Rüyada Mor Elbise Görmek

Rüyada mor elbise görmek, son zamanlarda çok karışık duygular içerisinde olduğunuza ve içinde bulunduğunuz belirsiz durumların sizi üzdüğüne yorumlanır. Artık bir şeylerin netleşmesini isteseniz de elinizde olmayan sebeplerden dolayı bir türlü bazı şeyleri düzene sokamıyorsanız, bu dönem yakında bitiyor. Kafanızı karıştıran şeyler yakında son bularak, biraz rahat nefes alabilirsiniz. Özellikle sosyal çevrenizde bir süredir geri plandaysanız ve herkesten uzaklaştıysanız, artık toplum içine karışmak ve sosyalleşmek için kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Duygularınızı kontrol altına almaya ve hislerinize güvenmeye özen gösterin.

Rüyada mor renk elbise görmek, aynı zamanda bolluk ve bereketin artması, toplum içinde ön plana çıkmak ve cazibenin artması anlamına gelir. Mor renk bilindiği gibi bolluğun simgesidir. Çalıştığınız yerde kazancınız artabilir ya da isim şan şöhret yapabilirsiniz. Artık tanınmaya başlıyor olacaksınız. Dış görünüşünüzle karşı cinsi etkileyecek enerjiye sahip olacaksınız. Rüyada yeni mor elbise görmek, yeni bir aşka yelken açmak ve yeni kazanç kapıları aralamak demektir. Rüyada eski mor elbise görmek ise, harcamaların artması ve sıkıntıya düşmek anlamına gelir. Rüyada yırtık mor elbise görmek, insanlarla daha samimi ilişki kurmak, rahat hareket etmek ve cesaret demektir.

Rüyada Mor Elbise Giymek

Rüyada mor elbise giydiğini görmek, çok hayırlıdır ve evliliği müjdeler. Bekar olanlar tez zamanda çok mutlu olacakları bir ilişkiye başlayabilirler ve zengin bir insan ile evlenebilirsiniz. Kısmetleriniz artabilir ve aradığınız mutluluğu karşınıza çıkan insanda bulabilirsiniz. Hem erkek hem de kadınlar için hayırlı bir eş adayı ile tanışmaktır. Eğer ilişkiniz varsa evlilik yolunda hızlı adım atılabilir. Evli olanlar ise eşlerinden değer görecekler demektir. Rüyada mor elbise giyen birini görmek, hem huyunuz hem de dış görünüşünüz ve enerjiniz ile herkesin dikkatini çekeceğinize yorumlanır. İnsanların size ilgisi artabilir ve fazlasıyla ilgi görebilirsiniz. Cazibeniz yüksek olacak. Eğer bu kişiyi tanıyorsanız, size sürpriz bir hediye alabilir.

Rüyada Mor Abiye Giymek

Yapacağınız bazı şeyler herkesin dikkatini çekecek ve çok konuşulacak şeyler yapacaksınız. Çevrenizdeki insanları şaşırtacak şeyler yapabilirsiniz. Aynı zamanda yeni gireceğiniz ortamlarda zengin ve statüsü yüksek insanlar ile bağlantılar kurabilir, yeni fırsatlar yakalayabilir, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Gelecek davetler size büyük fırsat kapıları aralayabilir.

Rüyada Mor Elbise Aldığını Görmek

Kalbinizden geçen bir şey tez vakitte gerçek olacak. Bir şey satın almak istiyorsanız, bunun için gerekli para elinize geçebilir. Ya da iş değişikliği veya başka yenilikler olabilir. Hayatınızda yaşanacak olan bu yeni gelişmeler sizi mutlu edecek. Özellikle iş hayatında yeni şeyler ekstra kazanç getirebilir.

Rüyada Mor Elbise Hediye Almak

Bir insandan gelecek sürpriz hediye demektir. Ya da biri aracılığı ile elinize para geçebilir. Özellikle tanıdığınız birinden mor renk elbise hediye aldığınızı görürseniz, size yeni bir fırsat sunabilir ve bu kişiden çok büyük bir yardım alabilirsiniz.

