz. diyodum. yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olmasına ve çok arkadaş edinmeye yorumlanır.

   1. Nagii dedi ki:

    Bir resim aramak için üst kata çıkıyorum balkondan sonra kendi balkonumuza geri döndüğümde karşıda gri renkli kahverengi gözleri olân bir kurt köpeği gördüm sonra balkona geldi bende kapıyı kilitledim

 29. zeynep dedi ki:

  Rüyamda bi kaç tane beyaz kurt köpeği gördüm bunlar evimizin etrafinda dolaşıyordu o sirada kuzenimle disardaydik iceri kaçtik kapiyi kilitledik ben çok korkuyordum ve bi komşumuz dışarıya çıktı “onlar zarar vermezler” dedi hepsini gözümün önünde tek tek öldürdü..

  1. admin dedi ki:

   Sizden laf almak isteyen birileri olabilir. Arkadaşlarınız bir konuda uyarabilirler.

 30. Furkan dedi ki:

  Rüyamda iki tane kurt dişi ve erkek gördüm. Soğuktu, yardım etmek için sıcak bir yere aldım baraka gibi sanki orada yasıyorum. Yemek vermek istedim, sonra ikisi de orada öldü. Yaralı olduklarını gördüm. Hamile olan orada yarasının olduğu yerden yumurtalar bıraktı. Sanki onlar öldü ama yumurtalar kurtuluyordu o ara uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Sağlam dostluklar kurmak ve şimdi yapılacak iyiliklerin ileride karşınıza çıkacağına yorumlanır.

 31. Özgür dedi ki:

  Rüyamda uyuyor iken uyanmışım, afedersiniz eşimle ilişkiye giriyormuşum. O sırada camdan dışarıda sesler duyarak dışarı bakıyorum. Camın az ilerisinde bir duvar var. Bu duvar arkasında bir ev. Kırmızı kıyafetli bir kadın duvarı çıkıyor. Sonra diğer ev olduğu İçin bir yere gidemiyor ve yüzünü bize doğru dönüyor. O esnafa kızgın kurt köpekleri saldırmaya başlıyor ve çığlık atıyor. Ben balkon kapısını açıyorum. O sırada yataktan kalkıp ve bütün kurt köpekleri bana doğru dönüyor. Balkon kapısını kapatsam da bütün kurt köpekleri kapıya cama yapılıp aşırı kızgın olarak saldırmaya başlıyor. Demir kepenk varmış evin içinde onları takıyorum hemen ancak kepenkler biraz sallanıyor gibi. Bu esnada nefes nefese uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisidne dolaşan laflar huzurunuzu kaçırabilir, aynı zamanda hak ettiğiniz bir şeye göz diken biri olabilir.

  2. Ceyda dedi ki:

   Merhaba. Rüyamda kurt köpeğim vardı ve sürekli kucağımda taşıyordum. Evdeydik ailemle, ablamları bekliyorduk. Onunla beraber camdan bakıyorum hep kucağımda ve kafasını kafama yaslıyor falan. Çok güzeldi, ama bir yandan çok büyük diye de içten içe korkuyorum ama beni seviyor diye çok hoşuma gidiyor. Çok teşekkürler.

   1. admin dedi ki:

    Hırsın artmasına ve bir hedefe tez zamanda ulaşmaya yorumlanır.

 32. Ahsen dedi ki:

  Ailemle karlı bir dağ yürüyüşü yaparken babam yamaçtan inerken iki kurt köpeği etrafımızda beliriyor. Birisi beyaz birisi siyah. Beyaz olan babam kayıp düşünce, babamın sağ ayağını ağzına alıyor önce oyun gibi yapıyor fakat sonra ısırıyor ve baya kuvvetle ısırıyor mani olmaya çalışırken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Hırs ettiğiniz bir konuda başarıya ulaşmak ve sevdiklerinizin sizinle gurur duymasına yorumlanır.

 33. Yunus dedi ki:

  Kuzenimle birlikte köy yolunda giderken karşımıza beyaz gri renk mavi gözlü bir kurt köpeği gibi bir şey cıktı ve bize saldıracak gibi davranmaya yöneldi. Bende ona taş attım ve geri döndü ve taş atarak onu baya bir uzaklaştırdım ve son anda yolun üzerinde otların arasında iki tane aslanın uyuduğunu fark ettim. Hırlayarak uyuyorlar ve oradan sessizce uzaklaştım.

