Rüyada Manken Görmek

Rüyada manken görmek, kendi yeteneklerinizde başarılı olmak ve hobilerinizden para kazanmak, azim edilen konularda başarının çok yakın olmasına yorumlanır. Kendi emekleriniz ile bir şeyler başarabilirsiniz, ilerleyen günlerde insanlar sizi takdir edebilir, rol model olarak gösterebilirler. Rüyada manken olduğunu görmek, size fikir danışmak isteyen ve sizin peşinizde ilerleyen kişilere yorumlanır. Başkalarına örnek olacak işler yapabilirsiniz. Rüyada mankenlik yapmak, iş ya da eğitim hayatında bir anda adınızın pek çok insan tarafından duyulmasına, şan şöhret sahibi olmaya yorumlanır. Çalıştığınız yerde makam mevki yükselmesi de olabilir, daha fazla tanınarak isim yapabilirsiniz.

Rüyada başkasını manken olarak görmek, başka birinden tavsiye almak ve bu kişiye ihtiyaç duymak anlamına gelir. İşlerinizin büyümesinde ya da bir işe girmek için aracı olması gerekebilir. Bu sebeple de ricada bulunabilirsiniz. Bir zamanlar size söz veren biri de olabilir ve o kişinin sözünü tutması ile birlikte hedefinize ulaşabilirsiniz.

Rüyada Ünlü Manken Görmek

Sosyal çevrenizde popülerliğinizin artmasına, karşı cinsin sizi daha çekici bulmasına ve başkaları üzerinde tesir yaratmaya yorumlanır. Örneğin girdiğiniz bir ortamda insanları olumlu yönde etkileyebilirsiniz. Rüyada ünlü bir kadın manken görmek, bir kadının size yardım eli uzatması ve onun sayesinde daha çok insanla tanışarak daha fazla bağlantılar kurmaya yorumlanır.

Rüyada Plastik Manken Görmek

Sahte dostlukların farkına varmak ve bu kişilerden uzaklaşmaya yorumlanır. Sırf menfaat için kurulan dostluklar varsa bu dostluklar biter. Tam tersi size gerçekten güven veren ve samimi dostluklar ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Rüyada Vitrin Mankeni Görmek

Sürekli üzerinize yapışan bir etiketten kurtulmak ve insanların size karşı ön yargılarının kırılmasına yorumlanır. Mesela sizi çok soğuk ya da havalı bulan kişilerin fikirleri değişebilir. Başkaları gözünde imajınız değişir.

Rüyada Maket Manken Görmek

Sizden gerçekleri saklayan insanlarla yüzleşmeye, sahtekar kişiler yüzünden sosyal çevrenizin zarar görmesine yorumlanır. Dostlarınız ile aranızı bozacak bazı olaylar olabilir. Sahte kişiler yüzünden arkadaşlarınızla aranıza kara kedi girebilir. Rüyada yapay manken görmek, aynı zamanda gerçek aşkı bulmak, aşk hayatında her şeyin farkına varmak ve kimi sevdiğinizi anlamaya yorumlanır.

Rüyada Manken Gibi Yürümek

Yeni bir yere taşınmak ve sosyal statünün değişmesine, iş ya da başka sebepler ile değişen ortama ayak uydurmak anlamına gelir. Sizin elde edeceğiniz imkanlara özenen insanlar olabilir. Hayatınızda başkalarını imrendiren başarılar sergileyebilirsiniz.

Rüyada Manken Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, karakterinden ödün vermeyen bir insan olduğunuza ve gerçek dostlukların değerini anlamaya, iş güç peşinde koşmaya yorumlanır. Çetrefilli işlerden uzak durarak emin olduğunuz yolda ilerlerseniz, gelecek günlerde adınız güzel şeyler ile anılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gülay dedi ki:

  Rüyada çağla şikeli gördüm. Beraber bir havuzda yüzüyorduk. Ben ise uçsuz bucaksız bir denize onu bırakıp yüzdüm. Çok berrak ve temizdi. Daha sonra yüksek bir tepeden denizi seyrettim. Dört yanım deniz idi.

 2. Kaya dedi ki:

  Rüyamda cafla sikel en yakin arkadasimdi

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanışacağınız birinden tavsiyeler almaya yorumlanır.

 3. Musto dedi ki:

  Didem soydan ı gördüm buydu rüya 🙂

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinin aramasına yorumlanır.

 4. Yagmur dedi ki:

  Rüyamda Adriana Lima’yı gördüm neden bilmiyorum ve Adrina Lima’nın bir adamdan ona benzeyen 2 çocuğu olduğunu gördüm.Acaba ne anlama geldiğini yazar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında başarıya yorumlanır.

 5. esra dedi ki:

  rüyamda deniz akkaya yı gördüm,acaba ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görmediğiniz biriyle karşılaşmaya yorumlanır.

 6. Fb26 dedi ki:

  Rüyada Demet Akalını gördüm. Demet Akalın’ın inteenetten hesabina girmeye çalışıyoruz bir türlü giremiyoruz. demet akalinda yanımızda tabi oda girmeye çalışıyo. Ben çok sayıda şifre denedim olmadı. Sonra semih Öztürk ü gördüm o bize demet Akalın bilerek hesabina girmiyor dedi. Yani demet bizi kandırmış. Yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Mesleki alanda yeni bir fırsat yakalanabilir.

 7. Mine dedi ki:

  Merhaba, rüyamda ünlü bir kadını gördüm ve kadının hem yeşil hemde beyaz gelinlik giydiğini gördüm. Acaba yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde bir kadından iş ya da talip gibi bir haber gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status