Rüyada Peygamber Devesi Görmek

Rüyada peygamber devesi görmek, büyük çabaların ardından toplu para kazanmak ve geçim sıkıntının bitmesi, zenginliğe erişmek gibi anlamlara gelir. Hayatınızda çok güzel gelişmeler olabilir. Artık kötü günleri geride bırakmaya başladığınızı fark edeceksiniz. Bu sayede içinizde umutlar yeşerecek ve yeni hayaller kurmaya başlayacaksınız. Çok zengin bir insanın da size yardımı olabilir. Bu kişiden alınacak destek ile birlikte maddi sıkıntılar sona erebilir. Sizi sevindirecek, artık yüzünüzü güldürecek ve geleceğe daha rahat bakmanızı sağlayacak şeyler olacak.

Rüyada Peygamber Devesi Böceği Görmek

Bazı kaybettiğiniz şeylerin yerine daha güzel şeylerin gelmesi, şükretmek ve maddi kayıpların da yerine gelmesi demektir. Elinizden bir miktar para çıkmış olabilir. Ancak daha fazlası elinize geçebilir. Kalbinizi temiz tuttuğunuz takdirde tüm güzellikler sizleri bulacak, evinizde bolluk ve bereket yaşanacak, hak ettiğiniz nimetler ve şan şöhret anlamına da gelir. Ne diliyorsanız, onun gerçekleşmesi an meselesi olacak. Maddi ya da manevi istekleriniz çabalarınız sonucunda hak ettiğiniz şekilde gerçekleşebilir.

Rüyada Peygamber Devesi Öldürmek

İçinizdeki sıkıntı yaptığınız ve korktuğunuz şeylerin gerçekleşmemesi, endişelerden arınmak ve korkuların sona ermesine delalettir. Belki bazı olaylardan hoşnut olmayabilirsiniz. Ancak hayata farklı bir pencereden bakarsanız, elinizdekilerin de değerini bilerek doğru yolda olduğunuzu anlayacaksınız.

Rüyada Peygamber Devesi Isırması

Maddi kayıplar yaşamak, üzüntü yaşamak demektir. Bir insan size çok büyük bir zarar verebilir. Sizi borca sokabilir ya da dolandırabilir. Maddi kayıplar yüzünden açıklanması zor bir durum içerisinde kalabilirsiniz. Size zarar vermek isteyen, paranızda gözü olan kişilere karşı çok temkinli olmanız gerekiyor. Ticari yönden zarara uğrayabilirsiniz. Ya da çalıştığınız iş yerinde aksilikler olabilir.

Rüyada Evde Peygamber Devesi Böceği Görmek

Ev içerisinde bolluk ve bereketin artması ile birlikte hayırlı rızık girmesi, helal para kazanmak demektir. Hak ettiğiniz, emek verdiğiniz şeylerin karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Uzun süredir çekilen zorluklar boşa gitmeyecek. Bu zorlukların hemen ardından gün yüzü göreceksiniz.

Rüyada Peygamber Devesi Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ün kazanmak ya da servet elde etmek, bolluk ve rızık gibi anlamlara gelir. Dert ve tasanız azalacak, kafanız daha dinç olacak. Kafanızı kurcalayan maddi konularda çözüm arayışınız olumlu sonuç verebilir. İş hayatında üzüntüleriniz kısa sürecek.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Safi dedi ki:

  Rüyamda yeğenim hamile ve bana misafir geliyor onu yolcu etmeye çıkarken duvarda çiftleşen parlak peygamber devesi böceği görüyorum ve korkuyorum biri onları atmaya çalışırken bitanesi boynuma geliyo ve yine korkuyorum

 2. Gözdenur dedi ki:

  Rüyamda yemek yeme yarışındaydim tabak tabak içi pilavla doldurulmuş peygamber devesi yiyordum.Bir yandanda soru cevaplıyordum hatta bir sorunun yerini bulamadım diye çok üzüldüm ama çok hirslandim kendimi zorlaya zorlaya yemeyeye devam ettim.( Normal hayatımda da üniveriste sınavına hazırlanıyorum yüksek hedeflerim için ve bu 3. Girişim çalışmalarımin aksadigi ve çok çok bunaldigim bir zaman araligindayim)

 3. Fatma dedi ki:

  Mrb ben rüyamda yeşil muhabbet kuşu peygamber devesi çekirge ve 13 sayısı gördüm ne anlama gelir acaba tşk ederim

 4. Enes dedi ki:

  Ben egzotik hayvan beslemeyi seven biriyimdir birsürü sürüngen ve eklem bacaklım var rüyamda çok sevdiğim annemin en sevdiģim böceğim olan peygamber devemi öldürüyordu sonra normalde orda olmayan başka bir yerde olan kız kardeşimi koşarken görüp durmaya başladım (olay hala bizim evde) daha sonra arkasından koşup yakaladım ve yine kayboldu NOT:annem hiçbirşeyi incitmez

