Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kıldığını görmek, aile ile birlikte yapılan işlerden çok büyük başarılar ede etmek ve birlikte refaha erişmek olarak yorumlanır. Aileniz ile birlik ve beraberlik olduğunuz ne varsa beraberinde çok hayırlı gelişmeler olacaktır. Aile içi dayanışma ile tüm sıkıntıları geride bırakacaksınız. Belki anne ve babanız size maddi ya da manevi yönden destek olarak sıkıntılarınızdan kurtulmanızı sağlayabilirler. İç huzurunuz artacak ve çok güzel bir amel sizi bekliyor anlamına da gelir. Hak yolunda ilerleyecek, doğru işler içerisinde olacak, hayır duaları alacaksınız. Aileniz de size bol bol dua ediyor olabilirler. Onların size verdiği destekle hayatınız daha da güzelleşebilir.

Rüyada kendini namaz kılarken görmek, güzel kısmetlerle karşılaşmak ve murada ermek demektir. Her şey gönlünüze göre olur ve hayattan beklentilerinizi sırası ile alırsınız. Rüyada başkasının namaz kıldığını görmek, başkasının borçlarınıza yardımcı olacağına ya da sizi zor bir durumdan kurtaracağına yorumlanır. Rüyada başkasının arkasında namaz kılmak, büyük birinden destek görmek, devlet makamında yükselmek, terfi almak, mevki sahibi olmak gibi anlamlara gelir. Otoriter kişilerden çok büyük destekler görebilirsiniz. Bir yardım eli sayesinde hayatınız güzelleşebilir. Rüyada namaz kılan birini görmek, aynı zamanda birinin vesilesi ile bir işe kabul olmak demektir.

Rüyada Namaz Kılmayı İstemek

İç sıkıntılarınızdan arınacağınıza ve huzurunuzun yerine geleceğine yorumlanır. Sizi üzen ne varsa tez zamanda son bulur. Rüyada namaz kılmaya çalışmak, zorlukların üstesinde azim ile gelmek ve hatta zoru başarmak demektir. Hayatınızda hiç ummadığınız kadar büyük fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Namaz Kılmak İçin Abdest Almak

Yeni kararlar almak ve bunların beraberinde başarılar getirmesi anlamına gelir. Doğru yoldan şaşmadığınız sürece her şey tam da gönlünüze göre gerçekleşir ve dilekler kabul olur. Bir süredir dua ettiğiniz bir isteğiniz gerçekleşebilir.

Rüyada Yanlış Namaz Kıldığını Görmek

Sizi zarara uğratmak ve hata yapmanızı isteyen, doğru yoldan saptırmaya çalışan kişileri işaret eder. Çevrenizde dost gibi görünse de aslında gerçek niyetleri sizi üzmek olan kişiler olabilir. Herkese hemen kanmamalı ve sizi gerçekten önemseyen insanları ayırt etmelisiniz.

Rüyada Namaz Kılamamak

Büyük bir isteğin gerçekleşmemesi ve hayal kırıklığına uğramak, bir konuda emeklerin boşa gitmesi ya da günah işlemek, yanlış yola sapmak gibi anlamlara gelir. Birine istemeden de olsa zararınız dokunabilir. Alacağınız yanlış kararlar yüzünden de üzülebilirsiniz.

Rüyada Namaz Kıldırmak

Hak ve hukuktan şaşmamak, hakkınızı er ya da geç almak ve mahkemesi olanların da güzel haberler alması anlamına gelir. Sizi korkutan ne varsa son bulur. Bir anda hayatınızı değiştirecek güzel gelişmeler olabilir. Hayatınıza yön verecek kişiler de olabilir.

Rüyada Oturarak Namaz Kılmak

Bazı sağlık sorunları yüzünden endişeye kapılmak, özellikle aileden birinin sağlık problemleri yüzünden bir süre canınızın sıkılması anlamına gelir. Ancak bu kısa süreli bir endişe olabilir. Bazı alimlere göre de maddi yönden aza kanaat etmek ve mevcut düzeni korumak, cesur hamleler yapamamak ve hayatta hep geri planda kalmak olarak yorumlanır.

Rüyada Cenaze Namazı Kılmak

Hayır duası almak ve ömrün artması anlamına gelir. Rüyasına bakılan kişi tez zamanda büyük mutluluklar yaşayabilir. Rüyada imamın arkasında cenaze namazı kılmak, duaları kabul olması ve dünya mutluluğunu tatmak, rahata erişmek demektir. Doğru yola girmek, haksız kazançtan uzak durmak ve emeklerin karşılığını almaya da işarettir.

Rüyada Cuma Namazı Kılmak

Aile hayatınızda mutluluklar artar ve aileniz size her konuda destek olarak yanınızda yer alırlar. Belki endişelendiğiniz bir şey varsa, bu endişelerinizden arınmanızda aileniz destek olabilir. Sizi korkutan her neyse bu son bulur. Daha huzurlu ve rahat bir ömre de işaret eder.

