Rüyada Ölmüş Babaanne Görmek

Rüyada ölen babaanneyi görmek, rüyayı nasıl gördüğünüze bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır. Örneğin ölmüş babaanneyi rüyada güler yüzlü ve mutlu bir şekilde görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Hane içerisinde bayram havası yaşanması, bir şeyin sizi ve ailenizi çok mutlu etmesi anlamına gelir. Mesela hanede bekar biri evlenebilir ya da bir bebek müjdesi alarak da akrabalarınızın mutluklarına şahit olabilirsiniz. Eğer rüyada ölen babaanneniz mutsuzsa ya da ağlıyorsa, aile içi bazı sorunlara üzülmek olarak yorumlanır. Sağlık problemleri ya da başka sebeplerden sıkıntılı günler atlatabilirsiniz. Bir süreliğine aile içi problemler ile uğraşmanız gerekebilir.

Ölmüş babaannenin rüyaya girmesi, problemlerin yakın zamanda ortadan kalkmasına, aile içi meselelerin çözüme ulaşmasına yorumlanır. Eğer ailenizde üzüntü duyduğunuz birileri varsa bu kişilere yardımınız dokunabilir. Şu günlerde akrabalarınız ile dayanışma içerisinde olmanız gerekebilir ve bu sayede zor günler kısa sürede geride kalır.

Rüyada Ölmüş Babaanneyi Diri Görmek

Sizi çok heyecanlandıran ve oldukça sevineceğiniz bir haber almaya yorumlanır. Bu haber çok arzu ettiğiniz bir şeyin gerçekleşmesine dair olabilir. Ancak yakın zamanda gelen haberler size hem mutluluk verecek, hem de rahat bir nefes aldıracak.

Rüyada Ölmüş Babaanneyi Öpmek

Çok büyük heyecan ile yapılan bir işte hayal kırıklığı yaşamak olarak yorumlanır. Belki de başkaları ile fikir ayrılıkları yaşanabilir ve hevesinizi adeta gursağınızda bırakabilirler. Rüyada ölen babaanneyi elinden öpmek, bir süredir görmediğiniz aile büyüklerini ziyaret etmek anlamına da gelir. Anne baba ya da diğer aile büyükleri yolunuzu gözlüyor olabilirler.

Rüyada Ölmüş Babaanne İle Konuşmak

Hayırlı bir rüyadır ve içinize huzur dolmasına, iç sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Eğer bazı dertleriniz varsa ve bunları sürekli içinize atıyorsanız, yakın zamanda gönül rahatlığına erişebilirsiniz. Bazı şeyleri kuruntu yaptığınızı da gösterir. Ancak yakında sıkıntılar geride kalır.

Rüyada Ölmüş Babaanneye Sarılmak

Sevinç göz yaşı dökmeye yorumlanır. Bu gelen bir haber ile birlikte olabilir. Aileden birinin mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Rüyada ölen babaanneye sarılıp ağlamak, zor dönemleri atlatarak aileniz ile birbirinize kenetlenmek, daha çok çalışıp çabalamak olarak da yorumlanır. Sizin hırsınızı arttıran bazı durumlar olabilir.

Rüyada Ölmüş Babaanneyi Hasta Görmek

Hasta olan biri varsa bu kişinin iyileşerek yeniden sağlığına kavuşması olarak yorumlanır. Eğer rüya sahibi bazı sağlık sorunları çekiyorsa da yakında iyileşme olabilir. Dert ve keder geride kalır, hastalar şifa bulur, dertli olanlar da deva bulurlar.

Rüyada Ölmüş Babaannenin Bir Şey İstemesi

Sevdiklerinize iyilik yaparak hayır duası almak ve çok hayırlı bir işe vesile olmak gibi anlamlara gelir. Mesela aile içerisinden biri sizden yardım bekliyor olabilir. Birlikte sorunların üstesinden gelebilir, ikiniz de rahat ve huzura erişebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Babaannenin Bir Şey Vermesi

Bekar olan kişiler için evleneceklerine ve eş dost akrabanın da onayını almaya yorumlanır. Evli olan kişiler ise başka birinin evlenerek yuva kurmasına vesile olabilirler. Ailede bekar birinin evlilik telaşında yardımınız dokunabilir.

