Rüyada Altın Çaldırmak

Rüyada altın çaldığını görmek, bir süredir canınızı sıkan konularda refaha erişmek anlamına gelir. Huzurunuzu kaçıran ne varsa son bulabilir. Büyük zorluklar atlattıktan sonra evdeki geçimsizliğin son bulması, rızkın çoğalması ve zenginliğe de yorumlanır. Kısmetler çoğalır ve kazanılan paranın bereketi artar. Borçların son bulması ya da gelirin artması ile birlikte elinize daha fazla para geçebilir. Eve giren parada da önemli bir artış olması, ticari hayatta başarısızlığın son bulması anlamına da gelir.  Rüyada altın çalınması, aynı zamanda dert ve cefanın sona ermesi, sevdikleri tarafından değer görmek, saygınlığın artması anlamına da gelir. Bazı insanlar sizin kıymetinizi anlayabilir.

Rüyada başkasının altın çaldığını görmek, sizin başarılarınızın engelleyen, iş hayatında yükselmenizin önüne geçen kişilere karşı zafer elde edebilirsiniz. Çalışma hayatında da sizi kıskanan ve rekabet içerisinde olduğunu kişilere karşı başarılarınızla yanıt verebilirsiniz. Rüyada birinin altın çaldığını görmek, maddi külfet veren birinin hayatınızdan çıkması ya da mal mülk paylaşımında sorunların ortadan kalkmasına yorumlanır. Rüyada hırsızın altın çaldığını görmek, dolandırılmak, kandırılmaya çalışmak anlamına gelir. Art niyetli biri sizin iyi niyetinizi kullanabilir ve maddi kayıplara yol açabilir.

Rüyada Altın Bilezik Çaldırmak

Rüyada altın bileziklerini çaldırmak, haram paraya yorumlanır. Ya da iş hayatında başkasının hakkını yemek anlamına gelir. Kolay yoldan para kazanmak ya da hakkınız olmayan bir şeye sahip olmak beraberinde tepkilere yol açabilir. Şu günlerde haramdan uzak durmalı, helal kazanç için uğraşmalısınız. Yoksa gelenden çok gidebilir.

Rüyada Altın Kolye Çaldırmak

Bazı yalanların ortaya çıkması ile birlikte başkalarına karşı mahcup olmak anlamına gelir. Başkalarından sakladığınız şeyler ortaya çıkabilir. Bu sebeple zor durumda kalabilirsiniz. Başkasının da hakkı olan bir şey için de sorunlar çıkabilir. Mesela miras gibi konular şu günlerde aile huzurunu kaçırabilir.

Rüyada Altın Küpe Çaldırmak

Hakkınızda yapılan dedikodular yüzünden zor günler atlatmak ve başkalarının gözünde değerinizin düşmesi anlamına gelir. Sevdikleriniz sizi yargılayabilir, araya mesafe koyabilirler. Bazı hatalarınız yüzünden de tepki görebilirsiniz. Sizi zamanında uyaran kişiler haklı çıkabilir.

Rüyada Altın Bileklik Çaldırmak

İş ortamında yaşanan huzursuzluklar yüzünden bırakmak ya da iş değişikliği yapmak anlamına gelir. Meslek hayatınızda mutsuz olacağınız olaylar olabilir. Sizin kariyerinizde gözü olan kişilere karşı temkinli olun. Başarısızlığınızı isteyen kişilerin emellerine ulaşmamaları için çok sabır etmeniz gerekecek.

Rüyada Çeyrek Altın Çaldırmak

Mal mülk kaybı ya da elinden büyük miktarda para çıkmasına yorumlanır. Hiç hesapta olmayan masraflar yüzünden geçim sıkıntısı çekilebilir. Aileden birinin borçları ya da masrafları yüzünden de birikimleriniz azalabilir ve bir süre para sıkıntısı çekilebilir.

Rüyada Altın Çaldırmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, maddi zorluklar yaşamak ve üstesinden gelmek anlamına gelir. Bir süre daha sabır edip çaba gösterdikten sonra refaha erişebilir, borçlarınızı kapatabilirsiniz. Ya da bazı parasal sorumluluklarınız azalabilir ve elinizde daha fazla para kalabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda yakın arkadaşım evleniyor bizde ona takı takıyoruz. Takılan takılar biri tarafından çalınıyor. Bu duruma üzülüyorum. Gelin ve damatla altınları aramaya başlıyoruz ve buluyoruz

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görmediğiniz birilerinden iş haberi alınmasına yorumlanır.

