Rüyada Orman Görmek

Rüyada orman görmek, çalışanlar için iş hayatında makam mevki yükselmesi ve kazancın artmasına yorumlanır. Kariyer hayatınızda yönünüzü bulacaksınız. Kararsızlıklar ve belirsizlikler son bulmaya başlayacak. Yaratıcılık ve sanatsal yönleriniz artabilir, hayattan ilham alabilir ve yeteneklerinizle başarılarınızı artırabilirsiniz. Artık meslek alanında kendinizi ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Eğer çalışmıyorsanız, elinize bir yerden yüklü para geçebilir. Rüyada ormanlık alan görmek, ticari hayatta büyük başarılar sergilemek ve zenginliğe yorumlanır. Elinize geçen paranın miktarının artması ile birlikte maddi yönden gücünüz artabilir, ayaklarınızı daha sağlam yere basabilir, maddi gücünüz sayesinde hayatınızı daha iyi yönlendirebilirsiniz.

Rüyada kendini ormanda görmek, maddi yönden hedeflere ulaşmak ve kazancın her geçen gün artmasına yorumlanır. Hatta şaşıracağınız bir yükseliş olabilir. Tabi iş arayanlar için de daha kazançlı iş fırsatları bulabilirler. Mesela kalabalık bir ortamda çalışabilirsiniz ve sosyal bir hayatınız olabilir. İnsanlarla daha fazla etkileşim içinde olacağınız bir işiniz olabilir. Ya da müşterileriniz de çoğalabilir. Rüyada yemyeşil orman görmek, hem aşk hayatında hem de iş hayatında mutluluk olarak yorumlanır. Kısmetler çoğalır ve şansınız pek çok yönden açılır.

Rüyada Ormanda Koşmak

Yakında verdiğiniz mücadeleler sayesinde hayatınızda yenilikler olabilir, fırsat kapıları ardına kadar açılır. Çok emek harcadığınız ne varsa sonunda selamete erebilir, emeklerinizin karşılığını alarak bir yandan da çevrenize başarılarınızı gösterebilir, onları şaşırtabilirsiniz.

Rüyada Ormanda Kaçmak

Arkadaş çevrenizin genişlemesi ve size kötülüğü dokunan kişilerin hayatınızdan uzaklaşması, yeni arkadaş ortamına katılmak olarak yorumlanır. Artık sizi huzursuz eden kişilerden uzaklaşabilirsiniz. Rüyada ormanda birinden kaçmak, aile hayatında huzur bulmak ve anne babadan destek almak demektir. Aileniz sizin arkanızda olarak her ne olursa olsun size destek verecekler. Onlar sayesinde zor zamanları da rahatça atlatabilirsiniz.

Rüyada Ormanda Gezmek

Rüyada ormanda gezdiğini görmek, bazı aksilikler yüzünden hayal kırıklığına uğrayan rüya sahibinin sonunda hak ettiğine ulaşması olarak yorumlanır. Sabrın sonunda yüzünüz gülecek ve bir şekilde sorunlara çözüm bulabileceksiniz. İş ya da eğitim hayatında da sorunlar aşılabilir.

Rüyada Orman İçinde Ev Görmek

Her şeyinize karışan birinin hayatınızdan çıkması, baskıdan kurtulmak ve özgürlüğe yorumlanır. Sizi kıskanan kişiler de sonunda kendi yollarına gidebilirler. Bazı insanların gerçek yüzlerini görebilirsiniz. Gerçek dostlarınızın kimler olduğunu anlayacaksınız.

Rüyada Orman Yolunda Yürümek

Rüyada ormanda yürüdüğünü görmek, ağlık ve sıhhatin iyi olmasına, rahatsız olan birinin de iyileşmesine, uzun bir ömre yorumlanır. Rüyada orman içinde yol görmek, dertlere çare bulmak ve kolay yoldan da para kazanmak olarak yorumlanır. Bazı imkanlara az bir emek ile kavuşabilirsiniz.

Rüyada Karanlık Orman Görmek

Yalnız kalmaya ve arkadaşlarınızın hayatınızdan çıkmasına, bazı insanlara darılmaya yorumlanır. Kendi kabuğunuza çekilebilir ve bazı insanların size yaptığı hatalar yüzünden bir süre tek başınıza olmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olanlar da ayrılık yaşayabilirler. Ancak bazı insanların güveninizi sarsması yüzünden sosyal çevreden uzak kalmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Orman Manzarası Görmek

İmkansız gibi gelen bir hayalin gerçek olmasına ve özellikle yurt dışı hayali olanların bu hayallerinin gerçekleşmesine yorumlanır. Mesela başka bir yere de seyahat edebilir, büyük mutluluklar yaşayabilirsiniz. Yüksek hedeflere ansızın erişilebilir.

Rüyada Orman Yangını Görmek

Geçim sıkıntısı çekmek, maddi kayıpların olmasına yorumlanır. Ailede mal mülk anlaşmazlıkları da yaşanabilir. Mesela miras sorunları söz konusu olabilir. Ya da hakkınız olan bir gelir engellenebilir. Başkasının borcu yüzünden siz de zorluk çekebilirsiniz.

