Rüyada Mısır Tanrısı Görmek

Rüyada Mısır tanrısı görmek, bazı hayallerin ardından mutsuzluk yaşamak anlamına gelir. Çok inandığınız bir hayaliniz gerçek olmayabilir ve bu yüzden de hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bazı olaylar da umutlarınızı yitirmenize neden olabilir. Özellikle çok uçuk hayaller kurduysanız, hayalperest yanınız sizi üzebilir. Bunun yanı sıra daha gerçekçi hayaller peşinde koşmanız gerekiyor. Bazı gerçekleri görmeli ve buna göre hedefler belirlemelisiniz. İş hayatında ise canınızı sıkan birileri olabilir. Özellikle otoriter bir figür tarafından eleştirilebilir ve canınız sıkılabilir. İş ya da eğitim hayatında bazı aksilikler de yaşanabilir. Tüm bu negatif olaylar yüzünden bir süre yüzünüz asık olabilir.

Rüyada Mısır tanrısı anlamı, bazı olumsuzlukların sizi çok yıldırması ve bir anda hayata küsmek gibi de yorumlanır. Sizi üzecek haberler alabilirsiniz. Belki başvurduğunuz bir işten olumsuz geri dönüş olabilir. Ya da eğitim hayatında her şey istediğiniz gibi gitmeyebilir, bazı başvurular reddedilebilir. Ya da sınav sonuçlarınız sizi çok üzebilir.

Rüyada Mısır Tanrısı RA Görmek

Üniformalı biri ile evlenmek olarak yorumlanır. Özellikle genç bir kız resmi bir makamda çalışan biri ile dünya evine girebilir. Bekar olan erkekler de evlenecekleri kişi ile tanışabilirler. Hayat size sürprizler sunacak. Aşk hayatında özellikle çok güzel olaylar yaşanabilir. İş hayatınızda bulamadığınız mutluluğu aşk hayatında bulabilirsiniz.

Rüyada Mısır Tanrısı Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çok büyük beklentiler içerisinde olmak şeklinde yorumlanır. Ancak bu beklentiler size sadece zarar verecek. İnsanlardan bir şeyler beklemek yerine kendiniz bir şeyler çabalamalısınız. Bazı hayallerinize erişmekte kendi çabalarınıza güvenmeniz daha hayırlı olabilir. Başkalarına güvenmek sizi üzebilir ve yarı yolda bırakılabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. İsmail dedi ki:

  Slm rüyada başı eşarplı oturan bir kadının hemen yanındayım yüzünü eşarptan göremiyorum bir kağıda sadece ra yazdı ve az evvelki ra idi dedi ama ben ra idi kısmını hatırlamadığım için bilmiyorum hatırlasam ra nın kim ve simasını hatırlardım anlamı nedir tarafınızdan yorumunuzu bekler emeğinize teşekkür ederim saygılar

 2. Anderson selo dedi ki:

  Rüyamda mısır Tanrıçası Hathoru Gördüm Cinsel İlişkiye Girmiştik Kız arkadaşımda ordaydı sonra Hamile Kalmıştı Hathor Bir Erkek Çocuğumuz Oldu Dedi Bunu Anlamı Nedir

 3. Bekirius Quartus dedi ki:

  Rüyamda tanrı Isis’i gördüm, tek hatırladığım gece vaktiydi, bilmediğim tarihi bir şehrin sokaklarındaydım ve eski kız arkadaşım da rüyada vardı, o şekilde gördüm. Bu arada tanrı Isis’i daha önce de Anubis ve Ra ile beraber gördüm, Isis’i ikinci görüşüm oluyor.

  1. Akın dedi ki:

   Bu rüyadan sonra yaşantınızın seyrinde olumlu/olumsuz ne gibi değişiklikler oldu?

 4. Yeliz dedi ki:

  Rüyamda insanlarla birlikteydim. Sırayla bir binaya giriyorduk. Girişte yaşlı bir adam bize bazı sorular soruyordu. Bilen içeri giriyordu. Sıra bana geldiğinde matematik ya da tarihle ilgili bir soru sormak istedi. İkisinde de pek iyi olmadığımı ama biyoloji sorabileceğini söyledim. Sonra yüzünde bilge bir ifadeyle beni başka bir yere götürdü. Bir yastığın kılıfını açtı ve içindeki resmi gösterdi. Bu kim dedi. Önce resimdekinin Buda olduğunu düşündüm ve söyledim. Hayır dedi bu Horus, bunu araştır dedi. Sonra üzerine kuş tüylerinden yapılma bir kıyafet giydi oradan ayrılıyordu. Bende koşarak ona sarıldım. Ve gitti. Neden sarıldığımı dahi bilmiyorum. Ama bu rüya beni çok etkilemişti. Acaba bunun yorumu nedir?
  Teşekkürler..

