Rüyada Pedikür Yaptırmak

Rüyada pedikür yaptırdığını görmek, çok uzun süredir gitmediğiniz bir yere gitmek anlamına gelir. Bir süredir gidemediğiniz ve ziyaret edemediğiniz insanlar varsa, bu insanlar ile görüşmek için yolculuğa çıkabilirsiniz. Eski dostlarınız ile de görüşebilirsiniz. Yıllardır yüzünü görmediğiniz biri sizinle iletişime geçebilir. Bu kişiyi görmek için seyahat edilebilir. Aynı zamanda yurt dışında yaşayan biri varsa, bu kişiden hayırlı bir haber gelebilir. Rüyada ayağa pedikür yaptırmak, aynı zamanda maddi yönden rahata erişerek tatile çıkmak anlamına da gelir. Çok uzun süredir tatil yapamayanlar için maddi yönden güçlenmek ve tatil planı yapmak demektir. Hem kendiniz hem de aileniz için güzel bir tatile çıkarak birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Rüyada manikür pedikür yaptırmak, kendiniz için iyi yatırımlar yapmak olarak yorumlanır. Yeni bir kursa yazılabilir ya da sertifika alabilir, kendinizi yetenekli olarak gördüğünüz konularda eğitebilirsiniz. Şu günlerde kendinize yapacağınız yatırım ilerleyen zamanda size çok büyük fayda sağlar, ayrıca yarım kalan hayaller için de bir fırsat elinize geçebilir.

Rüyada Birine Pedikür Yapmak

Birini ziyarete gitmek ve bu kişi ile yapılacak görüşmenin sizin için çok önemli olmasına yorumlanır. Bu kişi ile iş görüşmesi de yapılabilir ya da sizin için önemli olan başka bir toplantı olabilir. Ancak ikna etmek konusunda şanslı olabilirsiniz, görüşmeniz beklediğinizden de güzel geçebilir. Mülakatı olan kişiler için hayırlıdır.

Rüyada Pedikür Yaptırmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ekonomik yönden ayaklarınızın üstüne basmak ve yeni yerler görüp keşfetmek anlamına gelir. Çok mutlu olacağınız bir gezi planına dahil olabilirsiniz. Bu gezi planı sevdikleriniz tarafından da yapılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nur dedi ki:

  Merhaba, Allah hayretsin ruyamda hep gittigimiz kuafor, annemin ve teyzemin ayaklarina manikur pedikur yapiyordu. Hatta ben israr ettim benim fikrimdi yaptirmalari, gerek yok falan dediler ama odemeyi ben yapacagim siz yaptirin diyip zorla yaptirdim annemle teyzeme. Acaba anlami nedir bir fikriniz var mi?

 2. Nur dedi ki:

  Merhaba, Allah hayretsin ruyamda hep gittigimiz kuafor, annemin ve teyzemin ayaklarina manikur pedikur yapiyordu. Hatta ben israr ettim benim fikrimdi yaptirmalari, gerek yok falan dediler ama odemeyi ben yapacagim siz yaptirin diyip zorla yaptirdim annemle teyzeme.

  1. Nur dedi ki:

   Merhaba, Allah hayretsin ruyamda hep gittigimiz kuafor, annemin ve teyzemin ayaklarina manikur pedikur yapiyordu. Hatta ben israr ettim benim fikrimdi yaptirmalari, gerek yok falan dediler ama odemeyi ben yapacagim siz yaptirin diyip zorla yaptirdim annemle teyzeme. Acaba anlami nedir? Bir fikriniz var mi?

 3. Ayten dedi ki:

  Merhabalar Ruyamda bı arkadasım haberım olmadan 1 ayagıma pedikür yapıyor ben nasıl rahatlıyorum ama bakıyorum dıger ayagıma yapamamıs bı sekılde o ayagımada yaptırıyorum hayırdır ınsallah yorumunuzu bekliyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir arkadaşınızdan iyi haberle gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status