Rüyada Ağır Hastanın İyileştiğini Görmek

Rüyada bir hastanın iyileştiğini görmek, her türlü zorluğun üstesinden tek başınıza geleceğine ve kimsenin de sizi yıldıramayacağına yorumlanır. Eğer işleriniz kötü gidiyorsa, artık düzelmeye başlayabilir. Bir süredir her şey ters gidiyorsa, artık şansınız açılacak ve talihiniz dönecek. Kendinizi daha şanslı hissedebilirsiniz ve artık bir şeyler yolunda gitmeye başlayabilir. Ümitsizlikten kurtulacaksınız ve azminizin sonunda zafer olacak. Üzüntüler geride kalabilir ve sıfırdan bir şeyler başarabilirsiniz.

Rüyada hastanın iyi olduğunu görmek, kendi ayaklarının üstünde dimdik durmak, ekonomik olarak da güç kazanmak anlamına gelir. Artık para yardımına ihtiyacınız olmayabilir ve kendi geliriniz ile rahatça geçinebilir, kendi düzeninizi kurabilirsiniz. Bazı girişimlerinizden beklediğiniz olumlu sonuçlar gelebilir.

Rüyada Hasta Yatan Birinin İyileştiğini Görmek

Eğer bir süredir dargın olduğunuz ve affetmediğiniz biri varsa, ona ikinci bir şans verebilirsiniz. Ya da size dargın olan biri size ikinci bir şans verebilir. İlişkilerinde bir süredir ayrılık yaşayan kişiler yeniden bir araya gelebilirler. Tekrar sevdiğiniz insanla kavuşabilirsiniz. Rüyada hasta insanı iyileşmiş görmek, küs olan birilerinin barışmasında aracı olmanız anlamına da gelir. Çok büyük bir sevap işleyebilir ve hayır duası alabilirsiniz.

Rüyada Yatalak Hastanın İyileştiğini Görmek

Gelirin artması ve hayatınızda önemli değişimlerin olmasına yorumlanır. Başka bir yerde yaşamaya ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Hayat düzeniniz tamamen değişebilir ve daha iyi olanaklara sahip olabilirsiniz. Özellikle bir süredir borçlarınızı kapatmaya çalışıyorsanız, artık borçlarınızı kapatmanız mümkün olabilir.

Rüyada Hasta Dedenin İyileştiğini Görmek

Çok fazla sorumlulukla uğraşmak ve çok yorgun düşmek anlamına gelir. Her şeye birden yetişmeye çalışırken, bitkin kalabilir ve bu durumdan dolayı birilerine kızabilirsiniz. Size destek olmasını beklediğiniz biri tüm işi üzerinize yıkabilir.

Rüyada Hasta Akrabanın İyileştiğini Görmek

Kafanızı karıştıracak bir haber alacağınıza ve aklınızda birden fazla soru işareti olacağına yorumlanır. Şu günlerde yaşanan olaylar sonrasında da çaresiz kalabilir ve ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Bu kafa karışıklığı yüzünden öfkelenmemeli ve acele karar vermemeli, sakinleşmeyi beklemelisiniz. Yoksa haklıyken haksız durumuna düşebilirsiniz.

Rüyada Hasta Olan Annenin İyileştiğini Görmek

Helal yoldan para kazanarak hayırlı rızka sahip olmak ve anne babadan hayır duası almak demektir. Onların de desteği ve emekleri ile birlikte mutlu bir hayat sürebilirsiniz. Anneniz sizi bir konuda destekleyebilir ve kol kanat gerebilir.

Rüyada Hasta Babanın İyileştiğini Görmek

Ailenizin sizinle gurur duyacağı işler yapabilir ve onların sizden övgü ile bahsetmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle babanız sizin başarılarınız karşısında çok mutlu olacak. Size yardımını esirgemeyecek. Belki yakın zamanda da önemli bir destek verebilir.

Rüyada Ağır Hastanın İyileşmesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hem ev hayatında hem de çalışma hayatında her şeyin yoluna gireceğine, sevdiklerinizin şu günlerde etrafınızda pervane olacağına yorumlanır. Aldığınız büyük kararlarda size çok büyük yardımları ve destekleri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Petunya dedi ki:

  Merhabalar, yeğenim kanser hastası ve son evrede teşhisi konuldu. Şu an tedavi görüyor. Rüyamda onu koşturup oynarken gördüm yine hastanedeydik ama saçları uzamıştı, kurtulmuştu o illetten.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak anlamına gelir.

   1. Öznur dedi ki:

    Rüyamda bir arkadaşımın agır hasta oğlunu iyileştiğini ve annesiyle bir arada ve cadılar gördüm lütfen yorum?

    1. admin dedi ki:

     Gerçek hayatta hastaysa iyi haber almaya, aynız amanda küs biriyle barışmaya yorumlanır.

     1. Aynur dedi ki:

      Rüyamda tanımadığım hastanede hasta olan bir çocuk görüyorum. Ölmek üzere ağlayarak Allaha yalvarıyorum çocuk birden kalkıp bana doğru geliyor.
      Teşekkür ediyor

     2. Zehra dedi ki:

      Rüyamda gerçekte yoğun bakımda olan kayinbabami gördüm bize gelmişti tamamen iylesmisti gülüyo ve konusuyodu eski sağlığına tekrar kavuşmuştu

     3. İclal dedi ki:

      Amcam 1 aydır covidden dolayı entübe vaziyette hastanede yatıyor. Rüyamda bir restorana gitmişiz ve amcam takım elbisesini giymiş iş arkadaşlarıyla yemek yiyordu. Yengeme amcam ne zaman hastaneden çıktı dikkat etsin insanlarla bir arada bulunmasın çok ağır geçirdi ve zor iyileşti diyordum onu alın götürün diyordum. Bunun manası nedir?