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostluklar edinmek ve bir zamanlar yapılan iyiliklerin karşılığını görmeye yorumlanır.

   1. Merve dedi ki:

    Merabalar Rüyamda kurt köpeğiyle kutup köpeği arası bir şey gördüm hangisi olduğunu çözemiyorum kocaman birşeydi evimizin etrafında dakikalarca ordan oraya ordan oraya gidip geliyodu evden birinin çıkmasını bekler gibi daha önce dışardaydım onu görünce tüm ev ahalisini içeri aldım ama sadece annem yoktu çok korkuyorduk ve vücut ısımızı fark etmesinler bu onları cezbetmesin diye ince kıyafetlerle kalmıştık. Erkek bir kuzenim bize geliyodu ve onu kovaladı aslında hayvan çok sakindi fakat biz kaçıyorduk çok garip ve ilk defa böyle bi rüya görüyorum.

    1. admin dedi ki:

     Hedeflere ulaşmaya ve sizi hırslandıran bir olay yaşamaya, dostlarınızdan destek görmeye yorumlanır.

 34. Yılmaz dedi ki:

  Rüyamda kardeşimle yolda yürürken kardeşimin elinde yavru iki sibirya kurdu vardı. Oyun oynamak ve kardeşimin elinden kurtulmaya çalışıyorlardı. Yolda bir kaç bayan yürüyordu, bayanlardan biri korkmuştu. Bizde kurtları tutmaya çalıştık ve başlarını okşadık. Daha sonra eve döndük.

  1. admin dedi ki:

   Yeni arkadaşlıklar edinmek ve aile içi sevince yorumlanır.

 35. inanc dedi ki:

  Evimizde şu an var olan iki köpeğimizden biri tüyleri kesilmiş yıkanmış ve bize ait olmayan iki kurt köpeği gördüm. Onlara çok iyi bakıyorum kaçmamaları için sürekli etraflarındayım üşümesinler diye battaniye ile örterim. Var olan köpeğim aslında yabancı köpekleri çok kıskanmasına rağmen kurt köpeklerini hiç kıskanmaz. Onlarla hep birlikte oyunlar oynarız. Bu arada bana küs olan abim bize gelmiş. Küçük olan kurt köpeğini severken çenesini koparmış. Ben nasıl yeycek şimdi diye üzülürken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Ev içinde dargınlıkların bitmesine, aynı zamanda arkadaş ortamından size güzel bir fırsat sunacak birine yorumlanır.

 36. Gökhan ÜNLÜ dedi ki:

  Rüyam çok karışıktı hatırladığım rüyamda polis olan biri eğittiği gri renkli kurt köpeğini yanımda serbest bırakıyor. Ben ısırır beni diyorum o ısırmaz diyor derken köpek ayak parmağımı ısırdı. Ben hemen köpeğe tekme attım köpek uzaklaştı. Isırdığında tırnağımın yarısını çıkardı. İlk çok acıdı ve sonra hemen acısı geçti yanımdaki arkadaşta bir şey olmaz yeni tırnak çıkar dedi. Yanımdaki arkadaşı hiç tanımıyorum ilk kez gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bir dostunuzdan büyük bir iyilik görmeye, zor zamanınızda sizin yanınızda olacağına yorumlanır.

 37. Serap dedi ki:

  Merhaba ben rüyanda tanımadığım yabancı bir memleketteyim. Gece dışarı çıkıyorum. Bilmediğim bir yol sol taraftan bir şey geliyor. Ben önce önemsemiyorum. Motorlu birileri gibi geliyor ama geldiği yol benim yolumla kesişince iki kurt köpeği yönümü dönüyorum. İki kurt köpeği de orada var çareyi kaçmakta buluyorum. Hatta köpek gibi havlamak istiyorum ama sesim çıkmıyor. Bakıyorum onlarda benimle koşuyor bir şey yapmıyorlar ama biraz ilerleyince biri üstüme bir şey döküyor köpeklerin bana saldırması için işte o zaman uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bazı hayallerinizden vazgeçseniz de sonrasında bu hayaller için karşınıza yeniden güzel fırsatlar çıkabilir.

