Rüyada Amerika’ya Gitmek

Rüyada Amerika’ya gitmek, sizin başarılı ve mutlu olmanızı istemeyen ve kıskanan kişiler olabilir. Özellikle daha iyi hayat şartlarına sahip olmanızı istemeyen kişiler tarafından duyacağınız sözler sizi kırabilir. Bu sebeple bazı plan ve projelerinizi bir süre saklamanızda fayda var. Yurt dışına çıkmak, yeni bir işe girmek, evlenmek ve yeni iş kurmak gibi sürpriz planlarınızı bir süre kimseye söylemeyerek nazardan ve eleştiriden sakınabilirsiniz. Yoksa sizin hevesinizi kaçırmak isteyen kişiler olabilir. Gelecek planlarınızı garantiye almadan kimseye paylaşmamak hayırlı olacak. Yoksa çok garanti dediğiniz bir işiniz bile olmayabilir.

Rüyada Amerika’ya gittiğini görmek, aynı zamanda yakında geçim sıkıntısında kurtulmak ve hedeflenen kazanca ulaşmak olarak yorumlanır. Bir süredir hedeflediğiniz kazancı artık elde etmeye başlayabilirsiniz. Borçlarınız da sona erebilir. Bu sayede maddi yönden mutluluk yaşayabilir, ailenize de destek olabilirsiniz.

Rüyada birinin Amerika’ya gittiğini görmek, yurt dışından biri ile bağlantı kurmak, görüşmeye başlamak ya da gönül ilişkisi yaşamak anlamına gelir. Eğer rüyada tanımadığınız birini Amerika’ya gittiğini görürseniz, yeni tanışacağınız biri ile çok gezip yeni yerler görebilirsiniz. Rüyada tanıdığın birinin Amerika’ya gittiğini görmek ise, o kişi ile seyahate çıkmak anlamına gelir. Ya da bir vesile ile bir araya gelebilir, hasret giderebilirsiniz. Rüyada kalabalık bir grupla Amerika’ya gitmek, iş hayatında başarı elde etmek ve sık sık seyahate çıkmak demektir.

Rüyada Amerika’ya gitmeye niyetlenip gidememek, aile içerisinde anlaşmazlıklar olması, aile fertlerinin bir şeye onay vermemesi anlamına gelir. Evlenmek isteyenler ailelerine bunu kabul ettirmekte zorlanabilir. Ya da iş planlarınız destek görmeyebilir.

Rüyada Gemiyle Amerika’ya Gitmek

Çalışmayanlar için yeni bir iş fırsatı yakalayarak gelir elde etmeye başlamaları anlamına gelir. Ya da bir kursa yazılabilirsiniz. Çalışan kişiler ise iş hayatında bir değişim yaşayabilirler. Yeni bir işe girmek, iş kurmak ya da iş hayatında yükselmek söz konusu olabilir. Ancak bu değişim sizi mutlu edecek ve kazancın da artmasını sağlayabilir.

Rüyada Uçakla Amerika’ya Gitmek

Yeni bir yerde yaşamaya ve çalışmaya, yeni bir hayat düzeni kurmaya yorumlanır. Evlilik ya da başka vesileler ile başka bir yere taşınarak daha iyi koşullarda bir hayat sürebilir, daha çok kazanabilir ve zenginliğe erişebilirsiniz. Eğer yurt dışına çıkmanızda bir engel varsa, bu engel de yakında ortadan kalkabilir.

Rüyada Amerika’da Gezmek

Hayatınıza girecek insan sizin gelecek planlarınızı değiştirebilir. Bekar olanlar yeni bir aşka yelken açarak, sevdikleriyle sürekli seyahat edebilir, yeni yerler görebilirler. Gezip dolaşmayı seven biriyle yaşayacağınız ilişki sizi mutlu edecek. Onun sayesinde hayatınız bir anda değişebilir, kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Evli olanlar ise eşleriyle mal mülk alabilirler. Uzun süredir birikim yapanlar ise ev sahibi olabilirler.

Rüyada Amerika’ya Gitmek İçin Hazırlanmak

Şu an yaptığınız çalışmaların ileride size büyük geri dönüşü olacağına yorumlanır. Gideceğiniz kurslar, gireceğiniz sınavlar ya da yapacağınız işler ile ileride kazancınız artabilir, size yeni fırsat kapıları açılabilir. Özellikle vaktiniz varsa, kendinizi ne kadar geliştirir ve çaba gösterirseniz o kadar da faydasını göreceksiniz.

