Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyada adet olmak, içinize sıkıntı veren bir şeylere ve strese girmeye yorumlanır. Bir takım endişeleriniz artabilir, geçmişte gizlediğiniz bir şeyin herkes tarafından öğrenilmesinden korkabilirsiniz. Bazı hatalarınız yüzünden de kötü günler geçirebilirsiniz. Zorluk ve sıkıntılar artabilir, bir süre daha zorluklara katlanmanız gerekebilir. Çalışan kişiler iş ortamında tedirgin olabilirler, işinizi kaybedebilir ya da çalışma ortamında size huzursuzluk veren insanlar olabilir. Sağlık ve sıhhatinize de dikkat etmeli, özellikle ruhsal sağlığınız için gergin ortamlardan uzak durmalısınız. Şu günlerde bazı insanlar ile aranızda gerginlikler olabilir, istemeyerek bir şeyler yapabilir, mücadele etmekten yorgun düşebilirsiniz.

Rüyada adet yani ay başı olduğunu görmek, aldığınız bazı riskler sonrasında hüsrana uğramaya, manevi yönden kendini kötü hissetmeye yorumlanır. İlişkiniz çıkmaza girebilir, bir süre ayrılık söz konusu olabilir. Rüyada başkasının adet olduğunu görmek, hakkınız olan bir şeye sahip olma ya da sizin hatanız olmayan bir şeyden dolayı iftiradan kurtulmaya yorumlanır. Size karşı kötülük yapmaya çalışan kişilerin maskesi düşer ve zarar veremezler.

Rüyada Regl Olduğunu Görmek

Rüyada regl olmak, hiç istemeden de olsa birine zararınız dokunabilir ve kendinizi affettirmek zorunda kalabilir, işlenilen günahlardan dolayı af dilemek ve pişman olmaya yorumlanır. Özellikle birine karşı bir hatanız olduysa telafi etmeye çalışabilirsiniz. Sizi huzursuz eden kişilerle bir süre daha aynı ortamda bulunmanız gerekebilir.

Rüyada Adet Kanının Aktığını Görmek

Bir günah işlemek ya da hataya düşmeye yorumlanır. Çevrenizin tepki gösterdiği bir konuda inatlaşarak sonrasında onlara karşı mahcup olabilirsiniz. Hırsınız yüzünden zarara uğramanız da söz konusudur.

Rüyada Tuvalette Adet Kanı Görmek

Hoşunuza gitmeyecek sözler işitmenize ve sizi yarı yolda bırakacak birine, dost sandığınız birinden kazık yemeye yorumlanır. Çok güvendiğiniz birinden göreceğiniz zarar sizi üzebilir. Başkalarına güveniniz sarsılabilir ve siz de başkasının hatası yüzünden zor durumda kalabilirsiniz.

Rüyada Adet Olduğunu Gören Erkek

Rüyada bir erkeğin adet olduğunu görmesi, hata yapmak ve sevdiklerinizin kalbini kırmaya, onları zor durumda bırakmaya yorumlanır. Maddi ya da manevi olarak zarara uğrayabilir, stres altında kalabilirsiniz. Hiç hesapta yokken zorluklar ile karşılaşabilir, hatalarınızı telafi etmeniz gerekebilir.

Rüyada Adet Olduğunu Gören Kadın

Sağlık ve sıhhate erişmeye, stresten uzaklaşmaya ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Uzun süredir yaşadığınız psikolojik sıkıntılar ve duygusal günler son bulur. Kendinizi çok daha güçlü hissedebilir, yeniden moralinizi toparlayabilirsiniz.

Rüyada Menopozlu Kadının Adet Görmesi

Gelecek bir haber ile çok mutlu olmaya, torun sahibi olmaya ya da haneden bir bebek müjdesi gelmesine yorumlanır. Çok hayırlı haberler duyarak bir hayli mutlu olabilirsiniz. Ailenizin neşesi ve keyfi artar.

Rüyada Hamileyken Adet Olduğunu Görmek

Hayırlı evlatlar yetiştirmek, aile saadetine ve destek görmeye yorumlanır. Aileniz ve eşiniz size mutlu olacağınız sürprizler yapabilir, yüzünüzü güldürebilirler. Hiç ummadığınız birinden de destek alabilirsiniz ve sıkıntılarınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Rüyada Adet Olduğunu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zor günler atlatmaya ve iç huzurun kaçmasına yorumlanır. Her ne kadar iyi niyetli olsanız da istemeden de olsa hatalar yapabilir ve sevdiklerinizin kalbini kırabilirsiniz. Telafi olmayan bazı kayıplar söz konusu olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gülce dedi ki:

  Regl olduğumu düşünerek lavaboya gitmeye çalışıyorum. Çamaşırım pedim hep kan olmuş, temizlenmeye çalışırken ablam geliyor ve lavabonun kan olduğunu temizlediğini söylüyor ve bana iyi olup olmadığımı soruyor. İçimde çok fazla bir sıkıntı vardı ve aniden uyandım.

