Rüyada Arkadaşla Sevgili Olmak

Rüyada arkadaşıyla sevgili olduğunu görmek, onun yakın çevresinden biri ile aşka yelken açacağınıza yorumlanır. Arkadaşınız vesilesi ile biriyle tanışabilirsiniz. Eğer ilişkiniz varsa, arkadaşınızdan göreceğiniz yardıma yorumlanır. Ona duyduğunuz güven artabilir ve birlikte daha keyifli günler geçirebilirsiniz. Rüyada Arkadaş ile sevgili olmak¸ aynı zamanda arkadaşınız bekarsa sizin tanıştıracağınız biri ile aşk hayatında mutlu olmasına, arkadaşınıza büyük iyiliğinizin dokunacağına ve ondan hayır duası alacağınıza yorumlanır. Birlikte daha güzel zaman geçirebilir, zor günleri geride bırakabilirsiniz.

Rüyada iki arkadaşının sevgili olduğunu görmek, aynı zamanda sosyal çevrenizin genişlemesine ve arkadaşlarınızın çoğalmasına yorumlanır. Yeni insanlarla tanışarak arkadaş çevrenize dahil edebilirsiniz. Özellikle rüyanızda gördüğünüz arkadaşınız ile daha fazla zaman geçirebilir, maddi manevi destek olabilirsiniz. Rüyada dostla sevgili olmak, bazı yorumculara göre de ondan gelecek müjdeli haberlere yorumlanır. Arkadaşınız sizi bir mutluluğunu paylaşmak için arayabilir ya da sizden bir ricada bulunabilir.

Rüyada Eski Arkadaşla Sevgili Olmak

Hayatınızda ne kadar sizi zor durumda bırakan, baskı yapan ya da fesatlık besleyen insan varsa onların hayatınızdan teker teker çıkacağına, sadece gerçek dostlarınızın yanınızda kalacağına yorumlanır. Güvendiğiniz arkadaşlarınız ile birlikte kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Rüyada Yakın Arkadaş İle Sevgili Olmak

Rüyada yakın arkadaşla sevgili olduğunu görmek, dert ve sıkıntılardan kurtulmak, maddi külfetin sona ermesine yorumlanır. Gördüğünüz dostunuz size tavsiyeler verebilir. Onun sayesinde bazı problemleri daha rahat aşabilirsiniz. Rüyasında sevdiği bir arkadaşı ile kendisini sevgili olarak görmek, bu arkadaşınız sayesinde tanışacağınız birine de yorumlanır. Bu tanışacağınız kişi ile mutlu olabilir, onunla da yakın arkadaşlık kurabilirsiniz.

Rüyada Erkek Arkadaşla Sevgili Olmak

Erkek arkadaşınız ile birlikte ortak bir hayaliniz gerçek olabilir, birlikte bir iş yapabilir ya da birbirinize yardım edebilirsiniz. Onun sizden bir ricası olabilir ya da onun mutlu olmasında sizin de bir yardımınız dokunabilir.

Rüyada Kız Arkadaşla Sevgili Olmak

Bir süredir sizden hoşlanan biri bu arkadaşınız vesilesi ile sizinle iletişime geçebilir ve arkadaşınız size aracılık edebilir. Kız arkadaşınızın tanıştıracağı birinden de etkilenebilirsiniz ve birlikte görüşmeye başlayabilir, yeni bir aşkın da temellerini atabilirsiniz.

Rüyada Sınıf Arkadaşıyla Sevgili Olmak

Eğitim hayatınızda bu arkadaşınızdan yardım alacağınıza ya da onun sizden bir isteği olacağına yorumlanır. Bir vesile ile aranızdaki samimiyet artabilir. Belki ortak hedefleriniz olabilir ya da birlikte daha çok zaman geçirmeniz gerekebilir.

Rüyada Arkadaşla Sevgili Olmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, arkadaşlarınızdan göreceğiniz yardım ve desteğe, onlarla ortak hedeflerinize ulaşmanıza yorumlanır.  Bekar olan biri de yakın zamanda arkadaşı vesilesi ile yeni bir aşka yelken açabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Kızın biri dedi ki:

  Rüyamda okul gibi bir yerdeydik sanırım pek hatırlamıyorum okul olmayadabilir. Biraz gergin geçiyor bir şeylerden korkuyoruz ve kaçıyoruz. Ben kaçarken ona sarılıyorum sımsıkı ve o da bana sarılıyor ben ne olduğunu şaşırıyorum daha sonra da biz o zaman sevgili olduğumuzu anlıyorduk. Daha sonra ben kendi kız arkadaşlarıma mesaj atıyorum size anlatmam gereken şeyler var uzun zamandır anlatacaktım ama anlatamadım diye, mutlu ama biraz korkarak uyandım o kaçmanın etkisiyle. Gördüğüm kişi (erkek) de geçen yıl aynı sınıfta olduğum arkadaşım, önceden de hoşlanıyordum ondan. Daha önce de buna benzer bi rüya görmüştüm. Neye yorumlanıyor olabilir şimdiden teşekkür ederim cevabınız için.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş ortamına girmek, yeni hedeflere yorumlanır.

   1. Ali dedi ki:

    Merhaba, ben ruyamda; arkadaşımın ablasıyla konuşuyoruz dertleşiyoruz ve onun sorunlarıyla yakından ilgileniyorum. Ona karşı hislerim var. Kendimi onun yanında mutlu ve aşık hissediyorum. Oda benim sevgilim gibi sanki. Sonra bi bakıyorum sevgiliyiz. Kendimi çok huzurlu, mutlu ve aşık hissediyorum. Lütfen rica etsem ruyamı yorumlar mısınız. Çok teşekkür ederim, iyi günler.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya arkadaşınızdan iyi bir haber almak ve size bir iyiliği dokunmasına yorumlanır.

