Rüyada Küvet Görmek

Rüyada küvet görmek, bekar olan kişilerin kısmetlerinin çoğalmasına, özel hayatınızda aradığınız mutluluğun size çok yakın olduğuna yorumlanır. Yakın çevrenizde sizden hoşlanan ancak duygularını bir türlü dile getiremeyen biri olabilir. Bu kişi ilerleyen günlerde size duygularını açabilir. Hatta duygularınız birbirinize karşılıklı olabilir ve aşk hayatında her şey gönlünüze göre olur. Rüyada banyoda küvet görmek, aynı zamanda evinize hayırlı misafir gelmesine ve bir süre sizinle birlikte yaşamasına yorumlanır. Çeşitli sebepler ile evinize kalmalı misafir gelebilir ve birbirinize destek olabilirsiniz.

Rüyada küvette birini görmek, yeni bir dostluk kurmak ve bu dostluğun kalıcı olmasına, yeni edindiğiniz bir arkadaşlığın size çok şey katmasına yorumlanır. Bu kişi size şans getirebilir, hırsınızın artmasında ve azimli olmanızda da yanınızda olur. Bazı konularda onu örnek alabilirsiniz.

Rüyada Boş Küvet Görmek

Aile fertleri ile aranızda anlaşmazlıklar olmasına ve kalbinizin kırılmasına, sizi önemsemeyen kişilerle aranızın açılmasına yorumlanır. Sizin istek ve görüşlerinizi önemseyen ve yok sayan iri ile aranızda gerginlik olabilir.

Rüyada Beyaz Küvet Görmek

Bol ibadet etmek ve manevi yönden güçlenmeye, iç huzurun her geçen gün artmasına yorumlanır. İçinizdeki sıkıntıları hızlı bir şekilde atarak kolay bir şekilde huzuru bulabilir, maneviyata daha çok ağırlık verebilirsiniz.

Rüyada Kirli Küvet Görmek

Hane içerisinde fitnelik yapan kişilere yorumlanır. Bu kişi akrabalarınızla aranızın açılmasına sebep olabilir. Sizi dolduruşa getirmeye çalışan kişilere karşı temkinli olmanızda fayda var. Rüyada küvette kirli su görmek, sıkıntıların zamanla azalmasına, ancak bazı insanlarla mücadele etmeye yorumlanır. Evin huzurunu kaçıran kişilere karşı mücadele vermeniz gerekebilir.

Rüyada Küvette Yatmak

Rızık kapısının sonuna kadar açık olmasına, rahat ve konfor dolu bir hayat sürmeye yorumlanır. Geçmişteki sıkıntılara üzülmek yerine artık yolunda giden şeylere odaklanmak sizi mutlu edebilir. Rüyada küvette yıkanmak, sevdiğiniz insanın gönlünüzü hoş etmesine, ev içerisinde sıkıntıların bitmesine yorumlanır. Ev hayatınızda her şey daha güzel hale gelebilir.

Rüyada Küvet Yıkamak

Evinizdeki masrafların bitmesine, evinizi güzelleştirmeye ve eğer borçlarınız varsa da bu borçların kapanmasına yorumlanır. Evinize daha çok para girmeye başlayabilir ve maddi yönden büyük bir rahatlama olur. Rüyada küvet temizlemek, eşinizle aranızın da iyi olmasına, yine bekar olanların anne babaları ile rahat geçimine yorumlanır.

Rüyada Küvet Dolusu Su Görmek

Bol rızık ve zenginliğe, servet ve mal mülke yorumlanır. Evinize toplu para girebilir, bir yerden nasipleriniz açılır. Mal mülk alımı satımı yapacak olanlar da şanslı olurlar. Ekonomik yönden kendinizi çok güçlü hissedebilirsiniz.

Rüyada Küvete Su Doldurmak

Bolluk ve berekete, hedeflediğiniz bir kazanç varsa eğer bu kazanca tez vakitte ulaşarak maddi açıdan rahat edeceğinize yorumlanır. Elinizde daha fazla para kalabilir, daha iyi şartlara sahip olabilirsiniz. Parasal yönden şans sizden yana olur.

Rüyada Küvete İşediğini Görmek

Saklı kalan şeylerin gün yüzüne çıkması ile birlikte ev içinde yaşanacak tatsızlığa yorumlanır. Özel hayatınıza dair sakladığınız ya da yalan söylediğiniz şeylerin öğrenilmesi ile birlikte ev içinde huzur kaçabilir. Sizi panikleten bir durum olabilir.

Rüyada Küvette Saç Görmek

Yapılan harcamalardan sonra çok pişman olmaya ve savurganlığa yorumlanır. Yapılan bazı masraflarınız fuzuli olabilir ve bu sebeple de ilerleyen günlerde maddi zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Beklediğiniz bir para varsa da o gelmeden harca yaparsanız mağdur olabilirsiniz.

Rüyada Küvet Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, gönlünüzü hoş tutan ve sizi adeta el üstünde tutacak biri ile evlenmek, hayırlı bir kısmetin yolda olduğuna yorumlanır. Ev hayatınızda her şey yoluna girer ve anne babanızla da rahat bir geçim olur, huzursuzluk biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

23 Yorum

 1. Nafiye
  • admin
 2. Şule
  • admin
 3. Tuba
  • admin
 4. Sıdıka
  • admin
 5. Yasemin
  • admin
 6. Orbay
  • admin
 7. Nilay
  • admin
 8. Leyla
 9. Leyla
 10. Sera
  • admin
   • Sera
 11. Aslı
  • admin
 12. Eren
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status