Rüyada Ninja Görmek

Rüyada Ninja görmek, yeni arkadaşlıklar kurmak ve mevcut arkadaşlıklarınızın da güçlenmesine, sosyal çevrenizde sevilen ve sayılan biri olduğunuza yorumlanır. Yeni tanışacağınız insanlar ile güzel bağlantılar kurabilirsiniz ve bazı işleriniz yoluna girebilir. Arkadaşlarınız için yaptığınız iyiliklerin karşılığında onlar da sizin yararınıza şeyler yaparak sizi şaşırtabilirler. Dostluklar önem kazanır ve zor gün dostları sayesinde hiçbir şey sizi yıldırmaz. Yalnız olan kişiler de yeni arkadaşlıklar edinebilir, kafa dengi insanlar ile tanışabilirler.

Rüyada Ninja olduğunu görmek, başkalarına kendi güç ve inancınızı ispatlayacağınıza, sizden beklentisi olan kişilerin de size karşı inancını boşa çıkarmamaya yorumlanır. Kendiniz için yaptığınız şeyler sevdiklerinizi de mutlu eder. Eğitim ve kariyer hayatınız için önemli adımlar atabilir, zorlukları atlatabilirsiniz.

Rüyada Ninja Kaplumbağaları Görmek

Size karşı düşmanlık yapan kişiler varsa bu kişilerin maskelerinin düşmesine ve gerçek yüzlerini görüp hayatınızdan çıkarmaya yorumlanır. Dost görünümlü düşmanlar ile mücadele etmeniz gerekebilir. Özellikle hayallerinize ulaşmak için rakiplerinizi geride bırakmak zor olacaktır.

Rüyada Ninja Kılıcı Görmek

İş ortaklığı yapan kişiler için ortakları ile anlaşmakta güçlük çekmek ve yolları ayırma kararı almak anlamına gelir. Ortak işlerden pişmanlık duyulabilir. Aynı zamanda miras konusu gündemdeyse hane içerisine anlaşmazlıklar ve sorun çıkartan kişiler olabilir, bu süreç uzayabilir.

Rüyada Siyah Ninja Görmek

Dost sandığınız bir insanın size ihanet etmesi ve başkası tarafına geçmesine yorumlanır. Aynı zamanda çok güvendiğiniz birinden kazık yiyebilirsiniz. Bu kişinin sizin arkanızdan iş çevirdiğini öğrenebilirsiniz. Bazı yalanlar da ilişkilerde ayrılığa sebep olabilir.

Rüyada Ninja Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, güç ve kudret sahibi olmaya, istek ve arzularınız için savaşmaya yorumlanır. Mücadele ettiğiniz konularda şans sizden yana olur ve arkadaşlarınızdan ihtiyacınız olan desteği görebilirsiniz. Özellikle bazı dostluklar daha da güçlenir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mehmet kavuncu dedi ki:

  Rüyamda kapıyı açtım içeri siyah yüzü görünmeyen bir ninja girdi.Beni saniyeler içinde yüzükoyun yere düşürdü. Hemen uyandım.

 2. Enes dedi ki:

  Rüyamda taşın altından ölü ninja kaplumbağa buluyorum.Sonra o uyanırsa kötü bişey olur diye korkuyorum ve tekrar taşın altına saklıyorum.Meğer ki uyandığını artık herkes biliyor.Bir bakmışım her tarafdan bir sürü çok ama çok pahalı arabalar geliyor.Hepsi de ninjanı görmeye.Gidip tekrar uyandırdım.Besledim.Kocaman bir parti verdiler şu araba sahipleri.Aslında o ninjanın uyanması yeni bir hayat ve güzellik demekmiş onun için o gelen her kes çok mutlu. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

 3. Ebru dedi ki:

  Rüyamda büyük bir arsaya benimle beraber 2 kişi daha bırakılıyor. Aşırı çoğunlukta insanlardan (american askerleri şeklinde) saklanmamız gerekiyor. Çünkü biz 3 çocuğun özel güçleri/ kabiliyetleri var. Ne olduğunu bilmiyorum. Ninja le bizi koruyolar ne zaman tehlikede olsak yani bir askerle karşı karşıya gelsek onları öldürüyorlar. Ama yine bizi tekrar o arsaya bırakıyorlar. Boyumuzu geçen mısır arsasına benziyor. Nincaların amaçları, bizi güçlendirmek istemeleri.

 4. Barış dedi ki:

  Rüyamda, uzaydayim. Ve koşuyorum birşey yakalıyorum. Yuvarlak gibi birşey. Yorumlarmisinız?

  1. admin dedi ki:

   Hiç görmediğiniz yerlere seyahat edebilirsiniz.

 5. dönay dedi ki:

  Iyi Günler. Ruyamda ben ölmüs olan Ibrahim erkali goruyorum ustu ciplak elinde sigara mavi kotpanzolon vardi cok genc duruyordu bi yerde durmus sigara iciyor kareli gomlek vardi diger elinde sonra karsidan siyah T-Shirt lu giyinenler kadin erkek vardilar hepsi siyah giyimliler Ibrahim erkala birisi tokat atiyor yere dusuyor sonra sol taraftan mavi giyimlerle ninjalar geliyor ve o siyahlari vuruyorlar di Ibrahim erkali koruyordular ona vurdular diye hepsi birbirine vuruyorlardi.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir görmediğiniz insanlar ile bir araya gelmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status