     1. Bir adam dedi ki:

      Sınıftaki kız arkadaşımla yolda yürüyoruz ve sevgili olmusuz bir herkes birbirine saldırıyor ama bize saldırmaya çalışan olursa gizwmli bir şekilde etrafımızda güç alanı oluşuyor.Yolda giderkende birbirimizi ne kadar sevdiğimizi soyluyoruz. Ayrıca ben ona karşı boş değilim.Acaba bunun yorumu ne olabilir.

     2. admin dedi ki:

      Yeni arkadaş çevresine girmeye yorumlanır.

    2. Rüveyda Nur YILDIRIM dedi ki:

     Ben ruyamda bir sanal arkadasimi goruyorum beraber asiret evi gibi biryere gidiyoruzz. Ama ilk basta arkadaşım. Beraber geziyoruz ben ona sarılıyorum girdiği yerleri kıskanıyorum merak ediyirum felan. Sonra biz arkadslarla düğüne gitdik ben bir yere oturdum kadın kaldırdı sonra diger yere oturdum vazgeçtim kadinin oturduğu yere oturdum. Biraz kavga çıktı. Sonra bir kiz geldi hadi onu kapida bekleyelim felan. Ben icimden niye burdaki herkez bizim okuldakilere benziyo. Sonra brn peşinden gitdim yukarı cıkmış yanında ablası oturuyoruz konustuk felan. Sonra baska biryerde masaya oturduk. Orda masanin altknda bir merdiven var ve herkrx sevdugi kisi icin o merdiveni inip guzel guzel cikiyo. Ben arkadasima kas goz yaptım gel beraber yuruyelim diye sonra indik merdivenj. Orda banyoda ellerimizi yıkadık sonra merdivenden çıkıyoruz ama ben hep ruya boyunca onun gozune bakiyorum ve hep ona sarılıyorum. Çıktık merdiveni ben ona sarildim felan. O bana kendimi özel hissetiriyor ben ona. Sonra yatak odasına çıktık ben kızlarla olduğum odaya kendi yatağıma geçtim o nereye geçti bilmiyorum sonra da bitti.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya sizi seven değer veren insanların çoğalmasına ve iltifat işitmeye yorumlanır.

     2. Kardelen dedi ki:

      Ben yeni bi sınıfa başlıyorum. Orada bir tane kız var. En cok o benle samimi oldu. Sonra sanırım ben çöp istedim. O oglanda işte böyle. Saçları falan uzun ve çook tatlı. Dediki ,sevgilin varmı bende dedimki yok. Oda dediki benimle cikarmisin ben birşeyler mirildandim. bu sırada kitap okuyo. Ve sesini tek ben duyuyorum siniftakiler bizi duymuyo yaani yeni sınıf değilde yeni okul diyelim……😅😅 Rüyaya baaakk.😅😅

  2. Ran dedi ki:

   Rüyamda ortaokul arkadaşımla sevgili olduğumuzu gördüm. 4 yıldır görmüyordum onu. Rüyamda bir odadaydım. Onu bekliyordum. Ailesel nedenlerle benim moralim bozuktu rüyada, ağlamaklıydım. O geldi ve birbirimize sarıldık. Ben sarılınca ağlamaya başladım ama o fark etmedi beni öpmeye çalıştı. Ama ben istemedim çünkü başkasını sevdiğim geldi aklıma. Sonra ağladığımı fark etti ve bana yardımcı olmaya çalıştı ama ben 3 yıldır sevdiğim kişi aklımda okduğu için daha çok ağlamaya başladım. Bu arada sevdiğim kişiyle hiç sevgili olmadık ve de 1 yıldır görmüyorum. Bunu da açıklayabilir misiniz?

   1. admin dedi ki:

    Yeni bir arkadaş ortamına girilebilir, sizden hoşlanan birinden haber gelebilir.

    1. Tuğçe dedi ki:

     Merhaba, rüyamla ilgilenip tabirini yaparsanız çok mutlu olurum çok teşekkür ederim.
     Rüyamda, liseden bir iki arkadaşım vardı. (Hala lisedeyim) biri kız diğeri erkek. Kız olan arkadaşım bi şey teklif etti. Ben denizden yüzücem siz de karadan yürüyün hangisi daha hızlı olacak gibi saçma bi şey söylemişti. Bulunduğumuz yerde minik bi gölet var ama deniz yok. Sonra erkek olan arkadaşım yanıma geldi. Bırak o saçmalasın dursun gel biz yürüyüş yapalım canım dedi. Tamam dedim. Yürürken erkek olan arkadaşım yoldaki minik çıkıntının üstüne çıktı. Orada yürümeye devam etti. Ben elini tuttum. Kafamı omzuna yasladım. O da tuttu elimi sıkıca. Yürüyorduk. Yürüdüğümüz yol toprak gibiydi. Sonra karşımıza bir park çıktı. Ama çocuk parkı gibi değil. Oyuncakları büyüktü. Bir oyuk açılmış ve parkın eşyaları o oyuğun içine konulmuş. Park normal yürüme hizamızda değildi. Sonra biz el ele kol kola yürürken parka geldiğimiz sırada, parkın zeminine baktım (yani oyuğun içine) orada benim bi ara hoşlandığım birisi vardı. Bizi beraber gördü. Yanımdaki erkek arkadaşım onunla da arkadaş gerçekte. Oyuğun içinde (toprak kum arası bi zemin yine aynı şekilde) yatıyordu. Biz de bir iki adım arkaya doğru çekildik kenardan. Ama o bizi hala görebiliyordu. Yanımdaki erkek arkadaşım birden bana sarıldı aşkım canım benim diye öptü yanaklarımdan. Ben de dedim ki bu kadarına gerek var mı bi tanem çocuk görüp kıskansa yeter diyorum. O da görsün görmesin napalım ben seviyorum seni diyor. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız anlamını çok merak ediyorum benim için çok önemli 🙂

     1. admin dedi ki:

      Yeni arkadaşlar edinmek ve başka bir sosyal çevreye girmek, seyahat etmeye yorumlanır.

