Rüyada Noel Baba Görmek

Rüyada noel babayı görmek, hayatınıza renk katacak biri ile tanışmaya ve hayatınızda eksik olan bir şeylerin tamamlanmasına yorumlanır. Mesela neşesi az olan biri için neşenizi artıracak biri hayatınıza girebilir. Bu kişi sizi tamamlar ve birlikte çok daha mutlu olabilirsiniz. Bekar olanlar için ruh ikizleri ve ilişkisi olanlar için de bu kişi sadık bir dost olabilir. Özellikle de uzun süredir yalnız olan kişilerin artık hayatı hareketlenir, daha sosyal olabilir, daha fazla insan ile görüşebilirsiniz.

Rüyada noel baba olduğu görmek, sevdiklerinizin sizi yalnız bırakmamasına ve birlikte keyifli zaman geçirmeye yorumlanır. Arkadaşlarınız veya aileniz evinizde bir araya gelebilir. Bir yemek veya davet verebilir, sevdiklerinizi bir çatı altında toplayarak, sohbet muhabbet içerisinde oldukça güzel zaman geçirebilirsiniz.

Rüyada Noel Baba Kıyafeti Görmek

Şansın açık olmasına, özellikle de sürpriz haberler alıp ardından yine sürpriz kararlar almaya yorumlanır. Rüyada noel baba kıyafeti giymek, sevdiklerinizi mutlu edecek şeyler yapmak demektir. Onları mutlu edecek haberleriniz de olabilir.

Rüyada Oyuncak Noel Baba Görmek

Kendinizi ufak sürprizler ile mutlu etmeye ve kimseye ihtiyaç duymamaya yorumlanır. Kendiniz için iyi bir şey yapabilirsiniz. Bu da keyfinizi artırır. Rüyada noel baba oyuncağı görmek, aynı zamanda arkadaş ortamına yeni insanlar katılmasına ve yeni dostluklar edinmeye yorumlanır. Arkadaşlarınız vasıtası ile tanışacağınız kişilerle kısa sürede dostluk kurulabilir.

Rüyada Noel Baba Arabası Görmek

Çıkılan bir yolculuktan hem siz çok mutlu olursunuz, hem de gideceğiniz yerdeki insanların sevinci artar. Birlikte keyifli zaman geçirebilir hasret giderebilirsiniz. Rüyada noel baba arabasıyla gezmek, arkadaşlarınız eş dost ile birlikte seyahat etmek, bir yolculuk planı yapıp birlikte keyifli zaman geçirmeye yorumlanır.

Rüyada Noel Babadan Hediye Almak

İşsiz olan kişilerin iş kurması ya da iş teklifi almalarına, iş hayatında yeni kazanç kapılarının aralanmasına yorumlanır. Mesela sürpriz bir teklif gelebilir. Özellikle de uzun süredir beklediğiniz bir haber varsa yakında size ulaşır.

Rüyada Noel Babanın Geyiklerini Görmek

Evli olan kişiler için evlat sahibi olmaya yorumlanır. Bekar olan kişiler de yakın çevresinden bebek müjdesi alabilirler. Çok sevineceğiniz hayırlı olaylar vuku bulabilir ve sevdikleriniz ile birlikte unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Rüyada Noel Baba Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, neşenizin artmasına ve dostlarınızla birlikte güzel zaman geçirmek, birlikte kutlama yapmak olarak yorumlanır. Sevdikleriniz için özeneceğiniz bir kutlama olabilir. Onlardan hoş sürprizler alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Burcu Yaren dedi ki:

  Rüyamda anneannemle markete gidiyoruz sonra dönüyoruz eve sonra ben camadan dışarı bakarken hemen bizim camın önünde noel baba kızağında yanında iki çocuk geyikler onları ve kızağı havada uçuruyo ve takla açıyo sonra ben bir akrabamızdan ve dedemden telefon istiyoeum ikiside vermiyo kardeşim o sırada tableti buluyo tableti alıyorum videoya başlatıyorum noel baba bir nokta tanesi olana kadar devam ediyorum sonra kardeşim bir an ortadan kayboluyo sonra ona gidip bakıyorum odada bebek kuzenim ve bebek kardaşimle yatıyo sonra onu çağırıyorum içeri gidiyoruz annemle babamın işi vardı diye yemek aipariş etdik ve ben tekrara bebek kuzenim ve bebek kardeşimin olduğu odaya gidiyorum ve kapalı olan cam ardına kadar açık 2 dakka önce sipariş ettiğimiz yemekler yatağımın üstünde duruyodu hemen yayaın başlatıyodum bunları tam anlatcam yayını nedense geri kapatıyorum dedem videoyu bana yolla diyo bu kadar

 2. Hakkı Zengin dedi ki:

  Rüyamda bir kizin pesinden koşarken baska bir kiz tanışmak için beni durdurdu sonra ben pesinden kostugum kızı gozden kaçırdım. Onu ararken bir sokağa geldim sokakta herkez nogel baba kıyafetiydi ama bir tanesi farklıydı eli yüzü kıyafetleri yüzünden kapalıydı ben de merak edip sen kimsin demek için durdum. O anda elbisesinin altından orantısız bir el cıktı benim bacağımdan tutmasıyla beraber kocaman yeşil bir yaratık oldu. Tam beni yiyecekti uyandım.”

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında biri ile görüşmeye, iltifat almaya yorumlanır.

 3. Aişe dedi ki:

  Rüyada görüyorum ki,evimizdeyiz,müzik çalıyo;noel baba da dans ediyo…ne anlama geliyor?…lütfen yardımcı olur musunuz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize müjdeli haberler gelmesine yorumlanır.

 4. Tuana dedi ki:

  Ben rüyamda noel babadan saklanıyordum ama beni bulunca bana hediye verdi ben de mutlu oldum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir sürpriz almaya yorumlanır.

 5. Aysen dedi ki:

  Nuel babanin arabasindaydim gokyuzunde cok mutluyduk herkeze evin bacalarindan hediye atiyodum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir sevince ve seyahate yorumlanır.

 6. Berra dedi ki:

  Noel baba hava da geyiklerinin çektiği arabasıyla gezerken fotoğrafını çekiyordum ve birden yanıma gelip bana bağırmaya başlıyordu fotoğrafı silmem için ben de korkup kaçıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş ortamına girileceğine yorumlanır.

 7. Özge uzun dedi ki:

  Rüyamda noel babayı gördüm. Kuzenim ve babaannem balkonda oturuyorduk. Birden noel baba geldi ve ben korktum uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir heyecan yaşamaya yorumlanır.

 8. Sebile dedi ki:

  Noel Babanın arabası gök yüzüne uçuyordu. Ben çok şaşırdım ablama seslendim inanmadı. Sonra arabasında noel babayı gördüm. Lütfen bana da uğra diye dua ettim. Onu gördüğüm için şükrettim. Çok huzurlu ve mutluydum gökyüzünde bir yıldız gibi kayboldu sonra.

  1. admin dedi ki:

   İmkansız gibi gelen bir hayalin yakında gerçek olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status