Rüyada Polisi Aramak

Rüyada polisi aradığını görmek, sevdiğiniz biri için çok emek harcamak, bu kişinin iyiliği için çok mücadele harcamak anlamına gelir. Sevgiliniz, eşiniz ya da bir akrabanız için yapacağınız özveriler ile birlikte onun iyiliğine güzel şeyler yapabilirsiniz. Sizin sayenizde bu kişinin hayatı kurtulur. Maddi ya da manevi yönden o kişiye yapılan iyilik çok önemli olacaktır. Rüyada polis karakolunu aramak, önemli bir yanlışın farkına vararak bunu düzeltmeye yorumlanır. Yanlış alınan bir karar ya da başkasının bir hatasını fark ederek bunu önleyebilirsiniz. Parasal anlamda da nerede yanlış yaptığınızın farkına varacaksınız. Gelirinizde artış sağlayacak bir adım atılabilir.

Rüyada polisi aramak isteyip arayamamak, birine yardım etmek ve ona doğru yolu göstermek isteseniz de bu kişi bunu reddedebilir. Mesela yakın çevrenizde bazı sorunlarla uğraşan birinin yardımınızı geri çevirmesi sizi üzebilir. Aile içerisinde de bu gibi durumlar olabilir.

Rüyada Polisi Arayı Yardım İstemek

Elinizden çıkan bir miktar para sebebi ile bir süre bütçenize dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle hesapta olmayan harcamalar yüzünden diğer masraflarınızı ertelemek zorunda kalabilir, bir süre maddi darlığa düşülebilir. Birinden borç para almak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Polise İhbar Etmek

Bir yerden gelecek haber ile birlikte yola çıkmak, birini ziyaret etmek gibi anlamlara gelir. Bu ziyaret çeşitli sebepler ile olabilir. Hayırlı bir iş için de bir yolculuk yapmanız gerekebilir. Ayrıca gizli kalan bir şeyler de gün yüzüne çıkabilir.

Rüyada Ağlayarak Polisi Aramak

Sevdiğiniz bir insandan ihanet görmek, kalbinizi kıracak sözler işitmek ya da yalanları ile sizi kandırmak gibi anlamlara gelir. Aşk hayatında da yolunda gitmeyen şeyler daha da karmaşık hale gelebilir. Eğer güven sorunları yaşıyorsanız bu sorunlar artabilir.

Rüyada Polisi Aramak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sevdiklerinizin zor zamanlarında onlara destek vermek ve iyilik yapmak, vefalı bir dost olmaya yorumlanır. Ancak bir takım sorunlar sizi üzebilir. Bunlar sizinle ya da size çok yakın biri ile ilgili problemler olabilir. Sevdiklerinizin zarar görmemesi için büyük bir iyilik yapılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

14 Yorum

 1. Bilinmiyor
 2. Oğuzhan
  • admin
 3. Merve
 4. Erdem
  • admin
   • Aslı
    • admin
  • Dilek Çam
   • admin
 5. firdevs
  • admin
  • Emel
   • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status