Rüyada Ölüyü Susamış Görmek

Rüyada ölmüş birini susamış görmek, size ihtiyacı olan birine yardım etmek ve hayır duası almak anlamına gelir. Birinin işe girmesinde ve gelir elde etmesinde aracı olabilirsiniz. Ya da evlenmek isteyen biri için de hayırlı bir kısmet bulabilir, yuvasını kurmasında yardımcı olabilirsiniz. Özellikle de aile içerisinde sizin yardımınıza ihtiyacı olan ve gelip sizinle konuşacak biri olabilir. Bu kişi sizden bir konuda önemli bir yardım isteyebilir. Bu yardım onun için oldukça önemli olabilir.

Rüyada ölünün susaması, bazı yorumcular tarafından da kazancın hayırlı ve bereketli olmasına yorumlanır. Elinize geçen paranın bereketi her geçen gün daha da artar. Daha fazla kazanç sağlayarak ailenize de ekonomik yönden destek çıkabilir, kol kanat gerebilirsiniz. Rüyada ölen anne ya da babanın susaması ise, büyük zorlukları aşmak ve duaların kabul olmasına, size kol kanat gerecek birine yorumlanır. Aile büyüklerinden biri size yardımcı olup zor günleri atlatmanızı sağlayabilir.

Rüyada Ölünün Su İstemesi

İhtiyacı olan bir insana zor gününde yardım etmek ve bu kişiden bol dua almak, sevap işlemek anlamına gelir. Sizi gerçek dost gören bir insan zor gününde sizin kapınızı çalabilir, bu kişiye yapacağınız iyilik hem onun hem de sizin için çok önemli olabilir.

Rüyada Ölüyü Susamış Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size bir zamanlar iyiliği dokunmuş birine yardımcı olmak ve manevi yönden de güçlenmek, hayırlı işler ile adınızın anılmasına yorumlanır. Sizden beklentisi olan kişilerin bu beklentileri boşa çıkmaz ve başkalarına örnek olacak davranışlar sergileyebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

5 Yorum

  1. Elife
    • admin
  2. Hatice
  3. Selma
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status