Rüyada Nazar Boncuğu Görmek

Rüyada nazar boncuğu görmek, kem gözlerden sakınmaya ve sizin sahip olduğunuz şeylerde gözü olan kişilerin bu emellerine erişememesine yorumlanır. Sinsice yaklaşan ve sizi bazı konularda zarara uğratmak isteyen kişiler olabilir. Parasal anlamda da kendi çıkarı için bir şeyler yapmak isteyenler olabilir. Ancak düşmanlarınız size karşı yenik düşerler. Kötülüğünüzü isteyen kişiler varsa onlar da bu emellerine erişemezler. Örneğin mutlu bir ilişkiniz varsa ve bu kıskanıp bozmak isteyen biri varsa, o kişi kendi dertlerinden sizinle uğraşmaya zaman bulamaz.

Rüyada nazarlık görmek, işlerinizde başarıya ulaşmak ve sizi kıskanan kişilerin daha da kıskanmasına yorumlanır. Bazı başarılarınızı çekemeyen kişiler olabilir. Özellikle de sizi kendine rakip gören birileri varsa bu kişileri geride bırakabilirsiniz. Sizin şansınız açık olabilir.

Rüyada Nazar Boncuğu Kolye Görmek

Bekar olan kişiler için evlenecekleri insan ile tanışmalarına ve bu kişinin çok iyi niyetli ve bir o kadar da sevilen biri olmasına yorumlanır. Aşk hayatında çevreniz tarafından kıskanılabilir, hatta göze gelebilirsiniz. Yokuşa sürmek isteyenler olabilir, aileden de ilişkiye onay vermeyen kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Nazar Boncuğu Bileklik Görmek

Yeni bir meslek edinmek ya da kendinize ekstra bir yetenek katmak anlamına gelir. Örneğin ilerleyen günlerde eğitim alabilir, sertifika alabilir ya da bir kursa yazılabilirsiniz. Kendinize başka bir konuda geliştirebilirsiniz. İş yaşantısında kabiliyetiniz artabilir.

Rüyada Nazar Boncuğu Ağacı Görmek

Sizi seven ve saya insanların çoğalmasına ve aynı zamanda başkaları tarafından takdir görmeye ve imrenilecek başarılar elde etmeye yorumlanır. Hayatınızdaki yenilikler ve sahip olduğunuz şeyler bazı insanları şaşırtabilir. Özellikle çok iyi dostluklara sahip olabilirsiniz.

Rüyada Nazar Boncuğu Hediye Almak

Sevdiklerinizden alacağınız haberlere çok mutlu olmak ve birinden jest almak anlamına gelir. Bir konuda size kolaylık sağlanabilir ve bu sizi çok mutlu edebilir. Eğer özel bir gününüz yaklaşıyorsa da romantik veya neşeli bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Nazar Boncuğu Kırılması

Üzerinizdeki kötü enerjinizin ortadan kalkmasına ve daha enerjik daha pozitif olmaya yorumlanır. Geleceğe yönelik umutlarınız artar ve daha çok mutlu olacağınız şeyler olabilir. Özel hayatınızda sorunların üstesinden gelebilir, yine sevdiklerinizi bir araya toplayabilirsiniz.

Rüyada Nazar Boncuğu Takmak

Çok güvendiğiniz bir plan ve projenizde aksaklık olmasına yorumlanır. Garanti dediğiniz bir şey için nazar değebilir. Çok güvendiğiniz ve çok emek harcadığınız bir şey varsa ilerleyen günlerde çıkan problemler sizin moralinizi bozabilir.

Rüyada Nazar Boncuğu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, mutluluğunuzda gözü olan kem gözlü birilerine yorumlanır. Fesat ve fitnelik sokmaya çalışan ve sevdikleriniz ile aranızı açmak isteyen biri olabilir. Çevrenizde duyduğunuz bazı şeylere tepki vermeden önce gerçeği sorgulayın, yoksa boşuna sevdikleriniz ile aranız bozulabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status