  3. İsimsiz... dedi ki:

   Merhabalar. Ben rüyamda çook yakın olduğum erkek arkadaşımı görüyordum. Sonra bana sarılıyordu 1 dakika falan sarıldık. Sarılmamız bittiğinde ise elimi tuttu. Ama gerçek hayatta çok yakın arkadaşız. Ne anlama geliyor?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya bir arkadaşınızdan iyilik görmeye yorumlanır.

  4. Damla dedi ki:

   Okuldan çıkarken erkek bir arkadaşımla karşılaştım yakın arkadaşım sayılır sonra uzaylılar falan vardı onlarla savaştık okulu havaya uçurmak zorunda kaldık sonra ben arkadaşıma sarıldım o dayana. Neden sarıldığımı veya onun neden sarıldığımı bilmiyordum. Sonra büyüklerinin olduğu yere geldik biraz bisikletiyle dolaştık sonra bana seni seviyorum dedi bende seni dedim sarıldık gene falan aşırı mutluyum ama sorma gitmesi gerektiğini söyledi bende önce müdüre neden böyle birşey yaptığımızı söyleyelim dedim müdürü bulup açıkladım sonra o gitti ben annemi buldum nedense beni almaya gelmişti. Sonra zombi salgını gibi birşey oldu ( korona virüs den korkuyo olabilirim uyanınca aklıma direk o geldi) Ben ve üç arkadaşım kaçtık annemde zombuydi. Yer altı tüneli gibi bir yere girdik konferans falan için olan yerin arkasındaki tellerden atladık. Orda gizli bi oda vardı. Oraya sallandık odanın arkasında da Nehir akarsu gibi bir şey vardı oraya çıktık tuglalari indirip sonra odaya döndük ı sırada birileri temelden geliyordu korktuk ancak aralarında arkadaşım gülünün üç kişilik bir gurup şu şeysine (kapak gibi bir şey vardı) vitamin atmışlardı. Kimseye söylemeyin dediler bizde dedik iyi bir şey yaptınız söylemeyiz. Onlar gitti annem zombiydi. Korkarak abimi aradım. Açmadı otuz kere falan aradım abimi sonra hüngür hüngür ağlayarak babamı atıyım dedim tam o anda uyandimt. Başı rüya sonu kabus gibi aşırı saçma bir şeydi.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni bir arkadaş çevresine girmeye, sizden hoşlanan birinden haber almaya yorumlanır.

  5. Yasemin dedi ki:

   Ruyamda annemler şehir dişina bir yere dugune gidiyor bende annemler evde yokken arkadaşımın evine gidiyorm ama 5 yada 6 kisi var sadece en yakin arkadasimin yuzunu taniyorm digerini hatirlamiyorm neyse kardes dedigim birisi ama sevgili olsuz yani guyya beni opuyo sonra biz garaj gibi bi yerde oyun oynuyorz annem goruntulu aradi falan boyle sonra uyandım

  6. ++++ dedi ki:

   Ruyamda annemler şehir dişina bir yere dugune gidiyor bende annemler evde yokken arkadaşımın evine gidiyorm ama 5 yada 6 kisi var sadece en yakin arkadasimin yuzunu taniyorm digerini hatirlamiyorm neyse kardes dedigim birisi ama sevgili olsuz yani guyya beni opuyo sonra biz garaj gibi bi yerde oyun oynuyorz annem goruntulu aradi falan boyle sonra uyandım

 2. Yunus dedi ki:

  Rüyada lise arkadaşımla sevgili gibi takılmak, sarılıp film izlemek ne anlama gelir.

  1. admin dedi ki:

   Hoşlandığınız birinden duygularınıza yanıt bulabilirsiniz.

   1. Gülsümnaz dedi ki:

    Bende ruyami anlatmak istiyorum dun gordum dun bana yakin bir arkadasim hep yaninda olan birinden hoslandigini soyledi ama o asosyal birisi ve yaninda ben ve iki kiz arkadasim variz tek hoslanabilecegi .bana hepsinden yakin davraniyor ama ask durumum konusu acilinca kiskanmiyor bazen kanka gibi ama bazende asiri hoslandigini dusunuyorum tabi diger arkadaslarimda olabilir bilemiyorum dun bu olay yasandiktan sonra ruyamda o cocugun sen benimsin diye bagirdigini benim elimle onun agzini kapattigimi ama biraz sevgili gibiydikde bu halde gordum sizce bunun anlami nedir simdiden tesekkur ederim.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya arkadaşlarınızdan müjdeli haberler almaya ve sevince yorumlanır.

 3. Bir kız dedi ki:

  Merhabalar rüyamda eski ortaokul arkadaşımı gördüm pek fazla samimi değiliz normalde ama ben ortaokuldayken onu seviyordum sonra rüyada bi okuldayız ben yere düşüyorum elimi falan tutuyor sonra ben bahçede otururken yanıma geliyor sana birşey söyleyeceğim diyor işte ben diye başlıyor bende ne söyleyeceğini biliyorum diyorum sarılıyorum sonra zaten söylüyor işte ben aşık olmadım ama senden hoşlanıyorum gibisine şeyler söylüyor sizce ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Eski dostlar ile bir araya gelmeye, küs olduğunuz kişiler ile de barışmaya yorumlanır.

  2. Sevgi dedi ki:

   Merhabalar. Ruyamda bir arkadasimla sevgili oldugumuzu gorduk. 4 yas aramiz var ve yinede sevgili olmustuk. Kucaklasip ve birbirimize gulumseyip duruyorduk. Cok sasirtici bir ruya idi, cunku onunla sevgili olmak hic aklima bile gelmemisti. Boylece ruyam sona erdi. Acaba bu neyin ifadesi? Simdiden tesekkurler..

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya arkadaşınızdan bir iyilik görmeye yorumlanır.

