Rüyada Ağır Hastanın İyileştiğini Görmek

Rüyada bir hastanın iyileştiğini görmek, her türlü zorluğun üstesinden tek başınıza geleceğine ve kimsenin de sizi yıldıramayacağına yorumlanır. Eğer işleriniz kötü gidiyorsa, artık düzelmeye başlayabilir. Bir süredir her şey ters gidiyorsa, artık şansınız açılacak ve talihiniz dönecek. Kendinizi daha şanslı hissedebilirsiniz ve artık bir şeyler yolunda gitmeye başlayabilir. Ümitsizlikten kurtulacaksınız ve azminizin sonunda zafer olacak. Üzüntüler geride kalabilir ve sıfırdan bir şeyler başarabilirsiniz.

Rüyada hastanın iyi olduğunu görmek, kendi ayaklarının üstünde dimdik durmak, ekonomik olarak da güç kazanmak anlamına gelir. Artık para yardımına ihtiyacınız olmayabilir ve kendi geliriniz ile rahatça geçinebilir, kendi düzeninizi kurabilirsiniz. Bazı girişimlerinizden beklediğiniz olumlu sonuçlar gelebilir.

Rüyada Hasta Yatan Birinin İyileştiğini Görmek

Eğer bir süredir dargın olduğunuz ve affetmediğiniz biri varsa, ona ikinci bir şans verebilirsiniz. Ya da size dargın olan biri size ikinci bir şans verebilir. İlişkilerinde bir süredir ayrılık yaşayan kişiler yeniden bir araya gelebilirler. Tekrar sevdiğiniz insanla kavuşabilirsiniz. Rüyada hasta insanı iyileşmiş görmek, küs olan birilerinin barışmasında aracı olmanız anlamına da gelir. Çok büyük bir sevap işleyebilir ve hayır duası alabilirsiniz.

Rüyada Yatalak Hastanın İyileştiğini Görmek

Gelirin artması ve hayatınızda önemli değişimlerin olmasına yorumlanır. Başka bir yerde yaşamaya ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Hayat düzeniniz tamamen değişebilir ve daha iyi olanaklara sahip olabilirsiniz. Özellikle bir süredir borçlarınızı kapatmaya çalışıyorsanız, artık borçlarınızı kapatmanız mümkün olabilir.

Rüyada Hasta Dedenin İyileştiğini Görmek

Çok fazla sorumlulukla uğraşmak ve çok yorgun düşmek anlamına gelir. Her şeye birden yetişmeye çalışırken, bitkin kalabilir ve bu durumdan dolayı birilerine kızabilirsiniz. Size destek olmasını beklediğiniz biri tüm işi üzerinize yıkabilir.

Rüyada Hasta Akrabanın İyileştiğini Görmek

Kafanızı karıştıracak bir haber alacağınıza ve aklınızda birden fazla soru işareti olacağına yorumlanır. Şu günlerde yaşanan olaylar sonrasında da çaresiz kalabilir ve ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Bu kafa karışıklığı yüzünden öfkelenmemeli ve acele karar vermemeli, sakinleşmeyi beklemelisiniz. Yoksa haklıyken haksız durumuna düşebilirsiniz.

Rüyada Hasta Olan Annenin İyileştiğini Görmek

Helal yoldan para kazanarak hayırlı rızka sahip olmak ve anne babadan hayır duası almak demektir. Onların de desteği ve emekleri ile birlikte mutlu bir hayat sürebilirsiniz. Anneniz sizi bir konuda destekleyebilir ve kol kanat gerebilir.

Rüyada Hasta Babanın İyileştiğini Görmek

Ailenizin sizinle gurur duyacağı işler yapabilir ve onların sizden övgü ile bahsetmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle babanız sizin başarılarınız karşısında çok mutlu olacak. Size yardımını esirgemeyecek. Belki yakın zamanda da önemli bir destek verebilir.