Rüyada Mor Elbise Dikmek

Birden fazla talibin çıkması ve bu yüzden aklınızın karışması anlamına gelir. Sizden hoşlanan kişiler duygularını dile getirebilir. Ancak aynı zamanda olması kafanızı karıştıracak. Zengin talipleriniz de çıkabilir. Bu nedenle aşk hayatında doğru kararı vermek zor olabilir.

Rüyada Mor Nişanlık Giymek

Rüyanızda mor renk nişanlık görürseniz, yakında evleneceğinize ya da çevrenizden birinin evlilik haberinin geleceğine yorumlanır. Hiç hesapta yokken tanışacağınız insan ile ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Evlilik kararı bir anda gelecek.

Rüyada Mor Elbise Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı bir kısmete, bolluk ve berekete yorumlanır. Her şey şu günlerde tam da gönlünüze göre olacak. Hatta bazı gelişmeler sizi çok şaşırtabilir. Sürprizler ard arda gelebilir. Aşk ve ilişkilerde yüzünüzü güldürecek gelişmeler olacak. Bazı konularda kararları zamana bırakmanız daha hayırlı olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gonul dedi ki:

  Ruya da pembe ve acik eflatun renkli hafif tul elbiseler gormek nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına yorumlanır.

 2. Veli dedi ki:

  merhaba rüyamda eski kız arkadaşımın mor parıltılı abiye giydiğini gördüm ben onu uzaktan izliyordum bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirinizin artacağına yorumlanır.

 3. Yasemin dedi ki:

  Merhaba rüyamda gerçek hayatta lösemi hastası kızımı hastaneden taburcu ettik çıkarken açık tatlı renkli indigo mavisi ütülü temiz kadın gömleği giydim. Eşimle kızımla birlikte çarşıda el ele gezdik Manasıı nedir teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yerden hayırlı haber gelmesine yorumlanır.

 4. Yasemin dedi ki:

  Merhaba rüyamda 4 yaşındaki kızımı hastaneden taburcu ettik. Çıkarken açık indigo mavisi ütülü temiz kadın gömleği giydim. Eşim kızım ben el ele çarşıda gezdik. Bu arada kızım lösemi. İlik nakli için haber bekliyoruz. Teşekkürler

 5. Veli dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski kız arkadaşımın mor renk parıltılı abiye giydiğini gördüm , kafamı çok karıştırdı tabiri nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eskisinden çok gelire yorumlanır.

 6. Deniz dedi ki:

  Nisanlimla tartıştım haberci rüya görmek için dua ettim rüyamda mor tuvaletlik giymiş kuaföre gidip saçımı yaptiriyordum kına yapılacaktı iki gün sonra nisanlimin evinde yapılacaktı nisanlimi hiç görmedim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aranızdaki bazı sıkıntıların biteceğine yorumlanır.

 7. Nurgül dedi ki:

  Merhabalar rüyamda üst komşum bana oturmaya gelmiş yanında biri daha var ama kim olduğunu bilmiyorum ikisinde üzerinde mor renk elbise var yanlarında çocuklar var ben çocuklara tavuklu bulgur pilavı yapmışım ondan veriyorum sonra uyandım ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya daha iyi maddi olanaklara sahip olmaya yorumlanır.

  2. Aylale Yusubova dedi ki:

   Ben rüyamda sanki bir düğüne ve ya partiye hazırlanıyordum üzerimede çok güzel parıltılı çiçekli bir mor elbise giydim boynumdada kocaman Allah yazılı gold bir kolyem vardı ne anlama geliyor acaba?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni insanların hayatınıza girmesine yorumlanır.

 8. Zehra dedi ki:

  Rüyamda kırgın olduğum kız arkadaşımın bana geldiğini ve üzerinde mor kıyafet giydiğini ve yine tartışma yaptığimizi gördüm ve görür görmez de uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kırgınlıkların son bulmasına yorumlanır.

 9. Günsel dedi ki:

  Merhaba, rüyamda üzerimde uzun mor bir elbise vardı ama ben çıkarıp onu satıyordum. Karşılığında para alıyordum yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bol kazanca maddi güce yorumlanır.

 10. Büsranur akar dedi ki:

  Rüyamda üstümde mor sık bir elbise vardı kıyafete bakıp duruyodum şaşkınlık içindeydim

  1. admin dedi ki:

   Maddi imkanların artmasına bol kazanca yorumlanır.