 4. Lütfen cevap dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kız ile beraber güzel vakit geçiriyoruz günün sonunda o benim omzuma yatıyor sonra uyanıyorum ne demek ne olur cevap ver lütfen

  1. admin dedi ki:

   Sevginize karşılı bulabilirsiniz.

   1. Anıl dedi ki:

    Teşekkür ederim

    1. Birisi dedi ki:

     birine sarılıyordum kokusu çok güzeldi ama sadece sarıldığımı hatırlıyorum seni verene bin şükür diyip omuzdan öpüp sarılıyorum sonra uyandım uyudum tekrar gördüm aynı rüyayı biraz farklı evimizin balkonunda oluyor ama yüzünü tam hatırlamıyorum işte sıkı sıkı sarıldım yanında söz kıyafetiyle biri oluyor ama nişanlısı benmişim aslında

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya sizi mutlu edecek iyi niyetli biri ile sevgili olmaya yorumlanır.

   2. harrys dedi ki:

    rüyamda sınıf arkadaşımla (erkek) avmdeyiz ve avmde kötü şeyler oluyo ordan kaçıyoruz. kaçarken kolunu omzuma atıyo ve bende belinden sarılıyorum tıpkı sevgililer gibi. bunun anlamı nedir?

    1. admin dedi ki:

     Arkadaşınız sizinle dertleşebilir.

  2. Betül dedi ki:

   Hoşlandıgın bir erkek arkadaşım vardı ama sadece arkadaştık rüyamda onun yanına oturdum ve arkadaşları bizi sevgili sandı bunun anlamı nedir

 5. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda eski ortaokul arkadaşımla sevgili olduğumu gördüm bunun yorumu nedir

  1. admin dedi ki:

   Eski dostlarınız ile yeniden bir araya gelebilirsiniz.

 6. lütfen cevap verin dedi ki:

  meraba ben 7 .sınıfa gidiyorum rüyamda eski 1 yıldır görmediğim arkadaşlarımı gördüm bunlar sınıftan arkadaşlarımdı fakat başka okula geçtiğim için görüşemiyoduk herneyse iki arkadaşımın adı ibrahim ve ömer onlar beni yanlarında istemediğini senin yüzünden denge bozuldu gibi bişeyler falan söylediler kısaca istemediler recep vardı bide oda sınıftan bir kızla sevgili olmuştu onun adıda merveydi onlar beni yanında görmekten mutluluk duyuyorlardı fakat ben eski sınıfımda recep ibrahim ömer le iyi arkadaştım fakat merveyle okadarda iyi değildim sonra eve gittim merveyle facebooktan konuşuyodum almanca yazdı bana bende dedimki bune la sen türksün türkçe yaz dedim kısacası bu tamamen ne anlama geliyor rüyaa

  1. admin dedi ki:

   Eski dostlarınızla bir araya gelebilir, onlardan hayırlı haberler alabilirsiniz. Aynı zamanda küs olduğunuz kişiler varsa barışabilirsiniz.

 7. Gece dedi ki:

  Merhaba gündüz görüstügüm yakın arkadasımla gece kendimi sevgili olarak gördüm rüyamda. Ama bana sarıldığında konuştuğunda iğreniyordum rüyamda çok mutsuzdum ve sürekli eski sevgilim gözümün önüne geliyordu anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Vefalı bir dost olduğuna yorumlanır.

   1. ramazan dedi ki:

    Sınıf arkadaşımın yakin arkadaşıyla sevgili olduğumu gördüm ve o kızdan rüyadan sonra hoşlanmaya başladım ne anlama gelir

    1. admin dedi ki:

     Yeni bir arkadaş ortamına girilebilir.

 8. Alpr dedi ki:

  Rüyamda benden uzakta olan kız bir arkadaşımla sevgili olmuştuk. İkimizinde yüzü gülüyordu. Ne anlama gelir ?

  1. admin dedi ki:

   Yakında yollarınız kesişebilir.

   1. sevda dedi ki:

    merhaba ben yaklasik 3 yildir belli araliklarla hic aklimda yokken lisedeki sinif arkadasimi(erkek) ruyamda goruyorum bu arkadasimla biz lise de sinif arkadasiydik ve bir ara kendisinden hoslanmistim ama bi sey olmadi aramizda kendisi de bana bazen yakin bazen uzak davraniyodu bazen bana baktigini yakaliyodum ama cok da yakin degildik zaten.Daha sonra okul bittiktwn sonra 3 yildir ben bu cocugu ruhamda goruyorum bazen sevgiliyiz bazen evliyiz ama genelde ikimizde birbirimiz seviuoruz ama uzak duruyoruz birbirimizden bakisiuoruz falan bazen de cok yakin oluyoruz sariliyoruz falan ama cok gercekci ruyalar etkisinden iki uc gun cikamiuorum hatta bi ara ruyada omzuma dokunmuatu ve uyandigimda onu omzumda hissettim gercekmis gibiydi ve bu ruyakaf bazen ust uste bazen araya haftalar giriyo tam unutuyorum hic aklima gelmiyo sonra tekrar goruyorum birde bu ruyalardan sonra ona baglandim aklimdan cikmiyo artik onu dusunuyorum isin garip kismi onu dusjndugum zamnalrda ruyama gelmiuo sonralari geliyo ve bu 3 yildir boyle devam ediyo bunun anlami ne kendisiyle de liseden sonra 3 yildir gorusmedik

    1. admin dedi ki:

     Yeni arkadaş ortamları kazanmak ve sosyal ortamda sevilen biri olmaya yorumlanır.

 9. Doğa dedi ki:

  Bir aralar o çocukla çok iyiydik kanka filan. Ben ondan hoslaniyordum.Ama bir şey oldu o benle hiç konuşmamaya başladı başka bir kızla kanka oldu. Rüyamda ise o cocukla sevgili olduk ben sırada oturuyordum yanıma geldim ben ona dedimki artık senden hoşlanmıyorum dedim daha sonra ben onun eline elime deydirdim ve pardon dedim sonra o benim elimden tuttu.o birşeyler dedi sevgili olduk . Uyandığında ise çok mutluydum sanki ondan yeniden hoşlanıyormuşum gibi .

