Rüyada Kuyumcu Görmek

Rüyada kuyumcu görmek, bekar olan kişiler için tez zamanda alınacak evlilik kararı ile birlikte dünya evine girmeleri, düğün telaşının başlaması anlamına gelir. Özellikle bekar olan genç kızlar sevdikleri erkekten yakın zamanda bir evlilik teklifi alabilirler. Bu teklifi bir süredir bekliyor olabilirsiniz. Sonunda evlilik için ilk adımı atacaksınız Evli olanlar ise eşlerinden yana çok şanslılar ve eşleri yakında daha fazla kazanç sağlamaya başlayabilir. Eve giren paranın miktarında artış olabilir. Evli olanlar için rüyada kuyumcu dükkanı görülmesi, çocuk sahibi olmak ve hayırlı evlatlar yetiştirmek olarak da yorumlanır.

Rüyada kuyumcuya girmek, ilim irfan sahibi insanlar ile tanışmak demektir. Size yol gösteren ve doğru hedefler belirlemenize yardımcı olacak kişiler karşınıza çıkabilir. Zenginliğin kapılarını sevdiklerinizle birlikte aralayabilirsiniz. Bekar olanlara zengin bir talip çıkmasının da habercisidir.

Rüyada Kuyumcu Dükkanı Görmek

Kimsenin size zarar veremeyeceğin ve ilim irfan yolunda ilerleyeceğinize yorumlanır. Hilekar insanlar size yanaşmaya çekinebilirler. Doğru yolda olduğunuz müddetçe kazanan taraf hep sizler olacaksınız. Yakında çok hayırlı kısmetler ile mükafatlandırılabilir ve çok güzel haberler alarak mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Kuyumcu Vitrini Görmek

Harcamalarınızı dikkatli yapmalı ve fuzuli masraf yapmaktan kaçınmalısınız. Yoksa yakın zamanda maddi yönden sıkıntıya düşebilir ve borçlarınızı ödemekte zorluk yaşayabilirsiniz.  Gereksiz harcamalar yapan bir aile üyesi varsa, onun da dikkatli olması yönünde uyarabilirsiniz. Yoksa gelecek günlerde huzurunuz kaçabilir.

Rüyada Kuyumcu Açmak

Eğitim ya da iş hayatında yeni hedefler belirlemek, yeni başlangıçlar yapmak ve bu başlangıçların size hayır getirmesi demektir. Özellikle iş hayatına atılacak ve yeni girişimde bulunacak olan kişiler için çok hayırlıdır. İşlerinizde bolluk ve bereket ilk günden itibaren artarak katlanabilir.

Rüyada Kuyumcu Dükkanı Satın Almak

Borçlardan kurtularak artık kendi kazancınızı biriktirmek ya da yatırım yapmak fırsatı yakalamak demektir. Bundan sonra size maddi yönden yükümlülük olan birileri varsa artık olmayabilir. Maddi sorumluluklarınız azalabilir ve refaha erişebilirsiniz. Elinize helal para geçer ve bereket getirir.

Rüyada Kuyumcu Soymak

Sizi kandırmak isteyen kurnaz ve hilekar insanların olduğuna, ancak dikkatli olursanız zarardan döneceğinize yorumlanır. Özellikle son zamanlarda ortak iş yapmadan önce iyi araştırın ve iki kere düşünün. Yoksa pişman olabilir maddi zarara uğratılarak, yüklü borca girebilirsiniz.

Rüyada Kuyumcu İle Konuşmak

Yeni yatırımlar yapmak, mal mülk satın almak şeklinde yorumlanır. Yakın zamanda çok iyi kazançlar sağlayabilir ve sevdiklerinizin de desteği ile paranızı iyi değerlendirebilirsiniz. Özellikle yakın çevreden biri size bu konuda destek olabilir. Size en karlı yatırım fikirleri sunabilir.

Rüyada Kuyumcudan Altın Almak

Davası süren kişiler için hayırlı sonuçlanacağına işaret eder. Eğer borçlarınız varsa, endişe etmeden hepsini kapatma şansı elde edebilirsiniz. Ya da kısmeti kapalı olan kişilerin kısmeti açılabilir. Yakında her şey tam da gönlünüze göre olacak. Şans da sizden yana olacaktır.

Rüyada Kuyumcuya Gitmek

İşsiz olan kişiler için çok iyi bir iş bulmak demektir. Ya da işinden memnun olmayan kişilerde güzel bir iş değişikliği olabilir. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, çalışma hayatında rakip tanımayacak ve ilerleme kaydedeceksiniz. Eğitim ve iş hayatında her şey gönlünüze göre olacak.