 11. Eda Nur dedi ki:

  Merhabalar. Ben rüyamda sözleniyordum. Kapanmışım ve üzerimde de mor bir elbise vardı. Gri ayakkabı giymiştim. Sözleneceğim insanı da hatırlıyorum. Hiç öyle birini görmedim ilk rüyamda öyle gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. İyi günler

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir talibe ve bol kazanca yorumlanır.

 12. Ayfer dedi ki:

  Merhaba rüyamda Bülent Ersoya ait mor elbise ve aksesuarlar görüyorum çok şıklar ve ben onları düzeltirken içeri Bülent ersoy giriyor düzeltmene gerek yok diyor. Olduğundan daha yaşlı ve biraz çirkin olduğunu görüyorum. Odaya geçip oturuyor etrafimizda başkaları da var Bülent Ersoy konuşuyor biz dinler haldeyiz. Yorum yaparsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Yüklü para elinize geçebilir, zenginliğe yorumlanır.

 13. Yunus dedi ki:

  Sevdiğimi kızı boydan mor elbise ile gördüm, oturduğum yere yakın bir yerde durmuş bir şeye bakıyordu onu pencereden gördüm şaşırdım ve ayakları açık oldğu için üzüldüm. Şimdiden teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Maddi gücün artmasına ve sevdiğiniz kişiyle konuşmaya yorumlanır.

  2. Ayfer dedi ki:

   Rüyamda Bülent Ersoya ait olan mor renkli kıyafet ve aksesuarları gördüm vitrin gibi biryerdeydi ve elimle düzelttim sonra Bülent Ersoy içeri girdi bulunduğumuz yerde başkaları da vardı bana düzeltmene gerek yok dedi ve oturup konuşmaya başladı o anlatıyor biz dinliyorduk. Makyajsız ve olduğundan daha çirkin ve farklı gördüm. Yorum yaparsanız sevinirim.

   1. admin dedi ki:

    Bol kazanca ve mesleğinizde yeni gelir kapıları aralamaya yorumlanır.

 14. Özgül dedi ki:

  Merhaba!. Rüyamda yeşillikler içinde kendi düğünüm varmış bir mor kınalık denerken kendimi gördüm etrafım kalabalıktı denedim tekrar çıkardım attım istemediğim biriydi sanki biraz yürüdkten sonra küs olduğum arkadaşımın evinin ordan geçtim kız kardeşimle kardeşim bi anda bişey istemek için seslendi içeri girdi ama ben geçmedim o anda bi baktım küs olduğum kişi bana seslendi gel orda bekleme diye ve uyandım ne anlama geliyor aceba.ve şuan bir spiritüel danışmandan yardım alıyorum bi ilgilisi varmıdır rüyayla?

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve özle hayatınızı geri planda tutmaya, işleriniz için çok çalışmanız gerekeceğine yorumlanır.

 15. Gul dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda kiyafet dolabimda iki tane pembe bir tane mor kiz cocuğu elbisesi goruyorum. Iki pembe elbise benim , mor olani da kizkardesime aitmis. Simdiden tesekkurler.

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve şansın açılmasına yorumlanır.

 16. Fatma dedi ki:

  Selamün aleyküm, rüyamda mor uzun bir elbise ile aynı renkte bir kumaşta eşarp gördüm eşarpda tesettürlü bayanların özel günlerde başörtülerini yaptırdığı gibiydi(Yani biraz kabarıktı nişan kıyafetiydi ) en yakın zamanda yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Hedeflerine ulaşmak ve zor bir şey başarmak demektir.

 17. gaye dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim kalabalik bir ortamda oturmuş üzgün ve mor renkli üst giymişti.bense bir düğüne gidecektim ve onu yillar sonra gördüğüm için kızgındım..onu gormemek icin yüzüne bakmıyordum

 18. Eren dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi mor bir elbise giymiş eski tip araba içinde gördüm. DüğünÜ vardı ve ben çok kötü bir şekilde vazgeç diye arabadan indirmeye çalışıyordum. O ise artık dönülmez diye inmedi.

  1. admin dedi ki:

   Çok para kazanmak ve rahat bir hayat sürmek demektir.

