Rüyada Afrika’ya Gitmek

Rüyada Afrika’ya gitmek, büyük zorlukların üstesinden gelerek huzurlu bir sosyal çevreye kavuşmaya yorumlanır. Eğer sizi üzen ve size karşı kin öfke besleyen kişiler varsa hayatınızdan teker teker çıkarlar. Kötü niyetli kişilerden uzak durulur ve çevreniz iyi niyetli insanlar ile dolar. Aile içinde yaşanan anlaşmazlık ve fikir çatışmaları son bulur, kardeşleri arası dargınlıklar biter. Eğer kıskançlık sebebi ile küs olduğunuz insanlar varsa sizi daha fazla üzmezler, kendi yoluna giderler.

Rüyada Afrika’ya gittiğini görmek, her kime iyi niyet besliyorsanız karşılığını almaya ve dostlarınızın çoğalmasına yorumlanır. Çevreniz güçlü otoriter isimler ile dolabilir. İş hayatında da yüksek mertebe ve güçlü insanlar ile sık sık bir araya gelinir.

Rüyada birinin Afrika’ya gittiğini görmek, birinden gelecek olan önemli bir iş teklifine yorumlanır. Çok büyük bir iş teklifi gelebilir ancak bu sebeple başka bir yere yerleşmeniz ve düzeninizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Afrika’ya gitmeye niyetlenip gidememek, bir süredir beklenen iş haberi veya eğitim haberinin gelmemesine yorumlanır. Eğer uzun zamandır yapılan başvurulardan geri dönüş olmadıysa başka bir yerde şansınızı deneyebilirsiniz.

Rüyada Gemiyle Afrika’ya Gitmek

Uzun zamandan beri beklediğiniz teklifin veya daveti geleceğine ve yurt dışına gitmeye yorumlanır. Yurt dışında yaşayan yakınlarınız akrabalarınız varsa onların yanına seyahat edilebilir. Veya iş teklifi bekleniyorsa da gelir.

Rüyada Uçakla Afrika’ya Gitmek

Kariyerinizde hızla yükselmeye ve hayallerin ötesinde fırsatlar imkanlar edinmeye yorumlanır. Kendinize inancınız ve çabalarınız sayesinde güzel yerlere gelebilirsiniz. Uzun zamandan beri hayal edilen kariyer planları artık yavaş yavaş gerçekleşmeye başlar.

Rüyada Afrika’da Gezmek

İş ortamında sıkılan kişilerin iş değişikliği yapacaklarına yorumlanır. Yeni görevler üstlenebilir ve yeni iş arkadaşları ile birlikte daha güzel işler yürütebilirsiniz. Seçilen zor görevler de başta tepki toplasa da sonunda başarılı olunur.

Rüyada Afrika’ya Gitmek İçin Hazırlanmak

Kariyerinize yönelik önemli bir değişimin habercisidir. Yeni bir kariyer için hazırlıklara başlanabilir. Hobi olarak da başka alanlara ilgi duyabilir, kursa gidebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Yepyeni alanlarda emek harcanıp sonuç çıkar.

Rüyada Afrika’ya Tatile Gitmek

Uzun süredir görmediğiniz insanları ziyarete gitmeye ve hasret gidermeye yorumlanır. Memleketinde uzakta yaşayan biri bu rüyayı görürse çok sevineceği bir ziyarete gidebilir. Yolunuzu gözleyen insanlar ile hasretler biter.

Rüyada Afrika’yı Görmek

Hiç hesapta olmayan bir seyahate çıkmaya yorumlanır. Bir anda plansız şekilde yola çıkılabilir. Uzun zamandan beri cesaret edemediğiniz görevler varsa bu görevlerin altından başarı ile kalkılır. Eğitimi devam edenler sınavlarından yüksek notlar alırlar.

Rüyada Afrika’ya Gidememek

Yeni hayaller peşinde koşmaya ve daha zor seçimler yapmaya yorumlanır. Başarması güç seçimler yapılabilir. Örneğin kariyeriniz için iyi olacak ancak çevreniz tarafından eleştirilen bir seçimde bulunabilirsiniz.

Rüyada Afrika’ya Gitmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınızda güzel bir değişimin başlamasına ve daha çok çalışmanız gerekeceğine yorumlanır. Artık beklemekten sıkıldığınız her ne varsa harekete geçilir. İş bekleyenler iş alabilirler. Hayatınıza renk ve hareket katan gelişmeler olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nurane dedi ki:

  .Çok garip .Rüyamda Afrikaya okumaya gitmiştim . Kitaplarım vardı kucak dolusu .Bavuluma sıgmiyordu kitaplar. Ellerimle taşiyordum.

 2. Çiğdem dedi ki:

  Ben rüyamda 4 yaşındaki oğlumun olduğunu ve afrikaya götürüldüğünü öğreniyorum. Sonra oğlumu ailemle birlikte aramaya gidiyoruz ve labirent gibi bi sınır kapısından geçiyoruz afrikaya yetişiyoruz ve ilk gördüğümüz şey her yer yemyeşil bir cami var ve çoğu yerde türk bayrakları var oğlumun acısını unutup seviniyorm allahım burdada türkler var diye

 3. buket dedi ki:

  Selamün aleyküm.Kendi bahcemmis dolmalık biber fideleri ve onlarda büyümeye başlayan sarı dolmalik biberler vardı..Fidenin birinde ise dolma yapabilecek büyüklükte büyük büyük sarı dolmabiberler vardı.Onlari yanımda olan eski bir arkadaşıma gösterip yetistiremezsin diyorlardı bak yetiştirdim diyorum.Birde pazaryerinde bağ yapılmış marullar gördüm .Sağolun 🙏 🙏

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kazancın bol olmasına ve evinizde berekete yorumlanır.

 4. Yasemin dedi ki:

  Rüyamda Afrika’da bir kuran kursunda ilmihal dersi yapıyorduk ve elemneşrahleke süresini okuyorduk birden birdahaki geldigimde evdeki eski halıları oraya gettirecegimi söyledim yerdeki halılar yetersizdi.yanimda da oğlumun kayın validesi vardı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zorlukların aşılmasına ve hayırlı işlere vesile olmaya yorumlanır.

 5. Osmanli dedi ki:

  Ruyamda bir telefon geliyor ve gelen telefonla yurtdisina cikmam gerektigini soyluyorlar ve bende cantami alip otobusle sehirlerarasi yolculuk yapip havalimanina gidiyorum ve ucakla afrikaya gidiyorum cocuklarin yanina gidiyorum ama cantami otobuste unutugum fark ediyorum cocuklar beni gorunce hepsi guluyorlardi sevincliydiler fakat ben neden gittigimi afrikaya ne yapacagimi bilmiyorum biraz tuhaf ruya gibi geldi yorumlarsaniz sevinirim tesekkur ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş haberi alınmasına, başvuruların onaylanmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status