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir ilişkiye başlamaya yorumlanır.

 10. Masal dedi ki:

  Normalde sınıftaki arkadaşımdan hoşlanıyorum ama bir olay oldu ve bu olaydan sonra ondan soğudum gibi ve rüyamda o soğuduğum kişiyle sevgili olduk . Bunu açıklayabilirmisiniz ? 🤗

  1. admin dedi ki:

   Yeni arkadaşlar edinmeye yorumlanır.

 11. Rumeysa dedi ki:

  Rüyamda sınıf arkadaşımla (çok samimi değiliz ama severim) sevgiliydik onun şuan bi ilişkisi var ama rüyamda onun ilişkisi bitiyodu biz çıkmaya başlıyoduk biz çıkarken birden diğer bi sınıf arkadaşım ona samimi davranmaya başlıyodu yanına gidiyodu bana bakarak bişeyler yapıyodu falan bunun anlamı ne olabilir acaba

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan biri haber gönderebilir.

 12. Şule dedi ki:

  İyi günler ben 2 keredir aralıklarla köyden eski bir arkadaşımı rüyamda sevgili samimiyetinde görüyorum. Bu konu direk o kişiyle alakalı olabilir mi diye soracaktım.Cevaplarsanız beni çok mutlu edersiniz

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz kişi ile aranızda yalan dolan kalmamasına yorumlanır.

 13. Şüheda dedi ki:

  askere giden bir arkadaşım şuan buraya izne geldi görüştük ve rüyamda sevgili oldugumuzu gördüm

  1. admin dedi ki:

   Sevineceğiniz bir haber alacağınıza yorumlanır.

 14. Gizem dedi ki:

  Ruyamda çok yakın erkek arkadaşımla sevgili oluyorduk 6 7 senelik arkadaşız ve iliskim yeni bitti bunu gormem çok acayip lütfen yardımcı olurmusunuz

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşınız vesilesi ile biriyle tanışıp sevgili olunabilir.

  2. İbrahim dedi ki:

   Rüyamda arkadaş olduğum abiyle park ta dolaşıyoruz bir kaç tane kız vardı parkta dolaşırken abimin sevgilisine çiçek veriyordu bende ordan abiyle birlikte giderken bir kız bana aşık olmuştu sonra eski sınıf arkadaşım (kız) gelip benle konuştu benle beni seven kız sevgili olduk

 15. Helin dedi ki:

  Kavuşamadığım insanla sevgiliydim

 16. yaren dedi ki:

  Çok yakın bir erkek arkadaşımla sevgiliydik rüyamda.beni arkadaşlarıyla tanıştırıyordu.onlara sürekli benden bahsediyordu.sürekli sarılıyorduk. Sürekli arkamdan omuzlarıma sarılıyordu.çok romantikti ve çok mutluyduk. ama çok yakın bir arkadaşım kendisi ne demek bu yardımcı olur musunuz?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş ortamı edinmek ve sosyal çevrede sevilmeye yorumlanır.

 17. Burak dedi ki:

  Benim bir kız arkadaşım var lise başladığında sınıfta tanıştık lise bitti ve hala çok yakınız hatta haddinden fazla yakınız diyebilirim ben bu arkadaşımı rüyamda bize geldiğini ve sevgili olduğumuzu gördüm sürekli öpüşüyorduk ne anlama geliyor yardım eder misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiden iyilik görmeye ve dertleşmeye yorumlanır.

 18. Karan dedi ki:

  Eski sınıfımda bir erkek arkadaş vardı herkezle arası çok iyiydi ama benim yanima oturur daha yakın davranirdı fakat hic sevgili flort gibi bişi olmadı . Ben aralıkla , onu hiç düşünmediğim halde hep rüyamda bizi sevgili olarak ve hep bana en yakin kız arkadaşımla supriz yaptığını görüyorum . Anlami ne olabilir acaba ?

 19. Zuhre dedi ki:

  Ben rüyamda eski sınıfda olan erkek bi arkadasın heryerde karşıma çıkıp sevgili gibi davranmasını , benim ondan utandığımı ve hep sarıldığımızı görmüşdüm anlamı ne olabilir ? Bu arada gerçek hayatta o arkadaşla 1.5 sene görüşmemişdik sınıftada pek samimi deyildik bana mesaj atmışdı senden hoşlanmaya başladım diye .

  1. admin dedi ki:

   Başka biri ile görüşmeye başlamaya ve aşk hayatında mutluluğa yorumlanır.

 20. Sena dedi ki:

  Rüyamda yakın arkadaş olduğum erkek arkadaşımla sevgiliydik. Gerçekte o eşit ağırlık sınıfında, ben ise sayısal sınıfındayım ama rüyamda ben de eşit ağırlık sınıfındaydım. Dersimiz tarihti ve ikimiz yan yana oturmuş dersi dinliyorduk. Dersteyken birdenbire kapı açıldı ve içeriye (2 ay öncesine kadar can ciğer bildiğim ama 2 ay önce büyük bir kavga ederek küstüğüm ve kavgadan beri hiç konuşmadığım) bir kız arkadaşım girdi. Sınıfta öğretmen olmasını umursamadan bana bağırdı. “Sana yazıklar olsun” tarzında şeyler söyleyerek bana epey bir bağırdı ve sonra sınıftan çıktı. O sınıftan çıktıktan sonra ben yanımda oturan erkek arkadaşımla tartıştım “bu kız niye bana böyle bağırıyor” diye. Çok tuhaf bir rüyaydı ve anlamını gerçekten çok merak ediyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişinin size bir konuda yardımcı olacağına aynı zamanda arkadaş ortamında da sevilip sayılmaya yorumlanır.

   1. Sena dedi ki:

    Küs olduğum kız arkadaşımın bana “Sana yazıklar olsun” tarzında şeyler söyleyerek bağırması ne anlama geliyor peki?