 19. Meral dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım yerin kabininde mor üzeri taşlı bir abiye giyiniyorum. İş arkadaşlarıma gösteriyorum beğeniyorlar . Yakında bı arkadaşımızın düğünü var. Orda giycem diyorum. Elbisenin etek boyu bir tarafı uzun bir tarafı hafif kısa

 20. Meral dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım yerin kabininde mor üzeri taşlı bir abiye giyiniyorum. Çalışan arkadaşlarıma gösteriyorum. Yakında bir arkadaşımızın düğünü var orda giycem nasıl diyorum onlarda beğeniyorlar yorumlarsaniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve rahata erişmeye yorumlanır.

 21. Mustafa-ak2000@hotmail.com dedi ki:

  Rüyada taze beyaz dut gördüm babama veriyorum benden alıyor ama üzgün annem kızmış ona niye vaktinde yetişmedin dut kalmadı. Bende diyorum olsun bendekini vereyim dut veriyorum. Poşetin içinde babama kek açma yapmışım onlardan da veriyorum.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olması ve bir yerden iş teklifi almaya yorumlanır.

 22. Mustafa-ak2000@hotmail.com dedi ki:

  Rüyada arabadayız bir arkadaşla arkadaşın üstünde mor bir ferace tarzında benin de üzerimde kırmızı saten ferace gibi giymişim düğüne gidiyoruz. Düğünü görmedim eşlerimiz yanımızda.

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanç sağlamak ve evinize gelecek misafire yorumlanır.

   1. büşra dedi ki:

    Rüyam da hic tanimadigim balık etli bir kadının üzerinde kırmızı bir kısa elbise gördüm ve aynı elbisenin mor rengi almıştı ne anlama geliyor

    1. admin dedi ki:

     Bir kadının size hayırlı bir haber getirmesine yorumlanır.

 23. ezgi dedi ki:

  Rüyamda kendi nişanımı gördüm. Bu arada evliyim, kendi halihazırda olan nişanımı görmedim. Eşim ile nişan günümü gördüm. Mor simli uzun bir elbise giymişim ama nişanımız bir türlü gerçekleşemiyor. Mor simli elbiseme uygun bir saç yapamadık ve makyaj da yapamadık. Nişanım başlamış ama ben hala hazır değilim. Üstüne basa basa mor simli elbisem ile sokakta falan yürüyorum. Sürekli elbisem ön planda. Nişanım olamıyor bir türlü. Çünkü ben hazır değilim fiziken o şekilde uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Parasal anlamda rahatlamak ve para sıkıntısı yüzünden gerçekleştiremediğiniz şeyler için gereken ekonomik güce sahip olmaya yorumlanır.

 24. Kübra dedi ki:

  merhaba rüyamda kuzenimin dügün günü telasla elbise seciyordum. önce mor uzun bir abiye denedim, biraz durdum kararsiz kaldim baska elbiselwre bakiyorum, en sonunda kisa sari piriltili bie elbise denerken uyandim. yorumlarsaniz cok sevinirim

 25. Kübra dedi ki:

  Merhaba, rüyamda kuzenimin düğünü vardı telaşlıydık. Kuaföre gidilecekti ama ben bir türlü hangi elbiseyi giyeceğime karar veremedim. Önce uzun mor bir abiye denedim, sonra içime sinmedi. Sürekli elbise deniyordum. En sonunda kısa bir elbise denerken uyandım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, selamlar.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetinizin başka bir yerden açılması, sürpriz bir ilişkiye yorumlanır.

 26. duru dedi ki:

  Rüyamda 6-7 genç kadının zemini mor uzun çiçekli elbiseler giydiklerini, bir başkasının önderliğinde yeşil büyük bir alanda başlarının üzerinde bir şey taşıyarak yürüdüklerini gördüm. Kısa bir an gördüm ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin çoğalması ve bol kazanç sağlamak, sosyal statünün yükselmesine yorumlanır.

 27. Mehtap dedi ki:

  Merhaba, rüyamda mor uzun bir elbise giyiyorum. Üzerine beyaz bir ceket. Ceketi çıkarıyorum.sonra tekrar giyiyorum. Elbisenin şişman mı gösterdiğini soruyorum. Teyzem çok yakıştı diyor. Nasıl olduğu konusunda emin olamıyorum ama mutlu hissediyorum. Mor elbise oymalı desenli kadife gibi. Son olarak ceket yok üzerimde ama mutlu hissediyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Size söz veren birinin bu sözü tutmaması ancak önünüze daha büyük fırsatların çıkmasına yorumlanır.