Rüyada İkindi Namazı Kılmak

Her kime ne söz verdiyseniz bunu tutacağınıza ve sevdiklerinizin de güvenini kazanacağınıza, yakınlarınızın size gözü kapalı güvendiğinize, sözünüze itaat edeceklerine yorumlanır. Size inanan ve güvenen kişileri hüsrana düşürmeyeceksiniz. Tam tersi onlara mahcup olmayacak ve başkalarına karşı sorumluluklarınızı da rahatça yerine getirebileceksiniz.

Rüyada Yatsı Namazı Kılmak

Ailenize ve sevdiklerinize karşı maddi ve manevi sorumluluklarınızı rahat bir şekilde yerine getireceğinize ve onları zor durumdan kurtaracağınıza yorumlanır. Ailenizin ne sıkıntısı varsa bunlar sizlerin de desteği ile geride kalabilir. Birlik ve beraberliğiniz başkalarına da örnek olabilir.

Rüyada Bayram Namazı Kılmak

Hasta olanların sağlık ve sıhhate erişmesi, dertli olanların da dertlerinden arınarak rahat bir nefes almasına yorumlanır. Bekar olan kişiler çok iyi niyetli ve temiz kalpli bir insanla tanışarak kısa bir süre sonra dünya evine girebilir. Evli olanlar çocuk sahibi olabilir ve hayırlı evlatlar yetiştirebilirler.

Rüyada Sabah Namazı Kılmak

Allah katında güzel işler yapmak, yalandan kaçınmak ve doğru yolda ilerlemek, örnek davranışlar sergilemek, çevre tarafından takdir görmek anlamına gelir. Rüya sahibi hal ve hareketleri ile herkesin kolayca güvenini kazanırken, aynı zamanda onlardan hayır duaları alacak. Sevdikleriniz sizi yarı yolda bırakmayacaklar.

Rüyada Namaz Kıl Denmesi

Rüyada birinin namaz kıl demesi ya da namaz kıl sesi duymak, sevdiklerinizin de desteği ile her şeyin gönlünüze göre olması demektir. Sevdikleriniz kararlarınızda yanınızda olacaklar ve sizi övecekler. Mesela iş arayanlar başkası aracılığı ile iş bulabilirler. Rüyada namaz kıl diye uyarılmak, aynı zamanda şan şöhrete erişmek ve başarılarınızın dilden dile dolaşılması, işiniz ile tanınmak demektir.

Rüyada Namaz Kılarken Ağlamak

Mal ve mülkün artması, haneye bolluk ve bereket gelmesi, çok hayırlı bir evlat olmaya ve ailenizin sizinle gurur duymasına yorumlanır. Yanlış yoldan kaçınmak, doğru yolda ilerlemek ve hataya düşmemek anlamına da gelir. Günahtan kaçınarak iyilikler sizleri bulacak.

Rüyada Namaz Kılan Kadınlar Görmek

Evinize kalabalık misafir gelebilir ve bu misafirler bereketi ile gelirler. Belki söz, nişan ya da düğün telaşı olabilir ve hanede bu hayırlı işler ile birlikte akrabaların bir araya gelmesine yorumlanır. Rüya sahibi evinde dua okutabilir ya da bir mevlide davet edilebilir. Sevdikleriniz ile birlikte toplanarak ölmüşlerinize dua edebilirsiniz.

Rüyada Namaz Kılarken Bayılmak

Elinizi attığınız her işte bolluk ve bereket getireceğinize, gittiğiniz yere kısmetler bolluk ve bereket de taşıyacağınıza yorumlanır. Çok kısmetli biri olduğunuzu anlayacaksınız ve elinizin bolluğu da artacak. Helal yoldan kazanılan paralar size çok hayır getirebilir.

Rüyada Yanlış Yönde Namaz Kılmak

Rüyada namazı ters yönde kılmak, yeni başlangıçlar yaparak hayata temiz bir sayfa açacağınıza, geleceğinizi güzelleştirecek kararlar alacağınıza yorumlanır. Geleceğinizi çok güzel bir şekilde planlayabilirsiniz. Rüyada kıblenin tersine namaz kılmak, aynı zamanda meslek hayatında başarı ve kazancın artması, mevki makam yükselmesi olarak da yorumlanır.

Rüyada Camide Namaz Kıldığını Görmek

İş ya da eğitim hayatında başarı haberleri almak, mevki yükselmesi, terfi almak, sevdiği işi yapmak ve ticari hayatta başarıları simgeler. Çok büyük kazançlarınız olabilir ve birikimleriniz çoğalabilir. Geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Rüyada Rükû Ve Secde Ettiğini Görmek

Sevdikleriniz özel günlerinde sizleri de davet edebilirler, birinin evliliğinde aracı olabilirsiniz. Başkalarına yaptığınız iyiliklerden hayır duaları alacaksınız. Belki bu iyiliklerin de karşılığını alma zamanı gelebilir. Sizi seven insanların sayısı çoğalır.