    1. admin dedi ki:

     Bu kişi ile yeniden görüşmek isteyebilirsiniz, ancak karşı taraf öfkesi geçmemiş olabilir.

     1. Mehmet dedi ki:

      Rüyamda sevdiğim bı kız arkadaşımı yani kankami gördüm normal wpden konuşuyoduk sonra bana açıldı sevdiğini söyledi sevgili olduk çok mutluyduk sonra bı anda uyandım uyandigimda mutluydum ne anlama geliyor acaba ?

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya arkadaşınızın size müjdeli haber vermesine yorumlanır.

 21. Rüyayı gören dedi ki:

  Rüyamda stajda tanıştığım sevdiğim bir arkadaşımla sevgili oluyorduk. Bir anda sevgili olduk bir den geldi yanağımdan öptü sevgilim demeye başladı. Bende o öyle yapınca onun yanağından öpüp hayatım ne yapıyorsun felan dedim. Sonra da rüya bitti.

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan başka biri duygularını size açabilir.

  2. Şevval dedi ki:

   Rüyamda okuldan çokta yakın olmadığım hatta hiç yakın olmadığım ama benim platonik aşık olduğum kişi (erkek) ile sevgili olduğumu gördüm. Rüyanın tabirini söylerseniz çok memnun olurum ☺️

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizden hoşlanan birinden haber gelmesine yorumlanır.

 22. xxxx dedi ki:

  ruyamda surekli orta okul arkadasimla sevgili olarak goruyorum ikimuzde birbirimizi seviyomusuz yillardir ama gizliyomusuz evliyim ve surekli bu ruyayi goruyorum orta okul arkadasimi yillardir gormedim bi baglantimiz da yok zaten yorumlar mısınız

 23. xxxx dedi ki:

  Rüyamda sürekli orta okul arkadaşımla sevgili olarak görüyorum. İkimizde birbirimizi seviyormuşuz yıllardır ama gizliyormuşuz. Evliyim ve sürekli bu rüyayı görüyorum. Orta okul arkadaşımı yıllardır görmedim. Bir bağlantımız da yok zaten.

  1. admin dedi ki:

   Evlilik hayatında eşinizle birbirinize daha az zaman ayırabilir, yoğun bir dönem geçirebilirsiniz.

 24. Melek dedi ki:

  Rüyamda eski sınıf arkadaşım bizim eve gelir. Abimin odasında oluruz. Arkadan sarılarak dudağımdan öper. Sonra dışarı çıkar, kardesimle bana hediye yollar. Sadece bu kadar.

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde birinden alacağınız destekle hedeflerinize daha kısa sürede ulaşmaya yorumlanır.

 25. sananamq dedi ki:

  Benim rüyamda şu kişi ile birlikteydim. Eski bir knkm erkek arkadaşımla (o şimdi ergen oldu ve benimle konuşmuyor). Gidip 2 tane yüzük almış. Fotoğraf çekiliyorduk. Baya zenginlerdi, ben arkadaşlarımla avmde sinemaya gitcektik filan. Orada bir olay olmuştu ama hatırlamıyorum. Belki de o 1 sene önce instagramdan tanıştığım çocuk veya çocukluk arkadaşım olabilir. Tam emin değilim :(…

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamına yei birilerinin girmesi ancak bir takım anlaşmazlıklar olmasına yorumlanır.

 26. ecenaz dedi ki:

  Bnde bi anlatiyim

 27. Mehmet dedi ki:

  Sınıfta tanıdığım bir kızla muhabbet ediyordum. Arka sıralarda yakın olduğum kız arkadaşım vardı. Rüyada beni seviyordu. Sonra beni seven kız arkadaşımın ablası beni kenara çekti ve dedi ki o kızla oturmanı kıskanıyor gibisine konuştu. İlerleyen zamanda beni seven arkadaşımla karşı karşıyayız ve benim yüzüm mutsuz asık durumda sevgili olmuşuz da ayrılmışız gibi.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşlarınızdan çok sevineceğiniz bir haber gelmesine, sizden hoşlanan birine yorumlanır.

 28. Dicle dedi ki:

  Daha yeni tanıştığım bir arkadaşım var. Rüyamda beraber bir yere gidiyorduk cafe gibi bir yere. Ben de onun yanına oturuyordum. Sonra sohbet falan ediyorduk. Çıkışta da sarıla sarıla çıkıyorduk. Kolunu omzuma artıyordu sarılıyordu falan.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişinin size dert ortağı olmasına ve manevi destek vermesine yorumlanır.

 29. Fatih dedi ki:

  Üniversitede okuyorum ve başka bölümdeki şuan aramız biraz soğuk olan yakın arkadaşımla rüyamda sevgili oluyorduk. Ben ona onu sevdiğimi söylüyordum o da beni sevdiğini söylüyordu ve birbirimize sarılıyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda başka biri ile görüşmeye başlamak, ilerleyen günlerde kalbinizi çalacak birine yorumlanır.

 30. Fate dedi ki:

  Rüyamda ilk okuldaki sınıf arkadaşımı görüyordum. O zamanlar bana hiç yüz vermezdi. Hiç konuşmazdık ama rüyamda sevgili oluyorduk. Bu kişi hiç görüştüğüm gördüğüm biri değil ama rüyamda çok mutlu oluyordum. Yani mutluluğu çok hissettim. Çok güzel uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek olan kişinin daha önce de tanıyor olduğunuz biri olacağına yorumlanır.

 31. İsimsiz dedi ki:

  Üniversiteden aynı sınıfta olduğun bazen de ortamında bulunduğum bir kız arkadaşım var ama ayda 1-2 kez görüyorum. Fazla samimi değiliz ama fazla uzakta değiliz yani arkadaş kanka arası gibi bir şey. Rüyamda akşam vakti bu kıza sarıldığımı gördüm ve kız utandı. Ardından tiyatroda ön sıralardan seyir ediyorduk fakat o oturuyordu. Ben ise sahnenin altına oturmuş ona bakıyordum. Kimse bana bakmıyordu farkında değillerdi orada olduğum. Sonra garip bir şekilde dondurma ısmarladım 😂 Sonra da uyandım. Yorumlayabilir misiniz acaba?