   1. Ceylan dedi ki:

    Ruyamda az altinim var diyerek altin bozdurmaya gidiyorum yaklasik 1000 euro tutuyor diyor bayan. Sonrada bir adamla tartisip bayan ortadan kayboluyor altinlarimi beraber goturuyor. Bende hickirarak agliyorum altinim gitti diye, ama hic kimse bana yardimci olamiyor.

 2. Pınar keskin dedi ki:

  Karısı evdeki altınları alıp başka bı adama veriyo adam koşuyo yakalayamıyo.adam kadına niye verdin diyo kadın da sen bunu hakettin diyo.bunun anlamı nedir.

  1. admin dedi ki:

   Biri size karşı haksızlık yaptıysa telafi eder.

 3. Hatice dedi ki:

  rüyamda komsunun birinin eşyasını çalıyor hırsızlar sonra biz kız istemeye gidiyoruz abime evler karışıklık oluyor kızı veriyorlar bi altın getirin takın belli olsun falan diyorlar teyzem altını almaya gidiyor altınlar yok diyo evden 5 6 kişi cikiyo yabancı hırsız oluyo onlar çalmış oluyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi kayıpların geri gelmesine, rahat geçime yorumlanır.

 4. Nursel BALCI dedi ki:

  Yeni evlenmişim. Düğün sonrası kendi evime gidiyorum yanımda annem ve babam da var. Evin iki kapısı var ikisininde açık olduğunu fark ediyor annem. Telaşla yatak odasında aynalı konsolun üst çekmecesinin açık cekmecenin dolu altın takıların hemen hemen hepsinin çalındığını sadece tek küpe tek tük altın kolye ucu halıya düşmüş taşlı bilezik olduğunu görüyorum.evlendigim kişiyi görüyorum. Diyor ki polisi arayın olay yeri inceleme ekipleri gelsin diyor. Ben de bu işin altından akrabalar çıkmaz inşallah diyorum. Normalde bekarım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı haberler almak ve maddi olarak güçlenmeye yorumlanır.

 5. Asuman dedi ki:

  Rüyamda bir kuyumcu dayım oğlum küçük ama 1 Reşat altın ve yine Reşat altın küçüğü küpe çalmış ayrı birşey daha hatırlamıyorum eve gelince bana çıkarıp veriyor caldinmi oğlum diyince evet diyor al ihtiyacini gör diyor bende istemiye istemiyor alıp kenara bırakıyorum ne dir bu rüya lütfen kafama çok takıldı acil yorum bekliyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir gelire, zenginliğe yorumlanır.

 6. Gaudy dedi ki:

  Eve hirsiz girip her yeri dagitmasi ama evdeki altinlara dokunmamasi yada bulamamasi ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evniz için masraf yapmaya yorumlanır.

 7. Ebru dedi ki:

  Rüyamda bi yandan yemek pişiriyorum biri kadın diğeri kız çocuğu geliyorlar ve ben mutfaga gidince bir bilezik 3ceyregimi çalıyorlar ellerinde arkalarından koşuyorum ama alamıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak rahatlamak, bolluk berekete yorumlanır.

 8. Cigdem dedi ki:

  Rüyamda halamın evine çorap satmak için gelen birinin 6 adet bileziğini çaldığını gördüm yani halamlar bana anlatıyor böyle oldu diye üzülüyoruz tuh kandırmışlar sizi falan diye yorumunu yapar misiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, zenginliğe yorumlanır.

 9. Kader Aydın dedi ki:

  Rüyamda bi işyerindeyim, masamın üstünde kutunun içinde kırmızı kurdeleyle altın bileziklerim varmış. İşten çıkmaya yakın bakıyorum bileziklerim kaybolmuş, meğer parlatmak için almışlar, sonra tutanakla geri veriyorlar, bir de bi kucak çiçek yeşillik veriyorlar. Aynı rüyada bi arkadaşımı da japon biri işe almak istiyor, ben o gelmez diyorum, sonra bi bakıyorum gelmiş çalışıyor, iş de bir odada değişik bitkiler yetiştirmekmiş.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş fırsatı elde etmeye yorumlanır.