Rüyada Ağır Hastanın İyileşmesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hem ev hayatında hem de çalışma hayatında her şeyin yoluna gireceğine, sevdiklerinizin şu günlerde etrafınızda pervane olacağına yorumlanır. Aldığınız büyük kararlarda size çok büyük yardımları ve destekleri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Duygu akyol dedi ki:

  Annem covit 19 yüzünden yoğun bakımda yatıyor 3 saat önce uykuya dalmışım onu rüyamda iyileşmiş yanımda dükkanımız da gördüm o ara elemana kızıyordum 1 saatte bir porsiyon köfteyi çıkaramadık diye annrm üzülme herşey hallolucak kızım dedi nolur rüyamı yorumlayın piskolojim iyi değil

 2. Asuman dedi ki:

  Selamin aleykum Gercek hayatta komada yatan kaynanami ruyamda iyilesip eve geldigini ve cok mutlu gordum. Evde herkes onu bekliyordu. Ve ben gorumcem ve kayin babam ona kagat para verdik. Lutfen bu ruyami yorumlarmisin allah rizasi icin. Hala

 3. Mizgin dedi ki:

  Rüyamda yatalak dedemin siyah takım elbise giyip dışarı çıktığını gördüm bende şaşırıyordum dedemin ayaklanmasına

 4. Mustafa dedi ki:

  Merhabalar, 26/02/2021 tarihinde Babam kalp ve solunum rahatsızlığından dolayı fenalaşıp hastaneye yattı ve yoğun bakımda kaldı. 1 hafta sonra bugün 05/03/2021 tarihinde ben rüyamda uyurken, babamı birileri ile konuşurken duyarak uyanıyorum. Yataktan kalkıp karşımdaki kapıya babamın sesine doğru yöneliyorum babamında etrafında birkaç kişi ile bana doğru geldiğini görüyorum ama ne babamın ne de onların yüzüne hiç dikkat edemedim. Ama babam olduğunu biliyordum. Dizlerimin üstüne çöküp bacaklarına sarıldım ve içli içli ağlarken uyandım. Uyandığımda da gözümde neredeyse birer damla yaş vardı.

 5. Ebu Bekir dedi ki:

  Yaklaşık 1 yıldır kanser hastası olan abimin iyileştiğini ve yolda birlikte yürüdüğümü gördüm. Ama daha yeni iyileşmişti ki daha saçları çıkmamıştı. Lütfen yorumlar mısınız?

 6. Nermin Karabulut dedi ki:

  Selam benim torunum 7 aylık kalp hastası 3 aydır yoğun bakımda kalp bulunursa kalp nakli olacak Melike bebeğim rüyamda taburcu olmuş evimize geliyor lütfen cvp verir misin rüyam be anlama geliyor teşekkürler

 7. Turkan dedi ki:

  Selamlar.35 gundur Yoğun bakimda yatan annemi ve 15 gün önce kaybettigimiz dayimi ruyasinda gören kuzenim ikisi otururken onlara çay demlemis annem iyilesiyormus ama hala solunum cihazina bağlıymis yorumlarsaniz sevinirim tskler.

 8. Umut dedi ki:

  Merhaba halam ve eniştem yoğunbakımdaydı eniştem çıktı ama halamın durumu ağır.Rüyamda ikisinide hastanede aynı yatakta yatarken gördüm ve iyiydiler.Sonra halam ve kızı aynı yataktaydı yemek yediler.Halamda bizimle konuşuyordu sağlıklıydı.Yorumlarsanız çok sevinirim.

 9. Muhammed Can dedi ki:

  Merhaba Babam coronavirüs ve hastanede yoğun bakımda yatıyor. Rüyamda bizi arıyolardı ve babamın normal odaya alındığını söylüyorlardı. Anlamı nedir acaba

 10. Ilknur Eroğlu dedi ki:

  Açık kalp ameliyatından sonra beyin hasarı yasayan ve artık yürüyemeyen konuşamayan bir abimiz gördüm rüyamda. Iyilesmis konuşuyor gülüyor yürüyor, üzerinde köyü kırmızı büyük kareli bir gömlek var.eşi ćok yaşlanmış o gençleşmiş.nedir anlami

 11. Hatice dedi ki:

  Rüyamda kanser hastası babamın yoğun bakımda yatan yatalak babamın iyileştiğini gördüm yürüyordu konuşuyordu

 12. Velda dedi ki:

  Annem covit hastalığı sebebiyle yoğun bakımda nefes almakta sıkıntı yasiyo bilinci yerinde kendinde oksijen tedavisi görmekte. Rüyamda çilek gördüm ve annem beni telefonla arayip iyi olduğunu söylüyor sesi çok iyi geliyodu hastalığı atlatmış eve gelecekmiş. Hayırlı yorumlarınızı bekliyorum inşallah.

DMCA.com Protection Status