Rüyada Kuyumcudan Altın Bozdurmak

Sağlık sorunlarına dikkat edin. Bunun yanı sıra yüklü meblağda borcu olan kişiler de ekonomik planlarına ona göre yapmaya gayret etmeliler. Yüklü bir borç altına girmeniz de söz konusu olabilir. Para konularında çok temkinli olun.

Rüyada Kuyumcuda Alyans Görmek

Bu rüya bekar olan kişiler için evlenme kararı almak ve evli olanlar için de çocuk sahibi olmaya karar vermek demektir. Çok hayırlıdır. Muradınıza tez zamanda ereceğinizi simgeler. Özellikle bekar kişiler için çok hayırlı bir talip çıkabilir.

Rüyada Kuyumcudan Kolye Almak

Şan şöhret sahibi olmak ve daha çok kişi tarafından başarılarınız ile tanınmanız anlamına gelir. Hanede de sizden övgü ile bahsedecekleri olaylar olabilir. Hatta sizden hiç beklenmeyen başarılara imza atarak herkesi şaşırtmanız söz konusudur.

Rüyada Kuyumcu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayra yorumlanır ve servete kavuşmak, mirasa erişmek, zengin bir eş adayı bulmak gibi anlamları vardır. Ayrıca ilim irfan sahibi insanlarla sohbet edebilirsiniz. Birileri evlenmenizde öncü olabilirler ve size harika bir eş adayı bulabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Zehra dedi ki:

  Rüyamda kuyumcu vitrininde ucunda yuvarlak alın olan iki kolye gördüm bir yakınımın kolyesine benziyor dedim .AYrıca birde büyük mavi taşlı bir yüzük beğendim fakat altın renginde değil beyaz altın veya altın değildi aklımdanda altın değil gibi diye de geçiriyorumNe anlama geliyor sizce.

 2. Sevgi dedi ki:

  Rüyamda bir ünlü beni kuyumcuya götürüp bana altın bilezik alıyordu. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde ünlenmeye yorumlanır.

 3. SB dedi ki:

  Rüyamda kuyumcudaydim. Daha önce cumhuriyet almıştım ama kuyumcunun bana pahalı verdiğini fark ediyordum ve benden fazla aldınız hakkımı verin gibi bir şey söylüyordum. O da bana kusuru bakmayın paranızın üstünü alın diyordu ayrıca özrünün karşılığı olarak bana siyah akike taşından yapılmış kolye veriyordu(sanırım iki tane) bir de elbise/abiye dükkanımız var oraya gidip istediğinizi alabilirsiniz terzimiz de var istediğiniz gibi kısaltıp daraltabilir kendinize göre yapabilirsiniz diyordu.(altın ve parayı görmedim ama girdiğim yerin kuyumcu olduğunu biliyordum)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde başarıya ve evinize daha çok para girmesine yorumlanır.

 4. ss dedi ki:

  Rüyamda kuyumcuda olduğumu gördüm. Cumhuriyet altını almıştım ama adam benden cumhuriyetin parasından daha fazla para almıştı.(dükkanda altın ve parayı görmedim kuyumcu olduğunu biliyordum) Ben de beni kandırdınız ve hakkımı verin diyordum. Kuyumcu da bana kusura bakmayın paranızın üstünü alın diyordu.
  Kuyumcu özrünün karşılığı olarak bana siyah akike taşından yapılmış kolye veriyordu(yanlış hatırlamıyorsam iki tane). Bir de bizim abiye/elbise dükkanımız var oraya gidin dilediğiniz elbiseyi alın, dükkanımızın terzisi de var elbise geniş ya da uzunsa kendinize göre ayarlayabilirsiniz diyordu.(uyandım)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi güce ve borçlarınız varsa biteceğine yorumlanır.

 5. Öznur dedi ki:

  Rüyamda kuyumcu dükkanında çalışıyordum. Gelenlere altın kolye falan gösteriyordum. Sonra bana ait bir dolabı açtım boş kutuların hangisini açarsam içinden değerli altın çıkıyordu. Ve rüyamda soruyorum bunlar ne kadar diye onların hepsi çok pahalı altınlarmış.

  1. admin dedi ki:

   Mesleğinizde yükselmeye yorumlanır.

 6. Si dedi ki:

  Rüyada boşandığım kocam ve babası kuyumcuda altın bakıyorlardı bu ne demek

  1. admin dedi ki:

   Maddi güce ve hakkınız olanın elinize geçmesine yorumlanır.