 10. admin dedi ki:

  Bu rüya evinzie birkaç yerden toplu para gireceğine yorumlanır.

 11. Funda dedi ki:

  Rüyamda ölmüş Ananemin altınlarımı paramı aldığını vermesi için ona vuruyordum bi kısmını geri aldığımı gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size verilen sözlerin tutulmasına yorumlanır.

 12. Derya dedi ki:

  Ruyamda tanımadığım insanlar elimden zorla altınlarımi almaya calisiyorlardi boynumdaki altın kolyemi aldılar sol elimde tuttuğum 2 bilezik ve yarım altıni elimden alamadan arabaya binip kactilar.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş ortamına girmek, gelirin değişmesine yorumlanır.

 13. Cemile dedi ki:

  Ruyamda evime hirsiz girmis ve butun altinlarimi calmis ama hicbir yeri karistirmamis hersey yerli yerinde duruyo.sadece altinlarimi almis gordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde borçların bitmesine yorumlanır.

 14. Şule yksl dedi ki:

  Rüyamda, evimde yab. Uyruklu ( filipinli ya da koreli tipli) bir kadın ve çocuğu ağırladım. Evimi rahatça kullandılar fakat onlar gittikten sınra çekmecede ki altın yüzüklerimin değerli takılarımın çalındığını özellikle de altın değerinde ki takılarım yüzükler ve tek taş pırlanta yüzüğümde dahil hiç biri yoktu çalınmıştı. Buna üzüldüm ve keşke iyi sakladaydım deyip kendimi sucladım. Ve o yab. Kadının çaldığından şüphelendim polisle ani baskın yapmak geldi aklıma. Bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi zararın telafisine ve uzak bir yerden iş teklifi gelmesine yorumlanır.

 15. Özlem dedi ki:

  Rüyamda ölmüş anneanemin evine hırsız girmişti ve kapıdan çıkarken gördüm onları.elinde testere vardı bana doğru geldiler ama kaçtım. Sonra eve girdim anneannem uyuyordu ölmemişti ama benim onda bıraktığım bütün altınlarım çalınmıştı.çok korktum ve üzüldüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede maddi sıkıntıların bitmesine, dertli birine yardım etmeye yorumlanır.

 16. Şenay dedi ki:

  Rüyamda boynumda kızımın altını vardı. Mahallemizden bi kız çocuğu boynundan çaldı bende geri aldım. Bunun anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bereketin artmasına yorumlanır.

 17. Zeynep dedi ki:

  Ruyamda bir küçük çuval altinlarimin iş arkadaşım tarafından zorla tehditle elimden alındı lütfen yorumlar misiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde yükselmek ve zoru başarmaya yorumlanır.

 18. Suat dedi ki:

  Rüyamda Hırsızın biri odadaki kasa anahtarını bulup kasadaki eşimin altın setini caliyor ve odaya gelip kasanın ağzı açık setin çalındığını görünce ağlamaya başlıyordum…yorumlarsanız sevinirim şimdiden çok teşekkürler..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize daha çok para girmesine yorumlanır.

 19. Suat dedi ki:

  Rüyamda hırsızın biri odadaki kasa anahtarını bulup kasadaki eşimin altın setini çalıyordu sonra bu durumu öğrendiğimde ağlıyordum..yorumlarsaniz sevinirim çok teşekkürler..

  1. Senay dedi ki:

   Rüyamda eve giren hırsız tarafından uyutulmusum,kendime geldiğimde ev dağılmış ve altın kutusunun içindeki ufak tefek altınların yüzük kolye ve çeyrek altınların çalındığını gördüm .yorumlarsaniz sevinirim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya size yapılan bir haksızlığın biteceğine yorumlanır.

 20. Sinem dedi ki:

  Merhaba rüyamda Annemle bir yatır ziyareti sırasında çantamda bulunan bütün altınlarım çalınır. Ilginiz için teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır beklediğiniz yerden haber almaya yorumlanır.