Rüyada Ölen Babaannenin Evini Görmek

Uzun süredir görmediğiniz ya da dargın olduğunuz akrabalarınız varsa bu kişilerden haber almaya, barışma konusunda kararsız kalmaya yorumlanır. Kalbinizin dargın olduğu kişilere karşı kalbiniz yumuşayabilir. Yeniden eski günlere özlem çekebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Babaanne Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, işlerin açılmasına ve aile içi problemlerin tez zamanda geride kalmasına yorumlanır. Ailenizin bir konuda destek ve yardımını görebilirsiniz, birlikte bir şeyler başarabilir, ortak mutluluklar yaşayabilirsiniz. Bir süredir beklenen müjdeli haber de yakında size ulaşabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ertuğrul dedi ki:

  Rüyada vefat eden babaannem i gördüm uyuyamıyorum dedi ben Ankara’ya yigenlerimin yanına gidecem dedi

 2. Hatice dedi ki:

  Merhaba rüyamda ölmüş babaannemi gördüm. Yine vefat eden büyükbabamın mezarından dönüyormuş. Üzgündü benimle konuşmadı. Arabadan inmişti baya dik bir yokuştan inerek yürüdü. Bende peşinden gitmek istedim yokuştan inmeye korktum hemen yanındaki merdivenlerden inmeye çalıştım. Merdivenin sonu yoktu onun indiği yokuşa yöneldim tutunarak inmeye çalıştım tutunduğum yerin bir kısmında tomurcuk açmamış dikenli gül ağacı vardı. Bir şekilde indim babaannem bir eve girmişti. Sonrasında onu göremedim. Hava yağmur sonrasıydı. Yerler ara ara çamurluydu. Uyandığımda korku veya endişeli değildim normal uyandım.

 3. merve dedi ki:

  ben rüyamda geçen kış kovitten ölen eşimin bannesini gördüm köydeyiz ve karşıdan gelip birbirimize sarıldık sonrada onu çok özlediğimi söyledim ve onun kendi evine gittik ben ona un kurabiyesi yapmışım onun için gelmiş sonra onun evindeyken buzdolabını temizliyim diyorum ve içinden bir sürü sebze falan çokıyor bu kafar sebzenin ona tek başına çok geliceğini söyleyip annemlere falan dağıtıyorum eve gelince buzlabında tekrar senzeler buluyorum kabak biber falan sonra babannemle kapının önündeyken bana seni yanıma alıcam ve sonrada bir akrabanın oğlunuda alacağını söylüyor benim moralim bozuluyor ve kayınvalidem bana diyorki üzülme onun gittiği yer çok güzel diyor ben bu rüyanın erkisinde çok kaldım yorumlarsanız sevirinirim teşekkürler.

 4. Ahmet dedi ki:

  Babannem hakkın rahmetine kavuşalı çok oluyor. Fakat dün gece ben ruyamda babannemin vefatını duydum ve abimle birlikte hemen cenazeye yetişmek için yola çıktık. Cenazeyi bizim yetişmemiz için bekletiyorlardı. Biz cenaze yerine vardığımızda. Babannemi bir odada yere yatırmışlar öylece bekletiyorlardı. Biz o odaya girdigimizde vefat etmiş babannem gözlerini acarak bize dogru bakıp hakkınızı helal edin dedi ve tekrardan gözlerini kapadı. Sonrası hiçbirsey hatırlamıyorum. Kendimi bi garip hissettim . Bu rüyanın anlamına bakmak istedim. Olumsuz bir etkisi olmadığı gördüm. Fakat farklı bir yorum bulabilirmiyim endişesiyle size yazdım. Rica etsem bu rüya neye isarettir. Neden böyle bir rüya görmüş olabilirim. Ondan bir gün öncede karnimdan bicaklandigim bir ruya gördüm.

 5. Sevim dedi ki:

  Rüyamda 16 gün önce vefat eden babanemi gördüm
  Arkadaşımla ben mezarlığın yanından geçerken babanem geliyor güler yüzlü nur yüzlü pamuk gibi Sevim bir gel diyor biraz ileriye çağırıyor ben giderken kayboluyor anlamı nedir acaba

 6. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda babaannemin yaşadığını ve genleşerek yaşadığını görüşüyordum ve babaannemde konuşuyordum bana kimseye genç olarak geri geldiğimi söyleme diyor beni tembih ediyordu

 7. Gökce dedi ki:

  Merhaba. Babaannem 2012 de vefat etdi bizimle yaşıyordu.Rüyamda amcamla bizim evde oturmuş halde ikisininde kahkalar atarak gülüp konuştugunu gördüm.Yorumlarsanız cok sevinirim.

 8. Hayrunnisa dedi ki:

  Babaannem 2011 de vefat etti bugüne kadar hiç görmedim rüyamda.Bugün rüyamda dedem yoğun bakımda yatıyordu onu ziyarete gidiyorduk yoğun bakim odasında babaannem de vardı bana bakıyordu sadece ve ilk defa orda gördüm bu neye yorumlanır.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde sağlık sıhhate yorumlanır.

