Rüyada Minibüs Görmek

Rüyada minibüs görmek, çalışma hayatında ilerleme kat etmek ve ilerleyen günlerde emeklerin karşılığını almaya yorumlanır. Uzun süredir verilen emekler boşa gitmez ve artık hak edilen başarı ve saygınlık elde edilir. Aynı zamanda çıkılacak iş seyahatlerini de simgeler. Eğer işiniz seyahat gerektiriyorsa, hayırlı sonuçlar alınır, bu seyahatler güzel bir şekilde geçer. Kendi işini yapan kişiler için de yavaş da olsa güzel yol kat etmek ve kalıcı gelire yorumlanır. Eğer çalışmıyorsanız da evinizden uzak bir yerde iş bulmanız söz konusu olabilir.

Rüyada minibüs şoförü görmek, size yol gösteren bir insana yorumlanır. Bu kişi ilim irfan sahibi ve bilgileri ile sizin yolunuza gönüllü olarak ışık tutacak biridir. Onun sayesinde ufkunuz açılır ve geleceğiniz için daha kalıcı adımlar atabilir, geç de olsa başarıya ulaşabilirsiniz.

Rüyada Minibüs Sürmek

Sorumluluklarınızın artmasına ve aynı anda pek çok işle birden uğraşmaya yorumlanır. İş hayatında pek çok kişinin sorumluluğu size verilebilir, çalıştığınız yerde daha fazla çaba sarf edebilir, daha çok işin üstesinden gelmek için çok dikkatli bir şekilde işinizi yapmanız gerekebilir.

Rüyada Minibüs Beklemek

Bir süredir beklenen sınav sonucu ya da iş başvurusu gibi haberlerin size ulaşmasına ve başka bir yere yerleşmeye yorumlanır. Gelen haberler ile birlikte düzeniniz değişebilir, ancak bu çok istediğiniz bir şey için olur.

Rüyada Minibüs Yolculuğu Yapmak

İşleri yolunda gitmeyen kişiler için yakın zamanda işlerinin yoluna girmesine, aynı zamanda kalıcı işler yapmak için uğraş vereceklerine yorumlanır. Rüyada minibüste gitmek, kısa yolculuklar yapmak ve sevdiklerinizi ziyaret etmek anlamına gelir. Bu yolculuklar bir sebeple ard arda olabilir. Rüyada minibüs içinde olmak, hayatınızda bir takım değişiklikler olmasına ve adapte olmakta zorlanmaya yorumlanır.

Rüyada Minibüs Yıkamak

Bir süredir gitmek istediğiniz bir yer varsa o yere gideceğinize, sizin yolunuzu gözleyen kişileri ziyaret etmeye yorumlanır. Aynı zamanda aranızda dargınlık olan biri ile de görüşmeye başlayabilirsiniz. Bu kişiye gitmek için yolculuk yapılabilir.

Rüyada Minibüs Dolusu İnsan Görmek

Yeni insanlar ile tanışmak ve bu kişilerle aynı amaç için çalışmak anlamına gelir. Mesela yeni bir işe girebilirsiniz. Sosyal çevreniz değişebilir ve farklı amaçlar ile yeni topluluklara dahil olabilirsiniz. Aynı zamanda iş yerinde makam mevki yükselmesi olabilir.

Rüyada Minibüs Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, daha fazla iş yükü ve iş seyahatine, işleriniz için daha çok mesai harcamaya yorumlanır. Geçici işler yapmak yerine gelecekte de size fayda sağlayacak işlerin peşinde koşabilirsiniz, bakış açınız değişebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Edirneli22 dedi ki:

  Rüyamda minibüs kullanıyorum fakat yaptığım mudalelere rağmen minibüsü yolda tutmakta zorlanıyorum sürekli sağa doğru gitmek istiyor tam yoldan çıkacak duruyorum ve arıza neden kaynaklanıyor diye bakıyorum

 2. Buse dedi ki:

  Rüyamda yolda minibüs bekliyordum. Yanımda bir genç erkek vardı arkamda kadınlar, genç kızlar vardı. Minibüsü beklerken yanımdaki erkek bir şeyler diyordu bana ben de karşılık veriyordum. Minibüs geldi sonrasında ama ilerde durdu oraya yetişmeye çalışıyorduk yanımdaki insanlarla beraber .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birinin aramasına haber yollamasına yorumlanır.