Rüyada Orman Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rızkın çoğalmasına ve maddi sıkıntı çekmemeye, zenginleşmeye yorumlanır. Şansınız bir anda açılabilir ve kalabalık içerisinde sayılan sevilen biri olabilirsiniz. Sorumluluklarınız artacağı gibi maddi yönden de güçlenebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. İrem dedi ki:

  Rüyamda ailemle ormandaydık yanımdada kuzenim ormanın içinden yukarı doğru ağaçlara etrafa bakıyorduk yemyeşil bir ormandı 🙂

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin maddi durumunun daha iyi hale gelmesine yorumlanır.

 2. Gizem dedi ki:

  Rüyamda bir ormandaydım sonbahar gibi görünüyordu yerde kuru yapraklar vardı koşuyordum (neden koştuğumu bilmiyorum) sonra bir söğüt ağacının altında eskiden çok yakın olduğum ama yollarımızı ayırdığımız bir arkadaşımı gördüm ağlıyordu ve yerde muhabbet kuşumu kanlar içinde ölü gördüm bu ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş imkanlarına ve gelirin artmasına yorumlanır.

 3. Tuğbaaa dedi ki:

  Merhaba rüyamda mezarlik gördüm sonra yeşil orman gördüm ayaklarımı kaldırdım uçtum. Eşimle boşanma sürecindeyim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi endişeden yakında kurtulmaya yorumlanır.

 4. Tugba dedi ki:

  Merhaba rüyamda önce mezarlik gördüm.. daha sonrasında ormanlik yeşillik Alan gördüm ve ayaklarımı hafif kaldırdım uçtum eşimle boşanma sürecindeyim

 5. Ahmet_85 dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda ormanda oturuyorum, yanımda bir fare dolaşıyor, sonra bu ileriye gidiyor ama orada bir yılan olduğunu görüyorum, ağzı büyük ve 2 dişide uzun, fareyi ısıracak diye panik oluyorum, fareye sesleniyorum, çünkü tam yanına geliyor. Yılan tam ısıracak iken rüya bitti. Rüyamı yorumlayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir gelir kapısına, daha çok kazanca yorumlanır.

 6. Taner dedi ki:

  Hayırlı günler,rüyamda esmer genç bir kadınla beraber ormanda yürüyordum.Ormanda elektrikli testereyle ağaç kesen işçiler vardı.Sonra orman içinde bir yol gördüm.O yolu yürüdükten sonra bir tarlaya ulaştık.Tarlada çapa yapan siyahi insanlar vardı.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya yeni bir is firsatina yorumlanir.

 7. orhan duman dedi ki:

  rüyamda karanlık bir orman. yaprakların üzerinde 10 15 santim kar vardı. yerde de kar vardı. ve ben bu ormana doğru adım attım.. kara bastım ve sesini duydum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir gelir kapısı aralamak ve helal kazanca yorumlanır.

 8. hakan dedi ki:

  rüyada ormanda bekliyordum kureyş kabilesinden biri koşarak yanıma geldi ve onla koşmaya başladık bir ses bana bu adam kureyş kabilesinin en jızlı ve güçlüsü dedi sonra ırmaklar kuzular olan bir vadiye geldik orda kurt vardı bana bakıyordu adamı durdum kurta baktım ve uyandım. yorum ne olabilir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize daha çok para geçmesine ve rahat geçime yorumlanır.

 9. Seren dedi ki:

  Rüyamda babamla birlikte büyük bir tarladan kucak dolusu yeşil uzun otları topladık yorumu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk edinmeye yorumlanır, rızkınız artar.

 10. Neslihan dedi ki:

  Rüyamda ormanda toplu olarak birilerinden kaçıyorduk. Öyle hızlı koşuyorduk ki. En son bi yere saklanıyorduk orada da bizi buluyorlardı. Yorumlar mısınız lütfen

  1. admin dedi ki:

   Kötü niyetli kimselerin maskesinin düşmesine ve bol rızka yorumlanır.

 11. Gönül dedi ki:

  Rüyamda kızım ve bir kaç kızla ormanda yürüyorduk. Ayakkabım düşmüştü. Kızım bana ayakkabımı verdi. Ben de ayakkabımı giymek için dala tutunma ihtiyacı hissettim. Kızım beni uyardı, o dal değil yılanmış. Yılan kahverengi, üstünde turuncu çizgileri vardı. Biz uzaklaşıyorduk. Peşimizden koşan koşa yılanlar geliyordu.

  1. admin dedi ki:

   Elinize yüklü para geçmesine ve evlatlarınız için daha iyi koşullar sağlamaya yorumlanır.

 12. Merve dedi ki:

  Merhaba, rüyamda dışı çimento rengi olan büyük kale gibi bir ev gördüm. Bu evi inceliyor ve yağmur yağarsa eğer kocaman camı balkonu var oturup izlersin bu evde diyordum kendi kendime. Etrafı ormanlıktı. Yeşil ağaçlar çimenler vardı. Sonra evin yüksekçe yerde olduğumu gördüm. Tanımadığım esmer bir kız yanıma gelip burada yaşıyorum ve çok güzel manzara diyordu. Bende yağmur yağınca nasıl görünüyor diyordum. O da harika bir görüntü diyordu.

  1. admin dedi ki:

   Kısa süreli bir yolculuk yaparak yeni insanlarla tanışmak anlamına gelir, iş ile ilgili olabilir.

DMCA.com Protection Status