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan birine ve bu kişi ile flört etmeye, aşk hayatında sürprizlere yorumlanır.

 32. Aylin dedi ki:

  Rüyada lise zamanı yakın kanka olduğum sınıf arkadaşımla sevgili olduğumu gördüm. Ve sarılıp sınıfta oturuyorduk. Halbuki şu an görüştüğüm biri değil bu arkadaş. Ne anlama gelir bu? Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bir arkadaşınız ile sizden hoşlanan biri haber gönderebilir.

 33. Feriha dedi ki:

  Geçen yıl tanıdığım bir çocuk (yusuf) vardı. Bu yıl farklı ilde üniversite okuyor. Rüyamda birbirimizi seviyorduk. Okul çıkışı beni gizli numara arıyordu telefondan sen kimsin dedim ama ne dediği hiç anlaşılmıyordu. Yusufa dönüp sen aratıyorsun dimi diyordum. Gülerek yüzünde bir tebessüm vardı. Telefonu elimden alırken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiden haber almak, aynı zamanda arkadaşlarınızın artmasına yorumlanır.

 34. Kaya dedi ki:

  Önceki okulumda benden 1 yaş küçük eski bir arkadaşımla (kız) ve yanımızda 5 kişi daha vardı. Ben o eski arkadaşımla sevgili olmuştum ve çok samimiydik. Sürekli sarılıyorduk. En son benim şu an oturduğum eve geldik ve evin kapısı açıktı. Rüya burada bitiyor, cevaplarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile bir süre uzak kalmaya, dostluğunuza ara vermeye yorumlanır.

 35. Panfoff dedi ki:

  Rüyamda ennn yakın arkadaşımla geziyorduk. Eve geldiğimde anneme anlatıyordum ve annem bizi sevgili sanıyordu. Sevgili olduğumuzu söylemen için baskı uyguluyordu.

  1. admin dedi ki:

   Yakın arkadaşınızın size önemli bir yardımının dokunmasına yorumlanır.

 36. Sinem dedi ki:

  Biz arkadaşlarla sinemaya gitmiştik ve yanımda kankam öbür yanımdaki de kankamın kankası yani arıcık diyorum ben ona. Neyse onun yanında başka arkadaşım oturuyordu ve ondan sonra o arkadaşım arıcıka sen bir başka yere otur dedi. Bende duydum tabi ondan sonra elimi tutup yüzüme baktı.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşlarınızdan davet almak, sizi seven dostlarınızın çoğalmasına yorumlanır.

 37. Boşver dedi ki:

  Rüyamda sınıf arkadaşımla sevgili oluyorduk ama ben mutsuzdun. Şu anda beni seviyor ama benim sevgilim var gerçekte. Acaba ne anlama gelmektedir bu rüya …?

  1. admin dedi ki:

   Kıskançlık yüzünden ilişkinizde mutsuz olmaya yorumlanır.

 38. Mine dedi ki:

  2.kez aynı rüyayı görüyorum. Hem sınıf arkadaşım olan hem de en en en yakın arkadaşım ile sevgili oluyoruz. Çok sevimli ve heyecanlı ilerleyen bir sevgililik geçiriyorduk iki rüyamda da.

  1. admin dedi ki:

   aşka biri ile sevgili olmaya, bu kişi ile arkadaşlığın sürmesine yorumlanır.

 39. Devran dedi ki:

  Rüyamda hala daha konuşmayı sürdürdüğüm iş arkadaşımı gördüm. Nasıl diyim sevgili olduk el ele tutuşmuştuk geziyordu. Ondan sonra bir ormanlık alana gittik. Ben yüzük çıkardım. Eline taktım baktım bütün ağaçtaki yapraklar dökülmeye başladı. İşin aksi tarafı da rüyamdaki gördüğüm kız bana kardeşim demişti. Benimde çok tuhafıma gitti.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile birlikte ortak bir iş yapmak ya da bir şekilde birbirinize yardımcı olmak anlamına gelir.

 40. erhan dedi ki:

  Rüyamda en yakın kız arkadaşımla sevgiliydik ve yakın bir zamanda arkadaşımla bir pikniğe gidicez ve kuzeni de gelicek. Acaba o kız ile arkadaşlık mı kurucam.

  1. admin dedi ki:

   O kız ve başka arkadaşlarınızla bir davete katılabilirsiniz.

 41. sinem dedi ki:

  Merhaba; rüyamda bir erkekle sevgili oluyorduk. Yani sürekli bana yakınlaşmaya çalışıyordu. Bana sarılıyordu öpüyordu. Ben hem istiyordum hem çekiniyordum. Kaçmaya çalışıyordum çünkü evliyim. Gerçekte de evliyim. Ona bunu söylüyordum umursamıyordu ama ben hep kocamı aldatamam diye düşünüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz ile birlikte seyahat edebilirsiniz.

 42. omer dedi ki:

  Rüyada en iyi arkadaşım sınıftaki bir kızla beni konuşturdu, genelde hiç bir kızla konuşmam ama sanki canım onunla konuşmaya çok hevesliydi. Zamanla hergün birbirimizi görünce sohbet ettim o kızla. Sonra o kızla sevgili olduğu gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaşlığa ve sosyal çevrenizin artmasına yorumlanır.

 43. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda senelerdir görmediğim bir kız arkadaşımla sevgili olduğumu, onu evine bıraktığımı gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda yeni bir heyecan ve mutluluk anlamına gelir.

 44. birisi dedi ki:

  Sevdiğim birisi var fakat rüyamda yakın bir arkadaşım ile sevgili gibi oluyordum. Tüm günü beraber geçiriyordum. Omzuna falan yatıyordum. Çok aşırı yakın oluyorduk yani.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşınızdan gelen bir haber sizi mutlu eder, bir konuda destek olabilir.