 21. Merve dedi ki:

  Rüyamda büyük bir altın kolyem varmış evim de kıymet verdigim sevdigim kişi benim bir anlik yokluğumu fırsat bilip kolyemi çalmıs ve ben onu anlayip aradiğimda da hic bir şekilde ulaşilamiyormuş.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir gelir kapısı aralamaya yorumlanır.

 22. Mert dedi ki:

  Rüyada bir yerden abimle bir siyah poşet içi dolu şekilde çalıyorduk sonra başkası da bizden çaldığımız altınları çalıyordu ben altınları tekrarn almaya çabalarken rüya bitti.

  1. admin dedi ki:

   u rüya evinizde borcu olan birinin borçlarından kurtulmasına yorumlanır.

 23. Melek dedi ki:

  Merhaba ben Ruyamda altınlarımın çalındığini gerçekler yerine sahte altınların konulduğunu fark ettim bulmak icin çabaliyordum ağlıyordum

  1. admin dedi ki:

   Maddi kayıpların geri gelmesine yorumlanır.

 24. zeynep dedi ki:

  rüyamda evimizde yabanci kadinlar erkekler görüyorum. kadinlar evi geziyor odalara giriyorlar.bende süpeleniyorum altinlarima bakiyorum ama bulamiyorum.polis cagiriyoruz erkekler kaciyor. kadinlari yakaliyorum kadinlardan birine altinlarimi aldinsa ver sikayetci olmayacam diyorum.cantasindan altinlar cikariyor.ariyorum ama kendi altinlarimi bulamiyorum.yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Size inanıp güvenmeyen veya üzen insanların pişman olmasına yorumlanır.

 25. zeynep dedi ki:

  evimizde yabanci kadinlar erkekler görüyorum kadinlar evde geziyor bende süpelenip evdeki altinlarima bakiyorum ve altinlarimi bulamiyorum calindigini düsünüyorum kadinlari yakaliyorum ama erkekler kaciyor polis cagiriyoruz kadina altinlari verirsen sikayetci olmam diyorum ama altinlari vermiyor cantasinda torba icinde cok altin var ama kendi altinlarimi bulamiyorum yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş ortamına girmek, daha çok harcama yapmaya yorumlanır.

   1. Nigar dedi ki:

    Rüyamda bir kadına küpe yuzuklerimi gösteriyorum, o da kendi takırını gösteriyormuş sonra ben onun takırını görmek için kendi altınlarımı derginin arasına bırakıyorum sonra kadın dergini kapatıyor ve ondan sonra orda altınlarımı bulamıyorum ve kadında altınlarımı geri vermiyor

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya kısmetlerin açılmasına ve çevrenizden övgü işitmeye yorumlanır.

 26. Bayram dedi ki:

  1 buçuk aydır evliyım eşim ruyasında 2 kadın 1 erkek evı dağtiyor lardı kadınlar erkte benım altın larımı çalmaya çalişiyordu

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk alınabilir, bu sebeple borca girilebilir.

 27. Banu dedi ki:

  Merhaba Rüyamda iki kişi evimizin kapısına geldi.namaz kılmak için içeri girmek istediler.iceri aldım bir oda gösterdim.biri 30 una yakın diğeri ise 18 yaşlarında iki erkekti.bir süre sonra ellerinde bıçakla bizim bulunduğumuz odaya gelip paralarimizi istediler.biz de hic paramızin olmadigini söyledik.sonra elindeki bıçakla kanapenin minderini kesti.elini içine soktu.ordan poşete sarılı bir paket çıkardı.o an oraya çok cok eskiden , oğlumun sünnet zamanindan altın ve döviz sakladığımi hatirladim.bunu unutmuş olduğum için çok şaşırdım ve pişman oldum.benim varlığını unuttugum paraları adamlar alıp kaçtılar.sonra çıkıp umutsuz bir şekilde karakola gittik filan.bu rüya neye delalettir acaba.yorumlarsaniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın ve bereketin artacağına, hayırlı misafirler ağırlamak ve bol kazanca yorumlanır.