Rüyada Amerika’ya Tatile Gitmek

Bilgi ve birikimlerinizin işe yarayacağına ve önünüze çok iyi fırsatların çıkacağına yorumlanır. Yakında emeklerinizin karşılığını alabilir, daha iyi yerlerde olabilirsiniz. Hak edilen başarı ve kazanç elde edilecek. Özellikle aileniz ve sevdiğiniz insan size destek olabilir. Sizin elinizden tutarak maddi manevi her türlü yardımı yapabilirler.

Rüyada Güney Amerika’ya Gitmek

Uzun süredir mücadele ettiğiniz problemleri geride bırakacağına, artık ailenizde huzur ve hoş muhabbet olacağına yorumlanır. Eğer ailede sürekli huzursuzluk çıkaran ve aranızı bozmaya çalışan biri varsa, bu kişi de bu huyundan vazgeçebilir. Aile saadetinizi bozmak isteyenler de bu emellerine ulaşamayacaklar.

Rüyada Amerika’yı Görmek

İşiteceğiniz bazı sözler ya da alacağınız bazı haberler karşısında hayret edebilirsiniz. Özellikle yakın zamanda karşınıza çıkan bir fırsata inanmakta güçlük çekebilirsiniz. Herkes size imrenebilir ve elde edeceğiniz şans ile daha güzel zengin bir hayata erişebilirsiniz. Kalbinizden geçen güzel şeyler gerçekleşebilir.

Rüyada Amerika’ya Gidememek

Çalışma ortamında ya da her gün gördüğünüz insanlar ile aranızda anlaşmazlıklar ve sorunlar yaşanabilir. Özellikle sosyal çevrenizdeki insanlar sizi kırabilirler. Bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Maddi engeller de sizi bazı şeyler başarmanızda zorlayabilir ve bazı planlarınızı ertelemeniz gerekebilir.

Rüyada Amerika’ya Yerleşmek

Gelecek hayalleriniz çok güzel olsa da önünüze çıkan engeller yüzünden zor zamanlar atlatabilirsiniz. Aileniz bazı şeylere karşı çıkabilir, maddi sorunlar ya da başka sebeplerden planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle anne ve babanızın onayını almak zor olabilir. Evli olan kişiler de eşleriyle bir konuda bir türlü orta noktayı bulamıyor olabilirler. İnatlaşmak yerine isteklerinizi daha net bir şekilde dile getirmenizde fayda var.

Rüyada Amerika’ya Gitmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, düğün dernek ya da ev masrafları yüzünden yüksek harcamalar yapmak anlamına gelir. Ancak sonrasında her şey gönlünüze göre olacak ve elinizden çıkan paranın fazlası elinize geçecek. Aile hayatında bazı sıkıntıları aştıktan sonra hepiniz de mutlu olacaksınız. Ancak bir süre zorluklara katlanmanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. damla dedi ki:

  oncelikle merhabalar gosterdiginiz ilgi icin tesekkur ederim. ben kendimi amerika’da bir universite kazandigimi ve oraya tasindigimi gordum.ruyamin buyuk bir cogunlugu okulda geciyordu ilk gunden bir arkadas ediniyordum ve zamanla cok yakin oluyorduk.

 2. Zehra dedi ki:

  Rüyada kardeşimin amerikaya okumaya gitmek için h
  azırlandığını gördüm

 3. Mediya dedi ki:

  Rüyamda eşimin Amerika ya yeni okul başlamak için gitimi gördüm Orda iki ihtiyar kari koca bizi evinden karşıladınız ve bişeyle içme verdini gördüm ve o ihtiyarlar sebebini Amerika ya gelişimizi sordu ama ben İngiliz ve konuşamadimi söyledim o zaman benim konuştum 3dilden sohbet etmeye başladık ve onara söyledim okulu bulamadimi ve biraz korktumu geç kalacağım diye ve sebebim bure gelmek yeni dil öğrenmek için.Bize tarif etile okulun yerini ama uyananakadar bulamadim okulu zorlandım bulma geri döndüm sorma ama çok korkum vardı yolda kalacamizi

 4. sobushka dedi ki:

  Selamlar. Ruyamda bir kac kiz arkadasimla birlikte Amerikaya gezmeye, tatil yapmaya gitmistik. orada ben kaldigimiz yerde denize girdim., bir az yuzdum. cok sevdim cok huzurlu buldum ortami. Ailemde ordaydi ama annemle babam Ayri oda da kaliyordu. Ben orda guzel resimler cektirdim. o sahilde yurudum filan. sonra dondugumu hatirliyorum filan. ama orayi denizi cok ozledigimi de hatirliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan birinden hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 5. Bedir dedi ki:

  Rüyamda bi kaç tanıdığımla beraber iş nedeni ile ABD ye gidiyorduk. Havaalanında vakit geçirmeye başladık eşlerimiz uçaktaydı biz dışarda sonra hostes bizi acilen uçağa geçin diye ikaz etti. Sonra uçağa geçtik arkadaş hemen oturdu ben yer aradım uçağın arka kısmında yer buldum çok eski yıpranmış bi koltuğa oturdum kemeri yoktu ve korkudan uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüua uzak bir yerden hayırlı haber almak, seyahate yorumlanır.

   1. Fatih kılıç dedi ki:

    Selamaleyküm rüyamda amerikaya hayvsn götürüyorum inek buzağı felan Amerika’ya gittim hayvanlar yok ben orda yapayalnız kaldım korktum ne yapacağımı bilmiyordum hayvanlarım kayıp bir baktım Türkiye’den ilçemizden hep tanıdık kişiler derdimi anlattım kimse sahip çıkmadı eşim ve bir çocuğum var türkiyede bi yol buldum geldim onlar baktım tekrar gittim sordum hayvanları yok geri geldim türkiyeye tekrar gittim amerikaya gene soruyorum tabi bana polis varya Türkçe konuşma yanlarında yakalarlar diyorum geri geldim türkiyeye eşim bir kaç arkadaşım biraz hayvanlarımızdan getirmiş yarısı yok ben bakmak için tekrar gittim böyle çok daha uzun bir rüyaydı yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya çevrenizdeki insanlardan destek görmek, birinden iş teklifi gelmesine yorumlanır.

 6. HazalKız dedi ki:

  Rüyamda geçmişte Ammerikaya gitmişim çocukluğumda, gerçekte gitmedim ama rüyamda geçmişte gittiğimi hatırlıyorum ve o kadar gerçekçiydiki, geçmişte gittiğimde Fransadaki eyfel kulesini söküp bir kaç gün veya haftalığına Amerika ya götürmüşler, yanımda babam var, Hatta babam ve ben Amerikaya gittiğimizde bir de babamın kuzeni olan bir amcam da şans eseri oradaymış, onunla da karşılaşmışız. Ne şanslıyım ki Amerika ya gelip hem Amerikayı hem de eyfeli görebildim diye seviniyorum, bu geçmişte yaşanmış ve ben bunu hatırlıyordum rüyamda. Uyandığımda hala rüyanın etkisindeydim bir süre gerçekten de Amerika ya gitmişim gibi hissettim 😂 26 yaşında bekar ve çalışan bir kızım, Sizce rüyanın yorumu nedir, teşekkür ederim şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta bir iş fırsatına ve yer değişikliği yapmaya yorumlanır.

 7. Mine dedi ki:

  Rüyamda annem babam ben Amerikadayız. Pasifik okyanusunun üstünde bir köprüye çıkıyoruz manzara izlemek için. O sırada babam köprünün parmaklıklarının diğer tarafına geçiyor. Baba düşersin diyorum. Babamda başkaları da geçmiş bir şey olmaz diyor. Bende ne olur ne olmaz diye elinden tutuyorum düşmesin diye. O ara sahilde bir kaç çöp görüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işleriniz sebebi ile uzak bir yere gitmeye ve hayalleri gerçekleştirmeye yorumlanır.

 8. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda ablamla birlikte hafta sonu icin Amerika dayız.cok kalabalık bir ortam var. Bulunduğumuz yerde birkaç bölme var ve her bölmede bir psikolog insanlara yardımcı oluyor.biz de bu psikologlardan birinden yardim almak için bekliyoruz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kendi hedeflerinize ulaşmaya yorumlanır.

