Rüyada Ankara’da Deniz Görmek

Rüyada Ankara’da deniz görmek, eğer bir süre bu şehirde yaşadıysanız, özlem duyulduğuna ve yakın zamanda bir vesile ile yeniden bu şehri ziyaret etmeye yorumlanır. Belki sevdikleriniz sizi bir kutlamaya davet edebilirler. Ya da başka bir bahane ile yolunuz Ankara’ya düşebilir. Özellikle Ankara’da yaşayan birinin bu rüyayı görmesi, bu şehirde kalbini birine kaptıracağına, ancak bu ilişkinin ailesi tarafından kabul görmeyeceğine yorumlanır. Bekar olanlar ve evlilik aşamasında olanlar aileleri ile bir takım sıkıntılar yaşayabilirler. Aileniz ile sevdiğiniz arasında kalmanız olasıdır.

Rüyada Ankara’da deniz olduğunu görmek, uzun süredir hasret duyulan birine kavuşmak olarak da yorumlanır. Bir süredir görmediğiniz bir yakınınız ile karşılaşabilirsiniz. Belki geçmişte yarım kalan bir aşk yeniden alevlenebilir. Yeni bir aşka yelken açılabilir. Sizi seven insanların sayısı çoğalabilir. Özellikle başka şehirde yaşayan birisi sizi düşünüyor ve sizi özlüyor olabilir.

Rüyada Deniz Olmayan Bir Yerde Deniz Görmek

Sağlığınıza dikkat etmeniz konusunda yorumlanır. Bir takım sağlık sorunları yüzünden bir süre canınız sıkılabilir. Ya da normal yaşantınızı etkileyen bir takım olumsuzluklar ile karşılaşmanız da olasıdır. Özellikle uzun süredir kafanızı taktığınız bir şey yüzünden moraliniz bozulabilir, psikolojik olarak kendinizi bitkin ve mutsuz hissedebilirsiniz.

Rüyada Deniz Olmayan Bir Şehirde Deniz Görmek

Uzakta yaşayan birinden gelecek haber sizi çok şaşırtacak. Belki bu haber ile birlikte yaşadığınız yeri değiştirebilirsiniz. İş arayan kişiler başka bir şehirde iş bulabilirler. Ya da başka bahaneler ile başka bir şehirde yaşamanız veya sevdiklerinizden bir süreliğine de olsa uzak kalmanız gerekebilir. Ailenizden ya da sevdiklerinizden uzak kalmanız gerekse de bu güzel bir şey için olacak. Belki eğitim için ya da evlilik sebebi ile de başka bir şehirde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Ankara’da Deniz Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sevdiklerinizin sizden daha çok ilgi beklediğine, çok istediğiniz bir şeyin gerçek olmamasına yorumlanır. Bir süredir hayalini kurduğunuz bir şeyin gerçek olmaması yüzünden büyük bir üzüntü ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sizi seven insanlar da yarı yolda bırakabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

24 Yorum

 1. Minik
 2. Nevin
 3. Nevin
  • admin
 4. emel
  • admin
 5. Yasemin
  • admin
 6. gülay
  • admin
 7. C
  • admin
 8. Deniz
  • admin
 9. Nagehan
  • admin
 10. Gülnare Işık
  • admin
 11. arzu
  • admin
 12. Seher
  • admin
 13. Sude
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status