 28. Ozlem dedi ki:

  Merhaba, rüyamda nişana gidecekmişin. Mor uzun bir elbise giymişim ama sonra onunla gitmek istemiyorum çıkarıyorum. Üzeri beyaz altı siyah abiyemi arıyorum ama bir türlü bulamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında dostların artmasına, birlikte daha çok zaman geçirmeye yorumlanır.

 29. Serra dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda çok varlıklı bir aileye çocuk bakıcılığı yapıyordum. Orada yaşlı bir kadın vardı. Onların babaanneleri idi. Bana mor bir elbise hediye ediyordu. Elbise çok güzeldi kendime de çok yakıştırmıştım ve kendimi çok iyi hissediyordum.

 30. Serra dedi ki:

  Rüyamda çok varlıklı bir aileye çocuk bakıcılığı yapıyordum. Orada yaşlı bir kadın vardı. Onların babaanneleri idi. Bana mor bir elbise hediye etmişti. Çok güzeldi ve kendimi o elbise içinde çok güzel bulmuştum.

  1. admin dedi ki:

   Çok istediğiniz bir şey sizin için olmasa da sonrasında hayırlı olduğunu göreceksiniz. Hayal kırıklığının ardından büyük bir kısmet ve mutluluğa işarettir.

 31. Kardelen dedi ki:

  Annem rüyasında bekar 28 yaşında ve ciddi sıkıntılar içerisinde bulunan erkek kardeşimin renkli çiçekli uzun kadın elbisesi giydiğini görmüş. Kardeşim suçsuz yere bir soruşturma geçirdi ve hakkında 3 yıl 9 ay hapis cezası verildi. Şu an İtiraz dilekçesi verdi ve sonucu bekliyor. Yorumlarsanız çok seviniriz.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak ve bazı endişelerden bir şekilde arınmak çözüm bulmak anlamına gelir.

 32. beyza dedi ki:

  Rüyamda yakınlarda evlenen kuzenim var, ben gitmemiştim düğününe. Rüyamda düğünü yeniden oluyordu ve ben o evlecek kuzenimle kendimee elbise arıyodum. Aradım aradım bulamadım. Sonra ise bi marka dükkanında mor patlıcan moru elbise giyiyordum. Çok beğeniyordum. Üstü uzun kollu biraz dizimin üstünde çok güzeldi, oynuyodum falan. Sonra dedim ki ben bunu böyle giymem dedim. Altına siyah tül çorap istedimm. Kadın farklı bir çeşitli çorap getiriyodu ama alıyor muydum hatırlamıyorum. Çünkü sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Yeni birinin hayatınıza girmesi ve kısa sürede güven kazanması, yalnız kalmamaya yorumlanır.

 33. Su dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda yanımda benden biraz daha büyük takım elbiseli bir erkek vardı. Ressamlık işinin olduğunu söylüyordu bana çalışmaya başlayabilirsin diye. Ben de oraya giderken mor giyiniyordum mor bir etek mor bluz. Yorumlarsanız sevinirim. İyi bayramlar.

  1. admin dedi ki:

   Bir insandan gelecek önemli bir yardıma, iş ya da başka bir konuda birinin yardım eli uzatmasına yorumlanır.

 34. Kübra dedi ki:

  Merhaba, rüyamda uzun mor elbise gördüm. Elimde çiçek buketi vardı ve sevgilim de yanımdaydı ama ben dökülen köftelik simit dolduruyordum tepsilere. Sonra birinin erkek küçük çocuğu da oje getiriyor bana. Rüyam bu, yorumlar mısınız lütfen sevgiler.

  1. admin dedi ki:

   Aklınızı karıştıran biri olabilir, sizden hoşlanan biri duygularını açabilir. Ancak bu durum içsel dünyanızda karmaşaya sebep olacak.