 2. Fatma dedi ki:

  Ruyamda alaturka bir tuvalette oldugumu gordum. Regl oldugumu gordum. Kulotum kan icindeydi. Yerde duruyordu. Battigi icin onu cikarmistim. Agrim falan yoktu. Bir kucuk erkek cocugu belirdi birden kulotuma bakti bunun ne oldugunu soyledi. Ama ona ne dedigimi hatirlamiyorum. Ben de kendimi temizlemeye calisiyordum. Elime kan bulasmisti. Solucan seklinde uzuyordu kan. Onlardan arinmaya caliyordum. Bu arada ben evli degilim. 2015ten beri sevdigim biri var.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kızdıran ve hakkınızı çiğneyen kişilerin pişmanlık duyacaklarına yorumlanır.

 3. Kübra dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda alaturka tuvalete tuvaletimi yaptığımı görüyorum ama birden etrafımda akrabalarımızdan kişiler beliriyor tek tek.. tedirgin oluyorum onlar görsün istemiyorum apar topar kalkmak istiyorum ama, bir yandan da adet kanımın geldiğini görüyorum ben kalkmaya çalışınca onların damladığını görüyorum siliyorum ve kalkıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen ve yıldığınız bir konuda artık rahat nefes almaya yorumlanır.

 4. Perihan dedi ki:

  Selamûn aleyküm ve rahmettûllah. Ben dün gece rüyamda abdest almaya giderken adet olduğumu görüyordum. İçimden diyordum vakit öğle saatleri. Benim öğle namazım kazaya kaldı diye.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen biri ile barışmaya yorumlanır.

 5. Ceyda dedi ki:

  Rüyamda adet oluyordum ve kan pantolonuma bulaşıyordu ama hemen kıyafetimi değiştiriyordum

  1. admin dedi ki:

   Sizi kıran biri gönlünüzü alır.

 6. Gamze dedi ki:

  Rüyada diz boyu eteğim var altımda çamaşır yok ve yere aralıklarla damla damla adet kanamam oluyor

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen biri gönlünüzü alabilir, sıkıntılar biter.

 7. Ceyda dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir arkadaşım ölüyodü sonrasında tuvalete gidiyordum ve olduğundan fazla bir şekilde adet kanımın aktığını gördüm korktum bitmiyodu çünkü sonrasında bir avuç içi büyüklüğünde cisim düştü hemen arkasında aynı cismin küçüğü ne olduklarını bilmiyorum n anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşlarınızla aranızı açmaya çalışan birileri olabilir.

   1. Ceyda dedi ki:

    Rüyamda adet oluyordum ve kan pantolonuma bulaşıyordu ama hemen kıyafetimi değiştiriyordum

 8. Ayle dedi ki:

  ruymda babam ben annsm tuvaletteydik bsn iim adrt kanım akıyordu pedimi çıkardım babam dedi bende adetim pedini gösterdi benimki daha çok dedim ve babamın penisinden kan akıyordu hala anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Aile içi dertlerin biteceğine yorumlanır.

 9. Tuğçe dedi ki:

  Rüyamda adet oluyordum. Erkek arkadaşımla birlikte olamıyorduk. Sonra o eliyle cinsel organımı sıkıp daha çok kan çıkarıyordu. Gülüyorduk. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda hayal kırıklığı yaşanabilir.

 10. Selin dedi ki:

  Tuvalete gidiyordum ve orada regl oluyordum. Damladıgıni görüyordum. Sildigimde pıhtı geliyordu. Daha sonda o kan,sanki ucup yanimda bir kalp seklini olusturuyordu yarısı kırıktı. Sevgilimle bulusacağımı ama 2 aydır regl olmadığımı ve bu güne denk geldiğini düşünüp uzuluyordum.

  1. admin dedi ki:

   Kzıgın olduğunuz biri varsa gelip af dileyebilir.

 11. Sevim dedi ki:

  Rüyamda wc de adet oldugumu gördüm ve seviniyordum. Bu arada yaşım 40 eşimle boşanmak üzereyiz bi kaç yıldır da adet görmüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sizi sinir edecek bir şeyler duymak ancak sıkıntılardan tez zamanda arınmaya yorumlanır.

