Rüyada Ölüyü Susamış Görmek

Rüyada ölmüş birini susamış görmek, size ihtiyacı olan birine yardım etmek ve hayır duası almak anlamına gelir. Birinin işe girmesinde ve gelir elde etmesinde aracı olabilirsiniz. Ya da evlenmek isteyen biri için de hayırlı bir kısmet bulabilir, yuvasını kurmasında yardımcı olabilirsiniz. Özellikle de aile içerisinde sizin yardımınıza ihtiyacı olan ve gelip sizinle konuşacak biri olabilir. Bu kişi sizden bir konuda önemli bir yardım isteyebilir. Bu yardım onun için oldukça önemli olabilir.

Rüyada ölünün susaması, bazı yorumcular tarafından da kazancın hayırlı ve bereketli olmasına yorumlanır. Elinize geçen paranın bereketi her geçen gün daha da artar. Daha fazla kazanç sağlayarak ailenize de ekonomik yönden destek çıkabilir, kol kanat gerebilirsiniz. Rüyada ölen anne ya da babanın susaması ise, büyük zorlukları aşmak ve duaların kabul olmasına, size kol kanat gerecek birine yorumlanır. Aile büyüklerinden biri size yardımcı olup zor günleri atlatmanızı sağlayabilir.

Rüyada Ölünün Su İstemesi

İhtiyacı olan bir insana zor gününde yardım etmek ve bu kişiden bol dua almak, sevap işlemek anlamına gelir. Sizi gerçek dost gören bir insan zor gününde sizin kapınızı çalabilir, bu kişiye yapacağınız iyilik hem onun hem de sizin için çok önemli olabilir.

Rüyada Ölüyü Susamış Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size bir zamanlar iyiliği dokunmuş birine yardımcı olmak ve manevi yönden de güçlenmek, hayırlı işler ile adınızın anılmasına yorumlanır. Sizden beklentisi olan kişilerin bu beklentileri boşa çıkmaz ve başkalarına örnek olacak davranışlar sergileyebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Zübeyde dedi ki:

  Rüyada olmuş babam çalışıyor ve diyor ağzım dilim kurumuş konuşamıyorum bana su ver bende kahve su getiriyorum babam diyorum ama elimden dökülüyor veremiyorum ağlıyorum ablama söylüyorum babam susuzluktan konuşamıyor su ver babama verdi mi vernedi mi bilmiyorum

 2. Rümeysa dedi ki:

  Ölmüş anneannemin benden su istediğini ve çok susadığını söyledi. Lütfen yorumlar mısınız

 3. Suzan dedi ki:

  Rüyamda ölen babamın ölüsünü benim evime yatırmışlat 2 3 gün evimde yattı ölü bir şekilde daha sonrasnda hareket edip susadım dedi bana ve evimin camlarını yalıyordu.rüyasında ölüm nedeni olan karın şişliğini söylüyordu acısı hala varmış gibi.çare ararmış gibi.anlamı. Ne olabilir çok etkilendim

 4. Elife dedi ki:

  Rüyamda ölen abimi ve ölen bir arkadaşımızı gördüm abim susamıştı ve diğer ölen arkadaşımız ona su veriyor du ben abimin öldüğünün fatkında değildim ama arkadaşımızın öldüğünün farkında olduğum için ondan korkuyordum inşallah hayırlara vesile olur

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenize iyi haberler gelmesine, refaha yorumlanır.

 5. Hatice dedi ki:

  Rüyamda bir bey tarafından kuran kursundaki programa davet ediliyordum. Davetiye veriyordu ve üstünde ismim yazıyordu. Mutlaka gel diyordu.

 6. Selma dedi ki:

  Rüyamda hayır olsun konuşamayan hiçbirşeyini yapamayan çişini dahi söyleyemeyen torunumun konuşup çişini yaptırıyorum bezini atıyorum. Torun 4 yaşında bezlemeden uyutuyorum uyandırıp altına baktığımda işemediğini görüp mutlu oluyorum inşallah. Bu duruma çok üzüldüğüm için yorumlarsamız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli haberler almaya ve sevince yorumlanır.

DMCA.com Protection Status