 35. Inançkerim dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda mor bir elbise giydim ama çook güzeldi. Şu an da boşanmış olan ablamın eski nişanlığıymış güya şu an çok kilolu diye bana denetiyorlar ama nasıl beğeniyorum, üstümden çıkartmak istemiyorum, evliyim.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir gelir kapısının aralanmasına, bu sayede sevdiklerinizin de sizin adınıza mutlu olmasına, maddi imkanların çoğalmasına yorumlanır.

 36. Sara dedi ki:

  Merhaba, rüyamda evli ablamı gördüm. Yeni düğün yapmış ve pikniğe çıkmışız. Çok güzel bir yerde yeşil ve deniz de var. Ablama mor ve çok şık bir elbise ile gördüm. Sonra birkaç dakika gri ve sade elbise ile gördüm. Tabiri ne olabilir rica etsem?

  1. admin dedi ki:

   Ablanız maddi ya da manevi yönden belli etmese de zor bir durum içerisinde olabilir, ancak bunları tez zamanda atlatır.

 37. Büşra Nur dedi ki:

  Merhabalar, geçenlerde çok beğendiğim mor elbiseyi rüyamda başkasının üzerinde gördüm. Acaba bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Birinden gelen destek ile birlikte iş ya da eğitim hayatında yükselmek, maddi yönden güzel imkanlar sağlamak demektir.

 38. Ecemsu dedi ki:

  Merhaba, uzun süredir kötü bir ruh içerisindeydim ve rüyamda dün gece düğüne gidecekmişiz. Mor kadife bide siyah kadife bir elbise almışım ama siyah olanı giymek istiyorum. Teyzem bana hayır mor olanı yiyeceksin diyor ve ben de onu giyiniyorum ve gerçekten çok yakışmıştı.

  1. admin dedi ki:

   Bir süre sonra sıkıntılardan kurtulmak ve emeklerin karşılığını zamanla almak anlamına gelir.

 39. Gülay dedi ki:

  Merhaba ben arkadaşlarımla gezmeye çıkmışım bi mağazaya girmişiz herkes elbise deniyor falan ilk basta ben denemeyecektim sonra deneyim dedim apar topar mankenin üstünden abiyeyi çıkardım abiyeyi görünce aklımda kalan tek şey mor ve tullu bi elbiseyi giydim ici saten parlak dışı tullu uzun tülü de onu kısa arkası uzun üstünde taşları falan var o kadar güzel ki fiyatına bakmaya çalışyorum ama yazmıyor diyorum icimden nisanımda giyerim böyle bişey.

  1. admin dedi ki:

   Borcun bitmesi ve gelirin her geçen gün artması,refaha erişmek demektir.

 40. Filiz dedi ki:

  Rüyamda kardeşimin kına gecesi olacakmış. Ve benim elbisem yok. Kayınvalidemdeyim onun elbiselerinden biri olur diye istiyorum. Birkaç elbise arkasından bana mor pileli kısa bir elbise veriyor, yakasında çok güzel bir gülü var. Giydiğim gibi oluyor. Ve bununla kınaya gidicem diyorum. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Elinize toplu para geçebilir ve uzun süredir istediğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz. Maddi yönden imkanlarınız artabilir.

 41. Berfin dedi ki:

  Merhaba ben bekarım. Düğünümde mor bir elbise giydiğimi gördüm ve o elbisenin içinde hamile olduğumu gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Çok hayırlı bir kısmet ve zenginlik olarak yorumlanır. Karşınıza çıkan biri size mutlu bir hayat vaat edebilir.

 42. Gülseren dedi ki:

  Selamlar, rüyamda açık lila renginde elbise giymişim. Aynanın karşısında kilo vermişim. Şimdi halimden farklıydı elbise çok yakışmış bana elbise kadife ve dantelden oluşuyor. Çok mutluydum kendi genç kız gibi hissediyordum. Teşekkür ederim şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir satın almak istediğiniz bir şeyleri alabilir, bazı gereksinimlerinizi rahatça karşılayabilirsiniz, elinize geçen paranın bereketi artar.

 43. Lale su dedi ki:

  Merhaba, bol kazançlı hayırlı günler. Ben de rüyamda konuşmadığımız dayımın karısı bizim eve geldi. Elinde kız çocuğu kıyafetleri vardı. Kızlarıma getirmiş. Hatta bir tanesi mor renkliydi. Konuşmuyorduk ama kızlarıma veriyordu karışık renkli giyilmiş ama temiz kız kıyafetleri.