 9. Can dedi ki:

  Ben evden çıkıyorum bi bakıyorum amerikadayım yürüyorum etrafta insanlar ingilizce konuşuyor sonra telefonumu çıkarıyorum arkadaşımı arıyorum ben geldim beni al diye arkadaşım yanında bi arkadaşıyla birlikte geliyor beni alıyor bu arkadaşım amerika ya gidebilirsem beni karşılayacak ve görüşeceğim bir arkadaşım ama yanındaki arkadaşını tanımıyorum bana hoşgeldin diyor selamlaşıyoruz beraber bir dükkana giriyoruz ve uyanıyorum sizce bu rüyanın anlamı nedir ben abd ye gitmek istiyorum ailem karşı cıkıyor eğer gidebilirsem bu arkadaş beni karşılayacak olan arkadaş rüyayı kendim düşünüp yaşadım gibi bi ihtimal yok çok uzun zamandır rüya görmüyorum ve kendim kontrol edemediğim bir rüyaydı çok uzun bi zaman gibi geçti rüya ama ben sadece burayı hatırlıyorum ve bi anda oldu bitti uyandım lütfen cevap verirmisiniz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş veya başka sebepler ile güzel imkanlar elde etmeye ve bir yere başvurunun kabulüne yorumlanır.

 10. DS dedi ki:

  Rüyamda Amerika’ya uçakla gittim. İndiğimde üzerimde bol eski bir atlet vardı. Otele gittim üzerimi değiştirmek için. Garip merdivenlerden biraz zor şekilde yukarı çıktım. Yukarı çıkarken eteğim merdivenlere takıldığında farkettim ki üzerimdeki kıyafet değişmiş. Beyaz uzun etekli bir elbise olmuş. Kardeşimden telefon geldi. Asıl kardeşime gitmiştim ama o beni almaya sonra geleceğini söyledi. Bir süre dayimlarla vakit gecirmemi söyledi. Dayimlarla bir düğüne gittik. Gelini gördüm. Sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yurt dışı planlarının gerçeğe dönüşmesine ve karşınıza bir fırsat çıkmasına yorumlanır.

 11. Soner dedi ki:

  Rüyada amerikadayım orada cumhurbaşkanımızlakarşılaşıyoruz biraz sohbet ediyoruz ondan sonra cumhurbaşkanımız heyecanlı bir şekilde ankesörlü telefonla birkaç yeri arıyor oarada uçakların kalktığını görüyorum yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Mesleki alanda ideallerinize yakında ulaşmaya yorumlanır.

  2. Nur dedi ki:

   Rüyamda ben annem ve ablam amerikadayız ve bi otele yerleşiyoruz. Odamızda Türkler var. Bizde eşyalarımızı bırakıp şehri gezip tekrar odaya gelince odanın değişmesini istiyoruz görevliden. Ben İngilizce bildiğim için ben gidip görevli kızlarla konuşup hallediyorum oda değiştirme işini. Sç

   1. admin dedi ki:

    Yakın zamanda yapılacak olan seyahat ile yeni bir dost çevresi kazanmak ve kariyerde başarıya yorumlanır.

 12. Sıla dedi ki:

  Bir filmde oynuyordum.Filmin oyuncuları ve annemle amerikaya gidecektik ama gidemeden uyandım

  1. admin dedi ki:

   İdeallerine ulaşmak anlamına gelir.

 13. özge dedi ki:

  ruyamdA hep aynı havaalanını goruyorum pasaport ıslemlerı ıcın fotograf unutuyorum ama sıra bana gelınce ıslemler hemen halloluyor. eşim evde aslında turkıyeede calısıyormusum nedense amerıkaya gıdıp 3 ay calısmak ıstıyorum tek basıma hareket edıyorum sonra dargın oldugum ablamda gelıyor benım bıletımın aynısından alıyor yol boyunca eşimi anlatıyor kotu olarak bende aglıyorum .. amerıkada yanlız evımı tutuyorum esıme maıl atıyorum hızlı bır sekılde zman geçmiş güya donuyorum unıverısteden bır arkadasımında benım gıbı yaptıgını goruyorum 14 bıne yakın para bırıktırmıs bende yapabılırım dıye heves edıyorum uayndım. hep aynı havalımanı aynı kuyruk aynı gorusmeyı goruyorum bazen eksık evrak dıyorlar bazende ucakta en arkada oturur sekılde ruyamıngoruyorım anlamlımı sızce

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir gitmek istediğiniz bir yer varsa hayırlı haber gelir, iş ya da başka sebeple yaşadığınız yerden uzaklaşabilirsiniz.

 14. Asuman dedi ki:

  Amerika’da doktora yapmak en büyük hayalim. Zor ama Harvard ve MIT çok istediklerimden. Ve rüyamda da boston’a gidiyordum. Sonra tanımadığım birileri beni gezdiriyordu , rehber gibilerdi ve kimsenin olmadığı yerlerde olan inşaat gibi şeyler vardı. Onları anlatıyorlardı, çalışma prensipleri falan. Ve akşam kalmaya gittiğim evden gökyüzüne bakıyordum, başka birisi benim çekemediğim gezegeni teleskopla çekmişti.