 9. Sinem dedi ki:

  2 sene önce rahmetli olan babaannemi rüyamda gördüm. Yatakta yatiyordu ve babam bana onun ölecegini soyledi ve bende babaanneme yeni kavustum tekrar kaybedemem gibisinden agladim cok siddetli bir sekilde ve babaannemin bir gozunun olmadigini gordum baya goz yuvasi bostu cok korktum sarildim optum onu. Nasil yorumluyorsunuz.

  1. admin dedi ki:

   Hane içinde hasta birinden iyi haber almaya yorumlanır.

 10. Fadime kamiloğlu dedi ki:

  Rüyamda10 yıl önce ölmüş babannemi loş bir odada beyaz yatak takımları içinde beyaz geceliğiyle yatıyor gödüm Elinden ve yüzünden öptüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinden iyi haberler almaya yorumlanır.

 11. Kadir Yalçın dedi ki:

  Rüyamda 4 yıl önce ölen babaannemi 3 gözlü ve çok mutlu şekilde gördüm çok şaşırdım ve babamı ısrarla çağırttıırdı babam gelince babaannem babamın kucağında çocuk gibiydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta birinin iyileşmesine yorumlanır.

 12. Nilüfer dedi ki:

  Rüyamda uzun yıllar öbce ölen babaannemi ilk jez görüyorum,karşımda oturuyor ve bşr anda yalayam halamı kucağımda öldüğün oda bende şait oluyoruz babaanneme diyorumki halam senin öldüğün yaşa gelmiş e vet diyor oda böyle ölücek diyor ve ben avaz avaz ağladyıp uyandığımı hatırlıyorum lütfen yorumlayın tşk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 13. Ayşeee dedi ki:

  Merhaba, 4 yıl önce vefat eden babaannemi rüyamda amcam, eşi ve çocuklarının binili olduğu arabada gördüm onu görünce ağlayarak ona koştum ama elimi attığım da dokunamıyordum görüntüsü vardı ama hayalet gibiydi dokunmaya çabalıyordum ama olmuyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olduğunuz akrabalar varsa konuşmaya yorumlanır.

 14. İlknur dedi ki:

  Rüyamda oturduğum şehre bir gurup insanla karşılaşıyorum hepside benim şu an hayatta olan akrabalarım aralarında gerçekte ölmüş olan babaannem var diri olarak eli yüzü parlak ve öldüğü yaşta yaşlı.aa babanne diyorum sarılıyorum hepinizi evime alamam ama babbannemi bırakmam gel bize gidelim misafirim ol kal bende biraz diye evime getiriyorum evim de komşum var onlarda otelde kalacakmış onları otele bırakmaya gidiyorum bu arada babannem yok eve döndüğümde de evin bir odasında görüyorum naptın hatırlamıyorum tam hatırladığım kadarıyla böyle ruya

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden haberler almak, zakta olan kişiler ile uzun sohbetlere yorumlanır.

 15. Mehmet halit dedi ki:

  Rüyada baba annem elimde pilav üstünde tavuk etti var yiyorum o sırada yanımdan geçiyor bu nimetlerin kıymetini bilin az yiyin dedi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bolluk berekete yorumlanır.

 16. Anonim dedi ki:

  Babaannemi kaybedeli yaklaşık 5 ay oldu. Bu süre içinde rüyamda üçüncüye görüşüm. İlk gördüğümde de buraya yazıp sormuştum. İlk gördüğümde ölmüştü ama oturur durumdaydı. Sarılmaya çalıştığımda halam o öldü diyip sarılmama izin vermemişti. İkinci gördüğümde yine birinci rüyamda olduğu gibi tarladaydı ama bu sefer ölü değildi ağır hastaydı yine sarılmama izin vermemişlerdi. Bugün gördüğümde ise birinden kaçıyordum yanlış yola girdiğim için yabancılardan korkup geri dönmüştüm. Sonra dedemlerin/halamlarım kapısının önüne geldiğimde halamalrın alt katında kullanılmayan evde camdan bana bakıp ağlayan babaannemi gördüm. (Normalde de zaten yürüyemediği için hep camdan dışarı bakardı.) Sonra onu görünce hemen içeri yanına koştum sarıldık birbirimize ağladık. Sonra kuzenlerim falan geldi orada uyandım. Şimdiden cevabınız için çok teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hayırlı bri olay olmasına ve akrabalarla bir araya gelinmesine yorumlanır.

   1. Anonim dedi ki:

    Cevabınız için teşekkür ederim.