 28. Sevgi gunes dedi ki:

  Iyi aksamlar ruyamda eve arkadsim yatili geliyordu annemin yaninda uer yataginda yatiyordum yatagi yatak odasina goturdum bazanin altindanda ona yastik cikardim benim yatak odasina yatti bemde yanina yere yatagimi serdim sonra yattik sabah kaltim sonrada disariya ciktim bir sey almak icin ama ne alacagimi hatirlamiyorum aksam ustu olmus birden bir baktim yolum kayip ettim nerede oldugumu bikemedim bos bir evin yaninda bir bayan oturuyordu arabadan indim ona adres sordum bende bilmiyorum dedi sonra bir baktim kayinvalidem ve arkadasi fatma teyze sesi ama baska bir kadin cikti yanindaki sonra evlerinden tarafa gectik biraz oturduk arkadsim aliye evde die ben kalktim tam arabaya gittim actim kapiyi oturdum baktim cantam arkada duruyor yan koltuga ilisti gozum koltuk ters donmus hirsiz var imdat die bagirmaya basladim kaynanamlar geldi yanima annemin bana emanet ettigi kupe ve kolyem vardi onu calmasina uzuldum hemen banka kartlarimi iptal etmeye basladim kendi bagirma sesime uyandim bu ruya neye cikar acaba

 29. Sevgi dedi ki:

  Iyi aksamlar ruyamda eve arkadsim yatili geliyordu annemin yaninda uer yataginda yatiyordum yatagi yatak odasina goturdum bazanin altindanda ona yastik cikardim benim yatak odasina yatti bemde yanina yere yatagimi serdim sonra yattik sabah kaltim sonrada disariya ciktim bir sey almak icin ama ne alacagimi hatirlamiyorum aksam ustu olmus birden bir baktim yolum kayip ettim nerede oldugumu bikemedim bos bir evin yaninda bir bayan oturuyordu arabadan indim ona adres sordum bende bilmiyorum dedi sonra bir baktim kayinvalidem ve arkadasi fatma teyze sesi ama baska bir kadin cikti yanindaki sonra evlerinden tarafa gectik biraz oturduk arkadsim aliye evde die ben kalktim tam arabaya gittim actim kapiyi oturdum baktim cantam arkada duruyor yan koltuga ilisti gozum koltuk ters donmus hirsiz var imdat die bagirmaya basladim kaynanamlar geldi yanima annemin bana emanet ettigi kupe ve kolyem vardi onu calmasina uzuldum hemen banka kartlarimi iptal etmeye basladim kendi bagirma sesime uyandim bu ruya neye cikar acaba

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın artması, mal mülk konusunda anlaşmazlık varsa bitmesine yorumlanır.

 30. Zubeyde dedi ki:

  Merhaba ruyamda okulda bilezigimi caliyorlar bende onu bulmaya calisiyorum cok uzgun bir sekilde ve uzzun cabadan sonra bilezigimi buldugunu soyleyen esimdi gülerek bana dogru geldi .

  1. admin dedi ki:

   Aile huzurunuzu kaçıran biri olabilir.

 31. Merve dedi ki:

  Merhaba rüyamda evime geldiğimde bina girişinde kapıcı hırsız girmiş binaya diyor. Koşuyorum daireme her yerde olay inceleme vs hemen gidiyorum altınlarımın olduğu yere hepsini almış oluyorlar. Oturup ağlıyorum onlar hep hatıraydı rahmetli kayınvalidemin diye. Evliyim ve de gerçek gibiydi rüya.

  1. admin dedi ki:

   Çıkan bazı masraflar sizi düşündürebilir, bir süre dikkatli harcama yapmanız gerekebilir.

   1. AYDIN dedi ki:

    Ruyamda benim bildigim bi yerde bir cuval altin varmis bir hirsiz da o altinlari bulup almis onume gelip o altinlardan bir tanesini bana firlatip kacmaya baslamis.

    1. admin dedi ki:

     Para sıkıntısı yüzünden bir şeyleri ertelemek demektir.