 38. Edanur dedi ki:

  Rüyamda köyümdeki evdeydim ama bundan yaklaşık 4-5 sene önceydi. Tanımadığım birisi eve girdi. Orta boylu bir adamdı yanında büyük kahverengi bir kurt köpeği vardı. Köpekle eve girdiler. Sonra köpeğe bir şeyler dedi. Köpek camdan çıkıp yanıma doğru geldi. Ben bahçedeydim, ilkten çok korktum, sonradan sevmeye başladım.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde huzurun sağlanmasına ve hayırlı bir misafire, rahat geçime yorumlanır.

 39. Delinin1i dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda dağ gibi bir tepedeyim. Mağara gibi bir yer var. Oradaydım birden bir kurt köpeği geldi. Ben korktum tedirgindim ama bana zarar vermedi. Aksine geldi kucağıma oturdu ve bana sarıldı. Bende onu kucağıma alıp dışarı çıktım. Dışarıda bazı kişiler vardı. Köpeğin bana zarar vermediğini görünce çok şaşırdılar. Köpeğin beni bu kadar sevmesine de şaşırdılar. Köpekte bayağı iri bir köpek taşımakta zorlanıyorum ama beni bırakmadı köpek.

  1. admin dedi ki:

   Hırs ettiğiniz bir konuda başarıya ulaşmak, kendini ispatlamak anlamına gelir.

 40. Ezgi dedi ki:

  Rüyamda 2 adet devasa boyutlarda 2 alman kurdu geçiyor yanımdan polislerin köpekleri. Aynı zamanda bir tedirgin oluyorum ama daha sonrasında oynuyorum seviyorum. Normal hayatta da alman kurdunu çok severim.

  1. admin dedi ki:

   Ön yargılı olduğunuz iki insanla dost olmaya ve bu kişilerle daha çok zaman geçirmeye yorumlanır.

   1. Merve dedi ki:

    Merabalar Rüyamda kurt köpeğiyle kutup köpeği arası bir şey gördüm hangisi olduğunu çözemiyorum kocaman birşeydi evimizin etrafında dakikalarca ordan oraya ordan oraya gidip geliyodu evden birinin çıkmasını bekler gibi daha önce dışardaydım onu görünce tüm ev ahalisini içeri aldım ama sadece annem yoktu çok korkuyorduk ve vücut ısımızı fark etmesinler bu onları cezbetmesin diye ince kıyafetlerle kalmıştık. Ve 4-5 tane de yavruları vardı . Erkek bir kuzenim bize geliyodu ve onu kovaladı aslında hayvan çok sakindi fakat biz kaçıyorduk çok garip ve ilk defa böyle bi rüya görüyorum

 41. Ömür dedi ki:

  Dükkanın oraya kurt köpeği geliyor, siyah bir köpek. Köpek sahibinin elinde ipi var ancak sahibi ipi bıraktıkça bana doğru geliyor köpek ve inanılmaz bir havlama ve hırlamayla. Yanıma kadar geliyor ama ısırmıyor. Köpeği çek dememe rağmen hiç çekmiyor köpeği sahibi.

  1. admin dedi ki:

   Ön yargılı olduğunuz bir insana karşı düşünceleriniz değişebilir, bu kişiden büyük bir iyilik görebilirsiniz.

 42. Elvan dedi ki:

  Rüyamda bir kurt köpeği tavuk çiftliğine saldırıyor ama tavuk yediğini görmedim.

  1. admin dedi ki:

   Ekonomik yönden güçlenmek, masrafların azalmasına yorumlanır.

 43. Buket dedi ki:

  Rüyada kuzenimle tahta bir masada otururken karşımıza bir tane siyahlı grili gözleri mavi kurt köpeği geldi. Kuzenim kaçtı, ben kaçmaya yeltenirken kurt köpeği saçımdan tutup beni yere yatırıp sırtımdan ısırdı. Canımın çok yandığını hatırlıyorum. Arkada belli belirsiz çocuklar hatırlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Size pek de yakın olmayan biri özle hayatınızda sizi mutsuz edecek bir davranış sergileyebilir.