 17. Seyda dedi ki:

  Babaannemi kaybedeli 22 gün oldu bir de dedemin kardeşi ismail amcam beş yık önce vefat etti bugün babaannemi hastaneden alıp eve getiriyorduk anneme anne babaannem ölmemişmiydi dedim o da bana bir gün mühlet verdiler dedi babaanneme sarıldım ve babaanne cennettesin demi dedim o da bana evet dedi hakkını helal et bana dedim helal olsun dedi sonra ismail amcam geldi eve onada sarıldım dedimki amca cennettesin demi o da bana yok kızım kaçtım geldim ellerinden dedi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden evinize msiafir gelmesine yorumlanır.

 18. Erdi dedi ki:

  Babannem vefat edeli 35 gün dedemde öldüğünü öğrenmeden vefat edeli 4 gün oldu. Rüyamda 2 dir babannemi ölmemiş görüyorum seviniyorum ama bu sefer hiç konuşmadık. Ağlaya ağlaya sokağının aşşağısına çöp dökmeye gidiyordu. Benimle hiç konuşmadı ama.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden evinizde misafir ağırlamaya yorumlanır.

 19. Anonım dedi ki:

  Rüyamda vefat eden babaannemi gördüm yanagından optum cok zayıflamıştı benimle hiç konusmadı sonra ben ondan ayrıldım halamla konustum babaannemin cok zayıflamıs oldugunu aglaya aglaya soyledim Rüyamda ölecegini düşünüyordum manası ne olur sizce

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta birinin şifa bulmasına, iyi haberler almaya yorumlanır.

 20. Hatice dedi ki:

  Rüyamda babaannemle konuştum ve seni çok özledim dedi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile hayatında huzurun artmasına yorumlanır.

 21. Gamze dedi ki:

  Baba annem vefat edeli 9 sene oldu rüyamda babaannem balkondan düşüyor ve yere düştüğünde ense sinden kan geliyo ama kan cok açık renkli

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde hayırlı misafirler ağırlamaya yorumlanır.

 22. Emine güzel dedi ki:

  Rüyamda babaannem bize gelmişti onun yaşlarında arkadaşları akrabaları da bizdeydi.lavaboya gitmesi gerekiyordu ben götürmek için kalktığımda arkadaşaırndan biri onu banyoya götürdü lavaboya.onun lavabodan çıkmasını beklerken banyodan bi düşme sesi geldi koştum hemen banyoya düştüğünü sandım.banyo kapısını açınca kapının hemen arkasında seccadede namaz kıldığını gördüm secdeye kapanmıştı,neden burda kılıyor diye düşünürken uyandım.dört gün sonra babaannemin ölüm yıldönümü bu arada.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede bekar biri varsa evleneceğine, hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 23. Aýgül dedi ki:

  Ben babaannemi kaybedenime chok zaman olmadi ama babaannemi chogu zaman ruyamda goruyorum ilk bashlarda hastalandigimda benim ruyama girdi. O zaman ben babaanneme seni biz gömmüştik dedim oda abin düğününü görmek için geri geldim dedi bende ondan bir daha gitmemesini rica ettim abimin düğününü görmeden gitme tamammı dedim oda tamam gitmiycem dedi. O ilk gordugum ruya son gordugumde Komshularin iki oglu kan icinde eve geldiler babaannemde benden pamuk almami rica etmishti bende pamuk almaya gittigimde babaannemin olduguni hatirladim ve gittim ona sarildim ve onu chok ozledigimi soyledim bunlar ne anlama gelir? Bazi kishiler oluler ruyaya ancak sena hakkini helal etmediginde gelir derler ama ben buna inaniyordum ama shimdi hic inanmiyorum chunuki babaannem beni herkesden ve hersheyden chok severdi

  1. Aýgül dedi ki:

   Yazmayi unuttum son ruyamda babaannemoi ozledigimi soyledigimde oda bizi ozledigini ve aramiza donmek istedigini soylemishti

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde kırgınlıkların bitmesine ve hayırlı haberler almaya yorumlanır.

   1. Zuhal dedi ki:

    Babaannem öleli 9 ay oldu ölürken yanındaydım yıkanırken ve kefenlenirken de yanındaydım dün gece rüyamda yine ölü halde sedyede yatıyor üzeri kapalı kapımın önünde halâ gömülmeyi bekliyordu komşum yüzünü açıp bakmak istedi tereddütle açtı hiç çürümemişti hatta hareket bile ediyordu arada bir elini yüzünü kasıyordu komşumuza yıkayacağız dedim bu şekilde çok etkilendim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya haneden evinize misafir gelmesine, şifaya yorumlanır.

