Rüyada Ağaçtan İncir Koparıp Yemek

Rüyada ağaçtan incir koparıp yediğini görmek, mesleki alanda çok başarılı olmak ve emeklerinin meyvelerini almak anlamına gelir. Emeklerim boşa gitti diye üzülen kişiler yakında karşılarına çıkacak fırsat ile birlikte emeklerinin karşılığını alırlar. Hakkınız hiç kimsede kalmaz ve üzüntüler biter. Kendi işini yapan kişilerin de işleri günden güne büyür ve kazançları çoğalır. Çalışan kişiler için çok hayırlı bir rüya olmakla birlikte bereketli kazancın habercisidir. Rüyada incir toplamak ve yemek, zengin olmaya ve mal mülk edinip sefa içerisinde yaşamaya yorumlanır. İncir bereket ve zenginliği simgelediği için kişi bereketli bir hayat sürer.

Rüyada büyük incir koparıp yemek, aile hayatında bolluk ve berekete ailenizde herkesin bol kazanç sağlamasına yorumlanır. Hem sizin geliriniz artar, hem de diğer aile fertlerinin geliri artar. Evinize daha fazla para girer, maddi olanaklar çoğalır.

Rüyada Dalından İncir Koparıp Yemek

Hem kendiniz hem de ailenize faydalı bir insan olmaya, ekonomik yönden güçlenmeye ve kendi ayaklarının üzerinde durmaya yorumlanır. Elinize daha fazla para geçer ve bereketi artar. Rızkınızı artıracak bir girişimde bulunabilirsiniz. İşsiz olanlar yeni bir işe başlayabilirler. Eğer borcunuz varsa borçlarınızı kapatmanıza yardımcı olacak miktarda para elinize geçebilir.

Rüyada Ağaçtan İncir Koparıp Yemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sağlık ve sıhhat içerisinde rahat bir hayat sürmeye yorumlanır. Kişi çalışmalarının karşılığını alır, şansı açılır. Ailenizin sizin için yaptığı fedakarlıklar sayesinde de güzel şeyler başarabilirsiniz. Geçinemediğiniz kişiler varsa aranız düzelebilir. Evli olanlar eşleri ve aileleri ile daha iyi geçinir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Şebnem dedi ki:

  Salam aleykum.Rüyamda gördüm ki büyük bir ağaçın tepesindeyim ve ordan incil toplayip yedim.Sonra entepeden aşağıya baktım.Uzaktan kipkirmizikirazlar da gürdüm amma onu yeyemedim. Ve birde yeşil ve mavi güzlü bir sürü kiz ve oglan çoçük gördüm.

 2. Nazly dedi ki:

  Rüyamda dalından incir koparıp öncelikle kendim birer tane yedim sonra bir çok kişiye dağıtıyordum ; ; dağıttıktan sonra bana kalmamıştı ; bende yine çok yemek isterdim ama hepisini dağıttım !

 3. Meryemm dedi ki:

  Ruyanda kiz kardeşim ile incir kopardığı mı gördüm sonra bi ara bas aşağı ayaklarımı dalardan sarkitim ve düştüm bir yandanda komşumuz bize söyleniyordu bnde komşumuza ramazan günüdür ne olur bi hayır yapsan diye sesleniyorum ve yemeğe devam ediyorum sonra komsumuzun evli oğlu yanımdan iki defa aynı bol bol icinde meyve sebze dolu poşetlerle önümden gecip ailesine götürür sonra diğer yandan biz oturup ağzımız dudak cevremize bulaşmış bi şekilde diger yandan komşumuz cikar ve bayramınız kutlu olsun der ağzım o kadar dolu kii kadına sadece el hareketiyle karşılık verdim

 4. Aylin dedi ki:

  Ruyamda bir hastanedeyim gebelik testi için gitmişim ve daha sonra Ayagimda yeni parlak simli terlikler vardi bir de baktim başkasının terliğinin bir tekini ayağımda o kişinin terliği çok eski ve yırtikti o kadini aradim bulamadim terliklerimiz degismiş kendi terligimi almak istedim kadini bulamadim en son pes ettim ve bir eski bir yeni terliklerle dışarı çıktım yol boyu yururken kiz arkadasimla onume incir agacı çıktı
  incirlere dokundum büyük ve olgunlaşmislardi bir bana birde arkadasima kopardim yiyerek yolda ilerledik.. Ne anlama geliyorki bu ruya?

 5. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda büyük bir incir ağacından 3 tane incir kopardım ve bi iki tanesi kurumak üzereydi gibi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mal mülk edinmeye, refaha yorumlanır.