  1. admin dedi ki:

   Çok sağ olun hayırlı günler. Yakın çevrenizde sizin dedikodunuzu yapan birinin maskesi düşebilir, özellikle sevdiklerinizle aranızı bozmak isteyen biri varsa bu emelini gerçekleştiremez. Aile içi bağlarınız daha da güçlenebilir.

 44. Mina dedi ki:

  Hayırlı günler. Rüyamda evimize su elektrik sayacına ölçen görevliler gibi bir genç adam geliyor. Sonra bir türlü gitmek bilmiyor. Çay içiyor, lavaboya gidiyor, namaz kılıyor. Biz biraz tedirgin oluyoruz. Bu arada yakın arkadaşım mor bir elbise aldığını söylüyor giyiyor. Ben rengini çok beğenmedim başka rengi yok muydu diyorum. Sonra arkadaşıma o adamı anlatıp gitmesini istediğimizi söylüyorum. O da adamı dışarı çıkıyor ama adam sonra geri içeri giriyor. Yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda aradığınız mutluluğu yakalayabilir, sorunların çözülmesi ile birlikte sevdiklerinizle yeniden bir arada mutlu mesut olabilirsiniz. Huzurunuzu kaçıran biri varsa sizden uzaklaşır.

 45. Hasibe dedi ki:

  Rüyamda yakın arkadaşım mor bir nişanlık giyip yanıma geliyor. Ben çok beğeniyorum, sen de dene diyerek çıkartıyor. Ama kasnağıyla olmaz diyerek elbisenin kasnağını çıkarıyor ve bana veriyor ben giyiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Size verilen sözler tutulmayabilir ve beklentilerin boşa çıkması nedeniyle ilerleyen zamanlarda kendinize bambaşka bir yol çizebilirsiniz.

 46. pınar dedi ki:

  Merhaba, rüyamda mor elbise gördüm ve herkes o elbiseyi giyiyordu. Kimseye olmadı en son ben giyeceğim dedim giydiğim anda bana oldu ve elbiseyi aldım yorumu nedir? Çok teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Beklentilerin dışında gerçekleşen şeyler sizi mutlu edecek ve daha iyi olanaklar elinize geçebilir. Geç de olsa bir hayaliniz olabilir.

 47. Sılala dedi ki:

  Merhaba, annem beni mor bir elbiseyle ofisimde görüyor. Arkadan eşim ile ikisi geliyormuş ofise. Bir güzeldin sorma, oradan oraya gidiyorsun dedi. Bir adam amblem bayrağı için anneme teklif ediyormuş, siz yapın diye. Ofisimde benim masamda annem ben ve eşimin olduğu bir fotoğraf varmış. Ofisim çok kalabalıkmış, bir adam benim bilgisayarımı elliyormuş. Ben uzaktan görüyormuşum ve eşime sen bak dikkat et diyormuşum. Yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   İş ortamında sizi kıskanan ya da iyi geçinemediğiniz biri ile gerginlik olabilir, bir konuda hakkınızın çiğnendiğini düşünebilirsiniz.

 48. Ayşenur dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim bir arkadaşımın kınası var. Ne renk elbise giyeceğine karar vermeye çalışıyoruz. Elbiseleri tek tek giyiyor. 4 renk var pembe mor sarı diğerini hatırlamıyorum. Bana soruyor ve ben pembe olanı giy diyorum. O da sarıyı çok beğeniyor. Çok net bir rüya değildi ama yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Sevinç ve ferahlığa, yeni tanışacağınız insanlarla uzun soluklu dostluklar kuracağınıza ve sosyal çevrenizin genişleyeceğine yorumlanır.

  2. Ayşenur dedi ki:

   Teşekkürler

 49. zeynep dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda orta boyda iki mor kelebek var. Onlara bakıyorum ve çok güzel olduklarını düşünüyorum ve ikisi uçup başımın üzerine konuyor. Çok mutlu oluyorum. Yorumu nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Gelecek küçük sürprizler ya da haberler ile çok mutlu olabilirsiniz. Huzur ve bereketi de simgeler.

 50. NAZKA dedi ki:

  SALAM COX SAGOLUN

DMCA.com Protection Status