 12. MİNE dedi ki:

  Merhaba, rüyamda adet olduğumu pedimi değiştirmediğim için kanın oturduğum her yere bulaştığını gördüm. Sonrasında koşarak pedimi değiştirdim fakat kanın su gibi akışını gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sıkıntılardan tez zamanda kurtulmak, beklediğiniz bir şeye erişmeye yorumlanır.

   1. Merve dedi ki:

    Rüyamda adet oluyorum. Ama kan görmüyorum. Sadece kilot ve icinde ped var.
    Anlami nedir acaba ?

    1. admin dedi ki:

     Özel hayatınızda sorunlardan kurtulmaya yorumlanır.

 13. merve dedi ki:

  Rüyada tuvalete girdiğimde adet olduğumu gördüm ama umursamadan tuvaletten çıktım ve bu aralar 2 arkadaşımla aşırı derecede aram bozuk.

  1. admin dedi ki:

   Sizin gizlediğiniz bir şey başkası tarafından ortaya çıkarılabilir.

 14. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda kardeşimle ve misafirlerle odada otururken birden sızıntı hissettim. Hemen banyoya koştum baktığımda iç çamaşırım biraz kan olmuştu ve iç çamaşırımda pet olduğunu gördüm ama o pedi ben koymamıştım. Ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Bazı sıkıntılardan tek başına kurtulmaya yorumlanır.

   1. Uykusuz dedi ki:

    Rüyamda misafirliğe gidecekken adet olduğumu gördüm ve duşa girdim. Anlamı nedir?

    1. admin dedi ki:

     Bazı sevdikleriniz ile aranıza mesafeler girebilir.

     1. Emine dedi ki:

      Menepozda olan biriyim rüyamda sevdiğim ve küs olduğum arkadaşımla otururken ıslaklık hissettim adet olmuşum koltuğa geçmiş arkadaşımda gördü neye çıkar

     2. admin dedi ki:

      Sağlık sıhhate, sıkıntılardan arınmaya yorumlanır.

 15. Admin dedi ki:

  Rüyamda 4 sene sevgili olduğum ve çok sevildiğim kişiyle birlikte olacağımı gördüm ama tam olacakken adet oluyordum ve olmuyordu. Şu an hayatımda yok 1 senedir görüşmüyoruz.

 16. Admin dedi ki:

  Rüyamda 4 sene sevgili olduğum ve çok sevildiğim kişiyle birlikte olacağımı gördüm ama tam olacakken adet oluyordum ve olmuyordu. Şu an hayatımda yok 1 senedir görüşmüyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir ilişkinin ufukta olmasına yorumlanır.

 17. Gülperi dedi ki:

  Rüyamda 6 yaşındaki kızım ve ben adet olduğumu gördüm ve de uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Ev içinde huzursuzlukların bitmesine yorumlanır.

 18. Ozge dedi ki:

  Rüyamda bisiklet sürerken adet olduğumu hissettim. Adet zamanı olmadığı için rahattım ve bir süre dışarıda 2-3 kadınla oturduktan sonra adet olduğuma emin olduğumda 5 kat erkek kardeşimin de yanımda gelmesiyle yukarıya çıktım lavaboya girdim. Lütfen yorumlar mısınız???

  1. admin dedi ki:

   Bazı problemleri bir şekilde geride bırakmaya yorumlanır.

 19. busra dedi ki:

  Rüyamda evimdeki tuvalete gidiyorum. Küçük abdestimi yapıyorum peçete ile temizlediğimde az bir şey kan görüp günüm değil diye şaşırıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sakladığınız bir şeyin açığa çıkmasına yorumlanır.

 20. Nilüfer dedi ki:

  Merhaba rüyamda gelinlik giydiğimi görüyorum.o şekilde wc ye gittiğimde çamaşırımda adet kanımı görüyorum. Bu arada evliyim ve çocuğum var. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Evliliğinizdeki sorunların bitmesi, çok hayırlı bir olaya yorumlanır.

 21. Tülay Abacı dedi ki:

  Rüyamda büyük geniş bir tuvalette içi pislik dolu klozetlerin olduğu bir tuvalette çok fazla adet olduğumu gördüm ve temizlendim.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntılı bir süreci geride bırakmaya yorumlanır.