  1. admin dedi ki:

   Hayalleriniz için verdiğiniz emeğin karşılığını almak ve güzel bir fırsat yakalamak demektir.

 15. Batu dedi ki:

  Rüyamda dayımla birlikte New York’a gitmişiz central park da geziyoruz. Parkın içinde olan müze varmış oraya giriyoruz sonra çıkıyoruz tekrar central parkı geziyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Yurt dışı planınız varsa yakında karşınıza bir fırsat çıkabilir.

 16. Ahmet dedi ki:

  Ruyamda teyzemler amerikada yasiyormus ve bende tatile gitmisim kuzenlerim beni disney lande goturuyo gezdiriyo ben her yerin fotografini cekiyorum egleniyorum sonra turkiyeden bir arkadasimi goruyorum benden yardim istiyo yardim ediyorum ama sonra kotu oldugunu anlayip birakiyorum sonra bir kizla tanisip evleniyorum cocugumuz oluyo bende avukat olmusum cok hizli bir ruyaydi

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yerden beklenen haber gelir, verilen sözler tutulur.

   1. Esra dedi ki:

    Ruyada kardesimle beraber amerikaya gidiyoduk ve oraya yerlesicektik ama fazla paramiz yoktu once ev bakmaya calisiyoduk ve arabanin icinde kaliyoduk

    1. admin dedi ki:

     Yurt dışına dair hedefleriniz varsa yakında hayırlı haberler gelir.

 17. Furkan dedi ki:

  Benim rüyam çok garipti. Ben dışarıda geziyordum. Annemgil şehir dışına bir tanıdığın yanına gitmişlerdi. Annem beni arayıp ilk otobüsle yanlarına gelmemi söyledi bende öyle yapacaktım. O sırada ne oldu hatırlamıyorum ama bütün arkadaşlarım ve öğretmenlerim bir uçağın içinde bir yere gitmeye hazırlanıyorlardı. Bende onlara görüşürüz demek için uçağa girdim ve her biri ile selamlaşırken uçak kalkmış ve gidecekleri ülkeye doğru yol almaya başlamıştı. Bende ne bilet vardı nede o bileti verecek kadar para öğretmenim yanında ayakta bir otobüs demiri tutar gibi durmuş uçuyorduk. Öğretmenime sorduğum zaman Amerika’ya gittiğimiz söylemişti. Arkadaşıma bileti sorduğumda 1400 TL ye aldık demişti. Kalkışı yaptık fakat uçak havadayken Amerika’nın üstüne geldiğimizde Amerika yanmış müstakil evlerle doluydu. Üzerinden geçerken gördüğüm bütün evler her yer kül olmuştu. İnişi nasıl yaptık hatırlamıyorum bir yere kalmaya gidiyorduk. Ben orada arkadaşımın telefonu ile annemi arıyor ve ona olayı anlatıyordum. Sonra dışarı çıkıyor gezmeye başlıyorduk dışarıda ikram verilen küçük bir parça eti alıp ağzıma atıyor fakat hemen kusarak çıkartıyordum. Domuz eti domuz eti diye etrafta bağırıyordum. Daha sonrasında kalacağımız yere gidiyorduk. Kaldığımız yerden iki bina bir birine çok yakın bir şekilde konumlanmıştı annemi tekrar arıyordum. Konuşurken hava almak için balkona çıktığımda bitişik olan binanın balkonunda abimi ders çalışırken görmüştüm ve mutfak penceresinde de annem hem benle konuşuyor hemde yemek hazırlıyordu. Bağırarak hey buraya bakın demiştim abim bana dönüp aaaa Furkan bizi bulmuş diyordu. Burada uyanmıştım, herkes gibi devamı görmek için tekrar uyumak istesem de bir türlü uykuya dalamadım. Sizce nasıl yorumlanır?

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatına dair uzun süredir devam eden hayallerin gerçek olacağına, güzel fırsatlar elde etmeye yorumlanır. Sevdikleriniz size bu konuda maddi ya da manevi destek olabilirler.

 18. Eşref dedi ki:

  Rüyamda araçla bir köye gidiyorum iş için oradan Amerika yakınmış. Gelmişken amarikaya gidelim diyorum gidiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hayal olarak kalır sandığınız bir şeyin gerçek olmasına yorumlanır.

