Rüyada Ocakbaşı Görmek

Rüyada ocak başı görmek, aile içi sorumlulukların artması ve daha fazla göreve sahip olmak anlamına gelir. Aile geçiminde daha fazla pay üstlenebilirsiniz. Onlara daha çok maddi destek olmanız gerekebilir. Özellikle borcu olan aile bireylerine maddi yönden destek olarak zor zamanlarında yanınızda olmanız mümkündür. Anne ve babanızın da bazı konularda yanında olmanız gerekebilir. Aile içi sorumluluklarınız artması sizi her ne kadar zorlasa da, üstesinden geleceksiniz. Sizinle dertleşmek isteyen biri de olabilir ve size anlatmak istediği şeyleri yakında görüşmek isteyerek anlatabilir.

Rüyada ocakbaşı görülmesinin anlamı, aynı zamanda hem iş hayatında hem de özel hayatta denge kurmakta zorluk çekmek demektir. Mesela ekonomik durumunuzu düzeltmeye çalışırken bir yandan da ailenizin ihtiyaçları sizi zorlayabilir. Eşiniz ya da sevgiliniz sizden taleplerde bulunabilir, daha fazla ilgi bekleyebilirler. Hayatınızı düzene sokmanız gereken bir süreçte dikkatli olmalı, kimseyi kırmamalısınız.

Rüyada Ocakbaşı Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile hayatında sorumlulukları yerine getirmek ve herkesin gönlünü yapmak, tüm sevdiklerinizin beklentilerine yetişmek anlamına gelir. Başkalarına verdiğiniz değeri her türlü gösteriyor olacaksınız. Sevdiklerinizin yanınızda olduğunuz sürece, onlar da sizi el üstünde tutacaklardır. Özellikle hane içerisinde saygı değer biri olarak anılabilir, övgülü sözler işitebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Hatice dedi ki:

  Meb kolay gelsin ruyamda kırmızı bakire an işlemeli bir ocak başı yapılmıştı yeni bir eve getirilicekti yorumlardan çok sevinirim teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş haberi almaya yorumlanır.

 2. Havva dedi ki:

  Vefat eden yan daire komşumun evinin bir odasında değişiklik yapılmış ve köy Ocakbaşı kurulmuştu diğer odalarında da değişiklik vardı.evin ne kadar farklı olduğunu söyleniyordum şaşırmış şekilde geziyordum odaları.yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir eve yerleşmeye ve hayırlı bir misafire yorumlanır.

 3. Ayten dedi ki:

  Rüyamda köy ocağı başında, ağzına rakı sürmemiş olan babamı şişesi dolu bir şekilde bardakta yanında rakı içmiş ve sızmış gördüm. 2.rüyamda oğlumu kaybettim ve bulamadım. Askerler kimlik kontrolü yaparken oğlum kayboldu. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Oğlunuzun ömrünün uzun olmasına ve ilerleyen günlerde hayırlı haberler gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status