 22. Ceren dedi ki:

  3 gündür rüyamda adet olduğumu görüyorum. İlk gün sadece adet olduğumu gördüm. İkinci gün iç çamaşırıma bulaştığını gördüm. Üçüncü gün adet kanımın içinden parçalar düşüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Kuruntu yapmak ve bazı sorunları abartmaya ancak sonra gönül rahatlığına erişmeye yorumlanır.

 23. Sümeyye dedi ki:

  Rüyamda havuzda yüzüyordum. Havuzda çıktım adet olduğumu gördüm. Elimde kan vardı, yanımdakinede daha zamanı vardı niye böyle oldu diyordum.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıları geride bırakacak bir işe vesile olmak demektir.

 24. elif dedi ki:

  Rüyamda tuvalette adet olduğumu gördüm. Elimde kan vardı. Sonra aniden 3 erkek arkadaşım belirdi karşımda onları oraya kız arkadaşım yollamıştı. Ona çok kızdım, belli etmeden ayağa kalktım.

  1. admin dedi ki:

   Bazı arkadaşlarınız ile aranızdaki problemler sizi mutsuz edebilir.

 25. elif dedi ki:

  Rüyamda tuvalette adetim olduğunu görüyorum. Elime kan geliyor. Sonra arkadaşlarım oluyor aniden içeride onlara bir şey göstermeden toparlanıyorum. Daha sonra onları oraya gönderen arkadaşıma kızıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Sosyal çevrenizde yaşanan bazı sıkıntıların aşılması ve arkadaşlarınızla aranızın düzelmesine yorumlanır.

 26. Buse dedi ki:

  Rüyamda regl olduğumu gören kişiler bana yardım edip üstüme bir şeyler verdiler. Başka insanların görmesini engellediler fakat oturduğum yer kan içindeydi ve ben garip bir işin içindeydim. Sürekli bana birilerini soruyor şardo sorguda gibiydim.

  1. admin dedi ki:

   Yakın çevrenizde sizi seven ve kol kanat geren insanların çoğalmasına yorumlanır.

 27. Seda dedi ki:

  Rüyamda regl olduğumu yerde duran pedden anlıyorum ve bunu ufak erkek kardeşim görünce utanıyorum. Sizce nedir?

  1. admin dedi ki:

   Aileden gizlenen bir şey yüzünden endişe duymaya yorumlanır.

 28. Selma dedi ki:

  Annem hemen hemen 10 yıldır menopoz, rüyasında komşunun evinde kıyafetinden adet kani çıktığını görmüş. Çok korkmuş, bana ne oluyor diyerek korkmuş. Üzerini de bir türlü değişememiş. Bunun yorumu nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntı ve stresten kurtulmaya, aile içi birlik beraberliğin artmasına yorumlanır.

 29. Derya dedi ki:

  Rüyamda güya adet olmuşum. Elimde açılmış pedi takmak için lavabo arıyorum. Terminalde koşturuyorum ama bu arada otobüsüm hareket etmek üzere. Şoförle göz göze geliyoruz ve beni anlıyor ve bekliyor. Ben lavaboya girip işimi hallediyor fakat kan görmüyorum. Orada uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Karşınıza çıkan zorlukları tez zamanda atlatmak anlamına gelir.

 30. Kadriye dedi ki:

  Rüyamda kocam adet olmuştu. Anlamı ne acaba???

  1. admin dedi ki:

   Beklenmedik bir masraf ile karşılaşmaya yorumlanır.

 31. Halen dedi ki:

  Bir market gibi bir yerdeyim ve yere eğiliyorum. O arada bacağımdan yere 2 damla çok az sulu kan damladığını gördüm ve oradan kalkıp tuvalete gittiğimi gördüm rüyamda.

  1. admin dedi ki:

   Dertlerin azalmasına yorumlanır.

  2. Havva dedi ki:

   Rüyamda havuzdaydım ve adet olduğumu çıktığımda anladım az bir kaç kan parçası havuzun dibinde gördüm anlamı nedir ?

   1. admin dedi ki:

    Maddi sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 32. Mine dedi ki:

  Bende rüyamda regl olduğumu gördüm. Hiç vakti olmamasına rağmen gerçekten ertesi gün regl olmuştum.

  1. admin dedi ki:

   Size sıkıntı veren bir konuda rahata erişmek demektir.

 33. meral dedi ki:

  Rüyamda tuvalete girdiğimi ve adet olduğumu gördüm. Sabahına uyandığımda ise gerçekten adet oldum. Bunun yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   İç sıkıntılardan kurtulmam ve refah günlere yorumlanır.

DMCA.com Protection Status