Rüyada Pisuvar Görmek

Rüyada pisuar görmek, parasal anlamda yaşanacak olan sıkıntılara ve ilerleyen günlerde elinizden yüklü miktarda para çıkmasına yorumlanır. Sağlık sebebiyle ya da başka zorunlu sebepler ile masrafa girebilir ve harcamalar yapabilirsiniz. Borçlanma da söz konusu olabilir. Özellikle evrak işlerinde çok dikkatli olun. Finansal bir belge imzalamadan önce iyi inceleyin ve aldatmacalara karşı uyanık olun. Maddi konularda sizi kandırmak isteyen kişiler olabilir. Ya da sizin masrafa girmenize sebep olan kişiler yüzünden bir süre maddi sıkıntı çekilebilir.

Rüyada pisuvara işediğini görmek, paranızın bereketinin artacağına ve harcamalardan daha fazla elinize para geçmeye başlayacağına yorumlanır. Eğer bir yerden beklenen toplu para varsa bu para elinize geçer. Ya da size borcu olup da bir türlü ödemeyen biri varsa, bu kişi sonunda size borcunu ödeyebilir.

Rüyada Ayakta İşemek

Rüyada ayakta işediğini görmek, çok fazla iş yükü edinmek ve sorumlulukların artmasına, daha fazla stres ile çalışmaya yorumlanır. Başınızdaki sorunlar artabilir ve hangisine yetişeceğinizi adeta şaşırabilirsiniz. Rüyada ayakta işeyen erkek görmek, bir erkeğin sizi maddi zarar uğratmasına yorumlanır. Bu kişi ile parasal anlaşmazlık yaşanabilir. Bu kişi aileden ya da arkadaş ortamından biri olabilir. Sizden borç para da isteyebilir. Rüyada ayakta işeyen kadın görmek, bir kadının masrafları yüzünden zor durumda kalmak ve size külfet olmasına yorumlanır.

Rüyada Pisuvar Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, daha çok çalışıp gayret göstermezseniz parasal anlamda sıkıntı çekmeye, helal kazançtan sağmamaya yorumlanır. Kolay yoldan kazanç tercih edilirse beklenenin tersine zarar edebilirsiniz. Şu günlerde paranızı harcarken daha dikkatli olmanızda yarar var. Yoksa ilerleyen günlerde daha fazla borca girilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

13 Yorum

 1. Mehmet
 2. Felsefeci
  • admin
 3. Ahmet
  • admin
 4. Winston
  • admin
 5. Nur
  • admin
 6. sefa
  • admin
 7. SEVİLAY
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status