 19. Taha dedi ki:

  Rüyamda sürekli hayalini kurduğum yazilim mühendisliği için henüz yazilim mühendisi olamama rağmen Amerikaya staj yapmaya gitmiştim. Fakat hiçbir şey bilmiyordum. Youtube dan tanıyan tanır; Selman Kahya bana yardımcı olmak için elinden geleni yapıyordu ve ciddi anlamda yardımcı oluyordu. Çalıştığı şirkette bana işin inceliklerini öğretiyor ve hatta kalacak yer bulana kadar da kendi evinde misafir ediyordu. Haliyle orada telefon çekmediği için yeni bir telefon hattı almalıyız diyordu. Şirkette bana işi öğretirken internetin kesilmesi sonucu şirket sahibinin küçük kızı gelip bize öğrenmiş olduğu Türkçe kelimeleri sayıyordu. (aklımda kalan ‘meyve’ sözcüğü) Tüm bunlar neye işaret eder merak ediyorum.

 20. Taha dedi ki:

  Rüyamda sürekli hayalini kurduğum yazılım mühendisliği için henüz yazılım mühendisi olamama rağmen Amerika’ya staj yapmaya gitmiştim. Fakat hiçbir şey bilmiyordum. Youtube’dan tanıyan tanır; Selman Kahya bana yardımcı olmak için elinden geleni yapıyordu ve ciddi anlamda yardımcı oluyordu. Çalıştığı şirkette bana işin inceliklerini öğretiyor ve hatta kalacak yer bulana kadar da kendi evinde misafir ediyordu. Haliyle orada telefon çekmediği için yeni bir telefon hattı almalıyız diyordu. Tüm bunlar neye işaret eder merak ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Emek verdiğiniz bir işte çok başarılı olarak gelecek günlerde güzel olanaklar elde etmek, parasal engelleri aşmaya yorumlanır.

 21. Semiha dedi ki:

  Birkaç arkadaşımla Amerika’ya gidiyoruz. Orada yemek alacağız alacağımız yemeklerin Türk lirası ve dolar kurunu hesapladığımızı hatırlıyorum. Birde ben normalde Amerika’ya o kadar uzun bir uçak yolculuğuyla gidemeyeceğimi düşünen biri olduğum için rüyada Amerika ya gitmenin hiçte zor olmadığını düşünüyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir hayalini kurduğunuz bir yolculuk varsa önünüze güzel bir imkan çıkabilir.

 22. Adil dedi ki:

  Rüyamda Amerika’ya gittim. Yanımda sevgilim vardı. Beraber gittik oraya bir eve geldik. O evde insanlar çoktu. Çekik gözlüler vardı. Sonra bana iş aramaya başladım. Oraya gittiğimi kimse bilmiyordu. Sonra iş aramaya başladım. Ne anlama gelir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Karşınıza çıkacak bir fırsata çok sevinmek ve sevilinizin size destek olmasına yorumlanır.

 23. Nil dedi ki:

  Rüyamda eşim ve ağabeyimle Amerika’ya gittim. Sonra bir sürü tank ve asker gördüm. Bir zafer kutlanıyordu. Bu bizim içinde güzel bir zaferdi. Sonra elimle bir ekmek vardı. O ekmeği düşürmeden yüksek bir merdivenden (gökyüzünden inen bir merdiven gibi) inmemiz gerekiyordu. İndik düşmeden korkarak ve ben ekmeği üçümüze de yedirdim. Özellikle de ağabeyime…

  1. admin dedi ki:

   Hedeflerinize ulaşacağınıza ve ailenizin sizinle gurur duyacağına yorumlanır.

 24. Kazım kazım dedi ki:

  New York’a gittim ve havalimanından otobüse bindim. Şehir merkezinde indim ve kısa dolaştıktan sonra geri döndüm. Tekrar aynı yere ucak bileti aldım ama bu sefer gitmekten vazgeçtim.

  1. admin dedi ki:

   Yurt dışında yaşayan biri ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

 25. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda bir kaç arkadaşımla Amerika’ya üniversite okumak için gidiyorduk ve orada sınava giriyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Parlak bir geleceğe ve hedeflere ulaşmaya yorumlanır.

 26. ESRA dedi ki:

  Rüyamda önce yalnız olduğumu ve Amerikaya seyahate gittiğimi görüyorum. Orada bir lokanta gidiyorum ama sipariş vermiyorum. Bir anda eşim yanıma geliyor. Güya onunla gelmişim ve yemek siparişi veriyoruz ve sonradan da geziyoruz Amerikada. Yorumu nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz ile birlikte tatile çıkmak, birlikte ortak bir hayali gerçekleştirmeye yorumlanır.