 7. seda özdil dedi ki:

  ben rüyamda bana borcu olan birisi borcunu altın ile ödemem istiyor bana altın veriyor ama verdiği altının fiyatı bana olan borcundan fazla içinden borcumu alıp kalanına o kişiye altın sikke alıvermemi istiyor ben de dediğini yapmak icin kuyumcu kuyumcu dolaşıyorm tabi daha iyi fiyat bulmaya çalışıyorm ama girdiğim kuyumcular o kadar görkemli ve parlakki cok altın var vitrinlerinde ben o kadar cok kuyumcu geziyorm ki gezerken akşam oluyor daha sonrada uyanmısım

  1. admin dedi ki:

   Hak adalet yerini bulur, maddi endişeler biter.

 8. Melisa dedi ki:

  Ruyamda bosanmak uzere oldugum esim altin bilezik aliyo bana bende onu kuyumcuda bozdurmak istiyorum kuyumcu bana az bir miktar veridigi icin bozdurmaktan vazgeciyorum.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden elinizin rahat etmesine yorumlanır.

 9. Melisa dedi ki:

  Boşanmak uzere oldugum eşimden ruyada altın alıyorum bana bir burma bilezik almış onu bozdurmak için kuyumcuya giriyorum kuyumcu çok az bir mikra veriyor bende cok az buldugum için boZdurmaktan vazgeciyoru..

  1. admin dedi ki:

   Aranızda maddi anlaşmazlık kalmamasına yorumlanır.

 10. Alper özdoğan dedi ki:

  Rüyamda kuyumcu akrabam olan dayımın dükkanına akşam karanlığında ziyaret ediyorum daha sonra dükkanı kapatıp beni evine davet ediyor evde televizyon izliyoruz bu akşam bizde kal deyip pijama takımı getiriyor bende giymeye çalışırken aklıma yapmayı unuttuğum bir plan geliyor benim burada ne işim var gitmem lazım deyip gitmeye çalışıyorum telaş yapıyorum

  1. admin dedi ki:

   Akrabalarınızdan birin ile daha sık görüşmeye başlayabilir, birbirinize destek olabilirsiniz.

 11. Fatima dedi ki:

  Kuyumcunun vitrinine bakıyorum. Künye alacakmışım ama diyorum bu künyeler çok kalın çok para tutar. Kuyumcuda tutmaz onlar sekiz ayar diyor. O ara seviniyorum, böyle bir rüyaydı.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir kısmet ve refaha yorumlanır.

 12. Burcu dedi ki:

  Rüyamda bir kuyumcuda çalışıyorum ve akşam kapanış saati gelmiş. Patronum bugün sen kapat dükkanı diyor. Bende kepenkleri indiriyorum 2 kilit takıyorum 3.sünü takamıyorum. Ertesi gün patronum neden kilitlemedin falan diyodu uyandım o sıra.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş teklifi almak veya iş ortamında değişikliğe, kazançta artışa yorumlanır.

 13. CA dedi ki:

  Rüyamda bir kuyumcudan çeyrek altın alıyorum. Daha sonra tekrar başka kuyumcuya gidip ona bakıyorum. Paramı sayıyorum eksik geliyor biraz. Oradan altın alamıyorum kuyumcuyla konuşuyorum. Daha sonra parayı tekrar sayıyorum. Tam geliyor ve alıyorum. Yanımda iki adamda ceplerinden baya bir miktar 100’lük bankonod çıkarıp devamlı altın alıyor.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşınızdan hayırlı bir haber gelmesi ve kısmetlerin açılmasına, iş hayatında da şansın açık olmasına yorumlanır.

  2. Hasan KAPLAN dedi ki:

   Rüyamda bir sesle kafamı çeviriyorum..kuyumcu vitrininden camı kırarak kaçan birisi oluyor ve o tarafa doğru gidiyorum.kaçan adam bir bilezikle geri geliyor.kuyumcu bileziği tartıyor.ben ne kadar bilezik diye sorarken avucunda bileziği sıkıştırıp şeklini bozarak artık bu bilezik hurda altın oldu diye cevap veriyor.

 14. filiz der dedi ki:

  Rüyamda kuyumcu dükkanına girdik eşimle. Ne istersen al dedi. İçeri girdik, aynı dükkan bir süre sonra gelinlik ve abiyeler doluydu. Bir ikisine elimi değdirip baktım. Sonra ben ne yapacam abiyeyi boş ver dedim çıktık oradan. Biz altın alacaktık dedim. Eşime bana baktı güzel güzel, bende boş ver hadi gidelim dedim. O arada alarma kalktım. Bir anlam veremedim. Ne altın ne abiye almayı düşünmüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk edinmek ya da elinize bir yerden geçecek olan toplu para ve hayırlı habere yorumlanır.

 15. Aytac dedi ki:

  Rüyamda annemin kuyumcu dükkanı açtığını görüyorum. Bana diyor ki, zaten altınları seviyorum. O yüzden kuyumcu dükkanı açmak kararına geldim.