 45. Deniz dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın platonik olduğu çocuk, aynı zamanda en yakın arkadaşım olan çocukla, bir salıncakta oturuyorduk. Benim telefonum onun elindeydi ve bu kim falan diye soruluyordu. Ne demek bu? Cevaplarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaşlığa yorumlanır.

 46. Ayşe dedi ki:

  Benim sevgilim var. Sevgilimle yakın arkadaşlarımız hep ortak arkadaş. Rüyamda o yakın arkadaşlarımdan birini gördüm. Onu kızla görüp trip atıyordum. O da durdurup anlatmaya falan çalışıyordu ama ben gidiyordum. Ne olabilir bu?

  1. admin dedi ki:

   Bir arkadaşınızdan işiteceğiniz sözlere kalbiniz çok kırılabilir.

 47. Feyza dedi ki:

  Rüyamda hala daha konuşmayı sürdürdüğüm eski iş arkadaşımı gördüm. Galiba eskiden çalıştığım yerdeydik. Önce su dolu bir kabın içine ellerimizi sokmuştuk. Bir anda elimi tutuyor ve ben şaşkın şaşkın ona bakıyorum, o da bana. Sonra bana “niye elimi tuttun” diye soruyor. Bende “sen tuttun” falan diyorum, baya sinirleniyorum. Sonra birkaç kişiyle onun çalıştığı yere (benim akrabamın iş yeri) gidiyoruz. Onu göremiyorum. Üst kata çıkıyoruz. Yanımdakiler konuşurken bir anda karşı tarafımdaki kapıya o geliyor. Bana bakıp gülümsüyor. Ben ise sinirli sinirli bakıyorum. Sonra yanımdakiler gitmişler, yanıma gelip konuşalım diyor. Bende “burada konuşamayız biri görür” diyorum. “Tamam” diyor ve benim işim bitiyor. “Bana doğru gidelim” diyor ve “tamam” diyorum. Sonra bir anda sahne değişiyor. Kendimi ona sarılırken buluyorum. Çok garipti. Rüyamda gördüğüm çocuk normalde bana kardeşim demişti. Bu rüya çok garibime gitti. Nasıl bir anlamı var acaba?

  1. admin dedi ki:

   Başka biri yüzünden bu kişi ile aranız bozulabilir, belki bir konuda kıskançlık yaşanabilir.

  2. O kişi dedi ki:

   Benimkinden aynı sevgili oluyoruz ….
   Âma o çocuk bana kardeşim , kankam, askerlik arkadaşım(lakap)

  3. İsimsiz dedi ki:

   Belki de karşılıklı aşk yaşıyorsunuz ama ne sen ona açılabiliyorsun ne de o sana ama birbirinizi seviyorsunuz. Belki sen ona belli ettirmiyon ama oda belki seni seviyor bence bir ağzını arakla onun.

 48. Deniz dedi ki:

  Ben rüyamda yakın arkadaşımla sevgiliydim ve onu sürekli arıyordum. Buluşunca da sarılıyordum. Beni koruyordu. Bu rüya beni çok etkiledi. Sanki yakın arkadaşımdan hoşlanır gibi oldum. Bu ne anlama gelmektedir? Açıklarsanız mutlu olurum.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşınız sizi biri ile tanıştırabilir, onun sayesinde aşkı bulabilirsiniz.

 49. X dedi ki:

  Rüyamda eskiden platonik olduğum biriyle üniversite zamanı tekrar karşılaşıyordum. O başarılı bir mimar olmuştu. Birlikte zaman geçirdikten sonra sevgili oluyorduk. Daha sonra onun beni terk etme gibi bir olayı oluyordu (o kısmını pek hatırlayamıyorum). Bu ne anlama gelmektedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiden haber alabilirsiniz ya da bir şekilde yollarınız kesişebilir.

   1. Birsen dedi ki:

    Ruyamda universitedeki sinifimdan bir cocuk bana hastanede yardim ediyor.Sonra yan yana okul binasinda yuruyorken o birden yon degistirdi ve beni de cagirdi.Beni bir sinifa soktu ve sinifta bir suru kisi vardi.Hepsinin ellerinde kagitlar vardi ve yazilarin yeri degismisti biraz ama okudugumda beni sevdigi yaziyordu.Mutlu ve saskin hissettim.Sonra ona sarildim.Ama gercek hayatta tam arkadas sayilmayiz arada ufak tefek konusuyoruz ama nadir ve okulla alakali

    1. admin dedi ki:

     Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızdan haber gelir.

     1. Emre SÖNMEZ dedi ki:

      Rüyamda 3 haftadır hoşlandığım kızla mesajlaşıyordum çıkma teklifi ettim oda kabul etti kalbim yerinden cikacak gibi heyecanliydim o kabul ettikten sonra bana aşkım dedi sonra sanki böyle bir videoyu ilerletirmiş gibi aniden engel attı sonra geri açtı ve dediki “bana birdaha mesaj yazma”ve rüyam sonlandı.Sonra sabah uykumdan uyandım baktım gercektende beni heryerden engellemiş sizce bunun anlamı nedir?

     2. admin dedi ki:

      Yakın zamanda daha sık görüşmeye başlayabilirsiniz.

 50. Ercan dedi ki:

  Peki rüyada flörtümün en yakın arkadaşıyla çıktığını görmek ve sana sürekli öpüşelim mi diye sorması ne anlama gelmektedir? Bunu da açıklayabilirseniz sevinirim 😊

  1. admin dedi ki:

   Bu arkadaşınız size bir konuda yardımcı olabilir, sayesinde bir şans elde edebilirsiniz.

  2. Eflin dedi ki:

   Sizin soyadınız nedir acaba? Yanlış anlamayın yakın arkadaşımın ismi de ercan ondan sormuştum.

DMCA.com Protection Status