Rüyada Özgürlük Heykeli Görmek

Rüyada özgürlük heykelinin anlamı, maddi olarak çok büyük beklentilerin gerçek olması demektir. Öyle ki bir anda hiç beklenmedik yerden toplu para elinize geçebilir ya da kazancınız artabilir. Ekonomik özgürlüğünüzü elinize almanız ile birlikte kendi hayat düzeninizi kurmak için gerekli olan tüm imkanları teker teker oluşturacaksınız. Hatta kendi evinize taşınarak, aileden uzakta yaşayabilirsiniz. Ya da evlenerek kendi yuvanızı kurabilirsiniz. Çok yakında, şu anki düzeninizden daha farklı bir düzene sahip olacaksınız.

Aşk hayatına yorumlandığında, sevdiğiniz insanın size baskı yapmaması ve özgürlüğünüzü kısıtlamaması anlamına gelir. Özellikle aşk ve kariyer hayatınızı rahatça ayrı tutarak, kimsenin baskısı olmadan isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Kendi hayallerinizi de bir yandan gerçekleştirme olanağınız olacak. Boşanmak isteyenler de yakında davalarında olumlu sonuca ulaşabilirler.

Rüyada Özgürlük Anıtı Görmek

Size karışan ve üzerinizde sürekli baskı kuran birinden kurtulmak ve artık kendi kararlarınızı alarak, kendi hayat düzeninizi oluşturmak anlamına gelir. Mesleki hayatınızda kendi işinizi kurabilirsiniz. Veya yeni bir projeye başlanabilir. Aile baskısı çeken kişiler de yakında kendi istekleri için büyük mücadele verebilirler. Dilekleriniz er ya da geç kabul olacak ve çok büyük istekleriniz sizin cesaretiniz sayesinde gerçek olacak.

Rüyada Özgürlük Heykeli Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iç huzurunuzun artması ve özgür bir birey olarak bağımsız kararlar almak şeklinde yorumlanır. Geçmişte sizi kısıtlayan insanlar artık hayatınızda olmayacaklar. Sosyal çevrenizde sizi eleştiren kişilerden uzak durmak isteyebilirsiniz. Sizi zorlayıcı şeylerden kaçınarak,  huzurlu bir yaşam için elinizden gelen çabayı gösterecek güce sahip olacaksınız.

YORUMLAR

  1. Nur dedi ki:

    Rüyamda bir tatil yerindeyim ailemle. Okyanus var kocaman biz de bir otelde kalıyoruz okyanusa çok yakın. Bir gün bir anda sular her yeri kaplıyor ama kademe kademe şehre su doluyor gibi. Tsunami gibi dalgalar gelmiyor ancak her yer su altında. Bi bakıyorum özgürlük heykeli de sular altında sadece başı görünüyor. Birisi gel bi parça alalım cok para eder diyor alsam mı diyorum ama vazgeçiyorum. Sonra bizim otele giriyorum bi şekilde ve sallanıyor otel. Bi köşeye çöküyorum sallantı geçene kadar. Sonra annemle babamla eşyaları toplamaya başlıyoruz hızlıca. Ama kardeşim gerçekte olduğu gibi bilgisayar başında oturuyor kalksana diyorum ona da. Her şeyi topluyorduk ama gidip gitmediğimizi hatırlamıyorum.

DMCA.com Protection Status