   2. Ayşe Nur dedi ki:

    Merhaba, rüyamda evde uyanıyorum bir bakıyorum ki iki odamın penceresi açık rüzgar perdeyi uçuruyo eve hırsız girmiş diyorum korkuyorum hemen altınlarıma bakmaya gidiyorum altınlarım hepsini aldığını farkediyorum bir kelepçe bilezik bir kaç yüzük birde annemin bana taktığı kolyemi çalmış kolyenin manevi değeri olduğu için kolyeye daha çok üzülüyorum. Rüyayı gördüğüm gün gerçekten iş görüşmesine gideceğim.Rüyamdada iş görüşmesine gitmeyeyim en iyisi evime hırsı girdi diyorum.son olarakta ben yine hırsızdan sonra odaları gezerken küçük odamın tavanından üst komşudan su aktığını görüyorum masamın üzerine su damlıyo çay gibi birde yere parkeye şapır şapır su damlıyordu yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

    1. admin dedi ki:

     Bir yerden beklenen para varsa elinize geç gelebilir ay da yatırım planlarını ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

    2. Sakine dedi ki:

     Merhaba rüyamda altın kolyemi çekmecede kattım ve arkadaşımın çaldığını biliyorum ona benim altınları çalan kişinin sidigini baglatacam işeyemesin diye diyorum çatlar ölür diyorum çalan kişiye

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya önemli bir iş haberi almak, mesleki başarıya yorumlanır.

 32. Aylin dedi ki:

  Merhaba ben bugün rüyamda amcamın kızından altın alıyorum. Altın çeyreğin yarısıydı. Kırmızı kurdele ve çengeldeydi. Otobüse biniyorum, yanımda bir bayan var. Sonra çantamda altını alıyorum bulamıyorum. Yanımdaki bayandan çıkıyor, ondan alıyorum. Sonra iki tane olduğunu görüyorum oh diyorum borçlarımdan bir müddet kurtulacağım. Ne kadar yaptığını da hesap ediyorum. Bu rüyanın anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatında engellerin ortadan kalkması ve mutlu mesut bir evliliğe yorumlanır.

 33. Elif dedi ki:

  Merhaba, rüyamda sokakta bir sürü kız çocuğunun yoldan geçen herkesin cebinden para aldığını, üzerlerindeki altınlarını istediğini gördüm. Üç dört tane kızında benim boynumdaki altını almaya çalıştıklarını, yerine farklı bir kolye bıraktıklarını gördüm ama çok uğraştılar onu almak için. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Sizden borç isteyen kişiler olabilir ya da maddi zarara uğrayabilir, başkası yüzünden çok harcama yapabilirsiniz.

 34. Fatma dedi ki:

  Rüyamda nişanı geri kalmış kızıma takılan bilezikleri vs diğer takılar kutusuyla beraber alınmış bulamadım. Hırsız çalmış, eve hırsız girmiş diye evdekilere diyordum. Zannedersem 2 yada 3 küçük altın bulduydum. Sadece elimde onlar vardı ama diğer takılar çalındı diye çok üzülüyor ağlıyordum. (not gerçekte kızım nişanlısından ayrıldı ama takılan takıları daha teslim edemedik yurt dışında yaşadığımız için bir kaç ay sonra teslim edecez.)

  1. admin dedi ki:

   İçinizde dert olan bir şeye ve kuruntu yapmaya yorumlanır.

 35. Pervince dedi ki:

  Merhaba rüyamda annemin bana hediye ettiği çok kıymetli kolyemin kutusunda olmadığını görüyorum ve Boğazımda taşıdığım ince kolyemi de hırsız düşürmüş yere onu buluyorum kendimi çok kötü hissediyorum. Eve ilk girdiğim de ev bembeyaz Ferahtı

 36. Pervin dedi ki:

  Merhaba, rüyamda annemin bana hediye ettiği çok kıymetli kolyemin kutusunda olmadığını görüyorum ve boğazımda taşıdığım ince kolyemi de hırsız düşürmüş yere onu buluyorum. Ama kutu da hep takılarım duruyor. Bir tek annemin hediyesi çalınmış. Çok üzülüyorum ama eve ilk girdiğim de ev bembeyaz ferah yani.

  1. admin dedi ki:

   Üzüntülerin ardından sevinmeye, hayatınızın güzelleşmesine yorumlanır.

 37. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda altınlarım çalınıyordu ve ben uyuyordum. O sıra uyandığımda altınlarımın yerinde olmadığını gördüm. Dış kapıya doğru yürürken bir kadın ile karşılaştım, sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bir kadının maddi yönden zarara uğratması ya da borç istemesine yorumlanır.

