Rüyada Otobüs Durağı Görmek

Rüyada otobüs durağı görmek, hayatınızın zor kararlar almanız gereken bir dönemine gireceğinize yorumlanır. Artık duygularınız ile hareket etmek size zarar verecek ve tam tersi mantık ile alınacak kararlardan güzel başarılar sağlanacak. Özelikle sabrınızı zorlayan bir takım olaylar söz konusu olabilir. Bazı insanlar sadece kendi menfaatleri için sizi kullanmaya kalkabilirler. Bu gibi durumlarda hatalarını kişilerin yüzüne vurmak yerine onlardan uzaklaşmak en hayırlısı olacak. Hayatınıza yeni bir yön vermeniz gerekebilir ve bu süreçte sadece çok güvendiğiniz insanlar ile bir şeyler paylaşmaya gayret edin.

Rüyada Otobüs Durağında İnmek

Artık büyük sıkıntıları geride bırakmak ve sorumluluklardan kurtulmak anlamına gelir. Sizi çok üzen ya da fazlasıyla sinirlendiren, ümitsizliğe düşüren ne varsa hepsini geride bırakacaksınız. Daha sakin ve rahat günlere erişeceksiniz. Huzurunuz artacak ve dinlenmek size iyi gelecek. Bazı değişikliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. Çünkü düzeniniz bozulabilir ve yuva kurmak, ev değişikliği, iş değişikliği gibi konular gündeme gelebilir.

Rüyada Otobüs Durağında Beklemek

Hayatınızda meydana gelen bazı olumsuzlukların ardından güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Sizin için bir kapı kapanıp diğeri açılacak. Ümitsizliğe kapılmadan yeni fırsatlara odaklanmalısınız. Çünkü hayırlısı neyse o olacak. Çok üzüldüğünüz bir olay sonrasında iyi ki de öyle olduğunu düşünebilirsiniz. Örneğin bir iş fırsatını kaçırmak, beraberinde daha güzel bir iş olanağı sunar. Ya da biten bir ilişkinin ardından çok daha iyi bir insan hayatınıza girebilir.

Rüyada Otobüs Durağına Gitmek

Acele alınan kararların sonrasında pişmanlığa neden olacağına, bu nedenle de daha sabırlı olmaya yorumlanır. Çok ani kararlar almamaya gayret edin. Sorumluluklarınızı unutup alacağınız kararlar sizi zor durumda bırakacak. Bunun yerine bir süre daha bir şeylerin yoluna girmesini beklemenizde fayda var. Yoksa bazı planlarınızı bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Hiçbir şey için acele etmemeli ve her şeyi öncesinde çok iyi irdelemelisiniz.

Rüyada Otobüs Durağı Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, beklentilerin boşa çıkması ve hayallerin suya düşmesi, birinden beklenen haberin gelmemesi gibi anlamlara gelir. Birileri sizi yarı yolda bırakabilir. Şu günlerde fazla bekleyiş içerisinde olmanız size zarar verecektir. Bunun yerine kendinizi de düşünmelisiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Melek dedi ki:

  Ruyamda belediye otobüsleri var arka arkaya dizilmiş biletim aldım bineceğim otobüse yetişemedim Sonra tanımadığın bir kadın gördüm kapalı tesettürlü onla konuştum ve bilmediğim bir yerde yerde depo gibi bir oda yerde şu bidonları varmış 5 litrelik onlara elimi uzattım alıyordum eşim geldi eşime darginmisim sanki eşim benim dargın olduğumu anlar gibiydi sanki yanıma yaklaştı gönlümü almak ister gibi bir bakışla ordan gerisini hatırlamıyorum

 2. Ahmet dedi ki:

  Otobus beklerken biraz zamanimin oldugunu ve bi sigara almak istedim ama konusamadim dilim tutuldu elimlen isaret etim karsi taraf ta sigara olmadigini soyledi sonra duragima gitim otobusum gectimi diye sordum yok dediler ama konustum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş teklifi alınmasına yorumlanır.

 3. Hamide Türk dedi ki:

  Rüyamda her zamanki otobüs duraģimiz yenilenmiş.yenisi her tarafı kapalı bir şekilde..diorum ki yaģmurlu havada kimse ıslanmasın diye yapılmış heralde öle uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş haberi almaya yorumlanır.