 44. Emre dedi ki:

  Rüyamda Alman kurdum varmış Ve onunla birlikte hastaneye gittik. Doktor beni hastaneye yatırdı. Sonradan annem geldi. Hastaneden çıkıp annem ben Ve köpeğim eve gittik.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir dostluk kurabilirsiniz, sosyal çevreniz artabilir.

 45. Emel dedi ki:

  Rüyamda annem babam ablam oteldeyiz, dolaşıyoruz. Annem yanımda oteldeki diğer insanlar hazırlık yapıyor maç izlemek için. Anneme diyorum akşama italyayla Türkiyenin maçı var. Ondan böyleler diye annemde hee diyor. Daha sonra havuz görüyorum içimden saati sorguluyorum. Bakıyorum geç değil öğlen falan diyorum. Anneme diyorum otele gelmişim ben havuza gircem diye. O da gir diyor ve sonra ben havuza girerken bir hazırlıklar yapıyorum. Üstümde bazı şeyleri çıkarıp koyuyorum falan. Sonra havuzda turuncu japon balıkları da var. Ben onları takip ederek biraz yüzüyorum. Sonra ailemin yanına gidiyorum. Odamız yukarıda olduğundan onlar başka bir odaya girivermişler. Sonra kendi odamıza gidelim artık diyorlar. Tamam diyorum çok eşya var ama annem orada kalıyor. Daha gelicez sen kal dedik ve üçümüz eşyaları yüklendik. Babam yiyecek dolu siniyi aldı. Ablamla bende çanta yüklendik. Tam asansöre gidecekken babama siz alabildiğinizi alın ben 3424 e tekrar gelir alırım dedim. Tamam dediler. Sonra onlar asansöre bindi. Ben yetişemedim, varınca düğmeye bastım, hemen açıldı. Bende girdim ve 3.kata çıkacağımızı hatırlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda aile içerisinde bir kutlama söz nişan olabilir veya başka bir özel gün için ailece bir araya gelebilirsiniz.

 46. elif dedi ki:

  Rüyamda annem oğlum evin önündeyiz. Kurt köpeği sarı renkte kovalıyor. Benim elimdeki poşete ve kolumu ağzına aldı ama ısırmadı. Sonra kaçtık apartman camından izledik. Arabanın üstünde yatıyor ve kapının önünden ayrılmadı. Hayır olsun başka çocuklarda etrafında dolaşıyor. Ben bağırıyorum kurt o kaçın diye ama bir şey yapmadı çocuklara.

  1. admin dedi ki:

   Annenizden bir konuda büyük bir destek almaya, aile içinde huzurun artmasına yorumlanır.

 47. Emel dedi ki:

  İki büyük kurt köpeğine kızımla birlikte gece bakıyoruz. Yolun karşısındalar, gözleri açık yeşil gibi ve havlıyorlar. Çok kızgınlar. Kızımla en yakın eve girip saklanıyoruz, camların bazıları kırık ve çok karanlık. Sonra yanımıza tanıdığımız biri geliyor. Köpekler siyaha yakın bir renk ve arada boyun bölgelerinde krem renk gördüğümü hatırlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Dost gibi görünen bir insanı aslında sizi kıskanması anlamına gelir.

 48. Ömer Faruk dedi ki:

  Rüyamda kurt köpeği tahta bir kapı ardından ev içine girmeye çalışıyordu. Sürekli kapıyı ben tutuyordum. Bir süre sonra kapıyı kırmaya başladı. Dışarı çıktığımda bi arkadaşımla karşılaştım. Kurt köpeği aniden kayboldu.

  1. admin dedi ki:

   Bir dostunuzun size çok büyük bir iyilik yapması anlamına gelir. Onun sayesinde bir hayalinizde gerçek olabilir.

 49. Hatice dedi ki:

  Rüyamda ağzı ve vücudu iple bağlı kurt köpekleri vardı. Sonra biri kurtulup ağzı bağlı olmasına rağmen kızıma saldırdı. Yanımdaki arkadaş kurt köpeğini uzaklaştırmak için çok uğraştı.

  1. admin dedi ki:

   Başkalarının gözünde saygınlık kazanmak, düşmanlarınıza karşı zafer sağlamak, başkalarının gözünde yükselmeye yorumlanır.

 50. fidan dedi ki:

  Rüyamda ahırın kapısında bekleyen kurt köpeği gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bir dostunuzdan çok büyük bir iyilik görebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status