Rüyada Kilisede Namaz Kılmak

Yabancı biri ile dünya evine girmek ya da gurbette yaşamak gibi anlamlara gelir. Bir diğer yorumu da ailenin sırt çevirmesi ya da sevdiklerinizin sizi yarı yolda bırakmaları, tek başına kalmak ve hayatta tek başına mücadele etmek demektir.

Rüyada Namazı Cemaat İle Birlikte Kılmak

Geçmişte yapılan iyiliklerin karşılığını bulması sizi çok mutlu edebilir. Bir zamanlar destekte bulunduğunuz kişilerin sizin sayenizde çok mutlu olmaları ve çok güzel yerlere gelmesi sizi onurlandıracak. Başkalarının mutluluklarını paylaşacak ve ortak olacaksınız. Belki arkadaşlarınız da sizin sayenizde bir işe girebilir ya da evlenebilirler.

Rüyada Abdestli Namaz Kılmak

Güzel niyetli ve iyi kalpli insanlar hayatınıza girebilir, yeni tanışacağınız insanlar size doğru yolu gösterebilir ve öğütlerde bulunabilirler. Aile içi esenlik artar ve dünyada mutluluk bulunur. Gelecek havadisler de sizin neşenizi yerine getirebilir.

Rüyada Farz Namazı Kılmak

Dini yönün güçlenmesi, sevaplar işlemek, iyi işler yapmak ve hataları telafi etmek anlamına gelir. Hayatınızdaki pişmanlıklar tez zamanda son bulabilir. Belki de bazı hatalarınızdan pişman olarak bazı insanlardan af dileyebilirsiniz. Küs olduğunuz birileri varsa, onlarla da barışmak için zeytin dalı uzatabilirsiniz.

Rüyada Kabe’de Namaz Kıldığını Görmek

Dini bütün bir insan ile dünya evine girmek, iyi niyetli insanlarla tanışmak ve çok büyük iyiliklere vesile olmak demektir. Bekar olanlar evliliklerinde aradıkları mutluluğu yakalar. Evli olanlar da eşleri ve çocuklarından yana şanslılar. Kalabalık bir aileye sahip olabilirler.

Ayrıca Bakınız: Rüyada kabe görmek

Rüyada Namazda Konuştuğunu Görmek

Bazı insanlar tarafından yanlış anlaşılmak ya da sözlerinizin farklı yönlere çekilmesi ile aranıza mesafe girmesi demektir. Eşiniz ya da sevgiliniz işe tartışabilir, sorunları aşmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizin arkanızdan dedikodular yapması da sizi bir hayli yıpratabilir ve bir süre özel hayatınızda mutsuz olabilirsiniz.

Rüyada Namaz Kılmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, huzur ve sükunet içerisinde bir hayat geçirmek, mutlulukların daimi olması, aile içi birlik ve beraberlik, ailenizden destek almak, refaha erişmek demektir. Sevdikleriniz sizin her daim yanınızda olarak, zor günleri aşmanızda da kendilerine düşen görevi yerine getirebilirler. Geçim sıkıntısı sona ererek, evde gelir artışı olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

97 Yorum

 1. Yarbay
 2. Emika
 3. Emine
 4. elif
  • admin
 5. elif
  • admin
 6. emine
  • admin
 7. emine
  • admin
 8. Mustafa
  • admin
 9. candan
  • admin
 10. murat
  • admin
 11. hakan
  • admin
 12. emine
  • admin
 13. emine
 14. Mert
 15. Merr
  • admin
 16. Aykız
 17. Aykız
  • admin
 18. Sngl
  • admin
 19. Sngl
  • admin
 20. Sevgi
  • admin
 21. ceyhun
  • admin
 22. Leyla
  • admin
 23. Songül
  • admin
   • Songul
 24. Hakan
  • admin
  • Müjde
 25. Merve
  • admin
 26. Meral
  • admin
 27. Neslihan
  • admin
 28. Kader
  • admin
 29. Ufuk
  • admin
 30. Hilal
  • admin
 31. Süleyman
  • admin
 32. Kenan
  • admin
 33. .Hamza
  • admin
 34. Biri
  • admin
 35. İbrahim
  • admin
 36. İzzettin
  • admin
 37. Esin
  • admin
 38. Anonim
  • admin
   • cenk
 39. BÜŞRA
  • admin
 40. Ahmet
  • admin
 41. İrem
  • admin
 42. Ahmet
  • admin
 43. Aysegul
  • admin
 44. Ekrem
  • admin
 45. Mustafa
  • admin
 46. Esme
  • admin
 47. Samet terzi
  • admin
 48. Öznur
  • admin
 49. Dogan
  • admin
 50. Yalnız
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status