   1. Merve dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimle durağa gidiyoruz ama benim babam görmesin diye ondan gizli gizli gidiyoruz durağa geldik otobüs de geldi eski sevgilim bindi bana sende bin dedi yetişemedim sonrasında koşarak yetiştim yanlış otobüs gibi dedim neyse sonra gideceğimiz yere geldik indik anlamı nedir

 4. Kübra dedi ki:

  Rüyamda kuzenimle birlikte otobus duragina gidiyoruz farkli otobuslere binecegiz benim binecegim otobus durakta hareket ederken elimk kaldiriyorum ama adam beni gormeden gidiyor arkasindan bskiyorum ve otivuste bos koltuklar oldugunu goruyorum ve diyorum ki keske binebilseydim bos koltuklarda varmis diyorum sonrasindada neyse sinrakine binerim diyorum bu sekilde ruyam bitiyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya akrabalarınızı ziyarete gitmek, iyi haberler almaya yorumlanır.

 5. Es26 dedi ki:

  Rüyamda bir kız ve sevgilisi var. Bu Kızı ben ayarlıyorum onunla geziyoruz eğleniyoruz travvaya falan biniyoruz. Kızın sevgilisi de hep bizi Takip ediyor Yorumu?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güzel bir yere seyahat etmeye yorumlanır.

 6. Umman dedi ki:

  Rüyamda otobüs durağında belediye otobüsü bekliyorum durak cok yeni ve teknolojik modern bir durakti sonra bir tane otobüs geldi cok kalabalık olduğu icin beni almadi ben sonra yine otobüsü beklemeye başladım sonraki otobüse binerim diye

 7. Rıza dedi ki:

  Merhaba, Ruyamda erkek yegenimin calıstığı yere ziyarete gitmisim ,donuste koşarak otobus durağına yetişmeye çalışıyorum nefes nefese kosarken yaslı bakımlı bayan bana biseyler soyledi yolda orada kaybettiğim vakti kosarak otobuse yetismeye calısıyordum tam duraga geldim otobus durmadı, sonraki durakta durdu benim durdugum yer yanlışmış, kosarak diger durağa gittim, orada baska bir otobus durdu soför binmemi söyledi ama o otobus bnm gideceğim yere gitmiyordu numarası farklıydı, Ben öylece durakta doğru otobusun gelmesini bekliyordum

  1. admin dedi ki:

   Yolunu gözlediğiniz bir insan varsa o insandan haber gelir ve özlem giderilir.

 8. Zeynepp dedi ki:

  Rüyamda ben ve erkek arkadaşım yolda yürüyormuşuz. O sırada ben onun koluna arkadaşça giriyormuşum. Telefonum çalıyormuş babam arıyormuş. Şimdi durağa yürüyoruz baba otobüse binip geleceğim diyormuşum.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz insanla bir süre ayrı kalmaya yorumlanır.

   1. Sezen dedi ki:

    Merhaba rüyamda işe tek basima gitmek icin durağa gidiyodum sonradan arkamdan babam arkasindanda annem geliyodu bizde gelicez diyip. Bekledigim otobus gelmiyordu 536 numaralari bi otobus geldi ama elimize kaldirmamiza ragmen durmayıp gecti sanki otobusteki hetkes benden nefret ediyomus gibi hissettim otobus kalabalikti

    1. admin dedi ki:

     Sevdikleriniz sizi davet edebilirler, hasret giderilebilir.

 9. Sezay canım gunesim dedi ki:

  Selyam aleykum. Rüyamda karımla bir otobüs durağında otobüsü bekliyorduk. Durakta otobüsü bekleyen yabancılar da vardı. Tanımadığım bir yabancı bayan gelip şu sözü bana dedi. Gelecek ikinci durakta inin sakın durağınızı kaçırmayın ve dönüp hepimize dedi ki sakın ineceğiniz duraklarınızı kaçırmayın ve ben orada uykudan uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Hayalleriniz için birlikte çaba vermek ve sonuçlarını almaya yorumlanır.

   1. Sezen dedi ki:

    Merhaba rüyamda işe tek basima gitmek icin durağa gidiyodum sonradan arkamdan babam arkasindanda annem geliyodu bizde gelicez diyip. Bekledigim otobus gelmiyordu 536 numaralari bi otobus geldi ama elimize kaldirmamiza ragmen durmayıp gecti sanki otobusteki hetkes benden nefret ediyomus gibi hissettim otobus kalabalikti

    1. admin dedi ki:

     İş seyahatine çıkılabilir ya da başka sebepler ile bir yere yolculuk etmeniz gerekebilir.

 10. Sezay canım gunesim dedi ki:

  Selyam aleykum, Ruyamda karimla bir otobus durağında otobüsü bekliyoduk durakta otobusu bekleyen yabancilar da vardi tanımadıgim bir yabanci bayan gelip şu sözü bana dedi gelecek ikinci durakta yinin sakın duraginizi kaçırmayın ve dönüp hepimize dediki sakın yineceginiz duraklarinizi kaçırmayın ve ben orada uykudan uyandim.

DMCA.com Protection Status