Rüyada Altın ve Para Çalmak

Rüyada altın ve para çaldığını görmek, zor yoldan da olsa istekleri başarmak ve maddi refaha erişmek olarak yorumlanır. Zamanında elinizden çıkan yüklü para geri gelebilir. Mal mülk kayıpları telafi edilebilir. Geçim sıkıntısı çekenler de yakında emeklerinin karşılığını almaya başlayabilirler. Hayal ettiğiniz bolluk ve bereket dolu hayata erişebilirsiniz. Bir süre çekilen cefanın ardından güzel günlere erişerek, artık daha güzel olanaklara sahip olabilirsiniz. Maddi endişe çeken kişiler de yakında bundan kurtulabilirler.

Rüyada başkasının altın ve para çaldığını görmek, başka birinden alınacak yardım ile zor günleri geride bırakmak, hakkı olanı almak anlamına gelir. Bir süredir hakkınızı yiyen biri bundan pişman olabilir. Ya da maddi külfetten kurtulabilir, istediklerinizi rahatça alabilirsiniz. İş hayatında da başkası tarafından size güzel fırsatlar sunulabilir. Evli olanların ise eşlerinin kazançları artabilir.

Rüyada Hırsızın Altın ve Para Çalması

Özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntıların son bulması ile birlikte huzurun artması olarak yorumlanır. Mesela bekar olanlar zengin biri ile evlenebilir. Ya da evinizdeki geçim sıkıntısı sona erebilir. Ailenizin de maddi destek vermesi ile birlikte bazı para sorunlarının üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada Kuyumcudan Altın ve Para Çalmak

Hiç ummadığınız bir anda karşınıza çıkan fırsatlar ile çok para kazanmaya başlayabilir, mal mülk sahibi olabilirsiniz. Hakkınız olanı alabilir, birikimlerinizi artırabilirsiniz. Çalışan kişiler iş hayatlarında hak ettikleri kazanca ulaşabilirler. Kendi işini yapanlar da gelirlerinde yaşayacakları artış ile birlikte işlerini büyütebilirler.

Rüyada Altın ve Para Çalmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, maddi zorlukların geride kalması, elinize bol para geçmesi anlamına gelir. Hayal ettiğiniz hayata kavuşabilir, geçim sıkıntısında kurtulabilirsiniz. Çok büyük paralar ve başarılar da kazanılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. oguzhan dedi ki:

  Ben bir öğrenciyim 8.sınıfım. Rüyamda bir dairede idik. Annem babam ben ve iki kardeşim dairede bir yerleri karıştırıyordum. Önce bir tl buldum birkaç tane ardından bir yığın dolusu osmanlı altını buldum. Yapıldığı tarih 1333 dü cebime doldurdum. Evden kaçtık, binanın önünde komşular vardı. Zaten ev bizim değildi. Çarşı gibi bir yerde idi. Kimseye belli etmeden kaçtık ve o an uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Okul hayatında daha başarılı olmak ve yeni hedefler belirlemeye yorumlanır.

 2. Deniz dedi ki:

  Rüyamda babaannemlerdeyim, 2 milyar 210 lira var orada ödemeleri hesapla al içinden diyor. Bende şu an kafam dolu sonra hesaplarım alırım diyorum ama anlamaz diye 210 lirasını alıyorum. Küs olduğum halam kapıda cüzdanımı alıyor. 20 milyonumu alıyor geri bıraktırıyorum. Paraları görüyor, evden çıkıyorum. Arkamdan dedemle babaannem beni arıyor. Arabayla saklanıyorum bende evliyim. Evime bile gitmiyorum nasıl açıklarım bu durumu diye, etkisinde kaldım çok.

  1. admin dedi ki:

   Aile içi parasal sorunların çözülmesine, borcu olan kişilerden de ödemelerinizi almaya yorumlanır.

 3. Siber dedi ki:

  Selam, rüyamda kuyumcudayız. Kasa yanındayım ve bir anda kasadan para çalmayı deniyorum. Fakat karşıda sahibini görünce parayı yerine bırakıyorum ve dükkandan çıkıyorum. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamınızda canınızı sıkan haberler alabilirsiniz, biri ile aranız açılabilir.

 4. Filiz dedi ki:

  Evime hırsız girmiş ama girmiyorum. Evime geldiğimde ev darmadağın, gerçekte var olan altın ve paranın çalındığını görüyorum ve çok kötü ağlıyorum ve korkarak kalktım.

  1. admin dedi ki:

   Sakladığınız bazı sırları başkaları ile paylaşmanız gerekebilir. Belki bir süredir içinizi kemiren bir sırdan kurtulabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status