Rüyada Ameliyat Olmak İçin Beklemek

Rüyada ameliyat olmak için beklediğini görmek, sağlığını önemsemeyen ve kötü alışkanlıkları olan kişiler için sağlığının değerini anlatacağına ve kötü alışkanlıklarını temelli bırakacağına yorumlanır. Size zararı dokunan alışkanlıklarınızdan kurtulabilir, daha sağlıklı bir yaşam benimseyebilirsiniz. Eğer endişe ettiğiniz sağlık sorunlarınız varsa endişe edildiği gibi olmaz, kişi tez zamanda daha sağlıklı ve zinde olabilir. Psikolojik olarak zor günler geçirenler kendilerine huzur veren insanlar sayesinde dert ve kederden, üzerlerindeki stresten arınırlar. Sevdiklerinizin de katkısı ile sıkıntılarınıza çözüm bulabilirsiniz. Rüyada ameliyat sırası beklemek, gönül işlerinde şanslı olmak ve ayrılık acısı çekiliyorsa yeniden kavuşmaya yorumlanır. Özlem biter ve sevdiğiniz insandan haber gelir. Eğer birinden hoşlanıyorsanız duygularınıza karşılık bulabilirsiniz.

Rüyada ameliyat olmak için hazırlanmak, uğraş verilen işlerde ileride çok başarılı olmak ve şimdi çekilen cefanın ileride sefasını süreceğine yorumlanır. Şu günlerde çok çalışıp çabalıyorsanız tez zamanda mükafatını görürsünüz, hakkınız olan başarı gelir. Emekleriniz karşılığında istenilen saygınlığı kazanabilirsiniz. Size iş sözü veren biri varsa yakında iş için arayabilir.

Rüyada Ameliyat Olacağını Görmek

Yakın zamanda yaşanan bazı sorunların çözülmesine ve insanlarla aranızdaki gerginliğin biteceğine yorumlanır. Sizden özür dilemesini ve hatasını kabullenmesini beklediğiniz bir insan varsa hatasını kabul ederek sizi yeniden kazanmaya çalışabilir. Kalbinizi kıran biri varsa da onu affedebilirsiniz.

Rüyada Ameliyat Olacağının Söylenmesi

Bir zamanlar size hatası olan veya hor gören kişilerin şimdi size imrenerek bakmasına ve kıskanmasına yorumlanır. Size karşı ön yargılar biter, bazı insanları hayran bırakacak başarılarınız olabilir. Çevrenizdeki insanlardan övgü dolu sözler işitmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Ameliyat Olmak İçin Beklemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sabrın sonunda istediği şeyi elde etmeye ve kendi çıkarlarınıza yönelik atacağınız her adımın sizin hayrınıza olacağına, sırasıyla güzel olaylar yaşamaya yorumlanır. Zamanında size yapılan bir haksızlık varsa da dönüp dolaşıp hakkınız olan şey sizin olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Feridun dedi ki:

  Göz ameliyatı olacağım söyleniyor bende bekliyorum yanımda biri daha var unuttum onu benim gozumde bişey yoktu diyorum korkuyorum endişeleniyorum ilk defa bayılacam ölecekmiyim acaba diye dertleniyorum

 2. Gökçe dedi ki:

  rüyamda doktoru olan yeğenimin kafatasında bir ince bir delik varmış bundan ameliyata ikna etmeye çalışıyorum fakat kendisi doktor olmasına rağmen gerçek hayatta doktor ama korkuyor ben onu ikna etmeye çalışıyorum acaba nedir

 3. Nıl dedi ki:

  Ruyamda mezarımın basına goturmusler. İki kisinin elinden kurtulmaya calısıyorum. Daha olmek istemediğimi soyleyıp oraya girmek istemiyorum.

 4. ayc dedi ki:

  rüyamda bir kez rahmimden ameliyat oldum ama sanki hiç olmamış gibi ayaklandım gezip tozarken doktor aradı sonra bana iki kez daha ameliyat edebileceklerini prosedürle ilgili bir şeyler imzalaması gerekiyor dedi. dün gece en son konuştuğum arkadaşımda benimle ilgileniyordu ben de ona durumu anlatıyodum arkadaşım beni oyaladıklarını düşünüyordu ben de en son ameliyat masasına yattım ve öyle uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ertelenen bazı sıkıntıların atlatılmasına yorumlanır.

 5. hakan dedi ki:

  İyi günler.Rüyamda burun ameliyatı olmak için hazırlandığımı görüyorum.Tüm akrabalarım bana destek olmak için toplanmışlar.Hatta aramızın kötü olduğu akrabalarım bana çok yakın davranıyor,ben de şaşırıyorum bunlar beni sever miydi diye.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden hasta birinin şifa bulmasına yorumlanır.

 6. Ecem nur dayan dedi ki:

  Rüyamda kalp ameliyatı olacağımı konuşuyordum kaLP damarlarım tıkalı daha öncede hastanede uyanmadigimi görmüştü annem

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıhhat içinde olmaya yorumlanır.

 7. Recep dedi ki:

  Rüyamda sevgilim göz ameliyatı olmak için hastaneye yatıyordu bende onun yanında kalıyordum ben hastanede kayboldum geldi beni buldu odaya çıktık.Yorumlar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden bir iyilik görmeye yorumlanır.

 8. Nuray dedi ki:

  rüyamda gercek hayatimda da ameliyat oldugum kanser olan gögsüm icin hastanedeydim be Doktor la konusuyorduk korkularimi almaya calisiyordu bende ameliyati Kabul ettim . Rica etsem yorumunuzu alabilirmiyim

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya bazi endiselerin bitmesine yorumlanir.

DMCA.com Protection Status