 38. Gmz dedi ki:

  Rüyamda düğünüm oluyor. Eşimle evleniyoruz. Evliyiz gerçekte. Takı töreni falan oluyor. Bilezikleri takmayı unutuyoruz.tam düğünün sonunda aklımıza geliyor. Annem getiriyor takıyoruz ama benim değil birazı arkadaşımın birazı teyzemin oluyor. 2 kolumda bilezik oluyor. Bir günlük takmış oluyoruz. Sonra babaannemlere gelip çıkarıp poşete koyuyorum. Sonra çalınmış oluyor. Kim çaldı ki amcamgil vardı koyarken onlar mı aldı ki diyorum. Sonra üzülüyorum nasıl ödücez şimdi biz bu kadar altını diye. Babamda sen üzülme bir şekilde hallederim diyor. Uyanmışım ondan sonra.

  1. admin dedi ki:

   Maddi külfete ve bu sebeple de bir süre evinizde para sıkıntısı çekmeye, yada mal mülk konularında haksızlığa yorumlanır.

 39. Alp dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kızı kaçırıyorum beyaz at ile bir elimde de Türk bayrağı var. Sonra eve polis geliyor. Sorgularken iki sivil polisle gidiyor. Arabaya binip gülüyordu. Sonra altınları da aldılar diyorum ve bilezikleri gösterip gidiyorlar.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz insan ile aranızdaki engelleri aşmak, özellikle parasal anlamda biraz daha sabır etmeye yorumlanır.

 40. Semra dedi ki:

  Çantamı açıyorum ve kolyem ile küpelerimin olmadığını görüyorum. Sevgilim olan adama o kadın çalmış diyorum. Banyoya giriyorum. Kendimi tuvalet yaparken görüyorum korkuyorum. Orada cin var, iki oldu görüyorum diyerek korkudan altımı pisletiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Size yapılan haksızlıkların farkına varmak, saklanan bir yalanı açığa çıkarmaya yorumlanır.

 41. Kerime yeşiller dedi ki:

  İyi günler, rüyamda evime hırsız giriyor ve bileziklerimi kelepçemi çalıyor. Bende mutfaktan iki tane bıçak alıp saldırıyorum ve hırsız korkup altınları atıp kaçıyor. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Beklentilerin karşılığını almak ve çok istediğiniz bir şeye sahip olmak anlamına gelir.

 42. Maral dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda evime misafir gelen bir erkeğin evimden gittiğinde yani bilen bilen benim altınlarımı da çalıp götürdü. Sonra biz onu sokaklarda arayıp bulduk ve onu altınlarımı nerede sakladın diye de bir defa bıçakladım ve karnında benim altınlarım varmış diye onları aldım ve yıkansın diye suya attı ol hırsız da kaçtı ve ben biraz zamandan gelip baksam altınlarım erimiş ve gerçek altın değilmiş. Böylece benim altınlarım hala kayıp ve ben çok tekrar çok üzüldüm. Böylece ben rüyamdan uyandım. Lütfen yorumlayıp verseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum 🙏🙏

  1. admin dedi ki:

   Kıskanç ve mal mülkünüzde gözü olan birinin sizden ve ailenizden uzak durmasına, kıskançlığa yorumlanır.

 43. Büşra dedi ki:

  Ben rüyamda eve yaşlı bir amca giriyor ve evdeki altını alıp giderken kapıdan biz geliyoruz ve eşim hırsızın elinden altını alıyor. Ben binada bağırıyorum hırsız var diye. Sonra uyanıyorum. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden olanakların artmasına ve rızkın çoğalmasına yorumlanır.

  2. AYDIN dedi ki:

   Ruyamda benim bildigim bi yerde bir cuval altin varmis bir hirsiz da o altinlari bulup almis onume gelip o altinlardan bir tanesini bana firlatip kacmaya baslamis

 44. Filiz dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda hırsız sokakta ve bende oradan geçerken saklandım ve beni buldu. Tehdit etti, küpelerimi kulağımdan çıkardım verdim ve kaçtım. Arkamı döndüğümde ona müdahale eden adamı öldürdü.

  1. admin dedi ki:

   Elinizden çıkan bir miktar paraya üzülebilirsiniz.

