Rüyada Manikür Yaptırmak

Rüyada manikür yaptırdığını görmek, elinize bol para geçmesine ve rahat bir yaşam sürmeye yorumlanır. Uzun süredir satın almak istediğiniz bir şeyler varsa bunlar için para harcayabilir, aynı zamanda lüks harcamalar yapabilirsiniz. Eğer başka birine hediye almayı düşünüyorsanız, bu hediye ile o kişinin gönlünü alacaksınız. Kalbini kırdığınız kişi sizi affedebilir. Rüyada tırnak bakımı yaptırmak, aynı zamanda elinizi attığınız işlerde uğurun artmasına, şansın açık olmasına yorumlanır. İş hayatında karlı işler yapabilirsiniz. Elinizi neye atsanız size şans ve para getirir. Zamanında yapılan harcamalar şimdi para olarak geri döner.

Rüyada birine manikür yapmak, konforun artmasına ve daha az sorumluluk üstlenmeye yorumlanır. Biri sizin üzerinizdeki yükün bir kısmını sırtlanabilir ve artık elinizi rahatlatır. Eğer size külfet olan biri varsa da bundan tez zamanda kurtulabilirsiniz. Bir süredir borcunuz olan biri de olabilir ve borcunuz bitebilir.

Rüyada Manikürlü El Görmek

Pek çok insan tarafından beğenilmek hakkınızda insanların çok iyi şeyler düşünmesine yorumlanır. Çevrenize yaydığınız enerjiniz ile birlikte girdiğiniz ortamlarda daha çok insanın kalbini kazanabilirsiniz. İnsanların size karşı bakışları çok olumlu olabilir ve bu da bazı şans kapılarını aralayabilir.

Rüyada Manikür Yaptırmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zenginliğe ve konfora yorumlanır. Bekar olan kişiler engin biri ile evlilik yapabilirler. Rahat bir hayat için ilerleyen günlerde önemli kararlar alabilirsiniz. Mesela iş hayatında da size büyük getirisi olan seçimler yapabilirsiniz. Hem kendi geleceğiniz hem de ailenizin geleceği için verdiğiniz mücadele sonuç vermeye başlar. Umutlarınız gün geçtikçe artmaya başlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nilay dedi ki:

  Rüyamda bir kuaföre gidiyordum manikür yaptırmak için. Manikür yapan kadına tırnaklarımı kesicek misiniz diye sorduğumda evet kesilmesi gerekiyor dedi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi kaygıdan kurtulmaya yorumlanır.

 2. Dilek dedi ki:

  Rüyamda manikür yaptırıp oje sürdürmüşüm ve üzerine süslemeler yapıyor bayan arkadaş. Ojem de mor- mavi arası bir renk. Ama bana çok pahalı geliyor fiyatı, ödemek istemiyorum, indirim istiyorum. Nakit kartımı ödeme için çıkarıyorum ama nakit kartımın etrafı kırık ama işlem yapılabiliyor. Bu arada ojenin üzerine yapılan süsler de pembe renk. Yorumlarınızı rica ediyorum sevgiler🙏

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşların artmasına, müjdeli haberler almaya yorumlanır.

 3. Birgül Küçükoğlu dedi ki:

  Rüyamda manikür yapıyordu biri birden bırakıp git ameliyat olda gel dedi bende doğru ya ameliyat olmam lazım diye oradan ayrıldım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate kavuşmak demektir.

 4. Funda dedi ki:

  Rüyada manikür yaparken tırnağın koptu hiçbir yerde bulamıyorum yorumlar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kıran birinin pişman olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status