    2. Songül dedi ki:

     Benim babmam yaklaşık bir ay önce kestane ağacından düştü ve bir aydır bilinci kapalı yoğun bakımda ben rüyamda babamın iyileştiğini gördüm eve geldi ve oturuyordu bazen sınırlı bazen de mutluydu rica etsem bana bunu yorumlarmısınız.

     1. Sedef dedi ki:

      Çok geçmiş olsun babanızın durumu nasıl ?

    3. Melis dedi ki:

     Benim babamin rahatsizligi yok ruyamda olecek dereceye gelip umidimi kestikten sonra ayaga kalktigini gordum

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya evinize uzun zamandır gelemeyen birinin yakında geleceğine yorumlanır.

     2. Şefika dedi ki:

      Kaynımın kızı çok hasta yoğun bakımda yatıyor ben onu hastaneye ziyaret etmeye gidiyorum onu iyleşmiş koltukta oturuyordu bana bakıp gülümsüyordu lütfen yorumlarmısınız

    4. Neşe dedi ki:

     Annem covid den dolayı Yoğun bakımda entübe edildi rüyamda annemin iyileşip eve döndüğünü gördüm çok sıkıldım diyep dışarı çıkmıştı hava almak için

   2. Gulsen dedi ki:

    Annem palyatif bakimda yatiyo iyi olduğunu gordum yuruyodu iyi olduğunu söylüyordu

    1. Esmer dedi ki:

     Bizim bi patron 5 gündür yoğun bakımda bugün rüyamda onu gördüm gittim sarıldım ve iyileşmişsin dedim oda evet iyileştim dedi yarın da ameliyat olacak

   3. Songül dedi ki:

    Benim babmam yaklaşık bir ay önce kestane ağacından düştü ve bir aydır bilinci kapalı yoğun bakımda ben rüyamda babamın iyileştiğini gördüm eve geldi ve oturuyordu bazen sınırlı bazen de mutluydu rica etsem bana bunu yorumlarmısınız.

   4. Ahmet özarslan dedi ki:

    Rüyamda yoğun bakımda olan kayınbabamın iyileştiğini gördüm

   5. Şüheda dedi ki:

    Merhabalar, kayın validem göğüs kanseri ve son evrede hastalığı ve rüyamda nişanlımla ikisi beni arayıp iyi artık ben iyi oldum kızım diyo

   6. Pembe dedi ki:

    Merhaba 10gundur kız kardeşim yoğun bakımda bilinci kapalı kanser hastası ve çoklu organ yetmezliği var rüyamda iyileşip benimle.konustu ama kalbimdeki bir süre duracak dedi yorumlar mısınız lütfen teşekkürler……

  2. Ayfer dedi ki:

   Rüyamda daha önce baktığım 6-7 yaşlarında yatağa bağımlı sürekli fizik tedavi gören bi kız çocuğu vardı ve iyileşmiş kilo almış olarak gördüm çok sevindim ve gözyaşlarımı tutamadım.

   1. admin dedi ki:

    Hayırlı bir olaya vesile olmaya yorumlanır.

   2. Esmer dedi ki:

    Bizim bi patron 5 gündür yoğun bakımda bugün rüyamda onu gördüm gittim sarıldım ve iyileşmişsin dedim oda evet iyileştim dedi yarın da ameliyat olacak

  3. Evrem dedi ki:

   Akıl hastası olan ve şuanda hastanede tedavi gören kardeşimi ruyamda benim çalıştığım iş yerinde gördüm gülüyordu iy görünüyordu artik çalışabilirim bende burda diodu…

   1. Zehra dedi ki:

    Annem covid yoğun bakımda cihaza bağlı ve ben onu rüyamda gördüm üzerine elbiselerini giyiyordu ve kızım ben iyileştim hadi evşmize gidelim diyordu ne anlama geliyo yorumlar mısın lütfen

 2. Figen dedi ki:

  Benim babam yoğun bakımda 1 aydır uyutuluyor. Bende her gece babam için yasin okuyorum. Dün rüyama girdi babam hemşire babanız iyi deyip babamın yanına götürdü beni. Babam oturuyordu serum takılıydı. Bana dedi ki kızım benim canım yanmıyor ben uyuyorum hep hiç bir şey hissetmiyorum dedi. Ben babam çok üzülüyorum çok dedim. Ablamda bende çok mutlu olduğumuzu gördüm. Sabah uyandım ağladım. Çünkü hala yoğun bakımda babam. Anlamı nedir acaba? Yorumlarsanız mutlu olurum, teşekkür ederim.

  1. Neslihan dedi ki:

   Annem hastanede yatırılıyor.Agır bir hastalığı var.Ruyamda annemi annesi gile geldiğini gordm hastaneden çıkmış saclari su ankinden daha uzunduve açık saçlıydı.Kapi önünde oturup birseylr örüyordu. Yaninda da iki arkdsi.Ben ördüğü seyin fazla olan ipini kestiğimi zannetim.Annm sinirlendi teyzemin sırtına vurdu. Simdi nasl olacak dedi.Ondan sonra ben evin avlusuna gidip babamn perisan halini gordm .Annmden dolayı o da çok üzülüyordu. Ben annmn yanina geri döndüm tekrarr bana dediki kızım sen uzun bir yolculuktan mi geldin.?diye ben de hayır dedm.