 3. Umut dedi ki:

  Rüyamda seyir halinde olan bir minibusun içinde kendimi görüyorum ama şoför mahallinde kimse yok arkadan biri geç kullan diyor ve ben minibüsü kullanıp götürüyorum sonra başka biri benden izinsiz minibüsü alıp kullanıyo ben kızıyorum sonra minibüsü bana vermiyolar minibusun sahibi ortada yok bende geri almak için uğraşıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere gitmek ve hasretlerin bitmesine yorumlanır.

 4. Nevin dedi ki:

  Rüyamda; bir iş arkadaşım bana eski vosvos minibüslerden veriyor. O minibüsü kullanacaksın diyorlar. Önce nasıl olur falan diyorum ama şoför koltuğuna oturup minibüsü sürüyorum. Bir yerde bir arkadaşımı da indirmek üzere yola çıkıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni mal mülk edinmek ve daha çok kazanca yorumlanır.

 5. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda tam olarak bizim mahallenin başına ve evimizin az ilerisinde geçen bi minibüs vardı ama sadece sokağın başından bizim evin biraz ilerisine kadar götürüyordu yağmurlu ve karanlık bi gündü çok acayipti açıkçası bakkaldaki abi ambulans çağırıp behiye ya da saniye diye bir teyzenin hastalandığını söylüyordu daha sonra aşağıdaki komşumuz da en yakın arkadaşı diye adını sayıklayıp ağlıyordu ben de sonra üç kere mi ney o minibüse bindim yanlış hatırlamıyorsam en son bindiğimde eski aşığımı ve de bilen abimle beraber bindik ve baya kalabalıktı indikten sonra ona bakmam için yüksek sesle konuşuyordu fakat bakmayıp bakkala ilerledim ve ablam bakkalda çalışıyordu en son bi dondurma aldım bakkalcı kazıklandığımı söyledi böyle yani çok merak ediyorum anlamını

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde birlik beraberliğe ve maddi durumun daha iyi olmasına yorumlanır.

 6. meltem dedi ki:

  rüyamda munubuse biniyorum ikitane poşetin var diğerinde elbiselerin diğerinde de ayakkabımla cüzdanım elbise olan posetim çalınıyor kalabalıkta dıger posetimide bitane çocuk getiriyor sonra ben telaşlı bişekilde o tarafa bu tarafa koşuyorum tabiki bulamıyor sonra bir minibüse biniyorum sofere söylüyorum oda diğer sofere soyluyo sonra adam geliyo numarasını ıstiyorum adam hep gülüyor sonra bana numara değilde saçma sapan rakamlar veriyor gülüyor ama devamlı anlamadım sizce ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Maddi kayıpların geri gelmesine, işlerinizin yoluna gireceğine yorumlanır.

 7. deniz dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda minibüs duraklarının arkasında beklediğimi, ayrılmış olduğum erkek arkadaşımı görünce ayağa kalkıp onu herhangi bir konuda uyardığımı, sonrasında sinirlenip otobüse doğru yol aldığımı ve bu sırada da saçlarımın olduğundan uzun, dalgalı ve yağlı olduğunu gördüm. Sinirlenince: ehliyetim olmamasına rağmen minibüse binip aracı kullanmaya başladığımı, oradan ayrıldığımı gördüm. Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bir süre daha sabır ettikten sonra bir şeyler başarmak ve kendiniz için doğru kararı vermeye, hayatınıza girecek insanın sizi mutlu etmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status