Rüyada Altına Yaptığını Görmek

Rüyada altına yaptığını görmek, sizin daha çok kaznamanızı ya da başarılı olmanızı istemeyen insanlar varsa yine de tüm engelleri aşarak başarıya ulaşmaya yorumlanır. Önünüzdeki engeller yakında biter ve kimse işlerinize müdahale edemez. Sizi tedirgin eden ve işlerinize karışan kişiler geri plana çekilirler. İş arayan kişiler de bol kazançlı bir iş haberi alabilirler. Rüyada altına yapmak, hakkınızda bir şeyler öğrenmeye çalışan birielrine de yorumlanabilir. Sizin sırlarınızı öğrenmeye çalışan birileri olabilir.

Rüyada birinin altına yapması, birinin sırlarını öğrenmeye yorumlanır. Size güvenen biri tüm sırlarını size söyleyebilir. Belki de sizden bir kondua yardım talebi olabilir. Gelecek günlerde ikili görüşmelerde öğreneceğiniz şeylere çok şaşırabilriisniz.

Rüyada Altına Kaçırmak

Yapılan bir haksızlığı ortaya çıkarmak şeklinde yorumlanır. Bir yanlı anlaşılma ya da iftira varsa da ortaya çıkar ve bundan dolay sizden özür dileyen kişiler olabilir. Mahkemesi olanların davalarında hayırlarına bir sonuç alınır.

Rüyada Altına Kaka Yapmak

Sizi tedirgin eden bir konuda içinizi rahat ettirecek haberler almaya yorumlanır. Ortaya çıkmasını istemediğiniz bir şey vars ada öğrenilmez. Yapılan bazı hatalar unutulur. Bazı yanlışları yakın zamanda telafi edebilirsiniz.

Rüyada Altına Yaptığını Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, elinizden geleni yaptığınız bir işten karşılığını almaya başlayacağınıza yorumlanır. Bir türlü tamamına erdirilemeyen konularda yakında tamamına erer. Bekleyişler son bulur ve artık emekleriniz sonuç vermeye başlar.

Rüyada Büyük Tuvaletini Yapmak
Rüyada Kaka Yapmak ve Temizlemek
Rüyada Bok Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status