 45. Naz dedi ki:

  Düğünde takılan bileziklerin bir kısmını kaynanam aldı. Daha sonra bana vereceğini söyledi. Bende anne onları bana verecek misin dedim. Evet dedi ve daha sonra vermek istemedi. Bende onlar benim bana geri verecek misin dedim. Vermek istemedi, vereceksin vermiceksin tartışmaya başladık. Elinden almaya çalışırken yere düştü ve bilezikler künyeye dönüştü. Bazıları koptu, onları yerden alıp ağlayarak merdivenlere yöneldim. Eşime söyleyeceğimi söyledim. Bir yandan da eşim bana kızar mı diye düşündüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu konuda olumlu bir gelişme yaşanmasına yorumlanır.

 46. mehmet ali dedi ki:

  Merhaba, eve hırsız giriyor. Altın ve silah çalıyor ve tanıdığım insanlar çalıyor hepsini tanıyorum. Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Dostlarınızla araniza girip huzursuzluk çıkarmak isteyen kişiler olabilir.

 47. Seher dedi ki:

  Rüyamda altınların hırsız tarafından çalınmış. Eve geldiğim de altın kolyemin yerine sahtesini koymuşlar. Polisi aramak istiyorum. Bir türlü numarayı tuşlayamıyorum. Hep yanlış yazıyorum. En sonunda doğru yazdım, aradım ama kimse ilgilenmiyor.

  1. admin dedi ki:

   Evinizin huzurunu kaçıran birileri varsa uzak dururlar. Ev içinde huzur artar.

 48. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda eve hırsız girdiğini, altınlarımı çaldığını gördüm. Fakat bir tek alyansımı bıraktığını gördüm. Hırsız biz eşimle yatarken odadaymış. Biz odadan çıkınca camdan çıktığını fark ettim ve bağırıp polisi aramalarını istedim. Polise gittiğimizde de vicdanlı hırsızmış alyansımı bırakmış diyordum.

  1. admin dedi ki:

   Evin huzurun kaçıran ya da eşinizle aranızı açmaya çalışan kişinin sizden uzaklaşması, fırsat bulamamasına yorumlanır.

 49. Çiğdem dedi ki:

  Rüyamda kolyemi daha önce hırsızlık yaptığından şüphelendiğimiz kişilerden biri tarafından çalındığını gördüm. Aradım peşlerinden takip ettim ve en sonunda buldum. Hırsızlar da hak ettikleri yere girdiler. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Her zaman rüya görmem ve gördüğümde de korkarım uyanırım.

  1. admin dedi ki:

   Size karşı fesatlık besleyen ve engel olmaya çalışan kişiler emellerine ulaşamazlar ve hak ettiğiniz başarı size çok yakın olabilir.

 50. Özlem dedi ki:

  Merhaba, rüyamda evimde büyük bir kalabalık vardı. Sanki bir şeyin kutlaması gibi benim kese içinde altınlarım varmış. Olduğu yerden gittiğini fark ediyorum. Telaşla kapıların kapatılmasını altınlarımın çalındığını söylüyorum. Aramaya başlıyorum ve o arada yatak odasına giriyorum ve iki kişinin odamdan diğer kapıdan çıktığını görüyorum. Yatağın üzerindeki örtüyü kaldırıyorum ve keseyi buluyorum. Sarı bluzlu esmer bir erkeğin aldığını fark edip yakalayın diye bağırıyorum. Altın kesesi cebime koyuyorum. Kese bayağı ağır adamı yakalayacakken kese cebimden tekrar kayboluyor. Bu top rüyayı 2.görüşüm yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Maddi sorunlara çözüm bulmak ve istediğiniz şeyleri satın almaya, aile huzur ve refahının artmasına yorumlanır. Yeni bir gelir kapısı da açılabilir.

   1. Eren dedi ki:

    Rüyamda bir tanıdıklar eve sırtımıza da yatak taşıyoruz ama yatak bir kısımdan hasarlı ve. Varıyoruz kapıya yaklaştığımızda kapının açık olduğunu gördük ve ben elimde sopa ile giriyorum evde çalınacak bişey yok. Sadece 2 yada 3 adet çeyrek altın olduğunu bildiğimiz için direk ona bakıyoruz ama camı kırıp kaçmış yani kapıdan girip camdan çıkmış ama çeyrek altınları çalıp çalmadığını kontrol edemedik sadece çok korkup hemen uyandık.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya maddi olanaklarınızı kıskanan birine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status