 3. Mehmed dedi ki:

  Rüyada verem olan annemin iyileştiğini gördüm. Bir de ev çok kalabalıktı. Bunu da yorumlarsanız?

  1. admin dedi ki:

   Annenizin sağlığı ile ilgili hayırlı haberler gelebilir.

  2. Halime dedi ki:

   Şuan bilinç kaybı olan teyzemi elini kolunu oynattğını bilnçinin geldğni ve iki kişiyide öptüğünü gördmm rüyalarm çıkar bu yüzden yormlamanzı istyrm

   1. admin dedi ki:

    Hayırlı haberler gelebilir.

   2. Bilinmiyor dedi ki:

    Normal hayatta pankreas olan nenem şu an yatakta ve çok zayıf ve solgun rüyamda onun yerde yattığını kilo aldığını ve benimle konuşup kahkaha attığını gördüm ve çok mutlu oldum onu öyle görünce teyzelerimde normalde çok üzgünken rüyamda çok mutluydular yan yana oturmuş gülüyorlardı eski günlerdeki gibi sizce yorumu nedir ömrününün 5 yıl olması için BILE çok çabalıyoruz .

    1. admin dedi ki:

     Hayırlı haberlere ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

     1. Seher dedi ki:

      Ruyada motor kazasi geciren ve 5 6 aydir yogun bakimda olan arkadasinin iyilestigini gordum uzerinde hic bi iz kalmamis cok saglikli gorunuyodu ve biz ailecek onlarin evine gecmis olsuna gidiyoduk

     2. admin dedi ki:

      Hayırlı haberler alınabilir.

    2. Kazım Ünal dedi ki:

     Merhaba : kayin pederim şu an yoğun bakımda ve ümitsiz bennbugunnistenngekdimnve kanepede uyuya kaldım rüyamda bennuyureknnbize gelmiş ve banyoda oturduğu yerde tras oluyor eşim yardım ediyordu baktım sol bacağı sis sag bacağı kararmış ve kucuuck kalmış sonra yer yaptık uzerien yorgan oretcektik dediki bunu altıma yaysanizde daha rahat yatsmya dedi sorna altinayaydik yatı sonra benim kendi arkabalrim bizim evde herkez gelmiş dayimlara teyzemler düğün yemeği vercekmisik herkes vardı uyandım

   3. Hüsna dedi ki:

    Merhabalar, sevdiğim birinin kanser hastalığını çok koşa sürede atlattığını hatta saçlarının uzadığını gördüm.

    1. admin dedi ki:

     Hayırlı bir haber gelebilir.

   4. Merve dedi ki:

    Rüyamda kanserden kaybettiğim kardeşimin iyileştiğini gördüm ne anlama gelir iyimidir😢😖

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya iyi haberlere yorumlanır.

 4. Şengül dedi ki:

  Rüyamda eşimin babannesini gördüm. Normalde yatalak bir kadın ama rüyamda iyileşmişti ve saçlarını erkek gibi kestirmişti. (normal hayatta ben ona dargınım hastalandığında da hiç arayıp sormadım, halada konuşmuyorum.)

  1. admin dedi ki:

   Hane içinden gelen bazı haberler canınızı sıkabilir.

 5. Seda dedi ki:

  Gerçek hayatta çok yakın arkadaşım bir kaza geçirdi ve yoğun bakımda şu an. Rüyamda da ona sürekli bak seninle buraya gitmiştik, bak sen burda sigara içmiştin. Bak burda birlikte yürümüştük diyordum. Sonra gözümü açtığımda odamın kapısının önünde onun hayalini gördüm. Resmen oydu boynunu yere eğmişti. Bunu yorumlayabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Yakında alacağınız hayırlı haberlere yorumlanır.

   1. Hatice dedi ki:

    Rüyamda beyninde iki kere ameliyat olan ve terapi gören ablamı 85 kilo aldı eski haline dönmüş ve be iyiyim iyileştim artık dediğini eski günlere döndüğünü gördüm ve çok mutlu olıyoruz baban ben 😔umarım iyileşir,Allah evlatlarına ve bize bağışlar.🤲

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya dert tasanın bitmesi, iki yerden iyi habere yorumlanır.

 6. Elif dedi ki:

  İyi akşamlar. Ben rüyamda eski sevgilim durumu ağır yoğun bakımda şu an onun dükkanlarının önünde oturduğunu gördüm ve duvarada iyi oldum ben vs.yazıyordu. Aslında rüya içinde rüya görmüşüm uyanıyorum tekrar rüyamda annemle onun annesinn ailessn yanına gidiyoruz rüyamı anlatıyorum oda hasta şekilde içeride yatıyormuş ve uyandığmda ezan okunyrdu yorumlarmısınz.