 6. Miray dedi ki:

  Rüyamda, şuanda oturmadığımız şehirlerce uzaktaki evimizde ben ve ablam (ablamda şuan yaşadığımız evden uzakta evli ve çocuğu var, birde kocasının ailesiyle yaşıyor.) ağaçtan incir yiyorduk. Ablam yeşil incir yiyordu, bende dalından büyük bir siyah incir yiyordum… Ama şuan incir mevsimi değil… Zaten rüyada da mevsimi değildi ama birkaç tane incir olmuştu….

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş haberlerine, bol kazanca yorumlanır.

 7. Melek dedi ki:

  Rüyamda bizim evin oradaki bir yokustan aşağıya iniyorum. Sonra soldaki bir evin balkonunun altındaki duvarda incir görüyorum. Duvarda büyümüş. Ama pekte incir gibi değil daha çok çileğe benziyor. Sonra annemi arıyorum sana incir getireyim mi diye. O sırada evin balkonuna dedem çıkıyor(ki dedem şu anda çok uzakta oturuyor) telefonu istiyor. Ben biraz korkuyorum incirlerden aldığım için kızacak diye. Sonra telefonu veriyorum. Anneme mısır istermi diye soruyor. Sonra ben incirlerin yukarısında mısırında bittiğini görüyorum. Sonra dedem telefonu bana geri veriyor. Ben bir yere kadar gidiyorum sonra oraya geri geldiğimde dedem bana diyorki. Mısırların bir tanesi kurtlanmıştı. Hepsine bulaşır diye bende kestim onları. Sonrada şunu ekliyor arkandaki mısırda bir şey yoktu ama o da yalnızlıktan kurudu diyor bana.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

 8. Tugba dedi ki:

  Ailece bizimle konuşmayan eniştemle bahçede karşılaştık eniştem agactan olgunlaşmış bi incir kopardı bana verdi ben de babama vermesini söyledim Hayr olsun.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, haneden iyi haberler almaya yorumlanır.

 9. Rojda dedi ki:

  Rüyada kızımın evine gidiyordum evde bir sürü misafir vardı misafirler ne güzel bir kız büyütmüşsün günlerdir bizi çok güzel ağırlıyor diyorlardı sonra misafirlerle balkonda oturmaya gidiyorduk cok güzel bir incir ağacı vardı balkonda misafirler incirlerden koparıp yiyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi sevince ve iyi haberler almaya yorumlanır.

 10. Metin dedi ki:

  Rüyamda köydeki evimizin üstünde bir kuyulu arsa varmis ve babam burayı bize vermiyor diye sinirleniyor ve evimizin önüne o gün kamyonla kırmızı toprak dokturmusuz (gerçekte döktüler)☺ ve evin üstünde yer alan kuyulu yere çıktığımızda incir ağacı gördüm ve 1 tane tek kalmış ağacti üstünde böyle bakımsızlıktan büyüyememiş incirler vardı ve incirin üstünde küçücuk sivri sinekler vardı birsürü kaplamışlar ben çakmakla ateşe tutup temizleyip yedim babam elinle temizledi annemin aldigini gördüm yediğini hatırlamıyorum ve incirin tadi çok çok az di ve bizim yaşadığımız şehirde incir ağacı yetişmez.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak rahatlamak, yüklü gelire yorumlanır.

 11. Görkem dedi ki:

  Rüyamda yaprakları dökülmüş ama üzerinde hala incir meyvesi olan bir ağaç gördüm ve meyvelerinden toplayıp yedim. Ardından ahır gibi bir yerdeyim uzaktan 2 tane koç bana doğru koşarak geliyor. Boynuzlu olan yanıma geldi diğeri gitti. Babamda bir tane keçi almış oda geliyor bu ne baba diyorum kurbanlık diyor büyük bir keçi .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasretlerin bitmesine, özlediğiniz kişilerle kavuşmaya yorumlanır.

 12. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda benim dışımda üç arkadaşım daha vardı b enimlen bir arkadaşın köyüne gitik yemek hazırlıyordu bize bu arada iki arkadaş lan bahçeye çıktık etrafa bakindik eski bir yapiya benziyordu evler bir sure sonra ben bir odaya girdim cekic ve muc vardi elime aldim bir sure kazmaya basladim sonra ayip olmasin diya biraktim bahceye ciktim ve incir ağaçlarını gördüm cok güzel incirler vardi dallarda yemeye basladim cok guzeldiler arkadaslarima birer ikiser koparip firlattim ama onlar hic koparamiyordu sanki ben koparip veriyordum arkadaslarim bir masaya sofra seriyorlardi yemek gelecekti ben de bakinmaya devam etim bir isaret gördüm sanki sirtimi o isarete dayadim karsiya baktim gomu burda var dedim nasil cikaracam diye düşündüm arkadaslarda durmuştu beni dinliyorlardi ben bir ara kepce gelecek buradan kazacak ve alacaz diye aklimdan gecirdim simdiden teşekkür ederim yorumunuzu bekliyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya elinize bol para gecmesine, islerinizde berekete hayirli kazanca yorumlanir.

