Rüyada Metroya Binmek

Rüyada metroya bindiğini görmek, eğitim ya da iş hayatında önemli bir değişiklik olmasına yorumlanır. Her gün gittiğiniz adres değişebilir. Özellikle de işinizden memnun değilseniz, daha iyi koşullara sahip olabileceğiniz bir işe girebilirsiniz. Şu günlerde sorumluluklarınız üzerine daha çok düşmanız ve daha çok insan ile görüşmeniz, sık iletişim halinde olmanız gerekebilir. Özellikle de iş ortamında insan ilişkilerine dikkat etmeniz gerekebilir. Rüyada sürekli metroya binmek, sürekli benzer hatalar yapmak ve bu sebeple de iş hayatında bir türlü makam mevki yükselememek anlamına gelir. İstediğiniz ve layık olduğunuz konuma yükselmek için daha dikkatli olmanız gerekebilir. Rüyada metroya binmek ve inmek, bazı plan ve projelerden vazgeçmek ve yerine yeni planlara odaklanmak anlamına gelir. İş seyahati yapacak olan kişiler için de bu seyahat planları ertelenebilir.

Rüyada metro yolculuğu yapmak, çalışma hayatında tempolu bir döneme girmek ve sürekli iş düşünmek, özel hayatı geri planda bırakmak anlamına da gelir. İş ve aile arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Daha fazla mesai harcamanız ve elinizdeki işleri bir an önce bitirmeniz gerekebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Metroya Binmek

Hayatınıza girecek kişinin sürekli etrafınızda olan birinin olacağına yorumlanır. Bu kişi iş ortamından sürekli gördüğünüz biri olabilir. Ya da arkadaş ortamından sürekli gördüğünüz ancak bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız biri olabilir.

Rüyada Kalabalık Metroya Binmek

Kalabalık bir ortamında çalışmak ve insanlarla sık sık iletişim içerisinde olacağınız bir işe sahip olmaya yorumlanır. Şu günlerde kime yetişeceğinizi şaşırabilirsiniz. İş ortamında sürekli toplantılar ve görüşmeler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Arkadaşla Metroya Binmek

Arkadaşınız ile birbirinize yardımcı olacağınıza yorumlanır. Belki de birlikte bir işe girebilir ya da bir kursa yazılabilir, her gün birlikte yolculuk yapabilirsiniz. Arkadaşınız ile daha sık görüşme olanağınız olabilir.

Rüyada Metroya Yetişmeye Çalışmak

Yeni bir fırsat yakalamak ve onun pelinde koşmaya, bir anda çok büyük bir heyecana kapılıp bu fırsatı elde etmek için çok çabalamaya yorumlanır. Bu bir iş mülakatı olabilir ya da sizin için hayırlı olacağını bildiğiniz başka bir olanak olabilir.

Rüyada Metroya Binmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çabalarınızın boş olmayacağına ve hırs yapmaya zorlukların üstesinden gelmeye yorumlanır. Çalışma ve kariyer alanında zorluklar sizi yıldırmayacak. Çekilen cefadan sonra layık olduğunuz makam ve mevkiye yükselebilir, hak edilen olanaklara sahip olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Buket dedi ki:

  Normalde izmirde yaşıyorum ama rüyamda istanbulda bi metronun icerisindeydim istanbulu hiç bilmiyorum izmirim park diye bi avm ye gitmeye çalışıyorum istanbulda oranın duraklarıda izmirin duraklarına benziyor yanımda genç bi çocuk oturuyordu erkek tam inecekken ona seslendim ve buraya nasıl gidebilirim diye sordum ama kapılar kapanıyordu sen in ben başkasına sorarım dedim sonra indi oda başkasına sordum ve o çocuğun indiği duraktaymis meğer gitmek istediğim yer 2 durak sonra indim ve geri dönmek için tekrar metroya bindim giderken bide önümde bebek arabasında karşımda bi bebek gördüm çok tatlıydı sürekli gülüp duruyordu bana daha sonra uyandım değişik bir rüyaydı bunun anlamı nedir acaba?

 2. Feyza dedi ki:

  Rüyamda metroya biniyorum ama yanlış yone gidiyorum. Basta yanlış yön olduğunu anlıyorum ama emin olmak icin bekliyorum birazdaha daha sonra insanlara soruyorum yanlış yöndesin inip karşı yöne bin diyolar..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zak yere yapılacak seyahatten güzel haberler almaya yorumlanır.