 24. esra dedi ki:

  byram günü ydü rüüyamda babanname bayramlaşmaya gelen amca ve yengeler vardı rahmetliyi rüyamda görünce mutlu oluyorum çokkk fakat hiç konuşmadık bana suratı asık gibiydi çok kızgın gibiydi anlam veremedim en son elinde kedisine ait kolye gibi birşey var ufak ufak sünger parçaları gibi bir ipe baglamış üzerınde kuran kerim harfleri vardı bu harfler rengarenk ti bana asık suratlı olmasına ragmen kolyesini sevdigimi analyıp bir iki harf çıkarıp veriyorken rüyam bitityordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin onay vermediği bir şey varsa sonunda ikna olacaklarına yorumlanır.

  2. buse dedi ki:

   Rüyamda okuldayız ve okulda babannemin küçüklüğünü görüyorum onunla konuşuyorum babannem beni tanıyor benimle kesik kesik bir şeyler konuşuyor ben ağlıyorum ve öteki taraftan bu şekilde gelebildiğini söylüyor gayet iyiymiş orada ama ben çok ağlıyorum rüyamda hala o hüznün etkisindeyim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya hane içinden hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 25. esra dedi ki:

  rahmetli babaanemin evine gidiyorduk amca yengeler lkalablık rahmetli babannem bana surat asıyordu hiç gülmüyordu boynunda ufak ufak ksüngerler üzerine yazılmış kuran harfleri o kuran harfleri renkli renkli yazılmış sonrasında gözümün takıldıgını görünce bana surat asmasına ragmen bir tane çıkarıp verecekti rüya bitiyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden evinizde misafir ağırlamaya yorumlanır.

   1. Tuğba dedi ki:

    Rüyada yakın arkadaşımla Bi düğüne gidiyoruz çalgısız Bi düğün ama ölen babaannemi de orda görüyorum uzanmış ben yanına gidiyorum saçları ıslak banyo yapmış gibi oradakiler seni tanımaz çünkü kimseyi tanımıyor diyolar ama babannem beni görünce tanıyo ve sarılıyoruz ikimizde ağlıyoruz öyle gördüm ; yorumlarmısınız lütfen…

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yakın arkadaşınızdan gelen bir habere sevinmeye ve borçlarınızı kapatmaya yorumlanır.

 26. Feride dedi ki:

  Babaannem öldü benim 8 sene once ruyamda ikimizin kalcak yeri yoktu disarda beraber kaliyorduk tamam uyuduk bole bn ona sariliom opuyorum snra kadinlar geldi siz burda yatmayn diye bi apart gibi biyere gittik gece meger benm.odammis ama islakms diye oraya goturmemisim snra kurumus orasi o orda yaatti bense balkonda cok degisik ruyaydi ya ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede kimseyle küs kalmamak ve özlem gidermeye yorumlanır.

 27. Sabis dedi ki:

  Babanem kisa sure once vefat etti Sagliginda yasliliktan dolayi yuruyemeyen babanemle yürüyerek bir gezmekten geliyoruz fakat eve az kala yoruluyo taksiye binmek istemiyo bir bankada durup dinleniyoruz sonra yola devam ediyoruz .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iyi ahiret hayatına ve birinden temiz haber almaya yorumlanır.

   1. Merter dedi ki:

    Merhabalar. Benim babaannem yaklaşik 10 yil once vefat etti.Dün gece rüyamda tum akrabalarimin oldugu bir yerde babaannemi gördüm.Işin garibi sadece ben görüyor ve konuşuyordum.Bana kendisinin öldükten sonra aslinda yurtdisinda bir yere gittigini, bir sure orda yasadiktan sonra vefat ettiğini söyledi.Benim babaannem hayatinda yurtdisina cikmadi.Bu gittigi yerde Türk oğrencilerin oldugunu ve bana israrla yasadigini onlara sormam gerektigini, teyit almam gerektigini soyledi.Gittigi yer ise Italya’nin Napoli sehriydi.Bu ne deek acaba ?

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya hanede bekar biri varsa evlenmesine ve hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 28. Pulla dedi ki:

  Babanemi bu yıl içinde kaybettik hastaydı ve hastanede yaşam mücadelesi verirken hayatını kaybetti rüyamda onu hastanede yaşam mücadelesi verirken gördüm ölmemesini isttiyodum sürekli peki bunun anlamı ne nolur cevaplayın

  1. admin dedi ki:

   Hanede hasta kimseler varsa hayırlı haberler almaya yorumlanır.