   1. Oyku dedi ki:

    Rüyamda deprem olmuş karşı binanın yıkıldığını görüyorum. evin olduğu alan okyanusta sürüklenerek güney amerikada bir adaya varıyor. Orda ailemi aramak için telefon bulmaya çalışıyorum. Cüzdanımda 100 dolar ve 50 euro varmış kadın telefonu kullanabilmem için ya euro ya da yerel para birimiyle ödeme yapacağımı söylüyor. Herkes ailesini arıyor ama ben arayamadan uyandım.

    1. admin dedi ki:

     Elinize yüklü miktar para geçebilir ve başka bir yere taşınabilirsiniz.

 27. YUNUS SAĞLIK dedi ki:

  Ben rüyamda 5 yıl öncesine gidiyorum ve arkadaşlarla birden kendimizi Amerika’da buluyorum. Daha sonra Amerika’da at yarışı izlemeye gidiyoruz. Nedir bunun manası?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş fırsatı ya da başka bir olanak ile birlikte taşınmaya yorumlanır.

 28. Nesli Nur dedi ki:

  Rüyamda Amerika’ya Türkiye’den bir topluluk ile gitmişiz sahildeyiz. Amerikalı insanlarda orada. İlkten eğlensek de sonra gökyüzünde pembelik görüyorum. Aklıma geliyor o an diyorum ki aaa burası calofornia mı burada yangın vardı. Sonra bir anda gökyüzünden misket bombaları o bölgeye doğru atılıyor. Ama gittikçe bizim durduğumuz sahile doğru yaklaşıyor. O kalabalığın içerisinde trumpı gördüm. Alaycı bir yüz ifadesi var hatta içimden kendi kendime diyorum ki kendi insanına nasıl yapıyor böyle bir şey. Biz Türkler de oradayız ya 1 taşla 2 kuş vuracakmış öyle hissediyorum rüyamda. Sonra annemi kaybediyorum, kalabalıkta tesettürlü bir kız görüp soruyorum annem nerede diye. Bana diyor bu tarafta getiriyor beni anneme. Sonra orada dayımın kızını gördüm (Normalde dayımlarla görüşmüyoruz). Benimle yalnız bir yerde konuşmak istiyor ama ben kalabalık ortamdaki koltuğa oturuyorum. Bana ķızını anlatıyor abur cubur çok seviyormuş falan diye.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında tanışacağınız biri ile ilerleyen zamanda yurt dışı seyahatine çıkmak ya da uzak mesafe ilişki yaşamak anlamına gelir.

 29. Aygül dedi ki:

  Benden 2 yaş küçük erkek kardeşimle Amerika’da zenci bir kuyumcuyla beraber kuyumcudayız, altınlara bakıyoruz. Bu rüyayı sabah aynı kareyi ikinci kez gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Gelecek için yeni hedefler belirlemek, yurtdışı hayaliniz varsa ilerleyen zamanda gerçekleşmesine yorumlanır.

 30. Sefa dedi ki:

  Rüyamda gemiyle amerikaya gidiyorum. Çok mutlu oluyorum, new yorkta fotoğraf falan çekiniyorum. Bir ara bir aileninde fotoğrafını çekiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yurt dışı ile ilgili hayaller kurmanızı sağlayacak biri hayatınıza girebilir.

 31. Ercan dilmac dedi ki:

  Ben rüyada amerikada yemek yiyordum ve çok mutluydum.

  1. admin dedi ki:

   Yurt dışında yaşayan biri ile dostluk kurulabilir, önünüze bir fırsat çıkabilir.

 32. Songul dedi ki:

  Rüyamda eşim benim bazı evrak işlerimi halletmek için amerikaya gitmeye hazırlanıyor. Ve ben arkadaşlarıma rüyamda bu konuyu anlatıyorum ve ben onlara diyorum ki kocam 3500 tl ye uçak bileti aldı. Amerikaya benim işlerim için gidecek diye anlatıyorum.

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen zamanda yurtdışına dair sürpriz bir gezi olabilir.

