Rüyada Akrep Görmek

Rüyada akrep görmek, başka insanların tesiri altında kalmak veya laflarından etkilenmek anlamına gelir. Sizi sözleri ile etkileyip yönlendirmeye çalışan birileri olabilir. Bazı insanların ağzından çıkan her lafa inanmakta hata edilebilir. Sizi yanlış yönlendirip mağdur edebilirler. İş hayatında da güvenip paylaştığınız sırlarınızı ortaya döken biri olabilir. İnanıp güvenmediğiniz insanlarla her şeyi paylaşmamaya dikkat edin. Sizi sözleri hareketleri ile kandırmaya çalışan ve ağzınızdan laf almak isteyen kişilere karşı dikkatli olun. Rüyada akrep yavrusu görmek, zamanında size söylediği laflardan dolayı kırgın olduğunuz birinden yine bir şeyler duymak anlamına gelir. Sizi kızdıracak şeyler söyleyebilir. Evli olanlar için eşleri ile arasını bozacak laflar işitebilirler, densiz biri bilip bilmeden edeceği laflar ile eşiniz ile aranızı açabilir.

Rüyada sarı akrep görmek, özel hayatınıza karışacak olan birine yorumlanır. Sizi veya sevdiğiniz insanı sözleri ile etkilemeye çalışan ve aranızı bozacak şeyler söyleyen biri olabilir. Dolduruşa getirip aranızda tartışma olmasına sebep olabilir.

Rüyada Akrep Öldürmek

Size karşı ağır laflar söyleyecek bir insana yorumlanır ve bu kişiyi hayatınızdan çıkarma kararı olabilirsiniz. Bir tartışma anında hakaret edebilir ve sözleri yüzünden artık o kişiye güven kalmaz. Rüyada akrep kovalamak, sizi maddi zarara uğratan biri varsa bu kişiden sonunda hakkınız olan parayı almak demektir. Mahkemeye verebilir ve hakkınız savunabilirsiniz. Rüyada akrep yakalamak, aile huzurunu bozan insanlardan uzaklaşmak ve aile huzurunu sağlamak anlamına gelir. Bazı insanlar size yaptıklarından dolayı pişmanlık duyabilirler.

Rüyada Akrep Sokması

Rüyada akrep soktuğunu görmek, zenginliğe yorumlanır ve kişi daha çok para kazanır. Ticari hayatta güzel işler yapılır, güzel paralar kazanılır. İşlerinizde verim bereket artar. Rüyada akrepten kaçmak, size zararı dokunan insanlar varsa bu insanlardan uzaklaşmak ve sosyal çevreyi değiştirmek anlamına gelir.

Rüyada Akrep Yemek

Yeni bir mal mülk edinmek ve paranızı iyi değerlendirmek anlamına gelir. Cebinize daha çok para girer ve iş hayatında sizden daha çok bahsedilir. İşsiz olan biri çok kazançlı bir işe girebilir. İş hayatında şans yüzünüze güler ve helal kazanç olur.

Rüyada Akrep Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi üzen ve lafları ile inciten kişilerin pişman olmasına, gerçek dostu da düşmanı da tanımaya yorumlanır. Bazı insanların gerçek fikirleri ortaya çıkar ve lafları ile kendilerini ifşa ederler. Eğer size külfet olan biri varsa da artık menfaat ilişkileri biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ahmet_85 dedi ki:

  Merhabalar, Rüyamda, beyaz bir tişört giymişim ve üstümde üstü kırmızı olan küçük bir örümcek yürüyordu ama arkasında akrebin iğnesi vardı. Ben bana sokmasın diye çok rahatsız oluyordum, peçete ile alıyordum ama nedense yine üstümde oluyordu, bir kaç kere hafiften iğnesi değdirdi ama zarar veremedi, kız arkadaşım üstümden almama yardım ederken rüya bitti. Rüyamı yorumlayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir iş haberi almaya ve huzurun artmasına yorumlanır.

 2. Melek dedi ki:

  Rüyamda ablamın evindeyiz ben annemin sağ tarafında oturuyorum. Benim solumda da abim var. Birden karşı duvarda ufak bir böceğe benzer bir şey görüyorum. Sonra ise anneme ve abime söylüyorum onlarda onun böcek olmadığını bir akrep olduğunu söylüyorlar. Ben korkumdan abime sarılıyorum. Sonra akrep bize yaklaşmaya başlıyor yaklaştıkça da büyüyor. Annemin kucağına geliyor. Annem onu biraz seviyor. Aynı köpek yavrusuymuş gibi. Sonra bana dişlerini gösteriyor. O sırada akrep annemin kucağından iniyor. Ve onu ilk gördüğüm duvara gidiyor. Böyle uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya evinizde misafir agirlamaya, uzaktan birinin gelmesine yorumlanir.

DMCA.com Protection Status