 5. Nurcihan dedi ki:

  Rüyamda evin içinde bir peygamber devesi vardı büyük ve çok güzel bir yeşil renk. Evin içinde yaşayamaz bu hayvancağız uçsun gitsin diye elime aldım dikkatlice uçurcum camdan. Sonra lavabodaki suyun içinde bir tane daha gördüm beline kadar suya girmiş. Orda idrak ettim ki uçurduğum erkek bir peygambrr devesiymiş bu dişiydi. Bunu da dikkatlice sudan çıkardım. Onu da uçurmak istedim ama bir şekilde kırıldı elimde uçuramadım. O da yine çok güzel yeşildi. İyi mi kötü mü karar veremediö nir türlü

 6. Işık dedi ki:

  Rüyamda peygamber devesi gördüm sıranmış yeşil yaprak yiyorlar ses çıkarıyorlar o ses bana müzik gibi geliyor.

 7. gülçin dedi ki:

  Rüyamda duvarda yeşil peygamber devesi görüyorum üzerime zıplamasından korktuğum için farklı bir odaya geçmek üzere kapıdan çıkıyorum. aynı anda kapının üstüne zıplıyor. bu kez şaşırtmak için ters köşe bir yere yöneliyorum ama benim bulunduğum yere zıplıyor, beni takip ettiğini fark ediyorum. saçlarım kıvırcık olduğundan içine girer diye korkuyor ve uyanıyorum.

 8. Nur dedi ki:

  Rüyada peygamber devesi görüyordum yürüyordu ama ardından böyle köprü olacak şekilde yaprak bırakıyordu ama çok düzenli bırakılmıştı hatta köprü yapmış üzerinden geçiyordu altıda yoldu ve ben çok çok şaşırıp hemen telefonumu çıkartıp kayda alıyordum. Yorumu nedir rüyamın cevaplarsanız çok sevinirim.

 9. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda mutfak camından içeri bir sürü peygamber devesi böceği giriyordu içeri. Ve tezgahdaki marulları kemire kemire bitirmişlerdi evi temizleyecektim uyandım.

 10. Feyza dedi ki:

  Bu rüyayı görmeden 1 ay önce camıma peygamber devesi böceği geldi ve sabahtan akşama kadar hiç kımıldamadan orada durdu 1 2 kez eve baktı ve gece gitti dün gece rüyamda ananemin evindeydik ne sebeple oradaydım bilmiyorum kalabalıktı ev elimi yüzümü yıkamaya gittiğimde orada peygamber devesi vardı çeşmenin üzerinde ve hareket halinde bişeyler yapıyordu dans mı desem olduğu yerde geziyo mu desem bilemedim sonra ben onu görüp ananeme haber vermeye gittim bakmaya giderken uyandım. Yorumlarsanız sevinirim

 11. Ilyas dedi ki:

  Merhaba rüyamda siyah bir peygamber devesi avucumun içini kaplamış sıkı sıkı tutunuyor zorlaya zorlaya avucumdan atıyorum ruyada bu bana korku veriyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir seyhate ve anlaşmaya yorumlanır.

 12. Öznur dedi ki:

  Köydeki tahta evimin tavanına çıktım bişeylere bakıyordum düşmekten korkarken anlık önüme duvara peygamber böcegi çıktı çok korktum hemen üstüme atlayıp sırtıma girdi bende çırpınırken sıçrayarak uyandım ne anlama geliyor acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yüklü kazanca ve iş hayatında başarıya yorumlanır.

 13. Mehmet dedi ki:

  Rüyada bayram namazında peygabber devesi gördüm herkes korkuyodu ben korkmuyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bereketli kazanca yorumlanır.

 14. Tugay dedi ki:

  Rüyamdaki ses işte bu hz yakubun devesidir dedi deveyi gördüm ama binip binmedihimi tam hatırlamıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı işler yapmak, dua almaya yorumlanır.

 15. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda yatakta yatarken üstümdeki çarşafı ayağınla açıyorum 3 tane peygamber böceği görüyorum bunların ikisi zıplıyor bi tanesi ayak başparmağımı ısırıyor onun açısı ve korkusuyla sıçrayarak uyandım.. Bu rüyanın manası ne olabilir şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya manevi huzura ve 3 müjdeli habere yorumlanır.

 16. Murat dedi ki:

  İyi geceler rüyamda sevdiğim bir arkadaşımın evinde oturmuş TV izlerken arkadaşım peygamber devresini görüyor ve bana onu öldürmememi söylüyor bende o sırada balkonun kapısını açmak için kalktığımda direk bana dogru uçuyor her ne kadar kaçmak istesemde boğazıma konuyor arkadaşım almaya çalışırken uyandım ve sahura 1 saatim oldugunu ögrendim ama nedense iştahım fena kapanmıştı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında kısmetin açılmasına, hayırlı işlere vesile olmaya yorumlanır.

 17. Fatma dedi ki:

  rüyamda evde her yerimin kapalı olmasına rağmen benim odamda sayamayacagım kadar çok peygamber devesi vardı.Diğer hiçbir odada yoktu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya karamsarlıktan kurtulmaya ve kısmete yorumlanır.

DMCA.com Protection Status