Rüyada Merdiven Boşluğu Görmek

Rüyada merdiven boşluğu görmek, size dargın olan birinin artık size karşı iyi duygular beslemesi ve sevmeye başlaması anlamına gelir. Özellikle sizden pek de hoşlanmayan biri varsa, yakında bu kişinin gönlünü kazanabilirsiniz. Artık size haksızlık yaptığını ve ön yargılı olduğunu anlayarak çok daha iyi davranmaya başlayabilir. Bu kişi hal hatırı sorulsun istiyor da olabilir. Eğer uzun süredir hatırını sormadığınız biri varsa, onu arayarak gönlünü alabilirsiniz. Aile büyükleri de sizlerden ziyaret bekliyor olabilirler.

Rüyada merdiven boşluğu görülmesi, aynı zamanda yakın zamanda tanışacağınız insanlar sayesinde çok güzel iş bağlantıları kuracağınıza yorumlanır. Bu kişiler sayesinde iş hayatında daha önemli insanlarla da tanışmanız söz konusu olabilir ve kendinizi ifade edebilirsiniz. Yakın zamanda çalışma hayatınızda şans sizlerden yana olacak. Belki yeteneklerinizi fark eden birileri de sizinle tanışarak bazı tekliflerde bulunabilirler. Eğer iş bulamıyorsanız, tanışacağınız biri sayesinde işe girebilirsiniz.

Rüyada Merdiven Boşluğuna Düşmek

Sizi sevmeyen bazı düşmanlarınız yüzünden zor durumda bırakılabilirsiniz. Ancak zorlukları kısa sürede aşacaksınız ve düşmanlarınıza karşı galibiyet elde edeceksiniz. Kimse size zarar veremeyecek ve sizi kıskanan insanlar da aklınızı çelmeye çalışsalar da bu isteklerine ulaşamayacaklar.

Rüyada Merdiven Boşluğundan Atlamak

Eğitim ya da iş hayatında çok önemli başarılar elde etmek ve isminizi daha fazla kişiye duyurmak, şan şöhret gibi anlamlara gelir. Artık zorluklar geride kalacak ve emeklerinizin karşılığını alarak rahata erişeceksiniz. Bu sayede kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Rüyada Merdiven Boşluğuna Tırmanmak

Kimse için isteklerinizden ödün vermediğiniz takdirde çok başarılı olacağınızın sinyalini verir. Kendinizden ödün verdiğiniz takdirde ise ileride pişmanlıklar yaşamanız söz konusu olabilir. Bunun yerine kendinize ve hayallerinize değer vermeniz gerektiğini anlayacaksınız.

Rüyada Merdiven Boşluğu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dostu ve düşmanı ayırt etmeye, çevrenizin gönlünü kazanmaya ve sevilip sayılmaya yorumlanır. Özellikle aile içerisinde sizi gerçekten seven insanlardan çok güzel sözler işitebilir ve çok büyük yardımlar da görebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Deniz çapan dedi ki:

  Hayırlı sabahlar bugün Rüyamda bir merdiven boşluğu gördüm ve bir komşu bu boşlugu senin kapattırman lazım dedi bende gerek yok bu boşluktan zarar gelmez dedim sonra müteahhit kapatir dedi adam ve uyandım aceba ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim

 2. bahar dedi ki:

  rüyamda apartmana girişte asansöre biniyoruz önce beni almak istemiyorlar ben zorla biniyorum sonra herkes gideceği kata tıklıyo falan birden en üst kata çıkıyoruz merdiven olması gereken yerler hep boş tam düşçekken duruyorum o katlarda olan insanlarla kavga ediyorum falan değişikti

 3. Eslem dedi ki:

  Rüyamda şeytani bir çocuğu merdiven boşluğundan attım sonra o çocuk öldü.

 4. Asya dedi ki:

  Merhaba, rüyamda apartmanın 2.be 3. Kati arası .merdivenler kirik , yarım , iĺerleyip ust katlara gidemiyorum , asansör kapısıda var ama bir garip , açıp giremiyorum ve apartman girişinde oturup hıçkırarak ağlıyorum

 5. meryem dedi ki:

  Rüyamda evime bir adam geliyordu ve annemle beraberdik. Bu adam güzel bir yemek getirmişti ve ben de o yemeği yemek için salona gitmiştim sonra tekrar o adamla karşılaştığımız yere gittim annemde yoktu. Banyo vardı orada duşakabin yani. Sonra orada o adamla annemi görüyordum. ‘Anne’ diyordum adam cevap veriyordu onun yerine. SOnra ‘anne günah aynı yerde banyo yapmanız’ diyordum ama annemden yine ses gelmiyordu. Sonra ben duşakabini açıyordum ama adam dışında kimse yoktu annemin manken gibi bişeyini koymuştu o adam. Sonra beni alıkoymak istediler ben hızlı davranıp kaçtım her şeyimi bıraktım anahtarı alıp. Binada adam arkamda olduğu için aşağı hızlı inmek amacıyla merdivenin ortasından atladım. Yani merdivenin ortası kare şeklinde boştu. Peşimdeki adamlarda oradan atladı. Sonra ben kendimi bir andada bize uzak olan bir caddede buldum. Sanki o merdiven boşluğu beni oraya götürmüştü. Yardım istiyordum ama kimse yardım etmiyordu. Sonra ben arkadaşımla karşılaşıp ondan yardım istiyordum ve benimle tekrar eve kadar koşuyordu. Eve varınca balkondan yardım edin diye bağırdık ve itfaiye gördük. Bizi kurtardılar o adamdan ama ben sürekli rüyamda annemi göremediğim için öldüğünü söyleyip duruyordum( bu arada annemin öldüğünü söylediğim 3 tane daha rüya görmüştüm) Rüyam böyle ben artık anlayamıyorum. Rüyalarımda 4 defa annemin öldüğünü söylüyorum ( 3 defa rüyamda annemin ölümüne şahit oldum, 1 defa da şu anda anlattığım rüya)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak sıkıntıların aşılmasına, aile içerisinde bazı endişelerin bitmesine yorumlanır.

 6. Kaan dedi ki:

  Rüyamda bi evdeydim evin en üst katında oturuyorduk ve apartmanda birsürü gelin bizim eve geliyordu bende aşağıya inerken boşluğa düşüyordum ki merdivene tutundum son anda zar zor çabalayarak kurtuldum sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yatırımda bulunmaya, düzene yorumlanır.

 7. Serap asyali dedi ki:

  Rüyamda küçük kızım ablasinin okulundaymisiz merdiven boşluğundan düşüyor yan yanayız saniyede oluyor ve ben de arkasından atlıyorum tutmak, sonra yerde düştüğümüz gördüm kızım kolumun üstünde zarar görmemiş fakat yerde yatıyoruz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi endişeden kurtulmaya yorumlanır.

 8. Ruya dedi ki:

  Bir apartmanda merdivenlerden hizli sekilde inerken hatta 2-3 basamak atlaya atlaya inerken hizimi alamayip bir anda merdiven bosluguna dusuyorum, ve 1 kac kat dustugumu goruyorum sonra da uyandim. Tesekkurler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında hızlı başarıya yorumlanır.

 9. Metehan dedi ki:

  Rüyamda üzerinde ismim yazan ve bana armağan edilen bir tespih elimde kopuyordu ve dibi gözükmeyen simsiyah merdivenlerden aşşağı düşüyordu bende yakalamaya çalışıyordum birazını yakalıyor diğerine koşuyordum o sırada yakaladıklarımdan bazıları düşüyordu karanlık merdivenlerden hızlıca aşşağı atlıyordum tespihin boncuklarını tutmak için.

  1. Metehan dedi ki:

   Rüyada hissim ve amacım tespihi çok sevdiğim için kaybetmemek üzere karanlığa düşmemesini sağlamakdı. Ama elimde parçalanınca çok korktum. Ve toplamaya çalışırken uyandım. Ve nerdeyse 20-25 basamak aşşağı inmiştim o sonu gözükmeyen merdivenlerden.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sabrın sonunda istenilen hedefe ulaşmak, değer görmeye yorumlanır.

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birinin görüşmek isteyeceğine yorumlanır.

 10. Bektaş dedi ki:

  Merhaba rüyamda yeni bir evin içerisinde merdivenin onunde duruyorum fakat merdiven boşluğunda basamaklar yok üst katta merdivenler tamam fakat üst kata cikamiyorum duvarda merdivenlerin sabitlenecegi çelik çiviler var ama merdiven yok sonra uyandım tabi teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kariyerinizde yükselmeye yorumlanır.

 11. Bagdat dedi ki:

  Ruyamda esim merdiven bosluguna dusuyo ama bisey olmuyo vede geri kalkip merdivrnleri geri cikiyo .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizin iş hayatında işlerinin düzelmesine yorumlanır.

 12. MUSTAFA dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski sevgilimin binasındaki merdiven boşluguna koşarak düştüm yorumlarısınız tesekur ederim şimdiden

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir ilişkinin habercisidir.

 13. Esma dedi ki:

  Rüyamda yakın arkadaşımla şakalaşırken merdiven boşluğundan düşüyor azından kan geliyor bende sesli ağlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir arkadaşınızın sizden büyük bir iyilik istemesine yorumlanır.

 14. Nazire dedi ki:

  Rüyamda teyzemdeydim ve teyzemin eltisi bir erkek çocuğu getirmişti eve yaklaşık 2 yaşında ve annesi ölmüş babasınıda görmedim yanıma aldım diyordu çok tatlı bir çocuktu çok sevdim kapı çaldı ve yengem çocuğun babası geldi dedi ve çocuğu verdi içim rahat etmedi arkasından gittim çocuğu merdiven boşluğuna atmaya çalıyordu bağırıp yardım çağırmaya çalışıyordum anlamadım niye gördüm bu rüyayı?

  1. admin dedi ki:

   Ailenizden hayırlı haberler almaya ve rahat geçime yorumlanır.

DMCA.com Protection Status