 5. Ayas dedi ki:

  Rüyamda Tanrı Ra beni beni güneşin yakınlarında diğer tanrıların yanına götürüp dünyanın ve insanların nekadar küçük olduğunu gösterip dünyayı kurtarmak konusunda benimde elimi taşın altına koymami istiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hedeflerinize ulaşmak, yurt dışından bir fırsata yorumlanır.

 6. Aytac dedi ki:

  Ben apartmanın üzerinde kocaman bir Misir tanrısı gördüm. Canavardı qaliba. Bir reside sanki iki üst-üste aynı tanrı vardı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir isteğin gerçekleşmesine, başarıya yorumlanır.

 7. Sercan dedi ki:

  Rüyada bir tanıdığım beni yolda tesadüfen arabayla alıp yanında götürüyodu gittiği yere yolda biraz sohbet ettik gittğimiz yere geldik arabadan indik gökyüzü simsiyahtı gece gibi çok büyük bir heykel vardı önce ne olduğuna anlam veremedim uzaklaşıp bakınca büyük bir anubis heykeli olduğunu gördüm simsiyah bir heykel gece gibi simsiyah gök yüzü yanımdaki arkadaşıma bi fotoğrafımı çek heykelin önünde derken arkamdan o anubisin anlamı olan köpek mi çakal mi neyse artık gelip ayağıma dolandı o sırada korktum biraz ve uyandım o sırada

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir teklife ve mesleğinizde yükselmeye yorumlanır.

 8. ayse dedi ki:

  büyük bi yapının İCİNDE 6 7 kişiydik ve uyuyorduk oğlum yapinin onu açık perdeli bi yerdi ve yükselti yani başımda yatıyordu ve hastaydı biz mısır tanrılarının heykelleri olduğu bi yerde yaşıyorduk uyku esnasinda heykeller birden canlandı kadın olan mısır heykeli uyduğumuz binaya yöneldi ve onh goren on sirlarda yatan bi erkek doğruldu ve heykel ona dediki korktunmu? adam cevap verdi hayır ben sadece Allah’tan korkarım heykel bu sese çok sinirlendi ve onu oracıkta öldürdü… oğlum sesleri diyince kalkmak istedi ama ben onu usulca yatagina geri ittim… heykel odaya sinirli bi şekilde baktı ve sonra gitti…. çok gerçek gibiydi rüya kendim için değilde oglum için çok korktum…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş haberi gelmesine, kazancın daha çok olmasına yorumlanır.

 9. Mustafa SADAY dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda önce eski bir yapı içerisinde birilerinden ya da bir şeyden saklanıyordum. Birden bazı insanların ellerinde büyük panolar halinde bazı görsellerin taşıdığını gördüm. Bunlar ne diye sorduğum da, bunlar Amon ve Ra nın mezarlarının süsleri diye bir cevap aldım. Sonra o gurupla beraber bir olağanüstü güzellikte eski bir yapı içerisine geldik. Mezar olduğunu sandığım garip bir yapı üzerinde eski mısır yazılarının olduğunu ve bunları okuduğumu fark ettim. Sonra, etrafımda bulunan insanlara bunların hepsi yalan, bunlar o kadar da güç sahibi varlıklar değil diye bağırmaya başladım. Bütün her kes bir an da garip bir sevinç içerisinde geri dönmeye başladılar. Bir mağaza vardı, genellikle hamur iş mamullerin olduğu ama envayi i çeşit yiyecekler pastalar börekler ve daha tarif edemeyeceğim güzellikte yiyecekler. İnsanlara bunlardan yiyin bunlar, bu tanrıların yalan olduğu ve güçsüzlüklerinin şerefine sizin için hazırlandı diyor ve insanları dükkana sokmaya çalışıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Uzun bir yolculuğa çıkmak ve yeni yerler görmek, ufkunuzu genişletmek anlamına gelir. Aynı zamanda yeni bir kurs veya eğitim alınabilir.

DMCA.com Protection Status