 3. Enes dedi ki:

  Merhaba. Rüyada Hakan Fidan’la sohbet etmek ve fotoğraf çekilmek.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek öğüte yorumlanır.

 4. Menekse dedi ki:

  Bende coğunlukla rüyalarımda istasyonlarda tramvay veya metroya binip duruyorum genelde sürekli aynı benzerlikte gördüğüm bi rüya

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yere çıkılacak önemli bir seyahate yorumlanır.

 5. buse dedi ki:

  merhaba, depremle başlayan metro rüyamın yorumu için öncelikle teşekkür ederim. yorumunuz içimi rahatlatsa da rüyamın içindeki deprem ve karmaşanın bir çok rüya tabirinde kötüye yorumlanması beni çelişkiye bıraktı açıkcası. rüya diyip geçemiyorum malum günümüz salgın zamanı ve yaşamımızda yarattığı etkisi bitmek bilmiyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden iyi haberler almaya, bazı sıkıntıların aşılmasına yorumlanır.

 6. buse dedi ki:

  rüyam fazlasıyla karışık ve beni üzen bir rüya. metro istasyonunda deprem oluyor. yığın yığın insanlar kaçıyor ve çoğu kurtuluyor. ben ise o sırada dona kalıp onları izlerken dışarı kaçamıyor ve metro istasyonunun altına sığınmak için kaçıyorum. benimle beraber birkaç kişi daha oluyor aşşağıda. buranın daha güvenli olduğu söyleniyor derken bir deprem daha oluyor ama yukardaki kadar hissetmiyor ve oranın sığınak gibi sağlam olduğunun kanaatına varıyorum. metroyu bekliyorum gelsinde artık binip oradan kurtulayım diye. beklerken yerde birsürü telefon buluyor onları çantama koyuyorum. baya bekliyoruz geç geliyor ama diğer insanlardan binemiyorum. sonra geliyor ama zar zor biniyorum kapılar kapanırken ellerimle açarak. metro aynı şekilde çok kalablık oluyor. binip oturduğumda bulduğum telefonların çantamda defter ve kalemlere dönüştüğünü görüyorum. bu sefer ineceğim duraktan bir sonraki durakta iniyorum. bu olaylar olurken hep korku ve endişeliyim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya merak ettiğiniz birinden iyi haberler almaya, çaresizlikten kurtulmaya yorumlanır.

 7. Cansu dedi ki:

  Rüyamda elimde biri büyük biri orta boy iki bavulla metroya biniyorum. İneceğim durağa geldiğimde bavulları unutup iniyorum ve metro hareket ediyor. Nasıl ulaşırım diye düşünürken görevli birini arıyorum tekrar metroya binip son durağa gitmeyi düşünüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan birini ziyarete gitmeye yorumlanır.

 8. Seval dedi ki:

  Rüyamda eski okul arkadaşlarımla metroya binip okula gidiyoruz sonrada sınava giriyoruz 3 4 sınava giriyyoruz bu sekilde

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sınavlarınızda başarıya yorumlanır.

 9. Kübra dedi ki:

  Rüyamda metrodayız Dedem, kuzenlerim var. Camdan dışarı bakıyorum ve kadın polisleri görüyorum. Yürüyüp geçiyorlar. Daha sonra ben bir yere gitmek için tekrar metro istasyonunda beklerken bu sefer rayların olduğu yerde oturan 3 kadın polis görüyorum. Ardından yine rayların üstünde akülü sandalye üstünde bir gazi geliyor ve herkesi selamlıyor. Arkasında da polisler ve askerler var. Fakat çoğunluğu kadın.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta birinden davet almaya görüşmeye yorumlanır.

 10. Duygu dedi ki:

  Rüyamda annemle birlikte metronun içindeyiz yolculuk içinde. O sırada elimde kağıtlar var yazıların olduğu onları kibritle yakıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir sebeple yolculuk yapmaya yorumlanır.

 11. Sevcan sagsoz dedi ki:

  Rüyada bir izbana binip uyuyakaldigimi gördüm ineceğim durağı kaçırdım ve en son duraktan bi önceki durakta uyandım ve hemen ındim ama bu yolculuğum 3 4 saatlik bir yolculuk oldu sizce ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş teklifi almaya, güzel seçimler yapmaya yorumlanır.

 12. Ozgr dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım 4kişi ile onlar benden genç ve sevgiliymişler bnde onların yanına gidiyormuşum birlikte metroda yolculuk yapıyoruz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz insanlarla karşılaşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status