  2. Büşra dedi ki:

   Babaannem 3 ay önce vefat etti. Vefat ettiği zaman çok hastaydı zayıflamışti yemek yemiyordu. Ama ben rüyamda kendi evinde misafirlerle Birlikte onu yemek yerken gördüm. Hali de cok iyiydi kendini toparlamış kilo almışti yüzünde böyle nur vardı öncesinde elinde asalarla zor yürüyordu rüyamda asaya ihtiyacı yoktu.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya iyi ahiret hayatına ve aile içi berekete yorumlanır.

 29. Çiğdem dedi ki:

  Ruyamda olmuş babaannemin yenide oldugunu cenazesini gomulurken dirildigini gordum

 30. Eray dedi ki:

  Babannem bugün saat 13.00’da vefat etti. Bende biraz geç yattım saat 13.00’a doğru babaannemi rüyamda gördüm. Hastayken hiç ziyaret edenedim pişmanım. Onu evinde gördüm bana seslendi ve sarıldı. Namazında niyazında 2 kez umreye gitmişti. Sarıldık babannemle uyandığımda ölüm haberini aldım ve çok üzüldüm bu neye yorumlanır?

 31. Hanım dedi ki:

  Rüyamda benlen babaannem bir akrabanın evindeyiz ben yukarda babaannem aşşada konuşuyoruz babennemin elinde tesbi gibi bişeyvar bana sen eski nışamlınla barişıcamı soyluyo bende korkarak kaçıyor um ben yukarı damda babaannem aşagı damda lütfen yorumlarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Sabrın sonunda isteklerin gerçekleşmesine ve haneden tebrik almaya yorumlanır.

   1. Hanife dedi ki:

    2015te ölen babannemı gördüm bu gece onun köydeki evine gitmişim ve hazır sofrasına denk geldim oturdum et yemeği vardı ve et yedim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya hanede bekar olan biri varsa evlenmesine yorumlanır.

 32. Merve dedi ki:

  Annem 2 tane kuzenim küçük kardeşim bir apartman içinde alt kata iniyorduk sonra eve girdik ama girdiğimiz yer bizim köy evimiz oldu ben tek başıma mutfağa girdim mutfaktaki koltukta yatıyordum aşağı bir baktım babannem namaz kılmış oturuyor mutluydu sonra ben öldüğünü bildiğim için korktum biraz ve aklıma benden dua isteyebileceği geldi o sırada o da kalkıp yanıma yattı kafalarımız yan yana ayaklarımız tam tersi yöndeydi sonra ben dizlerimin üstüne oturup ona ayet-el kürsi okumaya başladım benden dua istiyodur belki diye ama onun bir hastalığı vardı konuşurken falan durduk yere istemsiz fark etmeden sallanırdı bende öyle sallanmaya başladım durduramadım ve korktum içimden bana iyi göründü ama ya kötüleşirse geçti ve suratına bakmamaya çalıştım odadan dışarı çıkmaya çalıştım zorlandım biraz ama odadan çıktım ve hızlı bir nefes vererek uyandım (babannemi bu hafta köye gidince ziyaret ettik mezarına çiçek tohumu attık ama acelemiz vardı 5 dk falan durdum heralde )

  1. admin dedi ki:

   Uzakta yaşayan akrabalarınız evinize misafirliğe gelebilir, hane içinde hayırlı bir olay için toplanabilirsiniz.

   1. Bedrie dedi ki:

    Selam .ben vefat eden babaannemi dün gece rüyamda gördum karanlikta yagmurlu havada pencereme vurdu pencereden baktim yüzünu carşafla örtmüs yüzu islak ve üzgun şekilde oyle duruyodu cok silk görüyorum onu ruyalarimda kuran okuyorum ama sürekli bana küskun benimle konuşmuyo hep oyle görüyorum .bu ne anlamina gelir cevaplarsaniz cok sevinirim teşekurler şimdiden

    1. admin dedi ki:

     İyi ahiret hayatına ve ailenizde rızkın bereketin artmasına yorumlanır.

 33. Fatoş dedi ki:

  Merhaba, Rahmetli babaannemi köy evinde gördüm.Ayyüzlü,genç ve elinde üyük bir kazan taşıyordu.Yani çalışır halde gördüm.Yanında bir erkek bir de bayan vardı,bayan olan kişi babaanneme yardım ediyordu.Hiç konuşmadık.Sonrasında farklı bir yerde kocaman büyük yılanlar gördüm.Yılanlara bakamadım ve korktum.Yorumlarsanız çok sevinirim.Selamlar

  1. admin dedi ki:

   Helal kazanca ve aile içerisinde barışa, refaha erişmeye yorumlanır.

