Rüyada Mısır Tanrısı Görmek

Rüyada Mısır tanrısı görmek, bazı hayallerin ardından mutsuzluk yaşamak anlamına gelir. Çok inandığınız bir hayaliniz gerçek olmayabilir ve bu yüzden de hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bazı olaylar da umutlarınızı yitirmenize neden olabilir. Özellikle çok uçuk hayaller kurduysanız, hayalperest yanınız sizi üzebilir. Bunun yanı sıra daha gerçekçi hayaller peşinde koşmanız gerekiyor. Bazı gerçekleri görmeli ve buna göre hedefler belirlemelisiniz. İş hayatında ise canınızı sıkan birileri olabilir. Özellikle otoriter bir figür tarafından eleştirilebilir ve canınız sıkılabilir. İş ya da eğitim hayatında bazı aksilikler de yaşanabilir. Tüm bu negatif olaylar yüzünden bir süre yüzünüz asık olabilir.

Rüyada Mısır tanrısı anlamı, bazı olumsuzlukların sizi çok yıldırması ve bir anda hayata küsmek gibi de yorumlanır. Sizi üzecek haberler alabilirsiniz. Belki başvurduğunuz bir işten olumsuz geri dönüş olabilir. Ya da eğitim hayatında her şey istediğiniz gibi gitmeyebilir, bazı başvurular reddedilebilir. Ya da sınav sonuçlarınız sizi çok üzebilir.

Rüyada Mısır Tanrısı RA Görmek

Üniformalı biri ile evlenmek olarak yorumlanır. Özellikle genç bir kız resmi bir makamda çalışan biri ile dünya evine girebilir. Bekar olan erkekler de evlenecekleri kişi ile tanışabilirler. Hayat size sürprizler sunacak. Aşk hayatında özellikle çok güzel olaylar yaşanabilir. İş hayatınızda bulamadığınız mutluluğu aşk hayatında bulabilirsiniz.

Rüyada Mısır Tanrısı Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çok büyük beklentiler içerisinde olmak şeklinde yorumlanır. Ancak bu beklentiler size sadece zarar verecek. İnsanlardan bir şeyler beklemek yerine kendiniz bir şeyler çabalamalısınız. Bazı hayallerinize erişmekte kendi çabalarınıza güvenmeniz daha hayırlı olabilir. Başkalarına güvenmek sizi üzebilir ve yarı yolda bırakılabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

14 Yorum

 1. İsmail
 2. Anderson selo
 3. Bekirius Quartus
 4. Yeliz
 5. Ayas
  • admin
 6. Aytac
  • admin
 7. Sercan
  • admin
 8. ayse
  • admin
 9. Mustafa SADAY
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status