Rüyada Adetliyken İlişkiye Girmek

Rüyada adetliyken ilişkiye girmek, aşk hayatında çekilen zorlukların bitmesine ve ayrılık acısı çekenlerin de acısının dinmesine yorumlanır. Hala unutamadığınız biri varsa o kişi sizi unutturacak başka biri karşınıza çıkabilir. İlişkilerde çok önemli kararlar alınır. Mesela bitmesi gereken bir ilişki bitebilir. Ayrılmak isteyen kişiler sonunda ayrılarak kendi yollarına giderler, baskıdan kurtulurlar. Biten bir ilişkinin ardından da mutlu olacağınız bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Aşk acısı kısa sürer. Rüyada regl iken ilişkiye girmek, özel hayatınızda sıkıntılı süreci atlatmaya ve refaha erişmeye, hataları telafi etmeye yorumlanır. Kendi hatalarınızı kabul edip bunları telafi etmek için istediğiniz artabilir. Kalbini kırdığınız birileri varsa da gidip özür dilemeniz ilişkinizi kurtarabilir.

Rüyada adetliyken biriyle cinsel ilişkiye girmek, size kırgın olan ve sizden bir adım atmanızı bekleyen birine yorumlanır. Bu kişi gün geçtikçe sizden soğuyor olabilir ve ümidini kesebilir. Rüyada adetliyken sevişmek, nefsine hakim olmak ve günahtan kaçınmak anlamına da gelir. Aklınızı çelmeye çalışan kişiler olsa da pişman duyulacak bir şey yapılmaz.

Rüyada Adetliyken Kocasıyla İlişkiye Girmek

Tek başına bir şeyler başarmaya ve kendini ispatlamaya, kimseye muhtaç olmamaya yorumlanır. Ev içinde sorun varsa çözülür. Rüyada kocamla adetliyken ilişkiye girmek, aynı zamanda şüpheleriniz varsa bitmesine ve eşinizin size sadık bir insan olduğuna yorumlanır. Rüyada adetliyken eşiyle ilişkiye girmek,

Rüyada Adetliyken Sevgiliyle İlişkiye Girmek

İlişkinize yönelik istediğiniz şeyi başarmaya yorumlanır. Ayrılmak isteyenler ayrılırlar, tam tersi ilişkisini kurtarmaya çalışanlar da bunu başarırlar. Sevgiliniz ile aranızdaki anlaşmazlıklar ve baskı biter, ilişkinize çeki düzen verebilirsiniz. Rüyada adetliyken eski sevgiliyle ilişkiye girmek, onu unutmaya ve başka birine gönlünü kaptırmaya yorumlanır. Aşk acısı son bulur ve biten ilişkinin sizin için hayırlı olduğu anlaşılır.

Rüyada Adetli Kadınla İlişkiye Girmek

Size karşı hatasını fark eden bir kadının gelip özür dilemesine ve ayrılık acısından kurtulmaya yorumlanır. Eğer kalbinizi kıran biri varsa onarır. Aşk hayatında umutsuzluk ortadan kalkar, şans sizden yana olur.

Rüyada Adetliyken İlişkiye Girmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sabırlı olup sevdiklerinize doğru yolu göstermeye ve ilişkiniz varsa da sizin sayenizde kurtulmasına yorumlanır. Karşı tarafın hatalarını görmezden gelmek yerine artık harekete geçmeniz gerekebilir. İçten içe kendinizi yiyip bitirmek yerine sorunlarınızı birlikte aşmanız ayrılığı önler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

19 Yorum

 1. Volkan
  • admin
  • Hayat
   • admin
 2. Dilara
 3. Dilara
  • admin
 4. Serap
  • admin
 5. Sera
  • admin
 6. Serap değer
  • admin
 7. Özgür
  • admin
 8. Hulya
  • admin
   • Merve
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status