   1. Liz dedi ki:

    Rüyamda rahmetli babaannem ile onun evindeyiz ve sonra bir yere gitmek için çıkıyoruz. Akşam geç saat oluyor ve aramız iyi. Sonra her zaman gittiğimiz yoldan giderken babaannem başka saçma sapan bi yerden götürüyor bizi. Yüksek bir yer çok küçük yürüme mesafesi var tutunacak yer yok düşme ihtimalimiz var ama o gayet iyi ilerliyor ben arkasından giderken birden korkuyorum ben burdan gelmeyeceğim diyorum normal yoldan gelicem diyorum. Babaannem bana kızarak konuşuyor ve ben aşağıya inmeye çalışıyorum baya zorlanıyorum korkuyorum babaannem benden baya uzaklaşıyor kızarak ve ters konuşarak sonra karanlık bir yerden toprak bi yere iniyorum evler var tutunmaya çalışıyorum sonra normal yola iniyorum ama geri kalanını hatırlamıyorum. Genelde hep güler yüzlü görürdüm ama şimdi çok garipti.

    1. admin dedi ki:

     Hane içerisinde hayırlı bir olaya ve dayanışmaya, küs kişiler varsa barışmasına yorumlanır.

 34. Eden dedi ki:

  Uzun süre önce ölen babaannem ben koltukta uzanırken gitmiş bu gitmiş dedi bende ne gitmesi ya burdayım deyip boynuna sarılıp onu öptüm oda beni öptü

  1. admin dedi ki:

   Özlediğiniz eş dost akraba ile görüşebilirsiniz.

 35. Sg dedi ki:

  Koltukta uzaniyordum babannem de karşı koltukta oturuyordu gitmiş bu gitmiş dedi gidermiyim hiç dedim boynuna sımsıkı sarıldım onu öptüm oda beni öptü

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde birlik beraberliğe yorumlanır.

 36. Ozlem dedi ki:

  Iki gün üstüste olmus babaanne ruyada birincisinde yolda yürüyoruk uzaktan gordum koşarak yanına gittim yaşıyorsun dedim ikinci rüyamda bir masada bir kaç kişi ile oturuyoruz baba annem de var hafif yüzünü gizliyor masada bizden

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar edinebilir ve başka bir yere taşınabilirsiniz.

 37. ahire dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babaannem ölmüş anneannemin evinde birlikte oturuyorlar 10 yaşındaki oglum odaya girip onlara sarılıyor ikisi de oğlumun doğumundan önce vefat etmişti. tsk

  1. admin dedi ki:

   Evinize hayırlı misafir gelmesine ve berekete yorumlanır.

 38. Tufan dedi ki:

  Ruyamda evin onundeyim oglumun agladigini duyuyorum yanina gidiyorum kucagima aldigimda susuyor karni acikmis vefat etmis olan babaannemi goruyorum kasede yogurt var ceviz ezmeye calisiyor alip cevizleri ben eziyorum yogurda karistirip yediriyoruz ruyamin yorumunu ogrenebilirmiyim

  1. admin dedi ki:

   Evinize bol para girmesine yorumlanır.

 39. Derya dedi ki:

  Rüyada ölmüş babaannemi yaşıyor ve çıplak olarak gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Han halkı ile iyi geçinmek ve hakkınız olanı almaya yorumlanır.

   1. Aysima dedi ki:

    Bende babaannemi yıllar önce kaybettim ilk zamanlarda sürekli rüyamda görürdüm yıllar sonra dün gece yine rüyama girdi amcam gilin düğünündeyiz ben illede babaannemi görmek istiyorum hastane gibi bir yerde sedyede uzanıyor gözleri kapalı doktorlar diyor kalbi daha durmamış yaşıyor ben rüyada sürekli ağlıyordum hiç durmadan babaanem gözü kapalı bi şekilde duamı okuyodu öyle biseyler hatırlamıyorum okudu ve kalbi durdu dediler açıklarsanız sevinirim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya heden evinize misafir gelmesine ve hasta birinin şifa bulmasına yorumlanır.

 40. Kerim dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babaannem hararetli bir şeyler anlatıyordu ve güler yüzlüydü.Evde biraz kalabalıktı.Daha sonra sola doğru baktığımda ölmüş dedemi gördüm.Dedeme sarılıp ağlamaya başladım.Sarıldığımızda dedem adımı söylüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Hanede bekar biri varsa evlenebilir.

 41. Duygu dedi ki:

  Merhaba. Rahmetli babaannem hastanede yatıyor ve durumu ağır. Babaanneme kız kuzenim bakıyor. Odaya girdim elini öptüm babaannem öpme elimi mikrop bulaşır yasak dedi. tiz sesle. Sonra poposu yarı açık ishal olmuş. Kuzenim tiksinmeden temizledi o ara bemim midem kaktı. Ayıp olmasın diye bende poşet aldım poposunu temizlediği bezleri poşete atıp ağzını bağladım. Sonra ellerimizi yıkarken dişimi fırçalayayım dedim ağzıma mercimek tanesi kadar sabun aldım. Ağzım çok acılandı tükürdüm normal suyla yıkadım.

