Rüyada Arkadaşla Sevgili Olmak

Rüyada arkadaşıyla sevgili olduğunu görmek, onun yakın çevresinden biri ile aşka yelken açacağınıza yorumlanır. Arkadaşınız vesilesi ile biriyle tanışabilirsiniz. Eğer ilişkiniz varsa, arkadaşınızdan göreceğiniz yardıma yorumlanır. Ona duyduğunuz güven artabilir ve birlikte daha keyifli günler geçirebilirsiniz. Rüyada Arkadaş ile sevgili olmak¸ aynı zamanda arkadaşınız bekarsa sizin tanıştıracağınız biri ile aşk hayatında mutlu olmasına, arkadaşınıza büyük iyiliğinizin dokunacağına ve ondan hayır duası alacağınıza yorumlanır. Birlikte daha güzel zaman geçirebilir, zor günleri geride bırakabilirsiniz.

Rüyada iki arkadaşının sevgili olduğunu görmek, aynı zamanda sosyal çevrenizin genişlemesine ve arkadaşlarınızın çoğalmasına yorumlanır. Yeni insanlarla tanışarak arkadaş çevrenize dahil edebilirsiniz. Özellikle rüyanızda gördüğünüz arkadaşınız ile daha fazla zaman geçirebilir, maddi manevi destek olabilirsiniz. Rüyada dostla sevgili olmak, bazı yorumculara göre de ondan gelecek müjdeli haberlere yorumlanır. Arkadaşınız sizi bir mutluluğunu paylaşmak için arayabilir ya da sizden bir ricada bulunabilir.

Rüyada Eski Arkadaşla Sevgili Olmak

Hayatınızda ne kadar sizi zor durumda bırakan, baskı yapan ya da fesatlık besleyen insan varsa onların hayatınızdan teker teker çıkacağına, sadece gerçek dostlarınızın yanınızda kalacağına yorumlanır. Güvendiğiniz arkadaşlarınız ile birlikte kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Rüyada Yakın Arkadaş İle Sevgili Olmak

Rüyada yakın arkadaşla sevgili olduğunu görmek, dert ve sıkıntılardan kurtulmak, maddi külfetin sona ermesine yorumlanır. Gördüğünüz dostunuz size tavsiyeler verebilir. Onun sayesinde bazı problemleri daha rahat aşabilirsiniz. Rüyasında sevdiği bir arkadaşı ile kendisini sevgili olarak görmek, bu arkadaşınız sayesinde tanışacağınız birine de yorumlanır. Bu tanışacağınız kişi ile mutlu olabilir, onunla da yakın arkadaşlık kurabilirsiniz.

Rüyada Erkek Arkadaşla Sevgili Olmak

Erkek arkadaşınız ile birlikte ortak bir hayaliniz gerçek olabilir, birlikte bir iş yapabilir ya da birbirinize yardım edebilirsiniz. Onun sizden bir ricası olabilir ya da onun mutlu olmasında sizin de bir yardımınız dokunabilir.

Rüyada Kız Arkadaşla Sevgili Olmak

Bir süredir sizden hoşlanan biri bu arkadaşınız vesilesi ile sizinle iletişime geçebilir ve arkadaşınız size aracılık edebilir. Kız arkadaşınızın tanıştıracağı birinden de etkilenebilirsiniz ve birlikte görüşmeye başlayabilir, yeni bir aşkın da temellerini atabilirsiniz.

Rüyada Sınıf Arkadaşıyla Sevgili Olmak

Eğitim hayatınızda bu arkadaşınızdan yardım alacağınıza ya da onun sizden bir isteği olacağına yorumlanır. Bir vesile ile aranızdaki samimiyet artabilir. Belki ortak hedefleriniz olabilir ya da birlikte daha çok zaman geçirmeniz gerekebilir.

Rüyada Arkadaşla Sevgili Olmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, arkadaşlarınızdan göreceğiniz yardım ve desteğe, onlarla ortak hedeflerinize ulaşmanıza yorumlanır.  Bekar olan biri de yakın zamanda arkadaşı vesilesi ile yeni bir aşka yelken açabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Damla dedi ki:

  Rüyamda beni sevdiğini bildiğim kişinin arkadaşı ile sevgili oluyodum ne anlama geliyor

 2. Ece dedi ki:

  Rüyamda evdeyim ailemle birlikte oturuyoruz sohbet ediyoruz. Kız kardeşim sözlenmek üzere onun erkek arkadaşı bizdeymiş. Benimde şuan flört gibi görüştüğüm arkadaşım var ama rüyamda flört değil Bizde sevgiliymişiz ve ailem biliyormuş. Sanki kız kardeşim ve ben evliymişizde eşlerimizle ailemizi ziyarete gelmişiz gibi bir rahatlık vardı. Hep beraber konuşuyorduk gülüyorduk. Sonra ben sevgilim olan kişinin sırtından sarılıyordum o da ellerimi tutuyordu..