 7. Haşim dedi ki:

  2 senedir yatalak olan konuşamayan babamı rüyamda iyileşmiş gördüm. Tam iki sene oldu diyordum rüyamda arkadaşıma iki sene önce Eylül’de hastalandı. 2 sene sonra Eylül’de iyileşti diyordum. Sonra gerçek hayatta 4 5 senedir küs olduğumuz en büyük dayım geldi. Rüyamda bize ailesiyle beraber ağlayarak girdi içeri oturdu. Babam dedi ki ona gelmen için iyileşmem mi lazımdı dedi. Sonra tutma kendini akıt gözyaşlarını dedi. Sonra dayım ağladı ben ağladım. Sonra babam en küçük dayımı sordu büyük dayıma, dayım dedi ki ben böyle olacağını bilmiyordum. Raydan çıktı artık çok terbiyesizleşti sınırı yok dedi. Sonra babamın telefonu kırılmış felan hastayken. Onu tamir ettim. Verdim babama, sonra telefonda arkadaşıyla konuştu dedi. 2 sene önce beyin felci geçirdim şimdi iyileştim felan dedi, orada bitti rüya.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde birinden gelecek olan desteğe şaşırmak anlamına gelir.

   1. Elif dedi ki:

    İyi akşamlar, ben rüyamda eski sevgilim durumu ağır yoğun bakımda şu an onun dükkanlarının önünde oturduğunu gördüm ve duvarada iyi oldum ben vs.yazıyordu. Aslında rüya içinde rüya görmüşüm. Uyanıyorum tekrar rüyamda annemle onun annesinin ailesinin yanına gidiyoruz. Rüyamı anlatıyorum. O da hasta şekilde içeride yatıyormuş ve uyandığımda ezan okunuyordu. Yorumlar mısınız?

    1. admin dedi ki:

     Ailesinden gelecek hayırlı haberlere yorumlanır.

  2. Reyhan Tatlıoğlu dedi ki:

   Benım babam 1 haftadır yogun bakımda beyın ksnaması gecırdı.Dr ru hsstayı kaybedıyoruz dedı.Ben dun gece evımızde babamı dımdık ayakta tiril tiril iylesmis ayakta gezerken gordum.Lutfen cok rica ediyorum bu ruyamı hemen yotumlsrmıdınız..

 8. ORHAN dedi ki:

  Rüyamda yoğun bakımda yatan çok hasta olan ninemin iyileştiğini gördüm. Kendisine sımsıkı sarıldım. O da bana sarıldı ve sonra o da ben de ağlaştık ve ağrıyan bir yerin var mı diye sordum. O da sadece çenem ağrıyor dedi.Yorumlar mısınız ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Umudunuzu arttıracak haberler almak ve muhabbet anlamına gelir.

 9. Admin dedi ki:

  Rüyamda ölü olan dayım geldi. Evinde tum aile toplanmış hiç konuşmuyorlar. Ben dayı neden konuşmuyoruz. Hepberaber bir resim çıkalım dedim. Resim çekiyorum ve resimde ekranda kimse yok. Sonra yeri resim çekiyorum yer çıkıyor ama dayım resimde çıkmıyordu. Diğer dayımla ikinizi çekeyim dedim, dayım yaklaşmadı. Sonra ölü olan dayım benim vaktim doldu yeğenim ben gitmem gerek dedi, gitti.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinden bir akrabanız sizi ziyarete gelebilir ve bazı haberleri olabilir.

 10. Kaan dedi ki:

  Rüyamda 3 yıldır yatalak babamın iyileştiğini gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak ve akraba ziyareti yapmak anlamına gelir.

 11. ACK dedi ki:

  Gerçek hayatta iki buçuk yaşındaki çok sevdiğim kuzenimin yüzü yandı ve yüzünü sardılar. Bende rüyamda onun yüzünün iyileştiğini, sadece yanağının en köşesinde küçük bir iz kaldığını gördüm. Yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bazı üzüntü ve endişelerin alacağınız haber ile birlikte azalmasına yorumlanır.

 12. Sude dedi ki:

  Rüyada çok hasta ölmek üzere olan akrabamı farklı bir yüz ile iyileştiğini gördüm ve çok ağladık ve gördüğüm kişiyi de çok seviyordum.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinden gelen bir haber ile birlikte refah içerisinde olmaya yorumlanır.

  2. Anonym dedi ki:

   Ne oldu sonradan hastanıza?

 13. Işık Akdeniz dedi ki:

  Yaşlı olan babam 3 aydır hastanede tedavi görüyor. Rüyamda onun iyileştiğini yürüyebildiğini gördüm, elbisesini giymiş kendi evinde oturuyordu. Yorumlarsanız memnun olurum.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde gelen yardım ve desteğe, yakın zamanda daha iyi haberler almaya yorumlanır.

   1. Figen dedi ki:

    Rüyamda yoğun bakımda yatan annemin iyileştiğini gördüm

 14. Merve dedi ki:

  Rüyamda benim okulumla ilgili bir sonuç açıklanacaktı ve akraba tanıdık herkes bir yerde toplanmıştı. Sahnesi sandalyeleri olan bir yerdi oturuyordu herkes ve amcam gelmez hasta dediğim anda birden amcamı siyah takım elbiseli kırmızı kravatlı iyileşmiş şekilde başı dik içeri girerken gördüm. Arkasında çocukları eşi felan da vardı. Gelip oturdular bir arkamıza ama ters oturdular yüzleri sahneye tersti. Sonra “niye ters oturuyorlar biriniz kalksın o gelsin öne otursun” deniliyordu. Kimse kalkmıyor ve annem kalkıyordu. “Kendi kızım için geldim buraya ben izlemiycem mi yani” dedi amcamın kızı da anneme bağırdı annem de “ne bağırıyorsun” dedi. Burada uyandım, amcam kanser hastası ve pek iyi değil durumu. Bu ne demektir?

