Rüyada Almanya’ya Gitmek

Rüyada Almanya’ya gitmek, çalışma hayatında önünüze yeni bir kapı açılmasına ve başarılı işinde usta isimler ile çalışma fırsatı elde edeceğinize yorumlanır. Çıkmayı planladığınız iş seyahatleri varsa bu seyahatler sizin beklediğinizden çok daha iyi geçer. Çalışma hayatında şansınız bahtınız açık olur. Uzun süredir işleri yolunda gitmeyen işleri düzelir. Yurt dışından iş haberi bekleyen kişiler de bekledikleri haberi alırlar. Size iş sözü veren insanlar varsa bu sözleri yakında tutabilirler.

Rüyada Almanya’ya gittiğini görmek, gerçekte de Almanya seyahati gündemde ise bu seyahate yakında çıkmaya yorumlanır. Akrabalarınız orada yaşıyorsa ziyaret veya iş gibi çeşitli amaçlar ile gidilebilir. Eğer böyle bir hedef imkan yoksa da yurt dışına çıkmanızı gerektiren bir fırsat elinize geçebilir.

Rüyada birinin Almanya’ya gittiğini görmek, uzakta olan birinin yanına gitmek ve özlem gidermeye yorumlanır. Eşiniz uzakta çalışıyorsa yanına yerleşebilirsiniz. Ailesinden uzakta olan kişiler de ailelerinin yanına yerleşebilirler.

Rüyada Almanya’ya gitmeye niyetlenip gidememek, ulaşmak istediğiniz ancak ümidi kestiğiniz hedefleriniz varsa geç de olsa ulaşmaya yorumlanır. Hayal kırıklıkları kısa sürer ve geç de olsa güzel başarılar elde edilir.

Rüyada Gemiyle Almanya’ya Gitmek

Uzakta yaşayan birine gönlünüzü kaptırabilirsiniz. Kalbi boş olan kişiler deniz aşırı bir yerde yaşayan birine aşık olabilirler. Uzak mesafe bir ilişki sürdürmek zorunda kalabilirsiniz. İlişkisi olanlar da çeşitli sebepler ile ayrı kalabilirler.

Rüyada Uçakla Almanya’ya Gitmek

Kariyerinize yönelik önemli bir karar vermek zorunda kalacağınıza yorumlanır. Aileniz ve kendi istek öncelikleriniz arasında kalabilirsiniz. İş veya eğitimde çıkan bir fırsatı değerlendirmeniz konusunda size ön yargılı olan kişiler olabilir.

Rüyada Almanya’da Gezmek

Sosyal hayatınıza daha çok zaman kalacağına ve iş yükünün hafiflemesine yorumlanır. Çok çalışan ve kendine dostlarına vakit ayıramayan kişilerin iş yükleri hafifler. Artık kendi istek ve önceliklerinizi hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Almanya’ya Gitmek İçin Hazırlanmak

Büyük bir hazırlık içerisine girmeye yorumlanır. Başka bir yere taşınabilirsiniz ve bunun için maddi manevi hazırlık süreci başlayabilir. Eğer iş değişikliği düşünüyorsanız iş sebebi ile uzak bir yere yerleşmeniz gerekebilir veya atamanız çıkabilir.

Rüyada Almanya’ya Tatile Gitmek

Sevdikleriniz ile birlikte seyahat etmeye yorumlanır. Uzun zamandır gitmek görmek istediğiniz yerlere gidebilir ve yeni yerler keşfedebilirsiniz. Daha önce hiç yurt dışına çıkmamış olan kişiler bu hayallerini gerçeğe dönüştürebilirler.

Rüyada Almanya’yı Görmek

Bu rüya yeni bir davet almaya yorumlanır. Sizi düğün dernek gibi hayırlı bir kutlama için davet eden bir yakınınız olabilir. Hiç hesapta yokken bir seyahat planı yapabilirsiniz. Bir süredir görüşemediğiniz insanları ziyaret etmeye gidebilirsiniz.

Rüyada Almanya’ya Gidememek

Büyük hedefleri hayata geçirmek ve çok yoğun çalışmaya yorumlanır. Uzun bir süre çalışmaktan çabalamaktan bir yere ayrılmanız çok zor olabilir. Çok yoğun çalışıp işlerinize yoğunlaşmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Almanya’ya Gitmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bu ülkeyle bağlantınız varsa eş dost akrabadan haber almaya ve onların yanına gitmeye yorumlanır. Herhangi bir bağlantısı olmayan kişiler iş değişikliği yapabilirler. Ya da iş teklifi alınabilir. Bu sebeple başka bir yere evinizi ailenizi taşıyabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Aysun dedi ki:

  Almanyadayim iş görüşmem varmis görüşüyorum biraz sorun çıkarıyorlar kendimi savunuyorum sonra işe alındın diyorlar bu arada tercüman aracılığıyla konuşuyoruz oda dikkatimi çekti

 2. Sennur dedi ki:

  Rüyamda elimde dunya haritası vardi yanmdaki kişiye bir ulke gösteriyordum ben buraya gittim diye ama ülkeyi hatirlamiyorum kuzeylerde bir ülkeydi burasi soguk degil falan diyodum

  1. admin dedi ki:

   Uzakta yaşayan birinden haber almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status