 3. HAKAN dedi ki:

  Merhabalar rüyamda geçen sene okulda yakın olduğum bir kız arkadaşımı gördüm önceden ona açılmıştım reddettmişti şimdi iş vesilesiyle tekrar konuşmaya başladık rüyamda onu ev gibi bi yerde kabalık ortamda kendi odasında ağlarken gördüm yanına gittim yattım elimi tuttu sarıldı ağladı özür gibi bişeyler diledi bunun rüya tabiri nedir acaba?

 4. Esma dedi ki:

  Rüyamda fuar gibi bir yerdeyiz tanımadığım bir çocuk beni elimdn tutup götürüyordu benim eskiden hoşlandığım arkadaşım gelip onun elinden aldı ve fuardan çıkarttı beni sevdiğini söyledi bende onu sevdiğimi söyledim biz sevgili olduk ve sokaklarda sadece gezindik neye yorumlanıyor olabilir

 5. Osman dedi ki:

  Benim şuan sevgilim var ve ben rüyamda orta okul arkadaşlarımdan bir kız ile sevgili olduğumu gördüm ve rüya içinde kızdan ayrıldığımı da gördüm kızın benden ayrılma sebebi şu kız bizim bir akrabamızın tanıdığıymış falan biz o akrabayla gerçekte kavga ettik ve kız bu yüzden benden ayrılmış rüyamda olup biten bunlar

 6. mermaidd dedi ki:

  merhaba ben mim sevdiğim bir çocuk var rüyamda kardeşi geliyordu arkadaş grubumuzla tanıştırıyordu onu işte en son ben kalıyordum kardeşi bir tek senle tanışmadım diyordu sevdiğim çocuk gelip elimi tutup tanıştırıyordu bu şekilde tanışıyordum anlamı nedir acaba

 7. sudenaz dedi ki:

  yakın olmadığım bir erkek arkadaşımla sevgili olup annesiyle tanışmaya gidiyordum ve annesi beni onaylayıp güzel vakit geçiriyorduk sonrasında o erkek arkadaşımla dışarı çıkıp geziyorduk

 8. Rüyalar ve gerçekler dedi ki:

  Gerçekte gittiğim spor salonunda bir kız var onla fazla yakın değiliz rüyamda o kız bana mesaj atıyordu benle sevgili olmak istiyordu ama ben fazla istemiyordum arkadaş çevreme anlatıyordum o kız benle sevgili olmak istiyor diye

 9. Elif dedi ki:

  Rüyamda ailem ile iki katlı bir villa alıyorduk ve sınıf arkadaşım (erkek) bize gelmişti. Sonra annemler falan evden çıkıp bir yere gittiler. Sonra biz beraber duş aldık ne alakaysa. Sonra üzerimizi giyinip yeni almış olduğumuz villaya gittik. Bu arkadaşımdan bir ara hoşlanıyordum. Rüyada çok mutluyduk. Elimi tutup sevgilim dedi ve biz sarılarak uyuduk.

 10. Adam dedi ki:

  Rüyada bir kız arkadaşımla sevgili oluyorduk sonra aynı rüyada tartışmıştık telefonlarımı açmayıp ayrılmıştı

 11. Ckdkalap dedi ki:

  Rüyamda cok sevdiğim bir arkadaşım (biraz hoşlantım var ona karşı) rüyamda dayısı ile bizim komşumuz arkadaştu ve onlar aracılığı ile benden hoşlandığını öğreniyordum ve mesaj atıyordum keske 3 sene önce tanışsaydık diye. O da bana bahara kadar beklememi söylemişti. Bu ne demek oluyor yardım edebilir misinizz

 12. Birileri dedi ki:

  Rüyamda okuldayız eski sevgilim benimle konuşuyor tam hatırlamıyorum ama sanırım barışmışız sonra eski sevgilimi göremiyorum en yakın erkek arkadaşımla konuşuyoruz onların sınıfındayız sonrasında erkek arkadaşımla sevgili oluyoruz okulumuzun rehber hocasıyla konuşuyor benim de onların sınıflarına geçmem için ama rehberlikçi olmaz falan diyor erkek arkadaşımın evinde gitar varmış bir hırsızlık olayı oluyor gitar çalınmış onun hakkında konuşmak istiyor erkek arkadaşımla. Rehberlik hocamız benim dışarı çıkmamı istiyor ama erkek arkadaşım kalsın falan diyor ne anlama geliyor bu rüya?

DMCA.com Protection Status