  1. admin dedi ki:

   Amcanız ile ilgili hatırlayacağınız bazı şeyler sizi duygulandırabilir, ondan gelecek haberleri bekleyebilir, akrabalarla bir araya gelebilirsiniz.

 15. İsimsiz dedi ki:

  Bir yakın arkabamin kızı hastanede ve makinelere bağlı yatıyor. Bir de özürlü bu kız ve çocuğu ben rüyamda o kızı ziyarete gidiyorum ve annesi ile yatakta oturuyor. Bana bakıp gülümseyip bana iyileştim artık ben diyor. Çok seviniyoruz (kız normalde konuşamıyor gerçek hayatta yani).

  1. admin dedi ki:

   O akrabalarınızdan başka haberler alabilirsiniz ve bir konuda yardım gerekebilir.

  2. Zübeyde Karaduman dedi ki:

   Rüyamda eşimin anneannesi gördüm başında beyaz bir eşarp vardı ve beyaz bir arabaya binip arkasına bakmadan gitti evine gittiği söyleniyordu rüyada
   Gerçekte hasta su an yoğun bakimda

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya eşiniz tarafından hayırlı habere yorumlanır.

 16. Furkan dedi ki:

  Bayağıdır felçli olan (kendi isini kendi görüyor ama konuşamıyor yatalak değil), emmimin hem konuştuğunu hem de düzgün bir şekilde normal bir insanmış gibi yürüdüğünü gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Manevi yönden sıkıntıya sokan bir durumdan rahata erişmek demektir.

 17. Deniz dedi ki:

  Rüyamda ölümcül bir hastalıkla yatalak olan komşu kızıyla sokakta karşılaşıyorduk. Yanında biri daha vardı ve iyi görünüyordu. Elini yanağıma koyup nasılsın diye soruyordu. Çok fazla etkilendiğim bir rüya. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Ev içerisinde yaşanan huzursuzluklardan çok etkilenmek ve biriyle dertleşmeye ihtiyaç duymaya yorumlanır.

 18. Nurettin Sürmeli dedi ki:

  Hasta olan bir akrabam telefonda ısrarla beni görmek istediğini söylüyorlar. Kardeşleri ve yakınları varken bana telefonla gel diyor. Gidiyorum korkup saklandığını görüyorum. Saklandığı yerden çıkıyor ve oturup konuşuyoruz. Gayet sağlıklı olduğunu görüyorum ve Maşallah iyileşmiş diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Kötülüklerden ve kötü kişilerden uzak durmaya, iyi insanların hayatınıza girmesine yorumlanır.

 19. cansu dedi ki:

  Benim annem yedi aydır yoğun bakımda. Rüyamda bizim oturma odasındaki koltukta oturuyordu ama yine de yeme ve içmesine dikkat etmemiz gerekiyordu. Sonra aramızda duygusal bir konuşma geçti. Annem bana sarıldı ve ağlamıyordu. Ben de hüngür hüngür ağlıyordum. Sonra sıkıca sarıldım ona. Baya gerçek gibiydi ;(

  1. admin dedi ki:

   Mutlu olacağınız bir haber almaya, manevi yönden beklenen desteğin gelmesine yorumlanır.

 20. Üzgün briir dedi ki:

  Benim babam 28 gündür yoğun bakımda ve kötü bir durumda. Ben babamı rüyamda iyileşmiş bir şekilde görüyorum. Oturuyor ve bana ameliyat yerlerini gösteriyor. Anlamını yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Aileden destek görmek, beklenen yardımın gelmesine ve hayırlı haberlere yorumlanır.

 21. Meryem dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda bundan bir buçuk ay önce trafik kazası geçirip beyin kanaması yüzünden hala uyanmayan kuzenimi uyanmış gördüm. Kendi evimdeyim ve dış kapıyı açıyorum. Kuzenim lacivert bir takım elbiseyle karşımda bebek gibi güzellikte duruyor. Sarıldım, ağladım ağladım ve o da şaşkın ben en son araba kullanıyordum. Nasıl böyle buradayım diyor ve sonra duyan seviniyor. Kuzenimi ziyaret ediyor ve kuzenim şaşırıyor. Ben çoğu insanı tanımıyorum diyor ve biz de ona herkes sen iyi ol diye nasıl dualar etti, hepsi senin iyi olmanı bekleyen insanlar diyoruz. Sonra eşi 3 aylık küçük kızı benim evime geliyorlar.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak, akrabalar ile bir araya gelerek önemli bir hayır işlemeye yorumlanır.

 22. Esma dedi ki:

  1 aydır hasta olan hastanede yatırılan durumu ciddi olan anneannemi görüyordum. Her zamanki gibi bize gelmişti ve oturup sohbet ediyorduk. Sonra ben uyuyakalıyordum ve gözlerimi açmama rağmen bedenimi hiç bir şekilde hareket ettiremiyordum. Anneannemin hastanede ki durumu gibi oluyordum ALLAH rızası için yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda gelecek olan bir haberin sizi endişelendirmesi, akrabalardan yardım beklemeye yorumlanır.

 23. cansu dedi ki:

  Annem beli bir süredir hasta ve bundan dolayı aşırı kilo alıyor. Komşumuz annemin iyileştiğini görmüş. Bu ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Anneniz ile ilgili güzel haberler almak ve aile içerisinde bazı sıkıntıların azalmasına yorumlanır.