 13. Tuğba dedi ki:

  Rüyam da çok büyük bir ağaç da mor incir topluyorum. İncirlerin ballı akıyor. Fakat incir ağacında incir çok fazla yok. Dallarını ayırıp öyle görüyorum. Yanımda lise yıllarımda ki arkadaşım var. Onunla beraber topluyoruz. Sonra ben bir bakıyorum ağaç da salkım salkım iri taneli yeşil üzüm salkımları salkım koparmıyorum. Salkımı tutuyor kocaman iri taneli üzümü ağzımla kopartıp yiyiyorum. Yediğim o tadı hala şuan hissediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya bol kazanca ve zenginlige yorumlanir.

 14. Gulay dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın evinin bahçesinde annesi yerlere incir sermiş kurutuyo heryer incir ve bende dalından siyah incir kopartıp yiyorum ballı ballı ne anlama geliyo acaba teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete ve yeni iş haberine yorumlanır.

 15. Şen çet dedi ki:

  Rüyamda bir ağaç var incir ağacı değil ama bir dalında incir tutmuş ve ben koparıp iki tane yiyorum sonra yan bahçenin duvarından benim olduğum yere kadar büyümüş bir salatalık var üzerinde büyüklü küçüklü bir sürü salatalık var içlerinden en tazesinden 4 tane koparıyorum birini ben yiyorum diğer ikisini 3 arkadaşa veriyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bereket eve yeni iş ortamına yorumlanır.

 16. Fehime dedi ki:

  Rüyamda erkek yegenimle incir ağacından ben koparıp yiyordum yeğenimde toplayıp kasalara koyuyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kazancın daha çok olmasına, hanede berekete yorumlanır.

 17. Toprak dedi ki:

  Rüyamda incir, nar ve gül ağacı görüyordum. Incir ağacından incir koparıp yiyordum. Ve sanki bu ağaçları ben dikmiştim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya helal bol kazanca yorumlanır.

 18. FATMA dedi ki:

  agaçtan güzel incirleri kopardım yedim 2 buçuk aylık hamile oldugmu söyledim hayırdır işh

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kazancın artacağına yorumlanır.

 19. Selamunaleykum Demirci dedi ki:

  Selamunaleykum. Ben rüyada dalından incir toplayıp yedim. Ben, gece rüyamda yerden incir ağacın dalını eğerek toplayın olduğum yerde yedim. Ama, incir çok olgun ve kaliteli gercek hayatta yediğiimden çok daha iyidi. Acaba, neye yorumlanır dini bakımdan anlamı nedir? Bilgi, verirseniz mutlu olurum inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş kurmak veya iş değişikliği yapmaya yorumlanır.

 20. Abdurrahman dedi ki:

  Rüyamda ağaçtan 3 tane incir kopardım birinin içini açarak yedim bir diğerini güzelini birine vermek üzere sakladim 3. Sünü ise attim. Aynı rüya içinde yerlerden kabuklu badem topladım bolca. Ve yine elimde yarım büyük bir nar vardı içi çok güzel kırmızı idi ve tertemizdi ayrıca taneleri iri iri idi.

  1. admin dedi ki:

   u rüya yeni gelir kapısına ve bol kazanca yorumlanır.

 21. Nejat dedi ki:

  Kökünden yere doğru düşmüş Ağaçtan yeni olgunlaşmış bir incir kopardım ve soyup yedim çok güzel ve belkide hiç yemediğim kadar tatlıydı sonra ağacı tutup kökünü toprağa sabitlemeye çalıştım sonra bir evin önündeki asmadan bir salkım üzüm koparıp yedim. Üzüm de incir gibi lekesiz çok berrak ve hiö yemediğim kadar tatlıydı üzümü yerken balkondan bana bakan eski sevgilimi gördüm ve uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize bol para geçeceğine ve mesleğinizde fırsatlar kazanmaya yorumlanır.

 22. Emircan bilgin dedi ki:

  Rüyamda arkadasimla beraber incir ağacı görüyorum baya yesil olgun incir dışından bal akiyor yumuşacık dalından kopartiyorum bi isirik alıyorum içinden beyaz şeyler akiyor acı tat geliyor ağzıma yere atiyorum ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bol kazanca ve iş teklifi almaya yorumlanır.

 23. ahmed dedi ki:

  rüyamda incir ağacından olmuş bir incie yedim tadı tatlıydı içinde çok az siyahlık vardı ama dert etmedim çürümemişdi sonra iğde topladım baya vardı ağaçta bir kova doldurdum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bol kazanca ve berekete yorumlanır.

 24. GÜLŞAH ELHACİ dedi ki:

  Rüyamda büyük bir incir ağacında incir kopartıp yedim çok güzeldi ama etrafın kalabalıktı sevmedigim kişiler vardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde rızkın bereketin bol olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status