  1. admin dedi ki:

   Bir iş teklifi almak ya da yeni bir kazanç kapısı aralamak, eve bol para girmesine yorumlanır.

 16. Elif dedi ki:

  Kuyumcuya girdim, bir miktar param olduğunu ve altın almayı düşündüğümü söyledim. Hemen bir tane altın saat getirdiler ama ben parayı yanımda getirmediğimi fark ettim ve elime geçecek olan para geldiğinde gelip alacağımı söyledim. Daha önce oraya borcum varmış. Ben de bir kısmını ödeyip çıktım.

  1. admin dedi ki:

   Kazancın her geçen gün çoğalmasına ve emeklerin meyve vermesine yorumlanır. Bir yerden de beklenen haber varsa maddi konuda yakında bu haber gelir.

   1. Irmak dedi ki:

    Rüyamda elime nerden geçtiğini bilmediğim bir altın tencere ve bir de altın tas var eski sevgilimle evlilik hazırlığı yapıyorum sonra bunları bozdurup eve alayım ona da süpriz olur diyorum iki kuyumcu dükkanına gidip fiyat alıyorum cok büyük rakamlar söyleyince ben bunu tek başıma yapamayım diyorum bozdurmaktan vazgeçiyorum eve geldiğimde babama anlatıyorum beni istemeye geleceklermiş o gün babam hiç oralı olmuyo sanki beni de vermeyecekmiş gibi konuşuyor sonra uyandım.

    1. admin dedi ki:

     Evinizde rızkın artmasına, fakirlikten zenginliğe ve mesleki alanda da başarıya yorumlanır.

 17. Aslı dedi ki:

  Rüyamda kuyumcular çarşısında geziyordum. Bazı kuyumcular laf atıyordu bana. Başka kuyumcuya gidiyordum. Tanıdığımızın oğlunundu. Bir arkadaşım da orada altınlara bakıyordu. çıkıp bir süre sonra tekrar oraya gidiyordum altınlara bakıyordum. O kız arkadaşım o kuyumcudan yaklaşık 50 tane altın kolye almış. Beyaz bir yastığın üzerine dizmiş gidiyordu. Kuyumcuya sordum bu kadar altını nasıl aldı diye, onlarlan erkekleri kandırıyor diyordu ve uyanıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bir iş fırsatı haberi almak, kısmetlerin açılmasına yorumlanır.

 18. dilay dedi ki:

  Rüyamda kuyumcuların önünden geçiyordum vitrinlere bakarak. Birinin önünde durup altın takılara bakıyordum. Ne kadar güzeller diye eşime söylüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz sizin çok istediğiniz bir şeyi yapıp, hayalinizi gerçekleştirebilir.

 19. Bade dedi ki:

  Selam, rüyamda bir kuyumcuya işe girdiğimi görüyorum. Bir tane kuyumcu kız bana altını nasıl alıp satılması baresinde öğretiyor. Fiyat hesaplamasını da öğretiyor. Benim bir tane altın boyun bağım var onu tartıyor. Sonra fiyatını beraberce hesaplıyoruz. Bu nasıl yorumlanır? Lütfen yorumunuzu bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Elinize daha fazla para geçmesine ve maddi olanakların çoğalmasına yorumlanır.

 20. fener 1907 dedi ki:

  Rüyamda kuyumcudayım, bileklik bakıyorum kolye falan ama boynumda bileğimde yüzük falan baya altınım varmış. Konuşmadığım ablam yanımda onunla birlikte bakıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Aranızın daha da açılmasına, beklediğiniz desteği göremeseniz de tek başınıza bir şeyler başaracağınıza yorumlanır.

 21. ENÜ dedi ki:

  Rüyamda bi kadın akrabam için kuyumcudan alyans ve tek taş yüzük bakıyoruz ben de o sıra kuyumcuda kendim yüzük deniyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni gelir kapısına, maddi yönden refaha erismeye yorumlanır.

 22. Samet dedi ki:

  Rüyamda kuyumcu soyuyorum ve sonra çaldıklarımı başka kuyumcuya götürüyorum. Kuyumcu bileziği kesiyor ve sonra polis çağırıyor, beni yakalatıyor.

  1. admin dedi ki:

   Dost sandığınız biri tarafından hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz, sizi yarı yolda bırakmaya kalkabilir.

 23. Sevilay dedi ki:

  Rüyamda kuyumcudaydım ve altın melek kolye istiyordum. Biri büyük melek taş renginde altınmış ama ben büyük diye onu istemiyorum. Diger küçük altın rengi olan melek kolyeyi taksitle almak için pazarlık yapıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda bazı engeller ile karşılaşabilirsiniz. Belki aileniz ile sevdiğiniz insanla da arada kalabilir ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Aile arası tartışmalardan kaçının.

DMCA.com Protection Status