Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek

Rüyada arkadaşının hamile olduğunu görmek, parasal konularda dikkatli olmazsanız arkadaşınızdan borç para istemek durumunda kalabilirsiniz. Şu günlerde yapılan harcamalara rüya sahibinin çok dikkat etmesi gerekir. Bir süredir borçlarını ödeyemeyen kişiler arkadaşlarının da yardımı ile borçlarını öderler. Zor zamanınızda gerçek dostlukların değeri anlaşılır. Rüyada kız arkadaşının hamile olması, arkadaşınızın sizin hakkınızda söylentileri size getirmesi ve sizinle ilgili yapılan dedikoduları öğrenmek anlamına gelir. Çalışma ortamında da arkanızdan yapılan dedikoduları öğrenebilirsiniz. Rüyada hamile olan arkadaşını görmek, bekar olanların yeni biri ile tanışmasına yorumlanır. Özel hayatınızda dertleriniz biter ve sevdiğiniz insan ile çok mutlu olabilirsiniz.

Rüyada arkadaşının hamile olduğunu duymak, çok önemli işler başarmak ve hakkınızda güzel haberler çıkmasına yorumlanır. Sizinle ilgili pek çok insanın düşünceleri değişebilir, iş ortamında da saygınlık kazanılabilir. Başarınızı gölgelemeye çalışanlar emellerine ulaşamazlar.

Rüyada Evli Arkadaşını Hamile Görmek

Aile içerisinde yaşanan sıkıntıların başkaları tarafından da öğrenilmesine ve keyfinizin kaçmasına yorumlanır. Maddi ya da manevi aile içi problemler bir süredir sizi üzüyorsa, arkadaşlarınız size yardım talep edebilirler. Kısa sürede dertlerinize çözüm bulabilirsiniz.

Rüyada Bekar Arkadaşını Hamile Görmek

Çalışan kişiler için kariyer hayatında yeni fırsatlar yakalamak ve evlilik konusunu ertelemek demektir. Bir süre sadece işlerinize odaklanmanız gerekebilir. Beklediğiniz bir yerden de iş alınabilir ya da iş teklif edilebilir. Evli olanlar ise evlerinde sevdikleri dostlarını ağırlayabilirler.

Rüyada Arkadaşının Erkek Bebeğe Hamile Olması

Elinize bol para geçmesine ve sosyal statünüzün de yükselmesine yorumlanır. Mesleki alanda işleriniz değer görebilir, yatırım yapanların kar miktarı artabilir. İşsiz olanlar ise iyi bir yerde işe başlayabilirler. Rüyada arkadaşının erkek bebeğe hamile olduğunu görmek, evli olanlar için bol kazanç ve sefa içerisinde yaşamak demektir.

Rüyada Arkadaşının Kız Bebeğe Hamile Olması

Beklenmedik bir anda gelecek olan habere çok mutlu olmaya ve sevdikleriniz ile paylaşmaya yorumlanır. İşsiz olanlara iş haberi gelebilir. Rüyada arkadaşının kız bebeğe hamile olduğunu görmek, hakkınızda güzel sözler işitmek ve beğenilmek demektir.

Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, arkadaşınızdan gelecek güzel bir habere ve işlerinizin açılmasına, rızkın artmasına yorumlanır. Yeni arkadaşlar edinebilir ve sosyal çevreniz artabilir. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız ise yakında görüşebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sevgi dedi ki:

  Selam. Ruyamda tekrar kendi sehrimde oldugumu gordum. Simdi ise yurt disinda yasiyorum. Sehirde bir şik kiyafet magazasina girdim. Hic biri bana uygun degildi cunku cok pariltili idiler ve rengleri bana uygun degildi. Biri kirmizi mor yesil vs.. Sonunda kendime uygun olani buldum ve ustume giydim. O sirada bir arkadasim magazaya girdi ve biraz sohbet ettik ona sarmastim ve oylede bitti ruyam.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahat edilmesine bir davet almaya yorumlanır.

 2. Kamuran dedi ki:

  Rüyamda uzun zamandır görüşmediğim evli ama evliliği bitmek üzere olan 59 yaşındaki kadın, geçmişte çok yakın olduğum ama şimdilerde görüşmediğim bir kadını hamile görüyorum, bunu o söylemiyor, ben başkasından duyuyorum, ona bu işin çok tehlikeli olduğunu söylüyorum, oda doğuracağını söylüyor, bende evliliğini kurtarmak için canını fesa edecek diye içimden geçiriyorum. Teşekkürler, iyi günler… 😊🙋‍♀️🌷

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakınlarınızdan bir iyilik görmeye yorumlanır.

 3. Mekiya çelik dedi ki:

  Selamun alykm bnm bi komşu arkadş rüyamda gelinliğini gördm Bunun hakknda bnde yorum yapmasnı becerdm. Kısmetn iyi oldğnu yorumladm kendmce. Öylede oldu. Şimdiyse hep farklı şekilde onu görmeye bi kaç defa görüyrm. Bu sefer babasının evine gelmişti. Mahallede kızlar etrafnda toplanmştı. Bnde merak ettm ne içn toplndğna. Baktm arkadaşm güleryüzlü mutluydu. sen mi geldin gülsüma dedm öptüm. Sonra yanından ayrıldm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşınızdan müjdeli haber almak, size yardım etmesine yorumlanır.

 4. kader dedi ki:

  ne olacak bu?

  1. Ahu dedi ki:

   Merhaba ruyamda teyzemin hamile oldugunu goruyorum normalde 3cocugu var

   1. admin dedi ki:

    Teyzenizden müjdeli haber almaya ve berekete yorumlanır.

 5. Sevgi dedi ki:

  Bir arkadaşımla kavga ediyorduk ve kendisi erkek. Nedenini bilemiyorum, ama bana çok bağırmıştı. Hatta onunla gerçek hayatta bile kavgalıyız. Acaba bu neyin işareti olabilir?

DMCA.com Protection Status