 24. Yildiz dedi ki:

  Selamün aleykum. Benim dedem ağır hasta ve yoğun bakımda yatıyor. Ben de rüyamda dedemi iyileşmiş ve eve gelmiş gördüm ama elini bana öptürmüyordu. Nedenini sorduğumda sen biliyorsun dedi.

  1. admin dedi ki:

   Yakında gelecek haberlerin gönlünüze su serpmesine yorumlanır.

 25. Şule dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim ağır bir kaza geçirdi ve 14 gündür yoğun bakımda. 1 hafta hastanede kaldım bende ve hala ona çok değer veriyorum. Rüyamda onun iyileştiğini gördüm. Uzun uzun konuştuk ve ben ona sürekli yardımcı oluyordum. İlgileniyordum 14 gün boyunca ve hep aklımdaydı. İlk defa böyle bir rüya gördüm. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Gerçek hayatta sizi özlediğine ve yakında gelecek haberle çok şaşırmaya, yeniden yolların kesişmesine yorumlanır.

 26. mustafa dedi ki:

  Şu an hasta olan ablamı (durumu ciddi) rüyamda iyileşmiş ve çok güler yüzlü bir şekilde gördüm. Üzerinde beyaz tişört vardı. Gerçekte konuşamıyor bile ama rüyamda sohbet bile ediyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde seferberlik ve destek görmeye, özellikle birinin ailede size ihtiyacı olduğuna ve yardım talep edeceğine yorumlanır.

 27. ozan dedi ki:

  Abi ben psikoloji bozuk bir hastayım ve rüyamda kendimi düzelmişim eskisinden bin kat daha iyi olmuş gibi hissediyordum. Öyleydim de hal ve hareketlerim normaldim bendim ya sorunsuz kusursuzdu. Hiçbir psikolojik bozukluğum yoktu ve fazlasıyla normaldim. O kadar mutlu oldum ki özlemişim naparsın bu hastalık 19 yaşımda başladı. Şimdi yaşım 25 ve ilk defa iyileştiğimi gördüm rüyamda. Sofrada yemek yerken yanımda babam ve onunla eski halimden yani şu anki halimden bahsediyorduk. Yaptığım saçma işlerle dalga geçip gülüyorduk. Aşırı iyiydi ve en son kendime bakıyordum. Dışarıdan elim yüzüm aşırı güzelmiş ve hata gözlerimin etrafında makyaj vardı. Saçlarım kaşlarım kusursuzdu. Çok iyi bir haldeydim ama gözlerimin etrafında fazla makyaj vardı. Gözlerim mavi ve her gören yakışıklı ya da maviş derdi 🙂 Acaba bu bir müjde mi Allah C.C. bana 2.ci bir şans mı verecek . Lütfen her şeyi anlatır mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Yakın çevrenizden birkaç kişi tarafından gelecek olan destek ile birlikte manevi yönden güçlenebilir, yakın çevreniz tarafından mutlu olabilirsiniz. Özellikle hayatınıza girecek olan yeni insanların ruhsal olarak size pek çok faydası dokunabilir. Hayırlı bir rüyadır ve gelecek günlerde sevdiklerinizin sizi mutlu edeceğine yorumlanır.

 28. Esra dedi ki:

  Eniştem su an komada ve ben onu rüyamda komadan çıkıp sağlığına kavuştuğunu gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak ve ümidin artmasına yorumlanır.

  2. Elif dedi ki:

   Kardeşimi gördüm Annenin odasınd uyuyordu sonra benim odama girdi: Ben öyle bağırıyorum anne kalk gel bak emre kalkmış diyorum anne beni takmıyor. Sonra emre odanın penceresinden içeri giriyor ve bana diyor ki sana 3 şey diyecem: Diyorum Söyle ablam herşeyi söyle: Diyor ki farzet ki sen yolunu aklını kaybetmiş bir kuşsun naparsın. Diyorum ki deliririm. Diyor ki sonra yolunu buluyor ve eve geliyorsun . Diyorum ki benim yolum sensin. Diyor ki bak diyorum eve geliyorsun diyor. Ben diyorum ki çok mutlu olurum . Diyor ki 3 olarak sabret ben o kuşum ve eve gelecem ve senin tek mutluluğun bu olacak diyor. Sonra biz salonda oturuyoruz ellerini seviyorum yüzünü seviyorum: Ağrın var mı diyorum. Yok diyor: Canım çok sıkıldı diyor bana. Diyorum sana radyo getireyim. Diyor yok abla az otur yanımda: Ben kendime nasıl vuruyorum uyku mu değil mi diye. Sonra emre annenin yatağında anne kalkıp geliyor bakıyor uyuma takliti yapıyor Ama bir de 7 8 yaşlarında uzun saçlı güzel bir kız çocuğu Emre’nin yanında uzanıyordu bu kim diyordum Emre’ye benim kızım diyordu Ha birde salonda oturduğumuzda bana ben çok ünlü bir televizyoncu olunca herşeyi anlatacam diyordu

   1. admin dedi ki:

    Aile içerisinde bazı sorunların çözülmesi ve evinize ziyarete gelen misafirlere, biridnen iyilik görmeye yorumlanır.

 29. Günay dedi ki:

  Rüyada yatalak kayınvalidemin ayağa kalkıp iyileştiğini ve elbiselerini bir kadına hediye ettiğini görmek ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Sorumlulukların azalmasına ve evinize hayırlı misafirler gelmesine yorumlanır.