 42. Nzz dedi ki:

  Merhaba,rüyada ölmüş babaannemi kendi evinde gördüm,beni öpüyordu ve öptükten sonra yanaklarım kanamaya başladı,bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde hayırlı olaya, hasta biri varsa da iyileşmesine yorumlanır.

 43. Nazan dedi ki:

  Merhaba rüyamda ölmüş babanemi gördüm bana para verdi güya dedem vefat etmiş bize söylememiş babam duyarsa çok üzülürüm dedim (dedemde yaşamıyor)bayagı sohbet ettık portakal bahcesı vardı ordan 500 milyar kadar geliri varmış vs sanırım net yuzunu görmedim

  1. admin dedi ki:

   Rahat geçinmeye ve kısmetin açık olmasına yorumlanır.

 44. Aysegul dedi ki:

  Babaannem şuan yaşamıyor.rüyamda kendisini dağda çapa yaparken gördüm babaanne sen ölmedin mi dedim oldum kızım cennnetteyim ben.burada calsiyroum ddi sarıldık öpüştük ben çok fazla ağladım.rüyamda.lütfen aciklarmisiniz ?

  1. admin dedi ki:

   Hane içinde huzur ve bolluk berekete, küslerin barışmasına yorumlanır.

   1. Tufan dedi ki:

    Ruyamda evin salonunda yerde oturuyorum oglum yerde yatiyor abi diye konustu o sirada koltukda abim var ona bakarak oglum o abi degil amcan diyorum yaninda vefat etmis olan annemi goruyorum abimle karsilikli oturuyolar yerden oglumuda alip yanina gidiyorum anne diyorum gercekmi diye dokunuyorum bana sizleri cok ozledim izin verdiler sizleri gormeye ozlem gidermeye geldim diyor kafami dizine yasliyorum aglamaya basliyorum o sirada uyandim uyandigimdada gozumden yas geliyordu gercekden yasamis gibiydim ruyamin yorumunu ogrenebilirmiyim

    1. admin dedi ki:

     Çok özlediğiniz kişiler evinize misafir olarak gelebilir, hayırlı haberler alınır.

     1. Ozlem dedi ki:

      Iki gün üstüste olmus babaanne ruyada birincisinde yolda yürüyoruk uzaktan gordum koşarak yanına gittim yaşıyorsun dedim ikinci rüyamda bir masada bir kaç kişi ile oturuyoruz baba annem de var hafif yüzünü gizliyor masada bizden

 45. Gonca dedi ki:

  Dün babamın kabrine ziyarete gittim.dua ettim.gece rüyamda ölmüş babaannemi canlı ve kendi evinde yalnız olarak gördüm. Benimle konuştu parası var dı tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar ama tek başına hiçbirşey yapamıyordu. Yorumlariniz için şimdiden tesk.

  1. admin dedi ki:

   Duaların kabulüne, ailenizde bir sıkıntının tez vakitte aşılmasına yorumlanır.

 46. İbrahim dedi ki:

  Babaannemmi dizlerine varmayan bi suyun içinde gördüm, ben suda değildim ama o bana bakıyodu.. Yorumlar mısımız? Teşekkür ederim….

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde refah ve bolluk berekete yorumlanır.

   1. Elgun dedi ki:

    Rüyada vefat etmiş babaanneni goruyorum, yaklaşıp sarılıp ağlamağa başlıyorum, o kadar özlem duyuyorum ki o anda. Soruyorum ona yerin nasıl, kötü olduğunu anlıyorum ve ona kelimeyi şehadeti getirmesini söylüyorum, o anda babaannem bayiliyor. Ben kaldirmaga calişiyorum bir bakmişim ki bebeye donuşmuş, gözleri de bi acayip olmuş

    1. admin dedi ki:

     Hayırlı bir olaya ve aileden destek görmeye yorumlanır.

 47. zeki dedi ki:

  Selamun aleyküm rüyamda bizim evde annemle yatıyorduk sonra dışardan sesler duydum bahçeden rahmetli babaannem elinde bastonu vardı ne oldu babaaenne diye sordum tuvalete kalktım oglum dedi ben götüreyimmi seni dedim ve koluna girdim ve onu götürdüm sonra uyandım yorumlarsaniz çok sevinirim.selamlar

  1. admin dedi ki:

   Evinize hayırlı misafir gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status