 33. belgin dedi ki:

  Rüyamda annemlerin evindeyiz. Teyzem annemin mutfağındaki eşyaları yıkarken bazı fincanları kırılıyor. Sağlam fincanlardan birinin içinde annem için değerli olabilecek şeyler var, ne olduğunu hatırlamıyorum. O eşyalar benim valizimin içine giriyor birden o valizle birden kendimi havalanında buluyorum. Ama uçak yerine bizi bir yerden aşağı doğru atıyolar ama paraşütleymiş gibi aşağı iniyoruz. Annemin değerli eşyası da o sırada valizden düşüyor. Ben, eşim ve çocuğumla kendimi Amerika’da buluyorum. Orada yabancılarla konuşuyoruz. Sanki oraya bir süreliğine gitmiş gibiyiz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içerisinde dargınlıkların bitmesi ve hoş sohbet muhabbet olarak yorumlanır. Aynı zamanda eşinizin çok sevineceği bir şey gerçek olabilir.

 34. Ertuğrul dedi ki:

  Rüyamda anne ve babamla birlikte uçağın içindeydik. Amerika’ya gidiyorduk ve sonra yolculuk esnasında annemin daha önce kustuğunu ama şu anda iyi olduğunu gördüm. Uçaktan indiğimizde otobüsü yakalayamadık ama kalabalık bir özel arabanın içine bindik. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Gelecek zamanda yurt dışına dair hayallerin gerçek olmasına ve buna birinin vesile olmasına yorumlanır. İmkansız sandığınız bir hayaliniz için fırsat elinize geçebilir.

 35. Cennet dedi ki:

  Ben istihare namazı kıldım. 1 aylık evliyim, düğünüm de yaşanan tatsız olaylardan dolayı şuan boşanma arefesindeyiz. Gördüğüm rüya şöyleydi, yılbaşında Amerika’dayım ama tek başıma. Bir otelin terasından patlayan havai fişekleri izliyorum. Bu istihare benim için hayır şu mi değil mi, yardımcı olursanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bir süreliğine sorunlardan uzak kalmaya, zamanla bazı sıkıntıların azalması ve tek başına pek çok zorluğun üstesinden gelmeye yorumlanır.

 36. Enes dedi ki:

  Rüyamda Amerika’ya gidiyorum tatile ailecek. Sonra orada plaj gibi bir park var. Orada Suriyelilerle kavga ediyor galiba bir de Amerikalı bir çocukla kavga ediyorum. Ondan sonra birde logun Paul u da görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir görmediğiniz insanlar ziyarete gelebilir, ancak bir takım huzursuzluklar çıkabilir.

 37. Burhan dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda hiç tanımadığım -sanırım korumaydı- 25-30 yaşlarında takım elbiseli bir adamın arabasında arka koltukta oturuyordum ve Amerika’nın en önemli yerlerini geziyordum. Gece şehir inanılmaz görünüyordu, her taraf ışık ve ürkütücü derecede görkemlilik vardı. Rüyaya dair aklımda en net kalan şey, San Francisco’daki köprüden geçmekti.

  1. admin dedi ki:

   Yakında hayatınıza girecek biri sayesinde yurt dışına bağınız olması ve onun sayesinde bir iş ya da başka bir imkan elde etmek demektir.

 38. Sem dedi ki:

  Rüyamda Amerikada tatildeyiz.O kadar güzel ki hər şey ama gece şehir çok güzel eyleniyoruz.Bütün ailem yanımda ama babamın yüzü sanki farklı adam.Tatilimiz çok güzel geçiyor.Ben amerikalılarla konuşuyorum.Babam benimle şakalaşıyor.Videoları hikayede paylaşıyorum.Again and again America diye yazıyorum sanki daha öncede gəlmişim gibi.

  1. admin dedi ki:

   Ailenizle bir süre bir arada kalabilirsiniz, onlara yardımcı olmanız ya da yanlarında kalmanız gerekebilir.

 39. Semiha dedi ki:

  Rüyamda da ben annem, abim ve teyzem kuzenimin evi Amerika’dayız. Kuzenimin evinin önünde bulutlar bembeyaz ve tere inmiş ve ben anneme teravih namazına gitmedin dedim. Annem de cami çok küçük dedi. Rüyanın cevabını mail adresime gönderirseniz sevinirim, sevgiler.

  1. admin dedi ki:

   Ailede içerisinde bir haber sizi ve ailenizi çok mutlu edebilir. Bu bebek müjdesi ya da evlilik olabilir.

   1. Eşref dedi ki:

    Rüyamda araçla bir köye gidiyorum iş için oradan amarika yakınmış gelmişken amarikaya gidelim diyorum gidiyorum.

DMCA.com Protection Status