 30. Hamit dedi ki:

  Rüyamda ailemle tartışıp memleketi terk edeceğimi annemi başkalarının yanımda azarlayarak ağza alınmaz kelimeler kullanarak gidececegime yemin nimete el basarak yemin ediyordum.

  1. admin dedi ki:

   Darginligin bitmesi ve eve neşe gelmesi, maddi yönden anlaşmaya varmak demektir.

 31. Gizem dedi ki:

  Çok yakın bir arkadaşım 2 aya yakındır yoğun bakımdave durumu ağır rüyamda arkadaşımın iyileştiğini sarıldığımızı gördüm mutluluktan ağladım.

  1. admin dedi ki:

   Beklediğiniz bir haber yakında ulaşabilir ve birine yardımcı olabilirsiniz.

 32. Muhammed Emin Çevik dedi ki:

  Rüyamda 4.kattan düşen eski sevgilim ve daha sevdiğim kızın yoğun bakımdan birden çıktığını ve bir arabaya bindiğini gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Sizi hayal kırıklığına uğrayacak bir haber alabilifsiniz, verilen sözler tutulmayabilir.

 33. gonca dedi ki:

  Rüyamda kanser hastası olan bir öğretmenimi gördüm. Bana sarılıyordu ve ben de siz çok güçlüsünüz ben sizin hastalığı yeneceğinizi biliyordum diyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir görmeyerek çok özlediğiniz biri varsa yakında onunla görüşebilirsiniz. Kırgın olduğunuz biri de haber gönderebilir.

 34. Nurai dedi ki:

  1 yıldır yatalak kardeşimi ayağa kalkmış gördüm. Tedavi olmak üzere yurt dışına gidecek zaten. Rüyamda da öyleydi ayağa kalkmış ama iyice iyileşmemişti. Tamamen iyileşmek için yurt dışına gidiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak ve çok mutlu olmak, endişelerin azalmasına yorumlanır.

 35. Admin dedi ki:

  Rüyamda eşimin hasta yatan amcasını takım elbise giymiş gülümserken gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir iş yapmak ve karşılığında dua almak anlamına gelir.

 36. Hamit dedi ki:

  Ben inşaat ustasıyım. Rüyamda 4 ay önce vefat eden dayımın oğlu, ben inşaattan düşerken beni kurtardı. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Dileklerin kabul olması, beklenmedik bir anda hayatınıza bir yenilik katacak olaya, özellikle maddi yönden refaha erişmeye yorumlanır.

 37. ümitb dedi ki:

  Abim arefe gününden beri trafik kazası nedeni ile yoğun bakımda. Her gün daha iyi olduğu haberlerini alıyoruz çok şükür. Rüyamda onu iyileşmiş aynı masada diğer abimlerle otururken gördüm. Sevinçten hem güldüm hem ağladım.

  1. admin dedi ki:

   Gerçek hayatta da aile içi destek ve dayanışma, güzel haberler almak ve bir araya gelmek olarak yorumlanır.

 38. İlay dedi ki:

  Benim anneannem yatalak ve bizim evde kalıyor. Elini oynatamıyor, konuşamıyor, yemek yiyemiyor. Rüyamda da anneannem kafasını çevirip benimle konuştu. Ben sizi duyabiliyorum ve görebiliyorum dedi. Sizin sorduğunuz sorulara ben içimden cevap veriyorum dedi. Sonra eski haline geri döndü. Acaba anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde yaşanan bir sorun varsa yakında düzelebilir ve anlaşmazlıklar son bulabilir.

 39. Defne dedi ki:

  Merhaba, rüyamda çok iyi bilinen bir din adamı vardı. Bu din adamına öleceği bir gün önceden söyleniyordu. Adam tam saati söyledi ama hatırlamıyorum neyse adam 14 dakika daha yasamaya devam etti ve ben şenlendikçe beni duymadı ölme ölemezsin diye bağırmaya başladım. Ağladım ve ne olduysa adamın gözleri açıldı ve bana gülümseyerek baktı. Diğer gün ben ona her türlü yardım ettim. Bu olayın nerede olduğunu bilmiyorum mekan olarak.

  1. admin dedi ki:

   Hiç beklenmedik bir yerden şansın açılması, istediğiniz bir şeyin gerçek olmasına bu yorumlanır. İş ya da eğitim alanında da mutlu edici gelişmeler olabilir.

 40. Lemide dedi ki:

  4 ay önce annem vefat etti ve 3.5 aydır yoğun bakımda yatmakta olan abimi rüyamda eve sağlam bir getirdi annem abime dur sana hasret kalmış seni doyunca öpsün dedi. Ben de doyasıya öptüm ve bana yoğun bakımdaki abim aç olduğunu söyledi. Ben de yemek yaptım.

  1. admin dedi ki:

   Ev içerisinde maddi sıkıntının azalması ve bolluğun artmasına, birine yardım etmeye yorumlanır.

  2. Nurcan dedi ki:

   Rüyamda kanser hastası ve yatalak olan annemi ayakta gördüm. Abim bitkisel bir ilaç bulmuş. Uykudan uyandığımda annemi ayakta gördüm. Abim de bulduğu ilaç sayesinde olduğunu söyledi ve ben hıçkıra hıçkıra ağlayarak uyandım (bu arada annemin yaşam süresi çok az sr her şeye hazırlıklı olun dedi bekliyoruz). Yorumlarsanız sevinirim.

   1. admin dedi ki:

    Hayırlı haberler almak ve emeklerin boşa çıkmamasına yorumlanır.

 41. Denis dedi ki:

  Ağır hasta olan hastanede yatan annem rüyamda yürüyerek zorlukla da olsa eve geliyor. O arada o odaya girerken vefat eden annemin babası (dedem) de aynı kapıdan çıkıyor. Anneme sarılıyorum ve sonra salona gidip perdeleri açıyorum. Sevgiler.

  1. admin dedi ki:

   Sevdikleriniz tarafından uzatılacak yardım eli sayesinde bir zorluğun üstesinden gelmeye yorumlanır.

 42. Hamit dedi ki:

  Dayım 3.5 aydır yoğun bakımda yatıyor. Bir ara iyiye doğru giderken son bir haftadır tekrar kötüleşti. Durumu ağır ve bugün rüyamda iyi olduğunu gördüm. Benimle konuşup sağ ayağını gösteriyordu.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler duyarak mutlu olmaya yorumlanır.

 43. Ayşenur dedi ki:

  Annemin halası göğüs kanseri ve hastanede yoğun bakımda yatıyor. Rüyamda ise eve gelmiş kendi yatağında yatıyor ve bende ona sarılıyordum.

  1. admin dedi ki:

   İçinizi sıkan bir konuda birinden destek görmeye yorumlanır.

 44. Selina dedi ki:

  Ablam ağır bir hastalık yüzünden 1,5 aydır hastanede yatıyor. Çok zor günlerden geçtik. Şu an hala hastanede. Ne yürüyebiliyor, ne de düzgünce konuşabiliyor. Rüyamda birden eve sağlıklı ve mutlu girmesini gördüm. Bize tedavilerinin başarılı geçtiğini ve iyileştiğini söyledi.

  1. admin dedi ki:

   Gelen bir haberin sizi mutlu etmesine, ailenizden destek görmeye yorumlanır.

 45. Ayse dedi ki:

  Babam kanser hastası ve beyninde kanser olduğu için ameliyat oldu ve yoğun bakımda şu an. Rüyamda babamı ayakta ve hastahane önlüğüyle gördüm. Kardeşim koluna girmişti. Fakat bir eliyle sünnet olan çocuklar gibi önlüğü tutuyordu. Bir de kardeşim yine ayakta fakat idrarında kanaması var olarak görmüş Allah’ın izniyle bu ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Birlik beraberliğe, haneden ya da sevdiklerinizden göreceğiniz desteğe yorumlanır. Zor günlerinizde önemli bir destek alabilirsiniz ve dualarınız kabul olabilir.

 46. Nazlı dedi ki:

  Rüyamda trafik kazası geçiren ve bu sebeple hala yatalak bilinci açılmayan abimin iyileşip, yürüdüğünü hatta otobüse bindiğimizi gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Ailenizden destek görebilir, birlik ve beraberlik içerisinde sıkıntıların üstesinden gelebilirsiniz.

 47. Ecem dedi ki:

  Beyin tümörü hastalığı nedeniyle solunum cihazına bağlı olan kardeşini iyi olmuş gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Maddi endişeleriniz yakında son bulabilir ve birinden maddi destek görebilirsiniz.

 48. Aygün dedi ki:

  Bir haftadır damar tıkanıklığı nedeniyle yoğun bakımda olan annemi iyileşmiş gördüm. Anne iyileştin mi sen dedim. İyiyim dedi ve sonra koluna girdim. Yatağına getirdiğimizde yatağının altından baya kağıt paralar çıkıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Tek başınıza büyük zorlukların üstesinden geleceğinize ve güzel haberler alacağınıza, sıkıntıların azalacağına yorumlanır.

 49. Gokmen dedi ki:

  Merhaba, benim yengem 5 aydır kanser hastası ve hastanede yatıyor. Şu an kendisi doktorların demesiyle tıbbi olarak çok zor bir süreçte ama biz Allahın gücüne kuvvetine inandığımız için umudumuzu kesmiyoruz. Rüyada ise yengemi ameliyata girmiş gördüm ve ameliyat çıkışında tekerlekli sandalyeyle çıkmıştı ve ilk hasta olmadığı anki haliyle duruyordu karşımda ve ameliyata girmeden önce bana bir kağıt verdi ve kağıtta ne yazdığını hatırlamıyorum. Sonra odasına geçti ve ben ağlıyorum sevinçten. Bana sarılıp, daha ağlama geçti, Allaha şükür deyip sarıldı. Bunun manasını merak ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Şu günlerde çok fazla endişe yaşayacağınıza ve çaresizliğe yorumlanır. Belki de aile içerisinde destek arayışı olabilir ve bazı insanlar huzurunuzu kaçırabilir.

   1. Ayse dedi ki:

    Merhaba, Dedem bir sure yogum bakimda corona yuzunden onu uyutiyorlar, ve tedavi goruyor. Dedem cok agir hasta, ama bugun ruyamda onun iyilestigini gordum, evine geri dondu ben onu kapida selamladim, ve agliyarak dedimki dede sen iyilestinmi o arada elini tuttum, oda agladi bana biraz guldu birsey demedi ayakabisini cikartip evine girdi. Bu ne anlama geliyo?

 50. Hakkı dedi ki:

  Rüyamda 6 yıldır felç amcamı iyileşmiş gördüm ve onu huzur evine götürüyorlardı.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir sizi endişelendiren bir konuda içiniz rahat eder. Gelecek haberler de sizi mutlu edebilir ve ailece sevinebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status